بلاگ

بهترین مارک سشوار چرخشی [معرفی 10 سشوار قیمت مناسب سال 99]

بهترین مارک سشوار چرخشی

تا به حال شده وقتی که در آرایشگاه هستید و آرایشگر موهایتان را مرتب می کند به این فکر بیافتید که کاری که آرایشگر برای مرتب کردن مو انجام می دهد را خودتان به راحتی در منزل می توانید انجام دهید البته که آرایشگر حرفه ای تر انجام می دهد اما با این حال مرتب کردن موها در خانه با یک بهترین سشوار قطعا امکان پذیر است . برای آن که بتوانید موهای خود را به راحتی بدون کمک دیگران درون منزل به خوبی مرتب و آراسته کنید نیاز دارید تا بهترین مارک سشوار چرخشی را برای خود خریداری کنید ، برند های بسیار گوناگون و متنوعی هستند که انواع سشوار های چرخشی و حرفه ای را روانه بازار می کنند بدین ترتیب در این مقاله ما بهترین مارک های سشوار چرخشی را به همراه بهترین مدل های آنان بررسی کرده ایم .

سشوار کشیدن بدون کمک دست دیگری کمی مشکل سایز است و شاید به خوبی نتوانید از پس آن بر بیایید اما با وجود سشوار های چرخشی دیگر این مشکل را نخواهید داشت . اگر می خواهید علاوه بر شناخت بهترین مارک سشوار چرخشی با بهترین مارک سشوار های ساده آشنا شوید توصیه می کنم مقاله بهترین مارک سشوار را مطالعه کنید .

بهترین مارک سشوار چرخشی

بهترین مدل های سشوار چرخشی در بازار ایران

1. بهترین سشوار برس دار چرخشی بابیلیس مدل 2736SDE

این مدل سشوار از نوع سشوار های نیمه حرفه ای به شمار می رود و برای مصارف خانگی و همچنین برای سفر بسیار کاربردی هستند ، این مدل سشوار سیمی با بازده 120 تا 200 سانتی متر را دارا می باشد و موتور آن در دسته DC به شمار می رود . این نوع سشوار تقریبا وزنی به اندازه 200 گرم دارد و جزو دسته سشوار های چرخشی سبک شمرده می شود . توان مصرفی آن به اندازه 220 ولت می باشد . از دیگر ویژگی ها و مشخصات این مدل سشوار می توان به باد سرد، عملکرد تقویت کننده توربو ،فیلتر هوای قابل جدا شدن ،فناوری تولید یون و … اشاره کرد .

پرفروش ترین سشوارچرخشی بابیلیس

سشوار چرخشی بابلیس مدل 2736E
سشوار برس دار چرخشی بابیلیس مدل AS551E
سشوار چرخشی بابیلیس مدل AS250E
سشوار چرخشی بابیلیس مدل AS570SDE
سشوار برس دار چرخشی بابیلیس مدل 2736SDE
سشوار برس دار چرخشی بابیلیس مدل AS540E

سشوار برس دار چرخشی بابیلیس مدل 2736SDE

2. بهترین سشوار برس دار چرخشی پروسنس مدل 2710

یکی دیگر از بهترین مارک سشوار های چرخشی که در بازار وجود دارد این نوع سشوار از این برند می باشد ، این مدل سشوار از نوع خانگی و حرفه ای به شمار می رود و المنت هایی از جنس سرامیک نیز دارند ، وزن این محصول به اندازه 250 گرم است و دارای متمرکز کننده است علاوه بر آن این نوع سشوار حدود 1.5 متر طول دارد . در رابطه با توان سشوار باید بگوییم که توان آن به اندازه 1000 وات است و دارای تقویت کننده توربو نیز می باشد. موتور این نوع سشوار چرخشی از نوع AC است.

 بهترین سشوار برس دار چرخشی پروسنس مدل 2710

3. بهترین سشوار چرخشی سایونا مدل SHB-9127

این نوع سشوار منیز از مدل سشوار های خانگی و نیمه حرفه ای به شمار می رود و دارای فناوری تولید یون می باشد . توان مصرفی این کالا به اندازه 800 وات است و وزنی به اندازه 600 گرم را دارا می باشد . این نوع سشوار چرهشی همراه با دو سری فر کننده و صاف کننده به فروش می رسد و علاوه بر دارای ویژگی های بیشماری است که از جمله آن ها می توان به قابلیت چرخشی در دو جهت چپ و راست ، قابلیت چرخش 360 درجه ،باد گرم ، باد سرد و … اشاره کرد .

بهترین سشوار چرخشی سایونا مدل SHB-9127

4. بهترین سشوار برس دار چرخشی رمینگتون مدل AS8810

رمینگتون یکی از بهترین مارک سشوار چرخشی ها می باشد که انواع محصولات خود را همراه با گارانتی 24 ماهه به فروش می رسانند ، در اینجا یکی از بهترین سشوار های چرخشی از مدل نیمه حرفه ای را قرار است بررسی کنیم . این مدل سشوار قابلیت تولید باد سر را دارا نمی باشد و فناوری تولید یون هم ندارد ،همچنین دارای توان 1000 وات است .
از دیگر ویژگی های این سشوار می توان به المنت های سرامیکی آن ،وجود متمرکز کننده ، طول سیم سه متری و .. اشاره کرد . در رابطه با وزن بهترین سشوار چرخشی رمینگتون باید بگویم که وزنی به اندازه 800 گرم دارد .

پرفروش ترین سشوار های چرخشی رمینگتون

سشوار چرخشی رمینگتون مدل AS8090
سشوار برس دار چرخشی رمینگتون مدل AS8110
سشوار چرخشی رمینگتون AS7060
سشوار برس دار چرخشی رمینگتون مدل Keratin Protect

بهترین سشوار برس دار چرخشی رمینگتون مدل AS8810

5. بهترین سشوار برس دار چرخشی ول اسکینز مدل WX – FT09

این مدل سشوار نسبت به مدل های قبلی ظاهر ظریف تر و زیباتری دارند و وزن آن به اندازه 450 گرم نیز می باشد . سیم این نوع سشوار به اندازه 1.5 متر می باشد و همچنین ، جنس المنت های آن از سرامیک تورمالین است و در دسته سشوار های خانگی به شمار می رود ، قابلیت تولید باد سرد را دارا می باشد . موتور این نوع سشوار از نوع DC می باشد و به همراه سه مدل اتصال دهنده به فروش می رسد .

 بهترین سشوار برس دار چرخشی ول اسکینز مدل WX - FT09

6. بهترین سشوار چرخشی جاندلی مدل JDL-6202

از دیگر بهترین مدل سشوار های چرخشی خانگی و خرفه ای می توان این مدل سشوار چرخشی را معرفی کرد ، این نوع سشوار دارای فناوری تولید یون می باشد و جنس المنت های آن از تیتانیوم است . ولتاژ این نوع سشوار به اندازه 240 ولت است و وزنی به اندازه 700 گرم را دارا می باشد ، با توجه به وزنی که دارد در دسته سشوار های سنگین وزن شمرده می شود ، اما در مقابل از توان بالایی به اندازه 1200 وات برخودار است و می توان گفت قدرت خوبی دارد . نوع موتور این نوع سشوار از نوع DC به شمار می رود .

 بهترین سشوار چرخشی جاندلی مدل JDL-6202

7. بهترین سشوار چرخشی وربنا مدل VR-9915

این نوع سشوا دارای سیم بلندی به اندازه 2.5 متر است و با توجه به وزن 150 گرمی که دارد سشوار چرخشی بسیار سبکی شمرده می شود . همچنین دارای سه حالت تنظیم هوای باد سرد ، باد ملایم و باد گرم است ، این نوع سشوار هم برای مصارف خانگی و هم برای مصارف نیمه حرفه و حرفه ای قابلی استفاده خواهند بود .
راستی این نوع سشوار از برند وربنا توانی به اندازه 1000 وات دارد . با توجه به نظرات مصرف کنندگان ان می توان گفت که این مدل سشوار از کیفیت خوبی برخوردار است .

بهترین سشوار چرخشی وربنا مدل VR-9915

8. بهترین سشوار برس دار چرخشی سوکانی مدل 903

این مدل سشوار که در الینجا می خواهیم معرفی کنیم یکی از برترین سشوار های چرخشی بازار به شمار می رود که دارای المنتی از جنس سرامیک می باشد ، در رابطه با وزن این سشوار باید گفت که سشوار سنگینی شمرده می شود چرا که حدود 1200 گرم وزن دارد و از این نظر ممکن است به هنگام نگه داشتن و در دست گرفتن سشوار کمی احساس سنگینی کنید ،سیم این نوع سشوار چرخشی به اندازه یک متر می باد و قابلیت چرخش دو طرفه را دارا می باشد . در رابطه با تجهیزات این مدل سشوار می توان گفت که به همراه دو نوع برس به فروش میرسد .این نوع سشوار دارای توان 1000 وات است .

بهترین سشوار برس دار چرخشی سوکانی مدل 903

9. بهترین سشوار چرخشی دی اس پی مدل E_50001

این مدل سشوار از نوع سشوار های خانگی و حرفه ای شمرده می شود و عملکرد تولید یون را ندارد ، نوع AC است ، توان این محصول به اندازه 1200 وات است و و زون ان به اندازه 300 گرم است . این محصول سیمی به اندازه 180 سانتی متر دارد ولتاژ ان به اندازه 220 تا 240 ولت می باشد . با توجه به نظرات مصرف کنندگان می توان بیان کرد که این نوع سشوار از مقاوم ترین سشوار ها به شمار م رود و همچنین از قدرت موتور فوق العاده ای برخوردار است و دارای 4 سری نیز است .

بهترین سشوار چرخشی دی اس پی مدل E_50001

10. بهترین سشوار چرخشی بابیلیس مدل AS250E

در کل برند بابیلیس سشوار های بسیار با کیفتی را روانه بازار می کنند که اکثرا جزو پرفروش ترن سشوار های به شمار می روند ، این مدل سشوار که در اینجا می خواهیم بررسی کنیم ف یکی از سشوار هایی که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است . این مدل سشوار برای مصارف خانگی بسیار کاربردی می باشند و همچنین موتور ان از نوع DC می باشد ف در رابطه با توان مصرفی این سشوار باید بگوییم که توان ان به اندازه 1000 وات است و جنس المنت های آن از سرامیکی تورمالین است . وزن این نوع سشوار به اندازه 425 گرم است و ولتاژ آن حدود 220 ولت می باشد . این نوع سشوار دارای 4 نوع سری برای براشینگ کردن ، صاف کردن ، حالت دادن و برس کشیدن موها دارد .

بهترین سشوار چرخشی بابیلیس مدل AS250E

مشخصات سشوار خوب

تا به حال به این فکر کردید که یک سشوار مارک خوب دارای چه مشخصاتی است ، در ادامه ما مشخصات سشوار مارک خوبی را بررسی خواهیم کرد

  1. یک سشوار خوب دارای قدرت موتور بالایی است.
  2. سشواری خوب است که دارای تنظیمات سرعت و دما باشد تا استفاده را برای مصرف کننده راحت تر کند .
  3. در رابطه با مشخصات سشوار خوب قطعا باید سشوار ما از بهترین مارک ها باشد .
  4. یک سشوار مارک خوب توان مصرفی مناسبی دارد .
  5. سشواری خوب است که در سایز و اندازه مناسبی باشند .
  6. یهترین سشوار لازم است تا وزن سبک و مناسبی داشته باشد چرا که سشوار های سنگین باعث می شود تا دست خیلی زود احساس سنگینی کند .
مشخصات سشوار خوب

سشوار چرخشی بهتره یا سشوار ساده ؟

در رابطه با این سوال ابتدا لازم است ببنید که خودتان می توانید با چه نوع سواری کار کنید و از همه مهم ت باید بافت موهای خود را چک کنید ، چرا که سشوار های چرخشی به درد موهایی می خورد که دارای بافت ضخیم و کلفتی هستند . سشوار های برس دار چرخشی با توجه به طراحی که دارند کاربرد و استفاده بسیار راحتی دارند به گونه ای که در کمترین زمان ممکن می تواند موهای شما را خشک کنند . با توجه به نظرات مصرف کنندگان می توان گفت که سشوار ها برند سایونا ، بابیلیس ، رمینگتون و .. از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند .

سشوار چرخشی بهتره یا سشوار ساده ؟
بهترین مارک سشوار چرخشی
بهترین مارک سشوار چرخشی در ایران چیست ؟

در این مطلب ما انواع برند های سشوار ها را بررسی کرده ایم که می توانید از آن استفاده کنید و بهترین برند های سشوار در بازار ایران را بررسی کنیم .

بهترین مدل سشوار رمینگتون کدام است ؟.

برند رمینگتون یکی از برترین برند های تولید کننده سشوار ها هستند که در این جا ما بهترین مدل سشوار رمینگتون را بررسی کرده ایم .

سشوار چرخشی چه کاربردی دارد ؟

با استفاده از سشوار های چرخشی دیگر برای سشوار کشیدن موهای خود نیاز به کمک ندارید با این نوع سشوار ها به راحتی می توانید موهای خود را همزمان برس بکشید و سشوار کنید .

دلایل گیر کردن موها در سشوار چرخشی چیست ؟

شایع ترین دلیل این است که حجم زیادی از موهای خود را سشوار می کنید که این کار اشتباهی است و لازمه تا ابتدا موهای خود را دسته کنید و سپس مرتب سشوار کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *