دسته‌بندی نشده

بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی [5 برند محبوب بازار ایران]

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی

قطعا وجود یک ماشین ظرف شویی جمع و جور در هر آشپزخانه ای کمک بسیار فراوانی برای افراد خانه است . تصور کنید بعد از صرف یک غذای بسیار لذیذ که خودتان آن را هم تهیه کرده باشید یکدفعه با انبوهی از ظرف و ظروف کثیف رو به رو می شوید که در این هنگام قطعا موج نا امیدی و ناراحتی به سراغ شما می آید اما وجود بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی باعث می شود تا بعد از صرف غذاهای خود نگران این جور موارد نباید . قطعا یک ماشین ظرف شویی می تواند تا حدود بسیاری زحمت افراد میزبان را کم کند و به گونه ای کمک احوال آنان باشد . ماشین ظرف شویی ها به سه دسته رومیزی ، ایستاده ، توکار تقسیم بندی می شوند .

قبلا در مقاله دیگری ما بهترین ماشین ظرف شویی های ایرانی و خارجی را برای شما شرح داده ایم حال قرار است بهترین مارک ها و بهترین مدل های ماشین ظرف شویی را در اینجا بررسی کنیم.

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی

بهترین مارک ماشین ظرفشویی رومیزی

1. بهترین ماشین ظرف شویی میدیا (Midea)

میدیا که برخی آن را با نام مایدیا می شناسند در سال 1968 در کشور چین فعلیت حرفه ای خود را آغاز نموده است . این برند از زمان فعالیت خود تا کنون به طور حرفه ای انواع محصولات لوازم خانگی برقی را به بازار داخلی و خارجی عرضه نموده است .

ماشین ظرفشویی رومیزی مایدیا مدل WQP6-3602F

در این جا یکی از بهترین مدل ماشین ظرفشویی های رومیزی مایدیا را برای شما بررسی خواهیم کرد . این مدل ماشین ظرف شویی دارای رتبه انرژی +A است و با توجه به گنجایشی که دارد برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد . دارای 7 مدل برنامه شست وشو متنوع است . با توجه به نظرات مشتریان این مدل ماشین ظرفشویی دارای نقاط قوتی است که از جمله این نقاط قوت میتوان به صدای بسیار کم ، عملکرد تاخیری 24 ساعته ، اندازه و سایز جمع و جور که شاید این مورد برای خیلی از افراد مهم باشد و شست و شوی عالی اشاره کرد . البته در مقابل آن دارای نقاط ضعفی هم هستند متاسفانه براساس گفته ها این مدل ماشین ظرف شویی میدیا قابلیت شست و شو میوه و سبزیجات را دارا نمی باشند . قفسه بالایی ندارند و همچنین از قفل کودک هم برخوردار نیستند .

ماشین ظرفشویی رومیزی مایدیا مدل WQP6-3602F

2. بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی زیرووات ( Zerowatt )

زیرووات برندی است که انواع ماشین ظرف شویی ها ، ماشین لباسشویی ها ، جاروبرقی ها ، و … تولید می کند . زیرووات نام یک برند ایتالیایی است . اما با این حال محصولات برند زیرووات در کشور ایران تولید می شود . طراحی محصولات این برند متعلق به کشور ایتالیا می باشد و در مقابل آن قطعات تولیدی محصولاتش را از کشور ترکیه تهیه می کند .

بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی زیروووات مدل ZDCF6

در کل برند زیرووات را می توان یکی از بهتین برندها دانست که بهترین ماشین ظرف شویی ها را روانه بازار می کند . این نوع ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 6 نفره است و می توان در دسته ماشین ظرفشویی های رومیزی کم مصرف به حساب آورد که دارای برنامه های شست و شوی تاخیری از 2 تا 8 ساعت می باشد وجود نشانگر میزان نمک و مایع کمکی می تواند استفاه از این دستگاه را برای بسیاری از خانم ها راحت کند و از کیفیت ساخت بالایی نیز برخوردار است .
در رابطه با نقاط ضعف این مدل هم می توانیم بگوییم که این مدل ماشین ظرفشویی رومیزی زیرووات تایمر ندارد و به گفته برخی از افراد صدای زیادی به هنگام خروج آب تولید می کند و متاسفانه بازوی آب پاشی در قسمت بالایی را دارا نمی باشد .

بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی زیروووات مدل ZDCF6

3. بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک (Magic)

مجیک برندی است که در سال 1986 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوازم خانگی شروع کرده است و بعد از مدتی توانست جایگاه بالایی در بازار لوازم خانگی خود به دست آورد .

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B

این نوع ماشین ظرفشویی از برند مجیک حدود 33.5 کیلوگرم وزن دارد و در کنار آن برای تعداد افراد 8 نفر نیز کاربرد دارد . از نظر مصرف انرژی این مدل ماشین ظرفشویی دارای رتبه انرژی A و 7 نوع برنامه شست و شوی متنوع دارد . د رابطه با توان مصرفی نیز باید بگوییم که توان مصرفی این مدل ماشین ظرفشویی مجیک حدود 2300 وات نیز می باشد و از قابلیت های شست و شویی چون شست و شوی تاخیری ، شست وشوی میوه و سبزیجات ،قابلیت خشک کردن انواع ظروف فسیست خاموش شدن خورکار ، سیستم شست و شوی تاخیری و … اشاره کرد.

ماشین ظرفشویی رومیزی مجیک مدل KOR-2155B

4. بهترین ماشن ظرفشویی رومیزی آاگ (AEG)

برند آاگ را می توان یکی دیگر از برند های برتر آلمانی دانست که در زمینه تولید انواع محصولات لوزم خانگی به صورت حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرده است . این برند محبوبب در سال 1883 تاسیس شده است . برند آاگ در زمینه تولید انواع تجهیزات های الکتریکی فعالیت های خود را آغاز کرده است .

ماشین ظرفشویی رومیزی آاگ مدل F56202S0

این مدل ماشین ظرفشویی دارای وزن 21 کیلوگرم است و با وجود گنجایشی که دارد می توان گفت برای تعداد افراد 6 نفر قابل استفاده خواد بود . یکی از یژگی هایی که این مدل ماشین ظرفشویی رومیزی دارد این است که با وجود ظرفیت تقریبا کمی دارد دارای قابلیت شست شوی 20 دقیقه ای است و این امکان را به شما می دهد تا ظرف های کثیف خود را در مدت زمان کمتری بشویید ، پس در نتیجه شما می توانید تعدا ظروف بیشتری را در مدت زمان مشخصی آماده کند . از نظر مصرفانرژی هم بسیار به صرفه عمل می کند . مصرف قیمت بالایی برای شما ندارد.

ماشین ظرفشویی رومیزی آاگ مدل F56202S0

5. بهترین ماشین ظرف شویی ریتون (Rryton)

در حقیقیت برندی به نام گرم آوران که در سال 1357 تاسیس شده است . این برند همراه با برندی به نام برند ریتون انواع محصولا را در بازار هایداخلی و خارجی کشور عرضه می کند . از جمله از ان,اع این نوع محصولات می توان ماشین لباسشویی ها ، ماشین ظرف شویی ها ، یخچال و فریزر ، مینی اش و . اشاره کرد .

ماشین ظرفشویی رومیزی ریتون مدل GOLDEN TOUCH

این مدل ماشین ظرف شویی حدود 26 کیلوگرم وزن دارد و برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد . یکی از دلایلی که باعث محبوبیت بی شمار این مدل ماشین ظرف شویی شده است . این رتبه انرژی ارای اخرین استاندارد های بین المللی در مصرف انرژی ، مصرف آب و .. است . علاه بر همه این موارد این مدل ماشین ظرف شویی دارای 7 نوع برنامه شست وشوی متنوع است و از دیگر قابلیت های کاربردی به وجود سیستم های هوشمند ضد نشتی آب ، نمایشگر های ال سی دی ،وجود سبد ها ی مجزا مخصوص قاشق و چنگال ، سبد تاشو و .. اشاره کرد .

ماشین ظرفشویی رومیزی ریتون مدل GOLDEN TOUCH

6. بهترین ماشین ظرف شویی الگانس (ٍElegance)

الگانس نام یک برند ایتالیایی است ، کارخانه تولید کننده ماشیمن ظرف شویی الگانس در ایران وجود دارد و دستگاه های بسیار باکیفیت را روانه بازار می کند .

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP10

این مدل ماشین ظرف شویی 10 نفره است و دارای 9 برنامه شست وش وی متنوع است . و قابلیت تظیمات دما را فراهم آوردع است . از ویژگی هایی که این مدل دستگاه دار می توان به برنامه های میوه شور ،برنامه تعویق شست و شو ، قعیب یاب خودکار ،قابلیت شست وش و با نصف ظرفیت ،حمحاقفظت ا دستگاه در بابر قطعی برق ،استریلیزه کردن با شست و شو و … اشاره کرد . این نوع ماشین ظرف شویی رومیزی این امکان را برای مصرف کنندگان خود فراهم اورده است که سبد پایین دستگاه را می توای تا کنید تا ظرف بزرگ تری را هم در دستگاه به راحتی بشویید .

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP10

راهنمای خرید بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی

1. بررسی سبد های ماشین ظرفشویی

سبد هایی برای شست و شوی قاشق و چنگال ها ، مخصوص بشقاب ها ، لیوان ها و … وجود دارد . شما باید قبل از خرید خود از وجود سبد های متفاوت برای ظروف خود اطمینان پیدا کنید .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

2. میزان مصرف انرژی بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی

از این جهت که ماشین ظرفشویی ها دستگاه های برقی پر مصرفی به شمار می روند . به همین دلیل خیلی از افراد به این مورد توجه ویژه ای نشان می دهند . پس اگر برای شما هم این قضیه پر اهمیت است پیشنهاد می کنم قبل از خرید رتبه انرژی دستگاه را چک کنید .

میزان مصرف انرژی بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی

3. وجود قفل کودک و تعداد تنظیمات های متفاوت

این بخش از راهنمای خرید بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی برای خانواده هایی که دارای فرزند کوچک هستند از اهمیت بالایی برخودار است . این نوع خانواده ها بهتر است به سراغ ماشین ظرفشویی هایی بروند که دارای قفل کودک باشند این مورد کمک می کند تا کودک شما به راحتی نتواند درب دستگاه را باز کند .
برخی از ماشین ظرف شویی ها دارای تنظیمات های متفاوتی هستند که از جمله از این تنظیمات ها می توان به تنظیمات شست و شوی تاخیری ، تنظیمات شست و شوی 24 ساعته ، تنظیمات خشک کردن و … اشاره کرد . اگر به دنبال این مدل ماشین ظرف شویی رومیزی هستید بهتر است قبل از خرید خود برنامه های دستگاه را بررسی کنید البته حتی برخی از ماشین ظرف شویی ها این قابلیت را دارند تا برنامه های متنوعی را بر روی آنان تنظیم کرد .

وجود قفل کودک و تعداد تنظیمات های متفاوت ماشین ظرفشویی

4. میزان صدای ماشین ظرف شویی

نکته مهم دیگری که ممکن است برای بسیاری از افراد بسیار پر اهمیت باشد ، صدای ماشین ظرفشویی ست . اگر فکر می کنید که به صدای ماشین ظرف شویی حساس هستید پس بهتر است به سراغ ماشین هایی بروید که صدای کمتری تولید می کند .

5. شست و شوی میوه و سبزیجات در ماشین ظرف شویی

مدل های به روز تر ماشین ظرف شویی ها این امکان را به وجود آورده اند که درون آن ها علاوه شست و شوی انواع ظروف میوه ها و سبزیجات را درون آن ها بشویید ، قطعا وجود این قابلیت بسیار پر کاربرد خواهد بود .

شست و شوی میوه و سبزیجات در ماشین ظرف شویی

6. وجود فیلتر غذا در بهترین ماشین ظرف شویی

مدل هایی از ماشین ظرف شویی دارای فیلتر غذا هستند به این معنا که درون آن ها سبد مخصوصی جود دارد که خرده های مواد غذایی را به دام می اندازد و آن ها را آسیاب می کند . اما در مدل های دیگر این قابلیت وجود ندارد و نیاز است تا قبل از قرار دادن انواع ظروف خود ابتدا آن ها را با دستمال تمیز کنیی و خرده ریزه های غذا را پاک کنید .

نکته : ماشین ظررف شویی ها از جمله از دستگاه هایی هستند که قبل از خرید نکات بسیار متفاوتی دارند که باید بررسی شود . در اینجا ما فقط برخی از این نکات مهم را ذکر کردیم ، اما نکات مهم دیگری از جمله وجود سیستم خشک کن ، آب گرمکن ، بررسی سوراخ های آب فشان ، شست و شوی هوشمند ، مقدار مصرف آب و … وجود دارد که نیاز است بررسی شود .

وجود فیلتر غذا در بهترین ماشین ظرف شویی
بهترین ماشین ظرف شویی رومیزی چیست ؟

بهترین ماشین ظرف شویی باید ویژگی ها و نکاتی را برخوردار باشد که در این مطلب ما راهنمای خرید بهترین ماشین ظرف شویی رومیز یرا باری شما قرار داده ایم .

طرز کا ماشین ظرف شویی رومیزی چگونه است ؟

ماشین ظرف شویی های رومیزی با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد طرز کار متفاوتی هم دارند و براساس ان ها از قیمت های متنوعی هم برخوردار هستند ، اما بهترین مارک ماشین ظرف شویی قطعا طرز کار راحتی دارند .

ماشین ظرف شویی رومیزی چه مارکی خوبه ؟

از بهترین مارک های ماشین ظرف شویی می توان به برند های میدیا ،الگانس ، ریتون و .. اشره کرد که در این جا ما همه این برند های محبوب را بررسی کرده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *