بلاگ

بهترین سرخ کن بدون روغن 1401[بررسی نظرات مصرف کنندگان]

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن

از سرخ کن بدون روغن راضی هستین ؟ بهترین مارک سرخ کن بدون روغن چیست ؟سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس؟ پیش تر مقاله ای راجع به معایب سرخ کن بدون روغن نوشتیم و اطلاعاتی را در رابطه با ویژگی های سرخ کن ها و نوع کاربرد آنان به دست آوردیم ، با توجه به مزایا و معایب سرخ کن های بدون روغن خیلی از افراد خواهان این مدل سرخ کن ها شدند بنابراین تصمیم گرفتیم تا مقاله ای را به بهترین مارک سرخ کن بدون روغن اختصاص دهیم و انواع بهترین برند های سرخ کن بدون روغن را بررسی کنیم . از جمله از سوالاتی که در رابطه با بهترین برند سرخ کن های بدون روغن از ما پرسیده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سرخ کن فیلیپس مدل HD9218/51

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650/91

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9252

سرخ کن فیلیپس سری Viva Collection مدل HD9220

سرخ کن بدون روغن تفال بهتره یا سرخ کن بدون روغن بیشل ؟
سرخ کن بدون روغن چه مارکی خوبه بخرم ؟
گارانتی و ضمانت سرخ کن های بدون روغن چگونه است ؟ و …

اگر شما هم این مدل سوالات را دارید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا بتوانید پاسخ سوالات بالا را متوجه شوید .

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن در بازار

در اینجا علاوه بر آن که بهترین مارک سرخ کن بدون روغن را معرفی کرده ایم بهترین مدل سرخ کن بدون روغن هر برند را بررسی می کنیم و در انتها پرسش سوال آیا از سرخ کن بدون روغن راضی هستین را بررسی خواهیم کرد .

سرخ کن چندکاره دلونگی مدل FH1394

سرخ کن بدون روغن وگاترونیکس مدلVE-103

1. بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650/91

فیلیپس نام یک برند چند ملیتی است که انواع محصولات لوازم خانگی کوچک برقی را روانه بازار می کند ، یکی از بهترین محصولات برند فیلیپس متعلق به سرخ کن های بدون روغن فیلیپس هستند که از محبوبیت بالایی نیز برخوردارند . این مدل سرخ کن ها دارای سیستم قطع کن خودکار هستند و قطعات آن قابل جدا شدن هستند . سبد گردان در این مدل محصول مشاهده نمی شود و حدود 8 کیلوگرم وزن دارد . وجود صفحه نمایش این دستگاه باعث شده تا به راحتی از تنظیمات دستگاه مطلع شد .

 سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650/91

2. بهترین سرخ کن بدون روغن دسینی مدل 600

دسینی یکی از برند هایی است که نمی توان دقیق بیان کرد ساخت چه کشوری است ، بنابراین برای شناختن برند دسینی توصیه می کنم مقاله دسینی ساخت کجاست را مطالعه کنید . این مدل سرخ کن دارای سیستم قطع خودکار است اما متاسفانه فیلتر قابل تعویض و صفحه نمایش ندارد ،قابلیت تفکیک قطعات در این دستگاه باعث شده است تا شست و شوی راحت تری داشته باشد . این مدل سرخ کن بدون روغن حدود 6 کیلوگرم وزن دارد و از آن می توان به عنوان بهترین سرخ کن بدون روغن دسینی یاد کرد .

سرخ کن بدون روغن دسینی مدل 600

3. بهترین مدل سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9240

با استفاده از این نوع سرخ کن بدون روغن تا حدود 80 درصد می توانید در مصرف روغن صرفه جویی کنید ، این مدل سرخ کن حدود 3 لیتر گنجایش دارد و برای تعداد افراد 4 تا 5 نفر کفایت می کند و خود دستگاه هم به اندازه 7 کیلوگرم وزن دارد ، با توجه به توانی که دارد تنها 3 دقیقه زمان نیاز دارد تا دستگاه داغ شود . با استفاده از این دستگاه علاوه بر سرخ کردن می توان برای گریل کردن و کباب کردن هم از آن استفاده کرد . این نوع دستگاه فیلتر قابل تعویض ندارد . اگر ا سرخ کن بدون روغن فیلیپس استفاده میکنید به ما بگویید که آیا از سرخ کن بدون روغن راضی هستین یا نه .

بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9240

4. بهترین سرخ کن بدون روغن هانوور مدل NO.1007

این نوع سرخ کن فیلتر قابل تعویض ندارد اما در مقابل قابلیت تفکیک قطعات را دارا می باشد ، از دیگر ویژگی های آن می توان به وجود صفحه نمایش ، سبد گردان ، سیستم قطع کن خودکار و … اشاره کرد . این نوع سرخ کن حدود 3 کیلوگرم وزن دارد . این نوع خودکار دارای ظرفیت 2.5 لیتر است و 7 برنامه برای پخت و پز را دارا می باشد .با استفاده از این سرخ کن شما می توانید انواع مواد غذایی خود را با کمترین روغن سرخ کنید .

 بهترین سرخ کن بدون روغن هانوور مدل NO.1007

5. بهترین سرخ کن بدون روغن بیشل مدل BL-DF-008

بیشل نام یک برند تایوانی است که در سال 2005 تاسیس شده است ، در اینجا نمونه ای از سرخ کن بیشل را بررسی می کنیم ، این مدل سرخ کن از برند بیشل سبد گردان ندارد اما دارای فیلتر قابل تعویض ، صفحه نمایش ، سیستم قطع کن خودکار و … می باشد . شما برای استفاده از این نوع سرخ کن تنها لازم است تا از یک قاشق روغن استفاده کنید . بهترین سرخ کن بدون روغن بیشل حدود 4.2 کیلوگرم وزن دارد .

بهترین سرخ کن بدون روغن بیشل مدل BL-DF-008

از سرخ کن بدون روغن راضی هستین ؟

قطعا قبل از خرید یک محصول برقی چون سرخ کن بدون روغن بهتره تا قبل از خرید نظرات مصرف کنندگان را بخوانید تا از مدل سرخ کنی که قرار است بخرید مطمئن شوید . در رابطه با سوال آیا از سرخ کن بدون روغن راضی هستین یا نه لازم است بیان کنیم که مدل سرخ کن های بدون روغنی که در این مطلب معرفی کرده ایم معمولا جزو سرخ کن هایی بوده اند که نظرات زیادی در ورد ان ها مثبت بوده است.

بیشتر بخوانید
کیفیت جاروبرقی کنوود چطوره ؟[مدل های برتر با قیمت+مهم]

سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه؟

خیلی از شما عزیزان در مورد سرخ کن فیلیپس این سوال که آیا سرخ کن فیلیپس خوبه یا نه را از ما میپرسید که در پاسخ به این سوال لازم است بیان کنیم که سرخ کن های فیلیپس جزو پر طرفدارترین مارک سرخ کن ها در بازار به شمار می رود که توسط افراد زیادی نیز پیشنهاد شده است بدین ترتیب می توان این گونه برداشت کرد که سرخ کن های فیلیپس از کیفیت و ساختار خوبی برخوردار هستند .

سرخ کن فیلیپس سری Daily Collection مدل HD9216

سرخ کن بدون روغن دسینی مدل ۷۰۰

سرخ کن بدون روغن خوبه بخرم یا سرخ کن معمولی؟

این سوال را خیلی از مشتریان از ما میپرسند و بیشتر آنان وقتی برای خرید سرخ کن پا به فروشگاه می گذارند تفاوت سرخ کن بدون روغن و سرخ کن معمولی را از ما جویا می شوند . مواد غذایی که درون سرخ کن های بدون روغن تهیه می شوند از سلامت و بهداشت بالاتری برخوردار هستند و همچنین ضرر کمتری دارند چرا که با کمترین روغن موجود تهیه شده اند ، این مدل سرخ کن ها معمولا چند کاره هستند و برخی از آن ها برای پخت و پز غذاهای دیگری هم استفاده می کنند . پس با توجه به ویژگی هایی که ذکر کردیم می توان گفت که سرخ کن بدون روغن نسبت به سرخ کن معمولی از قابلیت های بهتری برخوردار است .

سرخ کن بدون روغن خوبه بخرم یا سرخ کن معمولی؟

راهنمای خرید بهترین مارک سرخ کن بدون روغن

1. گنجایش سرخ کن بدون روغن

اولین نکته که از نظر من در رابطه با نکات راهنمای خرید سرخ کن های بدون روغن اولویت دارد گنجایش دستگاه می باشد ، مدل سرخ کن های کوچک دارای گنجایش 1 تا 2 لیتر هستند و مدل سرخ کن های سایز متوسط دارای گنجایش 1.8 تا 2.5 لیتر هستند و مدل سرخ کن های سایز بزرگ دارای گنجایش 5 لیتر یا بیشتر هستند . قبل از انتخاب گنجایش و ظرفیت سرخ کن به مقدار غذایی که قرار است درون سرخ کن ها تهیه کنید توجه کنید .

2. تنظیمات ها

نکته مهم دیگری که به هنگام خرید سرخ کن ها باید مدنظر خود قرار دهیم تنظیمات سرخ کن بدون روغن است . تنظیمات سرخ کن ها یا به صورت دستی و یا به صورت دیجیتالی هستند . از جمله از تنظیمات های سرخ کن ها می توان به قابلیت ها تایمر ، قابلیت های تنظیم دما و .. اشاره کرد . وجود تایمر در سرخ کن های بدون روغن مانع از سوختگی مواد سرخ شده شما می شود و استفاده از سرخ کن ها را برای کاربران آسوده تر می کنند . حتی برخی از سرخ کن های پیشرفته دارای اپلیکیشن هایی هستند که با استفاده از آن می توان تنظیمات سرخ کن ها را مشاهده کرد .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

3. توان مصرفی سرخ کن بدون روغن

اغلب سرخ کن ها حدودا دارای 800 تا 1500 وات توان مصرفی دارند ، البته سرخ کن هایی با توان مصرفی بالاتری هم وجود دارند ، در حقیقت هر چقدر توان مصرفی دستگاهی بالاتری باشد ، سرخ کن مورد نظر سریع تر داغ می شود و بدین ترتیب زودتر می تواند مواد غذای را سرخ کند . شما هم اگر سرخ کنی با توان مصرفی خوبی داشتید و از آن راضی بوده اید پیشهاد می کنم تجربه استفاده از آن را با ما به اشتراک بگذارید تا بهتر به پرسش از سرخ کن بدون روغن راضی هستین پاسخ دهیم .

بیشتر بخوانید
آون توستر فلر [خرید و بررسی ارزان ترین مدل های آون توستر فلر]

4. ایمنی بهترین مارک سرخ کن بدون روغن

یکی از مهم ترین نکات به هنگام خرید سرخ کن ها بررسی ایمنی دستگاه است . با توجه به این امر که داخل سرخ کن ها به شدت داغ می شود خود دستگاه و بدنه آن نباید خیلی داغ شود و بدین ترتیب نیاز است تا قبل از خرید از استاندارد بودن سرخ کن اطمینان حاصل کنید .

5. بررسی آپشن ها و اقلام سرخ کن ها

برخی از سرخ کن های بدون روغن دارای آپشن های دیگری چون گریل کردن ، سبد دوقلو و … هستند ، سبد دوقلو سرخ کن به شما این امکان را می دهد تا همزمان چند نوع غذا را سرخ کنید و با استفاده از قابلیت گریل کردن هم می توانید برای پخت و گوشت و ماهی و … از آن ها استفاده کنید .

از اقلام همراه سرخ کن ها می توان کفگیر و قاشق های همزن اشاره کرد ، برخی از برند ها هستند که در زمان فروش سرخ کن خود اقلام همراهی را برای استفاده آسان تر کاربران در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند .

راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن

طرز کار سرخ کن بدون روغن

سرخ کن های بدون روغن شباهت بسیار فراوانی به فر های کانوکشن دار دارند ، این نوع سرخ کن ها به المنت های حرارتی مجهز هستند و وقتی سرخ کن را به برق میزنید این المنت ها شروع به داغ شدن می کنند و بدین ترتیب جریان هوای بسیار داغی را درون دستگاه ها سبب می شوند . در واقع سرخ کن های بدون روغن برای انتقال گرما از جریان همرفتی استفاده می کنند و فن هایی که درون سرخ کن قرار دارد کمک میکنند تا هوای گرم به همه جای دستگاه انتقال پیدا کند و بدین تمام مواد غذایی که درن سرخ کن ها قرار دارد به خوبی سرخ شوند .
سرخ کن ها دارای سبد های سوراخ داری هستند تا با واسطه این سوراخ ها گرما و حرارت به خوبی به مواد غذایی میرسد و مواد غذایی حالت کریسپی و سرخ شده ای پیدا کنند .

سرخ کن بدون روغن دسینی مدل 600

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270

سرخ کن پارس خزر مدل FR-2014

سرخ کن فیلیپس سری Viva Collection مدل HD9260

مزایای بهترین مارک سرخ کن بدون روغن

سرخ کن های بدون روغن معمولا چند کاره هستند و درون آن ها میتوان انواع کیک و شیرینی ها و دیگر مواد غذایی را آماده کرد .


1. استفاده از سرخ کن ها بدون روغن سرعت آشپزی را افزایش میدهند .
2. سرخ کن های بدون روغن در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند .
3. مواد غذایی تهیه شده درون سرخ کن های بدون روغن ایمن تر هستند .
4. برای سرخ کردن و کریسپی کردن مواد غذایی به روغن بسیار کمی نیاز دارند .

مزایای سرخ کن بدون روغن
سرخ کن بدون روغن خوبه؟

در بین سرخ کن هایی که در بازار وجود دارد قطعا سرخ کن های بدون روغن از ویژگی های بالاتری برخوردار هستند و پیشنهاد ما هم خرید سرخ کن بدون روغن می باشد .

آیا از سرخ کن بدون روغن خود راضی بوده اید ؟

در پاسخ به این سوال لازم است بیا کنیم که ما سعی کرده ایم تا سرخ کن های بدون روغنی که نظرات زیادی در مورد آن مثبت بوده است به شما معرفی کنیم .

سرخ کن میگل خوبه ؟

در پاسخ به سوال سرخ کن میگل خوبه می توانیم به این نکته اشاره کنیم که برد میگل این روز ها بسیار پیشرفت کرده است و در زمینه فروش محصولات لوازم خانگی کوچک تر به یکی از برند های پر طرفدار تبدیل شده است .

بهترین مدل سرخ کن بدون روغن کدام است ؟

در این مطلب از جمله از بهترین مارک سرخ کن های بدون روغن که معرف کرده ایم بهترین مدل های هر کدام را بررسی کرده ایم که می توانید قبل از خرید از ویژگی های بهترین مدل سرخ کن ها مطمئن شوید .

بهترین سرخ کن بدون روغن چه ویژگی هایی دارد ؟

در رابطه با این سوال باید بگوییم که لازم است راهنمای خرید سرخ کن بدون روغن را در این مطلب بخوانید تا با ویژگی های آن آشنا شوید .

4.2/5 - (45 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.