گوشت کوب برقی بوش بخرم یا نخرم؟[بهترین های1400+قیمت خرید]

بهمن 3, 1400
بلاگ
گوشت کوب برقی بوش

پیش تر در مقالاتی راجع به بهترین گوشت کوب برقی و گوشت کوب برقی پارس خزر نیز صحبت کردیم ، اما در این جا می خواهیم تا انواع مدل های گوشت کوب برقی های برند پر طرفدار بوش را همراه با مشخصات و قیمت خرید و … بررسی کنیم . اگر به قصد خرید گوشت کوب برقی بوش سری به بازار بزنید با وجود تنوع بالای مدل های گوشت کوب برقی های برند بوش قطعا دچار سردرد و سرگردانی می شوید و نمی توانید به خوبی بهترین مدل گوشتکوب برقی بوش را خریداری کنید ، خیلی از خریداران گوشت کوب برقی های bosch را برای خرید مد نظر داشتند . پس اگر شما هم قصد خرید دارید حتما تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید .

گوشت‌کوب برقی بوش مدل MS8CM6160

گوشت‌کوب برقی بوش مدل MS6CA4150

گوشت کوب برقی بوش مدل MSM2610BGB

گوشت کوب برقی بوش مدل MS8CM6190

راستی یادت نره دیگر مطالب سایت ما چون گوشت کوب برقی براون ، گوشت کوب برقی گاسونیک و آخرین مدل ماشین لباسشویی بوش را هم مطالعه کنید .

کیفیت گوشت کوب برقی بوش به چه شکل است ؟

در رابطه با کیفیت محصولات بوش که حرفی برای گفتن نیست ، شما حتی اگر نظرات مصرف کننندگان و خریداران را هم در این زمینه بخوانید به کیفیت و مقاومت بالای محصولات بوش نیز پی میبرید . بوش یک برند معتبر آلمانی است امروزه به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان محصولات لوازم خانگی نیز شمرده می شود . برند بوش همیشه در تلاش بوده است تا به رو ترین و بهترین محصولات را با کیفیت و ضمانت به دست مشتریان خود برساند قطعا اگر برندی محصولات بی کیفیت تولید کند به این اندازه نمی تواند در دنیا موفق شود و پس از کیفیت گوشت کوب برقی bosch خیالتان جمع باش اما اگر در این زمینه کمی دودل هستید پیشنهاد میکنم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

گوشت کوب برقی بوش

بخرم یا نخرم ؟

در پاسخ به این سوال لازم است بیان کنیم که امروزه با وود فرشندگان سودجو و متقلبی که وجود دارند معمولا نمونه محصولات تقلبی بوش به فراوانی یافت می شود و متاسفانه یکی از مشکلات خرید از برند های معتبر و پر طرفدار همین وجو نمونه محصولات تقلبی می باشد که چندان راحت نمی توان آن ها را از هم تشخیص داد . اگر مطلب تشخیص گاز صفحه ای بوش مدل ۲۰۲۱ تقلبی را خئانذه باشید تا حددی متوجه می شوید که برای تشخیص گوشات کوب برقی بوش اصل باید چیکار کنید .

گوشت کوب برقی بوش مدل MSM67170

گوشت کوب برقی بوش مدل MSM6700

گوشت کوب برقی بوش مدل MS6CM6155

گوشت کوب برقی بوش مدل MS8CM61X1

مهم ترین عامل در خرید گوشت کوب برقی بوش اصل این است که شما از فروشگاه ها و وب سایت های معتبر اینترنتی نیز خرید کنید که این رو ها خرید از فروشگاه های اینترنتی بسیار بهتر است چرا که شما راحت تر می توانید اعتبار فروشگاه را بسنجید و طبق نظرات خریداران عمل کند . در وب سایت دلاوا سعی شه است تا انواع مدل گوشت کوب برقی های بوش اصل را همراه با قیمت خرید و مشخصات برسی کنیم .

از بررسی پر فروش ترین مدل ها غافل نشوید .

1. گوشت کوب برقی بوش مدل MS8CM6190

این مدل گوشت کوب برقی که معرفی میکنیم یکی از کاربردی ترین مدل گوشت کوب برقی های bosch می باشد که توان مصرفی به اندازه 1000 وات دارد و دارای قابلیت تنظیم سرعت نیز می باشد ،این مدل دستگاه مجهز به تیغه یخ خرد کن می باشد . لوازم جانبی این گوشت کوب قایل شست وشو درون ماشین ظرفشویی می باش . و تیغه های آن به صورت چهارپره بوده است که از جنس ایتل ضد زنگ نیز ساخته شده است . از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به قابلیت توربو ، 4 عدد رنده های ریز و درشت ، قابلیت خرد کن ، تنظیمات سرعت ، موتور پر قدرت و .. نیز اشاره کرد .

2. گوشت‌کوب برقی بوش مدل MS6CA4150

این نوع دستگاه با توجه به صدا و لرزش کمی که دارد برای افرادی که به صدا ی دستگاه هستند هستند گزینه بسیار خوبی برای خرید به شمار می شود . وجود عملکرد توربو سبب می شود تا زمانی که بر روی دکمه مربوطه نگه دارید دستگاه ببا سرعت فغ=علیت می کند و زمانی که دکمه را رها کنید ، دستگاه دیگر کار نمی کند . این محصول خوش ساخت همراه با یک لیوان هب فروش می رسد که با وجود آن استفاده از دتگاه برا یخریداران بسیار راحت تر می شود . در رابطه با توان مصرفی لازم سات بیان کنیم که مدل گوشت کوب برقی دارای توانی به اندازه 800 وات بوده است و دارای سری همزن و خردکن نیز می باشد .

پرفروش ترین گوشت کوب برقی بوش

3. گوشت کوب برقی بوش مدل MSM2610BGB

از دیگر ندذل گوشت کوب برقی bosch ارزان قیمت تر می توان به این دستگاه اشاره کرد که توان مصرفی به اندازه 600 وات دارد و بدنه ن از جنس پلاستیک شفاف وبا کیفیت نیز ساخته شده است .تیغه های این مدل دستگاه به صورت چهار پره بوده است . اکثر خریدارانی که از این محصول استفاده کرده اند رضایت خود را بیان کرده اند و خرید ان را به دیگر افراد یشنهاد می کنند .

گوشت کوب برقی بوش مدل MSM2650B

گوشت کوب برقی بوش مدل MSM66155

4. گوشت‌کوب برقی بوش مدل MSM24500

تیغه ها اسن نوع گوشت کوب برقی bosch ا استیل ضد زنگ با کیفیت بال طرحی شه است تا در مقابل رطوبت و آب دچار زنگ زدگی نشود و یا این که تتیغه ان کند نشود . این مدل دستگاه به نسبت مدل های قبلی از عملکرد و توان پایین تری برخوردار می باشد ، توان مصرفی آ معادل 400 وات بوده است و تیغه های گوشت کوب برقی به صورت چهارپره می باشد . ظرف خرد کن آن دارای درپوش پلاستیکی است که می توان برای نگهداری مواد غذایی از ان نیز استفاده کرد .

5. گوشت کوب برقی بوش مدل MSM67170

این نوع گوشت کوب برقی دارای طراحی ارگونومیک بوده است و موتور بسیار کم صدایی دارد . از جمله از ویژگی های دستگاه می توان به توان مصرفی750 وات ، ظرف خرکن ،2 نوع تنظیمات سرت مختلف ، تیغه های با کیفیت و ضد زنگ ، تیغه یخ خردکن و … نیز اشاره کرد . این نوع دستگاه مجهز به عملیات توربو می باشد ، با وجود تنظیمات سرعت دست کاربر باز است تا با توجه به سختی مواد غذایی مورد نظر خود سرعت مناسب برای ان را انتخاب کند . طراحی محصول به گونه ای است گه دکه و تنظیمات ان برروی دسته قرار دارد و از این نظر ک استفاده از ان ها برای مصرف کننده بسیار راحت تر می باشد .

گارانتی گوشتکوب برقی های بوش

بنرد های بزگی چون برند بوش دارا نمیاندگی های مختلفی در سراسر کشور های مختلف هستند ، در ایران شرکت هایی چون بوش سرویس ، کاسپین سرویس نیز هستند که محصولات بوش از جمله گشت کوب برقی های بوش را گارانتی می کنند و خدمات پس از فروشی هم برای آنان ارائه می دهند . با توجه به بررسی هایی که داشته ایم گوشتکوب برقی های بوش با گارانتی و ضمانت 18 ماهه نیز به فروش می روند ، البته خدمات پس از فروشی هم ارائه می دهند .

گارانتی گوشت کوب برقی های بوش

قیمت گوشت کوب برقی بوش چقدره؟

در پاسخ به این سوال لازم است بیان کنیم که مدل گوشت کوب برقی های bosch از توع بسایر بالایی برخوردار هستند و همین تنوع بالا سبب داشه است تا هر یک از این مدل ها با توجه به کارایی و قابلیت هایی که دارند از قیمت ها متفاوتی برخوردار باشند ، اما در کل برند بوش مدل محصولات خود را با وجود کیفت بالایی که دارند همراه با قیمت بالاتری به فروش می رساند که البته این موضوع امری طبیعی می باشد اما خیلی از افراد و مصرف کننندگان در مورد آن شکایت داشته اند .

ویژگی های محصولات بوش

  1. برند بوش محصولات خود از جمله گوشت کوب برقی ها را با کیفیت بالایی به فرش می رساند .
  2. گوشت کوب برقی های bosch دارای گارانتی 18 ماهه می باشد .
  3. نمایندگی های بوش خدمات پس از فروشی را ارائه می دهند .
  4. تنوع محصولات بوش و مدل گوشتکوب برقی های بسیار زیاد است
  5. محصولات این برند از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار هستند .
گوشت کوب برقی بوش خوبه بخرم ؟

انتخاب و خرید گوشت کوب برقی بوش بستگی به سلیقه و انتظار خود شما نیز دارد ، به عنوان مثال اگر قیمت گوشت کوب برقی برای شما اهمیت دارد شاید مل های بوش را نپسندید اما اگر کیفیت برای شما اولویت باش خرید گوشت کوب برقی بوش را توصیه می کنیم .

پرفروش ترین مدل گوشت کوب برقی بوش کدام مدل است ؟

در اینجا سعی کرده ایم تا انواع مدل های گوشت کوب برقی های بوش و بهترین پر فرو ترین ها را برای شما معرفی و بررسی کنیم .

3.5/5 - (2 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.