بلاگ

قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا [بررسی مزایا و معایب]

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی اسنوا

قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا چقدر است ؟کیفیت ماشین ظرفشویی اسنوا خوبه بخرم ؟ بهترین مدل ماشین ظرفشویی اسنوا کدام مدل است ؟مزایا و معایب ماشین ظرفشویی اسنوا چیست؟ و … این ها همه از آن دسته از سوالاتی هستند که در ذهن افرادی که می خواهند ماشین ظرفشویی اسنوا بخرند وجود دارد ، قطعا هر آدم عاقلی قبل از خرید دستگاه برقی بزرگی همانند ماشین ظرفشویی به خوبی راجع به آن و برندی که می خواهد بخرد تحقیق می کند . پس ما در این جا قصد داریم تا با تحقیقاتی که درباره ماشین ظرفشویی اسنوا انجام داده ایم نقد و بررسی ماشین ظرفشویی اسنوا را انجام دهیم .

اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی اسنوا را دارید و اطمینان چندانی برای خرید آن ندارید و دودل هستید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب با ما باشید . به علاوه می توانید دیگر مطالب ما راجع به بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی و بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما نیز مطالعه کنید .

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی اسنوا

مزایا و معایب ماشین ظرفشویی اسنوا

مزایای ماشین ظرفشویی اسنوا

  1. ماشین ظرفشویی اسنوا از کیفیت خوبی برخوردار می باشد .
  2. ماشین ظرفشویی های اسنوا کارایی خوبی دارند .
  3. به گفته برخی از مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی های اسنوا از صدای خوبی برخوردار هستند .
  4. ماشین ظرفشویی اسنوا محصوا داخلی می باشد و خرید آن به معنای حمایت از تولید ملی است .
  5. با مدل ظرفشویی هایی از برندهای خارجی می تواند رقابت کند .
  6. معمولا ظرفیشویی های اسنوا از شس و شی خوبی برخوردار می باشد .
  7. ماشین ظرفشویی های اسنوا بنرامه های مختلفی باری شست و شوی دارند .

معایب ماشین ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی های اسنوا در مقایسه با مزایای ان ها از معایب بسیار کمی برخوردار هستند که ان ها هم تنها چند نفر از عزیزان مصرف کننده قید کرده اند نه همه آن ها ف تاوجه داشته باشید که این معایب توسط همه افراد تایید نشده است .

  1. به گفته برخی از افراد ظرفشویی های اسنوا با توجه به آن که ایرانی است قیمت بالایی دارند .
  2. ظاهر برخی از ماشین ظرفشویی های اسنوا کمی ضعیف است.
  3. عده ای هم بر این باور هستند که ظرفشویی اسنوا صدای زیادی دارد .
مزایا و معایب ماشین ظرفشویی اسنوا

قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا

قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا چقدر است ؟ چیزی که می تواند یکی از مهم ترین دلایل تصمییم گیری برای خرید محصولی باشد قیمت آن است . راجع به قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا باید بیان کنیم اسنوا ماشین ظرفشویی های 12 نفره تولید می کند که هر یک نسبت به ویژگی ها و قابلیت هایی که دارند از قیمت متفاوتی برخوردار هستند اما در حالت کلی می توانیم بگوییم که قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا به صورت میانگین بین 14 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متغیر است البته این نرخ برای امسال است و ممکنه سال های بعد قیمت آن ها افزایش پیدا کند .

در مورد قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا آن گونه که ما در سایت خود شرکت اسنوا متوجه ای شده ایم قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا حدود 15 میلیون تومان می باشد اما با توجه به تورم های بالایی که در کشور وجود دارد قیمت محصولات به خصوص محصولات برقی روز به روز در حال افزایش می باشد پس اگر در فروشگاهی برای ماشین ظرفشویی اسنوا به شما قیمت بالاتری دادند تعجب نکنید .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

کیفیت ماشین ظرفشویی اسنوا (SNOWA)

در نقد و بررسی ظرفشویی اسنوا بررسی کیفیت ماشین ظرفشویی اسنوا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد . همانطور که پیش تر هم بیان کردیم قطعات ساخته شده ماشین ظرفشویی اسنوا از دیگر شرکت ها و کشور ها وارد ایران می شود و در ایران مونتاژ می گردد اما نکته ای که در اینجا مهم است این می باشد که برند اسنوا همیشه در تلاش بوده است تا از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده کند که اطمینان بالایی هم به آن دارد . با توجه به نظرات مصرف کنندگان می توان این گونه برداشت کرد که ماشین ظرفشویی های اسنوا از کیفیت خوبی برخوردار هستند .

بیشتر بخوانید
ساندویچ ساز فلر خوبه ؟ [بررسی و معرفی ویژگی ساندویچ ساز فلر ]

ماشین ظرفشویی اسنوا خوبه؟

در پاسخ به سوال ماشین ظرفشویی اسنوا خوبه یا نه لازمه تا علاوه بر کیفیت ماشین ظرفشویی اسنوا ویژگی های آن را هم بررسی کنیم . با توجه به نقد و بررسی که انجام شده و نظرات مصرف کنندگان معمولا ماشین ظرفشویی اسنوا یکی از گزینه های خوب برای خرید به شمار می رود .

ماشین ظرفشویی اسنوا خوبه؟

بهترین مدل ماشین ظرفشویی اسنوا (SNOWA)

حال که نقد و بررسی کیفیت ماشین ظرفشویی اسنوا را با بررسی ویژگی های آنان انجام داده ایم و از قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا خبر داریم ، در این جا می خواهیم چند تا از بهترین مدل ماشین ظرفشویی اسنوا را به شما معرفی کنیم .

1. بهترین ماشین ظرفشویی اسنوا سری Clean Power مدل SWD-226W

این مدل ماشین دارای مصرف انرژی ++A می باشد که می توان گفت یکی از کم مصرف ترین ماشین ظرفشویی ها به شمار می رود و دارای 6 برنامه شست شوی متنوع نیز است . حجم داخل این مدل ماشین ظرفشویی به گونه ای است که می توان 144 تیکه ظروف را در آن قرار داد و در هر نوبت این مقدار ظروف را می تواند بشورد . به کمک این ماشین ظرفشویی ایرانی دیگر نیاز نیست تا ظروف خود را به صورت دستی خشک کنید چرا که دارای قابلیت خشک کن می باشد و به علاوه دارای سیستم عیب یاب هوشمند هم است .

مصرف آب این ماشین ظرفشویی اسنوا به اندازه 11 لیتر است و قابلیت شست و شو با نصف میزان حجم داخل آن هم وجود دارد . از دیگر ویژگی های این ماشین ظرفشویی می توان به سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف ، قابلیت شست وشو با قرض چند منظوره ، قفل کودک ، قابلیت شست وشوی میوه و سبزیجات و … نیز اشاره کرد .

بهترین ماشین ظرفشویی اسنوا سری Clean Power مدل SWD-226W

2. بهترین مدل ماشین ظرفشویی 12 نفره اسنوا سری Clean Power مدل SWD-226T

این نوع ماشین ظرفشویی را می توان یکی دیگر از محصولات پرفروش اسنوا معرفی کرد که دارای قابلیت هایی چون شست و شو با نصف ظرفیت ، شست شوی میوه و سبزیجات ، قفل کودک ، سیستم عیب یاب هوشمند ، سیستم نشتی آب و… می باشد به علاوه آن دارای چندین برنامه شست وشوی متنوع چون شست شوی اتوماتیک ، شست شوی اقتصادی ، شستو شوی ظروف حساس ، شست وشوی روزانه و … نیز می باشد . این نوع ماشین ظرفشویی تقریبا وزنی به اندازه 43 کیلوگرم دارد و قابلیت تشخیص میزان کثیفی ظروف را ندارد و به رنگ استیل وجود دارد .

 بهترین ماشین ظرفشویی 12 نفره اسنوا سری Clean Power مدل SWD-226T

3. بهترین مدل ماشین ظرفشویی اسنوا سری Clean Power مدل SWD-226S

این مدل ماشین ظرفشویی از برند اسنوا دارای قابلیت شست و شوی با تاخیر است که تاخیر آن به صورت 24 ساعته تنظیم شده است و چندین برنامه شست وشوی متنوع چون شستوشوی اقتصادی ، شست و شوی روزانه و سریع و شست وشوی ظروف حساس و قوی نیز دارد . اما شست شوی معمولی ،بیصدا و اتوماتیک را ندارد . در رابطه با ابعاد آن باید بگوییم که در ابعادی به اندازه 905*640*645 نیز وجود دارد ، رنگ این نوع ماشین ظرفشویی به رنگ نقره ای بوده و نوع نمایشگر آن هم از نوع LED می باشد . قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا حدود 15 میلیون تومان و شاید هم بیشتر می باشد .

بهترین مدل ماشین ظرفشویی اسنوا سری Clean Power مدل SWD-226S

ماشین ظرفشویی اسنوا ساخت کجاست ؟

اسنوا برندی است که در سال 1385 در ایران نیز تاسیس شده است . این روز ها اسنوا پس از تلاش و پشتکار فراوان توانسته به یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی تبدیل شود که می تواند با دیگر برند های بزرگ جهانی چون الجی ، سامسونگ ، بوش و … نیز به رقابت بپردازید . اسنوا یک برند کاملا ایرانی می باشد اما در پاسخ به سوالاتی چون ماشین لباسشویی اسنوا ساخت کجاست ؟ ماشین ظرفشویی اسنوا ساخت کجاست؟ و … باید بیان کنیم که اسنوا قطعات اولیه را از شرکت های دیگر وارد ایران می کند و پس از مونتاژ کردن محصولات در ایران آن ها را به فروش می رساند .

راجع به مونتاژ کردن هم باید بگوییم که وقتی قطعات ساخته شده محصولی را در کنار هم می چینیم و آن را به یک محصول کامل تبدیل می کنیم می گوییم محصول مونتاژ شده است .

بیشتر بخوانید
مخلوط کن پاناسونیک بهتره یا مخلوط کن بوش؟[بررسی دقیق دو برند]

گارانتی ماشین ظرفشویی اسنوا (SNOWA)

پس از بررسی قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا سوالاتی که در مورد گارانتی ظرفشویی اسنوا میپرسند خیلی زیاد است . اسنوا با توجه به اعتمادی که محصولات خود دارد و همچنین همانند دیگر برند های معتبر جهانی محصولات خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به فروش می رساند . ماشین ظرفشویی اسنوا دارای گارانتی 24 ماهه می باشد ، همچنین می توانید از خدمات پس از فروش ده ساله اسنوا نیز استفاده کنید .

بررسی نمایندگی ماشین ظرفشویی اسنوا

اسنوا با توجه به آن که یک برند ایرانی می باشد برای خدمات پس از فروش و ارتباط راحت تر با مشتریان خود نمایندگی هایی را در اکثر استان ها و شهرستان های ایران قرار داده است . شما تنها با یک سرچ ساده می توانید نزدیک ترین نمایندگی محصولات اسنوا را به محل زندگی خود پیدا کند . این نکته را هم به یاد داشته باشید که برای خرید ماشین ظرفشویی اسنوا حتما به نمایندگی های اسنوا و فروشگاه های معتبر نیز مراجعه کنید.

ظرفشویی اسنوا خوبه بخرم ؟

قطعا در نقد و بررسی ماشین ظرفشویی اسنوا سوالی که اهمیت دارد این است که آیا ماشین ظرفشویی اسنوا خوبه بخریم ای نه که برای پاسخ به این سوال لازم است تا ویژگی های ماشین ظرفشویی اسنوا را بررسی نیم .

پرفروش ترین مدل ماشین ظرفشویی اسنوا کدام است ؟

با توجه به تحقیقاتی که داشتیم متوجه شدیم پرفروش ترین مدل ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226W می باشد که مصرف کنندگان زیادی ان را به دیگر افراد پیشنهاد داده اند .

ماشین ظرفشویی اسنوا خوبه بخرم یا ال جی و سامسونگ ؟

انتخاب از بین برندهای گوناگون بستگی به سلیقه و نیاز شما دار اما توصیه ما این است که به خوبی ویژگی های برند هایی چون سامسونگ ، برند ال جی و اسنوا را بشناسید و سپس تصمیم بگیرید .

قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا چقدر است ؟

در حال حاضر قیمت گرانترین ماشین ظرفشویی اسنوا 15 میلیون تومان میباشد اما قطعا در طی چند سال آینده ممکن است این قیمت ها دست خوش تغییرات متنوعی می شوند .

4.4/5 - (33 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.