بلاگ

ابعاد سولاردام [بررسی ابعاد سولاردام ال جی ، دوو ، سامسونگ]

ابعاد سولاردام

یکی از اصلی ترین نکاتی که در هنگام خرید دستگاه سولاردام باید به آن توجه ویژه ای نشان داده شود در رابطه با اندازه و ابعاد سولاردام است، در واقع سولاردام ها چندین سالی است که توسط برند ال جی روانه بازار شده اند و ظاهری شبیه به مایکروفر و مایکروویو دارند و حتی ابعاد آنان هم تقریبا شبیه به هم است. در ادامه قصد داریم تا مدل های معروف سولاردام ها که توسط برترین و پرفروش ترین برند ها تولید می شوند را بررسی کنیم و ابعاد آن ها را برای شما شرح دهیم پس اگر قصد خرید سولاردام را دارید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

در حقیقت اگر در رابطه با سولاردام ها سرچ کنید سه نوع برند معروف به نام های ال جی ، سامسونگ و دوو هستند که پرفروش ترین سولاردام ها را تولید می کنند، به همین منظور تصمیم گرفتیم تا ابتدا ابعاد این نوع سولاردام ها را ذکر کنیم .

ابعاد سولاردام

فضای مناسب برای سولاردام

سولاردام ها همانند مایکروفر ها و مایکروویو ها هم به صورت تو کار و هم به صورت رو میزی در بازار وجود دارند انتخاب هر کدام از ان ها بستگی به سلیقه شما دارد . اگر قصد دارید تا دستگاه سولاردام را خریداری کنید نیاز است تا ابتدا فضای مشخصی را برای نگهداری از آن تعیین کنید تا بتوانید یک دستگاه با اندازه متناسب خریداری کنید .

نکته

در ادامه ابعاد سولاردام را را برایتان شرح داده که همگی آن ها بر حسب واحد میلی متر اندازه گیری شده اند ، پس اگر شما هم قصد دارید سولاردام خود را اندازه گیری و با این مدل ها مقایسه کنید بهتر است با میلی متر آن ها را اندازه گیری کنید .
فضای مناسب برای سولاردام

ابعاد سولاردام ال جی

در حقیقت ال جی اولین برندی است که دستگاه های سولاردام را با ترکیب فناوری مایکروویو و امواج نورانی تولید کردند از برترین سولاردام ال جی میتوان به سولاردام 38 لیتری ال جی اشاره کرد که در ادامه ابعاد آن را بررسی خواهیم کرد.

ابعاد سولاردام ال جی 38 لیتری

برند ال جی سولاردام هایی را روانه بازار کرده است که حدود 38 لیتر ظرفیت دارند که در ادامه برترین سولاردام های 38 نفره ال جی را بررسی خواهیم کرد .

برترین سولاردام 38 لیتر ال جیپهنا عمق ارتفاع
سولاردام ال جی مدل SD-3853SCR527480392
سولاردام ال جی مدل MS95SCR520480390
سولاردوم ال جي مدل MA3884VC625574470

ابعاد سولاردام 34 لیتر ال جی

سولاردام های 34 لیتری ظرفیت کمتری نسبی به سولاردام ال جی 38 لیتری دارند و ابعاد آنان هم کم تر است .

برترین سولاردام 34 لیتر ال جیپهناعمق ار تفاع
سولاردوم 34 لیتر ال جی مدل LG MP9488S527480397
سولاردوم 34لیترال جی مدل MP-9485S527470394

ابعاد سولاردام سامسونگ

سامسونگ هم همانند ال جی یکی دیگر از برند های کره ای است که در زمینه تولید لوازم برقی خانگی و آشپزخانه بسیار حرفه ای عمل کرده است و برترین ها را همراه با کیفیت تولید می کند.

برترین سولاردام سامسونگپهناعمقارتفاع
مایکروفر سولاردام سامسونگ MC32F604523506309
مایکروفر سامسونگ 23 لیتری خاکستری مدل GE233G _489275

ابعاد سولاردام دوو

برند دوو یکی از معروف ترین برند ها در زمینه تولید لوازم خانگی است، این برند در سال 1967 در شهر سئول تاسیس شده است و محصولات خود را به کشور های مختلف جهان صادر می کند.

برترین سولاردام دووپهناعمقارتفاع
مایکروویو 34 لیتری سولاردام سفید دوو مدل DEM-341B0K560528344
مایکروویو 34 لیتری سولاردام سفید دوو مدل DEM-341B0K524477375

راهنمای خرید سولاردام

  1. سولاردام ها جزو دستگاه های پر مصرف هستند پس بهتر است قبل از خرید به توان مصرفی دستگاه توجه کنید تا بتوانید دستگاهی را خریداری کنید که از توان مصرفی مناسب تری برخوردار باشد .
  2. بهتر است به سراغ دستگاهی بروید که از برنامه ها و تنظیمات های پیشرفته تری برخوردار باشد .
  3. به سراغ بهترین مارک ها و برترین برند ها بروید و به خصوص بهترین مدل ها را بشناسید.
  4. بعد از انتخاب برند مناسب خود توصیه ما این است که به سراغ نمایندگی ها و فروشگاه های معتبری بروید .
  5. خرید بدون آگاهی و شناخت دستگاه بدترین نوع خرید است پس قبل از آن که دستگاه خود را بخرید توصیه ما این است که اطلاعاتی را در رابطه با دستگاه یه دست آورید .
  6. ابعاد دستگاه سولاردام را بررسی کنید تا بعدا از خرید خود پشیمان نشوید.
راهنمای خرید سولاردام
ابعاد سولاردام چگونه است ؟

با دانستن ابعاد سولاردام این امکان وجود دارد تا بتوانید فضای مناسبی را برای نگهداری از آن ها تعیین کنید ، ابعاد سولاردام شامل اندازه عمق ، پهنا و ارتفاع دستگاه می شود .

کدام سولاردام بهتر است ؟ ال جی یا سامسونگ ؟

در حقیقت ال جی اولین برند تولید کننده سولاردام است و این طبیعی است که تنوع بیشتری از این دستگاه را روز به روز تولید کند .

ابعاد سولاردام ال جی چگونه است ؟

ابعاد سولاردام ال جی با توجه به ظرفیت آنان تعیین می شود ، ال جی سولاردام های خود را در ظرفیت های 38 لیتری ، 34 لیتری ، 32 لیتری و …. تولید می کند .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *