بلاگ

تشخیص آرکوپال اصل[نحوه شناخت آرکوپال اصل اسپانیا و فرانسه!]

تشخیص آرکوپال اصل

پیش تر ما مقاله هایی راجع به بهترین مارک سرویس آرکوپال ، تفاوت آرکوپال و آیروپال و جدیدترین سرویس آرکوپال نیز نوشتیم ، این مقالات از سایت ما جزو پر بازدیدترین مقالاتمون محسوب می شوند به همین دلیل توجه عده زیادی از مردم به آن جلب شد ، خیلی از افرادی که این مقالات را میخواندند سوالاتی راجع به نحوه تشخیص آرکوپال اصل نیز می پرسیدند ، پس با توجه به آمار این پرسش تصمیم گرفتیم تا مقاله ای جداگانه راجع به این موضوع بنویسیم پس اگر یکی از دغدغه های شما به هنگام خرید سرویس آرکوپال تشخیص اصل بودن یا نبودن محصول مورد نظر می باشد توصیه می کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید . در اینجا می خواهیم نکاتی را به شما آموزش دهیم که در تشخیص آرکوپال اصل اسپانیا و فرانسه بسیار کاربردی خواهند بود .

خیلی از خانم ها از جمله خود من نمونه سرویس های آرکوپال خارجی چون برند های فرانسه و اسپانیا را بیشتر می پسندند پس شناخت آرکوپال اصل فرانسه و یا اسپانیا می تواند در خرید ما بسیار کمک کننده باشد .

تشخیص آرکوپال اصل

بررسی راه هایی برای تشخیص آرکوپال اصل اسپانیا و فرانسه

خیلی از افراد از ما در باره راه های تشخیص آرکوپال اصل اسپانیا و فرانسه می پرسند.

1. تشخیص آرکوپال اصل با بررسی کیفیت

ظروف آرکوپال اصل فرانسه و اسپانیا هر دو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شفافیت قابل توجهی نیز دارند به گونه ای که وقتی آن را در کنار یک ظرف آرکوپال تقلبی در دست میگیرید به راحتی متوجه تفاوت کیفیت و شفافیت آن ها نیز می شوید.

2. تشخیص ارکوپال اصل با بررسی مقاومت

درباره تشخیص آرکوپال اصل فرانسه می توانیم به محصولات برند محبوب لومینارک نیز اشاره کرد که با توجه به آن متوجه می شویم که آرکوپال های اصل اسپانیا و فرانسه هر دو از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند و مدل برند های معروف تر آن ها مثل لومینارک به گونه ای ظروف خود را طراحی می کنند که در برابر شوک حرارت هم ضد ضربه بباشد و مقاومت بالای آن ها باعث می شود تا مشکلی برای ظرف به جود نیاید .

3. سبک بودن یا سنگین بودن آرکوپال اصل

چیزی که باعث شده تا ظروف آروپال اصل در دسته بهترین ظروف قرار بگیرد مقدار وزن بسیار مناسب این ظروف است ، ظروف آرکوپال اصل تقریبا وزن کمی دارند و این موضوع باعث شده تا جا بجایی این ظروف به راحتی انجام بگیرد برای افرادی که دارای مشکلاتی چون کمر درد هستند بسیار کاربری اند .

4. قابلیت استفاده آرکوپال اصل در مایکروویو و ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از نکات مهم در تشخیص ارکوپال اصل اسپنیا و فرانسه بررسی همین ویژگی می باشد . آرکوپالی که اصل است با توجه به مقاومت و کیفیتی که دارند قابلیت استفاده درون دستگاه هایی چون مایکروویو ها و ماشین ظرفشویی ها را دارند ، به عنوان مثال برند لومینارک تمام ظروف آرکوپال خود را قبل از آن که به مقصد فروش برساند در این زمینه ها مورد آرمایشات پی در پی قرار می دهد تا از مقاومت محصول خود نیز مطمئن شوند .

تشخیص آرکوپال اصل اسپانیا و فرانسه

چگونه آرکوپال برند لومینارک اصل را تشخیص دهیم ؟

قطعا همه شماها برند لومینارک را می شناسید لومینارک یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین برند ها در زمینه تولید انواع ظروف و سرویس آرکوپال اصل می باشد . ظروف آرکوپال لومینارک با توجه به تنوع بالایی که دارند به ما ثابت کرده است که برند لومینارک برای هر نوع سلیقه و هر سبکی ظروف آرکوپالی را آماده کرده است .البته برند لومینارک تنها در تولید ظروف آرکوپال کار می کند بلکه محصولات دیگری چون ظروف نوشیدنی ، کارد و چنگال ها ، ظروف غذاخوری و … نیز فعالیت می کند .

حال که با نحوه تشخیص آرکوپال اصل اسپانیا و فرانسه نیز آشنا شدید بیایید نگاهی به نحوه تشخیص برند محبوب و پرطرفدار لومینارک که یک برند فرانسوی است و در زمینه تولید ظروف اوپال یا آرکوپال فعالیت می کند بیاندازیم .

راه های تشخیص لومینارک اصل

برای اعتماد به این که آیا محصولی که خریداری کرده اید اصل است یا تقلبی راهکار هایی در این زمینه وجود دارد که ما در این جا آن ها را برای شما بیان می کنیم . پشت همه ظروف آرکوپال لومینارک مارک برند مورد نظر با رنگ آبی نیز حک شده است . جعبه بسته بندی سرویس آرکوپال مورد نظر باید دارای نام شرکت آرک باشد ، مدل بسته بندی های ظروف آرکوپال لومینارک بسیار شیک و زیبا بوده و همینطور نیز از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند . محصولات لومینارک دارای برچسب مقاومت بالا هستند . به مدل نگارش لومینارک و نام مارک لومینارک نیز دقت کنید . یکی دیگر از نکاتی که در تشخیص آرکوپال اصل لومینارک اهمیت دارد وزن سبک آن ها می باشد ، پس وزن محصول را در زمان خرید نیز چک کنید .

تفاوت آرکوپال و لومینارک در چیست ؟

خیلی وقت بود که می خواستم جواب این سوال را بدهم اما حالا که داریم راجع به نحوه تشخیص لومینارک اصل نیز صحبت می کنیم پس چه موقعیتی بهتر از حالا … در حقیقت در ابتدا اولین شرکتی که ظروف اوپال را تولید کردند آرک نام داشت به همین دلیل این شرکت با نام آرکوپال محبوب شد اما چندی بعد شرکت آرکوپال با لومینارک ترکیب شد تا انواع ظروف آرکوپال را روانه بازار کنند . امیدوارم در اینجا جواب سوال تفاوت آرکوپال و لومینارک را متوجه شده باشید .

تفاوت آرکوپال و لومینارک در چیست ؟

آرکوپال فرانسه بخرم یا اسپامنیا ؟

چیزی که در خرید سرویس ظروف بسیار می تواند در تصمیم گیری برای خرید موثر باشد طرح و نقش ظروف می باشد ، با توجه به نظر سنجی که ما انجام دادیم در این مورد می توانیم بیان کنیم که خیلی از خانم هایی که از سرویس ظروف آرکوپال نیز استفاده می کردند به ما پیشنهاد کردند که آرکوپال اصل اسپانیا را خریداری کنیم چرا که آرکوپال های اسپانیا از تنوع بسیار بالا تری برخوردار هستند و مدل طرح و نقش های آن ها نیز جذاب تر و جدید تر است ، در رابطه با خرید آرکوپال فرانسه هم عده ای بودند که فقط خرید آرکوپال اصل فرانسه به خصوص آرکوپال اصل لومینارک را پیشنهاد می کردند و این گونه بیان می کردند که مدل آرکوپال های فرانسه و لومینارک از مقاومت و کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار است .

آرکوپال فرانسه بخرم یا اسپامنیا ؟

چجوری آرکوپال اصل بخرم ؟

حال که می دانیم نحوه تشخیص آرکوپال اصل اسپانیا و فرانسه چگونه است باید بدانیم که این ظروف را چگونه می توانیم بخریم .

قطعا همه افراد این امکان برای آن ها فراهم نیست که بتوانند آرکوپال اصل اسپانیای خود را به طور مستقیم از کشور اسپانیا خریدار ی کنند بنابراین برای آن که اطمینان داشته باشید آرکوپالی که خریداری کرده اید اصل است یا نه توصیه می کنیم تا به سراغ مراکز و فروشگاه های اصل و مورد اعتماد بروید که نمایندگی که این محصولات را عهده دار هستند ، پس خرید از مراکز معتبر را به هیچ عنوان فراموش نکنید .

اگر به به صورت حضوری خرید می کنید بهتره تا نمونه ظروف را در دست بگیرید و بررسی کنید به طور مثال می توانید شفافیت و وزن ظروف را بسنجید و ببیند که بیشتر به جنس اصل نزدیک است یا تقلبی …

چجوری آرکوپال اصل بخرم ؟

قیمت آرکوپال اصل

گول محصولات ارزان قیمت را نخورید قطعا نمونه آرکوپال های اصل اسپانیا و آرکوپال اصل فرانسه با توجه به مقاومت و ویژگی هایی که دارند از قیمت بالاتری برخودار هستند پس در زمان خرید ارکوپال باید این نکته را در نظر داشته باشید نمونه ظروفی که از قیمت پایین تری برخوردار هستند کمی شک برانگیز هستند و امکان آن که اصل باشد بسیار کم است .

در این قسمت می توانید محبوب ترین قابلمه های بازار را خریداری کنید

سرویس غذاخوری 28 پارچه پارس اپال کد 207

این نوع سرویس غذاخوری قبالیت استفاده درون مایکروویو را دارد و می توان آن ها را درون ماشین ظرفشویی شست .

سرویس غذاخوری 28 پارچه پارس اپال کد 400

این مدل سرویس با توجه به تعداد پارچه آن برای تعداد افراد شش نفر  و یا خانواده 6 نفره مناسب می باشد .

سرویس غذاخوری 28 پارچه پارس اپال کد 122

این نوع سرویس آرکوپال با توجه به ایمنی که دارد قابل استفاده درون مایکروویو و ماشین ظرفشویی می باشد .

سرویس غذاخوری 28 پارچه پارس اوپال مدل 229

توضیحاتاین نوع سرویس از برند پارس اپال یکی از سرویس های محبوب ایرانی می باشد و به صورت 28 پارچه بفروش می رسد .

سرویس غذاخوری 28 پارچه پارس اپال کد 243

این مدل سرویس غذاخوری شامل ظروفی چون بشقاب خورش خوری ، بشقاب غذاخوری ، کاسه ، پیش دستی ، نمک پاش و پیاله می باشد .

سرویس غذاخوری 28 پارچه پارس اپال کد 860

این مدل سرویس که ساخت کشور ایرانی می باشد از ایمنی بالایی برخوردار است که قابلیت استفاده در مایکروویو و ماشین ظرفشویی را فراهم آورده است .

سرویس غذا خوری 25 پارچه آذین اوپال کد 505

این مدل سرویس غذاخوری یکی از بهترین سرویس های آذین اوپال بشمار می رود که ساخت کشور ایران می باشد .

سرویس غذا خوری 27 پارچه آذین اوپال کد 412

این نوع سرویس غذاخوری 27 پارچه شامل اقلامی چون بشقاب غذاخوری ، پیش دستی ، پیاله ، بشقاب خورش خوری و دیس می باشد .

سرویس غذاخوری 25 پارچه آذین اوپال کد 600

یکی دیگر از پر فروش ترین سرویس های غذاخوری در بازار ایران این مدل ست سرویس 25 پارچه می باشد که 6 نفره است.

سرویس غذا خوری 25 پارچه آذین اوپال مدل 590

این نوع سرویس یکی با توجه به طراحی خاصی که دارد چشمان زیادی را به سمت خود جذب می کند و به صورت 6 نفره است .

سرویس غذا خوری 25 پارچه آذین اوپال مدل 400

این مدل ست سرویس غذاخوری 25 پارچه با توجه به اقلامی که دارد برای تعداد افراد شش نفر کاربرد دارد .

سرویس غذا خوری 25 پارچه آذین اوپال - مدل 418

ابن نوع ست سرویس تماما ساخت کشور ایران می باشد اما قابلیت استفاده درون مایکروویو و ماشین ظرفشویی را ندارد .

مارک arc برای کدام کشور است ؟

مارک آرک برای کشور فرانسه می باشد ، این برند یکی از بهترین و محبوب ترین برند هایی است که آرکوپال ها را با تنوع بالا تولید می کند .

بهترین برند ارکوپال خارجی اصل چیست ؟

اگر از افراد زیادی در رابطه با بهترین برند ارکوپال خارجی اصل بپرسید به شما برند لومینارک را پیشنهاد می دهند که در اینجا نحوه تشخیص لومینارک اصل را بررسی کرده ایم .

کدام برند از آرکوپال را بخریم ؟

ابتدا سعی کنید چند تا از بهترین مارک های اصل آرکوپال را بررسی کنید و سپس براساس سلیقه خود بهترین سرویس آرکوپال را برای خود خریداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *