بلاگ

38 مدل ظرف میوه خوری شیک [برتر سال 1400 با قیمت خرید]

ظرف میوه خوری

اگر قصد دارید با جدید ترین مدل ظرف میوه خوری های روز دنیا نیز آشنا شوید و شیک ترین ظرف میوه خوری را برای خود خریداری کنید توصیه کمی کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید . در اینجا ما تصمیم گرفتیم تا مطابق با هر جنسی بهترین مدل میوه خوری های روز را جدا کنیم و همراه با لینک خرید ان برای شما قرار دهیم .البته توصیه می کنم اگر می خواهید ست سرویس ظروف پذیرایی خود را کامل کنید مطلب ظروف پذیرایی جدید را مطالعه کنید . انواع مدل میوه خوری هایی که در این جا می خواهیم معرفی کنیم در حقیقت از آن دسته از ظروف میوه خوری هستند که جزو دسته پرفروش ترین ها قرار دارد به همین دلیل مورد سلیقه افراد زیادی به شمار می روند .

راستی توصیه می کنم دیگر مقالات ما راجع به سرویس چایی خوری و سرویس شیرینی خوری و غذاخوری را هم مطالعه کنید .

ظرف میوه خوری

1. ظرف میوه خوری کریستال و شیشه

یکی از بهداشتی ترین جنس ظروف جنس شیشه می باشد این نوع جنس با توجه به آن که هیچ گونه مواد شیمیایی و رنگی نیز در ترکیب خود ندارد جزو با کیفیت ترین و بهداشتی ترین ظروف به شمار می رود . اما در مقابل آن جنس ظروف کریستال دارای کمی سرب هستند و به همین دلیل باید بگوییم که سرب موجود در آن ها برای انسان ها خطرناک بوده است . درمورد ظرف میوه خوری کریستال باید بیان کنیم که میوه خوری های کریستال از ظرافت بسیار بیشتری برخوردار می باشند و ظاهر بسیار شیک تری نیز دارند و همنیطور باید بیان کنیم که مقاومت آن ها کمی پایین تر میباشد .

با این حال برای سرویس پذیرایی توصیه ما به شما میوه خوری کریستال می باشد البته ظروف میوه خوری شیشه ای هم مناسب پذیرایی هستند اما جنس کریستال آن ها جلوه سنگین تر و زیباتری دارد .

میوه خوری کریستال و شیشه

2. ظرف میوه خوری چینی و سرامیکی

در رابطه با میوه خوری چینی باید بیان کنیم که در ایران برند های بسیار گوناگونی وجود دارند که انواع ظروف چینی را تولید می کنند از جمله از این برند های چینی می توان به چینی زرین ، چینی پردیس ، چینی مقصود ، چینی تقدیس و … نیز اشاره کرد .

یکی دیگر از بهداشتی ترین ظروف میوه خوری که در بازار وجود دارد می توان به میوه خوری چینی و سرامیکی اشاره کرد . این نوع جنس میوه خوری ها به خصوص جنس چینی آن ها از زمان قدیم جزو دسته ظروف پذیرایی به شمار می روند و این روز ها هم بیشتر میوه خوری های سرامیکی طرح سفید ساده بسیار مد شده اند و جلوه بسیار زیبایی می توانند به میز پذیرایی شما ببخشند به علاوه آن میوه خوری سرامیکی نسبت به ظرف میوه خوری چینی مقاومت بالا تری دارند و همچنین در انواع طرح و رنگبندی های متفاوت نیز در بازار وجود دارند .

میوه خوری چینی و سرامیکی

3. ظرف میوه خوری چوبی و بامبو

از جمله از انواع جنس ظروفی که در بازار وجود دارد جنس ظروف چوبی و بامبو طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده اند . این نوع جنس ظروف دارای مزایای بسیار زیادی می باشند که از جمله از این مزایا می توان به رابطه خوب ان ها با محیط زیست ، بهداشت بالا و کیفیت بالا ، مقاومت بسیار خوب ، نشکن بودن ، سبک بودن جنس آن ها و … نیز اشاره کرد . نگهداری از این نوع جنس ظروف بسیار آسون است و اگر به درستی از آن نگهداری شود می توان تا مدت سال های زیادی از آن استفاده کرد .

تنها نیاز است تا هر چند وقت یک بار ظروف چوبی مانند ظروف میوه خوری چوبی را روغن کاری کنید تا جلای از دست رفته آن ها برگردد و حالت خشکی پیدا نکنند . در این جا توصیه می کنم مطلب بهترین مارک ظروف بامبو را مطالعه کنید .

میوه خوری چوبی و بامبو

4. ظرف میوه خوری فانتزی

این روز ها انواع مدل ظروف میوه خوری را در طرح و شکل های فانتزی تولید می کنند که در ادامه ما عکس میوه خوری فانتزی را قرار داده ایم . این مدل میوه خوری ها این روز ها بسیار باب شده اند و قطعا انواع مدل های آنان را در بازار مشاهده کرده اید ، این طرح میوه خوری ها عموما در انواع جنس های فلزی و پلاستیکی نیز وجود دارند که در ادامه ما چند تا از این مدل ها را همراه با لینک خرید آن ها برای شما قرار دهیم .

ظرف میوه خوری فانتزی

انواع مدل ظروف میوه خوری

1. میوه خوری پایه دار و بدون پایه

در بازار مدل میوه خوری های پایه دار و بدون پایه نیز وجود دارد که در این جا باید بیان کنیم نمونه ظرف میوه خوری های پایه دار معمولا از جلوه زیباتر و شیک تری برخوردار هستند و از این نظر بیشتر مناسب پذیرایی به شمار می روند و مدل میوه خوری های بدون پایه بیشتر برای مصرف روزمره مناسب می باشد .

2. میوه خوری دسته دار و بدون دسته

مدل دیگر از میوه خوری ها ، میوه خوری های دسته دار و یا بدون دسته می باشد ، وجود دسته کمک می کند تا جا به جایی میوه خوری ها بسیار راحت تر انجام شود . وجود دسته می تواند یکی از بهترین قابلیت های ظروف به شمار رود .

3. میوه خوری چند طبقه

البته مدل ظرف میوه خوری های چند طبقه هم وجود دارد اما در زمان خرید میوه خوری چند طبقه باید توجه داشته باشید که این نوع میوه خوری ها از وزن بسیار سنگین تری برخوردار خواهند بود و فشار وارد بر آن ها بیشتر است .

ظرف میوه خوری
قیمت میوه خوری چقدر است ؟

قیمت میوه خوری ها با توجه به جنسی که دارند متفاوت خواهد بود به عنوان مثال میوه خوری های سنگی و چوبی از قیمت بسیار بیشتری نسبت به میوه خوری سرامیکی و کریستالی برخوردار هستند .

ظرف میوه خوری پذیرایی کریستال بخرم یا چوبی ؟

برای خرید ظرف میوه خوری پذیرایی ابتدا بهتر است ببینید که دیگر ظروف شما چه نوع طرح و جنسی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *