بلاگ

سرویس بلور خوبه بخرم؟[قیمت خرید بهترین مارک های 1400]

سرویس بلور

در میان انواع جنس ظروف غذاخوری که در بازار وجود دارد ، سرویس ظروف بلور از آن نوع جنس هایی می باشد که نمونه های ظروف آن در هر خانه ای وجود دارد . ظروف بلور معمولا از ظاهر بسیار شفاف و زیبایی برخوردار هستند و به همین دلیل چشمان بسیار زیادی را مجذوب خود می کنند ، چند وقتی بود که یکی از دوستانم به دنبال خرید سرویس بلور پذیرایی و غذاخوری برای لیست جهیزیه عروس بود اما تنوع ظروف بلور به اندازه ای بود که نمی توانست وقت بگذارد و تایم زیادی را در بازار بگذراند. پیش تر در مورد سرویس کریستال نیز صحبت کرده ایم .

بنابراین به او خرید اینترنتی سرویس بلور را پیشنهاد کردم که خداروشکر از خریدش هم راضی بوده است حال تصمیم گرفته ایم تا در وب سایت دلاوا برای شما عزیزانی که قصد خرید سرویس بلور دارید انواع ظروف بلور و ویژگی های و علاوه بر آن قیمتی و خریدشان را بررسی کنیم .

سرویس بلور

بهترین مارک سرویس بلور در بازار ایران چیست ؟

اگر قصد خرید سرویس بلور را داشته باشید لازم است تا نکاتی که قبل از خرید حتما بررسی کنید ، از جمله این نکات می توان به شناخت بهترین مارک های ظروف بلور در بازار کرد . از انواع بهترین برند های تولید کننده سرویس بلور می توان به بلور و شیشه تابان ، بلور نوری تازه ، بلور پاشا باغچه ، شرکت بلور کاوه ، بلور و شیشه زنگان و … نیز اشاره کرد .

مزایا و معایب خرید ظروف بلور

  1. معمولا سرویس بلور نسبت به دیگر ظروف چون کریستال از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.
  2. معمولا مقاومت خوبی نشان داده اند و نگهداری از سرویس بلور راحت ت می باشد .
  3. ظروف بلور و یا ظروف شیشه ای را می توان از بهداشتی ترین ظروف در بازار نام برد .
  4. سرویس ظروف بلور معمولا از وزن زیادی برخوردار نیستند .
  5. شاید درخشندگی این نوع ظروف کم باشد در ظاهرش تاثیر بگذارد اما جزو با کیفیت ترین جنس ظروف بازار به شمار می رود .
  6. با خرید ظروف بلور به راحتی می توانید آن ها را با دیگر جنس ظروف چوبی ، سرامیکی و … بازار نیز ست کنید .
ظروف بلور بدون پایه

ظروف بلور و ظروف کریستال چه فرقی با هم دارند ؟

یکی از مشکلات اصلی که بیشتر خریداران در زمان خرید سرویس بلور و سرویس کریستال دارند که در اینجا تصمیم داریم تا به صورت کامل این مسئله را شفاف سازی کنیم و تشخیص کریستال و بلور را راحت تر کنیم . در حقیقت مواد ترکیبی بلور کاملا از نوع شیشه بوده است اما نوع مواد ترکیبی کریستال شامل سرب هم می باشد . به همین دلیل شاید ظاهر متفاوتی از هم دیگر داشته باشند . در ادامه راه هی تشخیص سرویس بلور از کریستال را بیاین خواهیم کرد .

1. بررسی وزن

معمولا ظروف بلور نسبت به کریستال سبک تر بوده اند اما قبل از بررسی این موضوع لازم است به این نکته هم توجه داشته باشید که هر دو ظرفی که قرار است مقایسه کنید از نظر ضخامت و تو پر بودن باید شبیه به هم باشند .

بیشتر بخوانید
پلوپز فیلیپس [خرید بهترین مدل پلوپز فیلیپس با قیمتی عالی ]

2. میزان ناهمواری و حباب بلور

مورد بعدی که می توان بررسی کرد ، شفافیت ظروف بلور می باشد ، معمولا ظروف کریستال شفاف تر می باشد اما این مورد هم اثبات شده است که ظروف بلور اصل و با کیفیتی دارای شفافیت یکسانی با ظروف کریستال دارند . معمولا ظروف سرویس بلور شاید دارای ناهمواری هایی باشند اما ظروف کریستال نباید این گونه باشند مگر به دلیل شکست نور این اتفاق رخ دهد .

3. شفافیت ظروف بلور و کریستال

معمولا ظروف کریستال در هر قالب و طرحی که باشند از کیفیت و شفافیت بسیار واضح تری برخوردار بوده اند اما ظروف بلور این گونه نیستند و در انتها و رنگ کامل شیشه ای شفافی ندارند . حتی به گفته برخی از افراد اگر با دقت بسیار بالا ظروف بلور را مشاهده کنید . شاید رنگی متمایل به سبز کمرنگ و یا آبی نیز مشاهده کنید .

4. بررسی صدا

یکی دیگر از راه های تشخیص بلور از کریستال این است که با جسمی به ظرف مورد نظر ضربه بزنید اگر ظرف شبیه به صدای زنگ از خود ساطع معمولا جنس کریستال می باشد چرا که ظروف بلر این گونه نیستند ، تقریبا می توان بیان کرد که چون کریستال دارای سرب می باشد صدای شبیه به زنگوله مانند نشان می دهد .

فرق ظروف بلور و ظروف کریستال

بررسی قیمت (اصل مهم خرید)

خیلی از دوستان در مورد قیمت سرویس بلور نیز از ما سوال ی پرسند ، در حقیقت قیمت سرویس بلور به عوامل مختلفی چون تعداد اقلام آن ، کیفیت سرویس بلور ، نوع برند مورد نظر و .. نیز بستگی دارد . به عنوان مثال سرویس بلور کاوه نسبت به دیگر ظروف بلور از قیمتی بسیار مناسب تری برخوردار هستند .

پس اگر به دنبال خرید سرویس بلور ارزان قیمتی تر و زیبا هستید ما به شما سرویس بلور کاوه را پیشنهاد میکنیم اما اگر کیفیت ظروف بلور برای شما اهمیت بسیار بیشتری دارد قطعا سرویس بلور پاشا باغچه ترکیه از کیفیت و ظاهر زیبایی بسیار جذابی برخوردار هستند و قیمت بالاتری هم دارند . در ادامه قصد داریم تا انواع سرویس بلور را همره با قیمت خرید معرفی کنیم .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

سرویس بلور بخرم یا نخرم ؟

خیلی از دوستان هستند که ترجیح می دهند تا برای ظروف غذاخوری و پذیرایی خود جنس ظروف بلور را خریداری کنند که اتفاقا از مزایای بسیار بالایی برخوردار بوده اند و چون سرب ندارد هبچ گونه ضرری برای سلامت افراد نخواهد داشت . معمولا مدل ظروف شیشه ای بیشتر در طرح های مختلف و قالب های گوناگون نیز وجود دارد و شاید برخی از آن ها دارای رنگبندی هایی باشد ، با خرید اینترنتی سرویس بلور می توانید انواع ظروف بلور را در بازار مشاهده کرده پرفروش ترین مدل های آن در بازار را مشاهده کنید .

بیشتر بخوانید
بخارپز تفال [خرید بهترین مدل های بخارپز تفال با قیمتی ارزان]

انواع ظروف بلور در بازار

1. ظروف بلور پایه دار

معمولا مدت ظروف پایه دار طرفداران بسیار بیشتر ی نسبت به مدل ظروف بلور بدون پایه دارند ، این نوع ظروف بلور ممکن است به صورت ترکیبی باشند بدین صورت که خود ظرف از نوع بلور باشد اما پای های ا از جنس پیوتر و یا نقره ساخته شده باشد . معمولا ظروف بلور پایه دار از ظاهر زیباتر و مجلل تری برخوردار بوده اند و به همین جهت معمولا به عنوان ظروف پذیرایی نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

2. ظروف بلور بدون پایه

مدل ظروف بلور بدون پایه بیشتر برای مصارف دم دستی تر کاربرد خواهند داشت چرا که ظاهر ساده تری نیز دارند ، البته برخی از ظروف بلور بدون پایه نیز جلوه بسیار زیبایی برخوردار هستند و این گونه نمی توان بیان کرد که تمام ظروف بدون پایه برای پذیرایی بدون کاربرد هستند اتفاقا برخی از ظروف بلور بدون پایه با طرح و شکل های امروز بسیار زیبا و مجلسی هستند .

سرویس بلور

سرویس بلور شامل چه اقلامی است ؟

معمولا سرویس بلور همانند دیگر ست ظروف پذیرایی با توجه به چند پارچه بودن سرویس دارای اقلام متفاوتی می باشد، اما در اینجا لازم است بیان کنیم که معمولا انواع ظروف از جنس شیشه و بلور نیز ساخته می شوند حتی می توانید نمونه ظروف قابلمه پیرکس و قوری پیرکس را هم مشاهده کنید . یک ست پذیرایی معمولا شامل انواع ظروف پذیرایی چون ست چای خوری بلور ، قندان بلور ، شیرینی خوری بلور ، آجیل خوری و میوه خوری بلور ، پیش دستی و پیاله بلور و… نیز اشاره کرد .

بهترین برند ارزان قیمت سرویس بلور در بازار چیست ؟

اگر قیمت ظروف بلور برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد ما به شما سرویس بلور برند کاوه را پیشنهاد میکنیم .

بلور چیست ؟

بلور شیشه ای است که در ترکیبات ساختاری آن وجود ندارد اگر هم برای زیبایی ظروف به کار رفته باشد درصد آن بسیار ناچیز و کم است ، ظروف بلور در دمای حدود 300 یا 400 درج سانتی گراد آماده می شوند و مقاومت خوبی نیز دارند .

شیک ترین سرویس بلور عروس چیه بخرم ؟

در این جا سعی کرده ایم تا انواع ظروف بلور شیک و جذاب را همراه با لینک خرید و قیمت معرفی کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *