بلاگ

ترازو دیجیتال مارک خوب چی بخرم ؟[برترین برندهای 2021 ]

ترازو دیجیتال مارک خوب چی بخرم ؟

از آنجایی که ترازو های دیجیتال مارک خوب از دقت اندازه گیری بسیار بالایی برخوردار می باشند این مدل ترازو ها مورد توجه عامه مردم قرار گرفته است و بسیاری از مردم به خرید ترازو دیجیتال بیش تر از ترازوی آنالوگ و عقربه ایی که از دقت پایین تری برخوردار می باشد اشتیاق نشان می دهند. به همین دلیل ترازو های دیجیتال امروزه به یکی از پر فروش مدل های بازار تبدیل شده است . اگر در ذهنتان پرسش هایی از قبیل ترازو دیجیتال مارک خوب چی بخرم ؟ یا ترازوی دیجیتال چی بخرم ایجاد شده است نگران نباشید. ما در این مقاله به بررسی بهترین ترازوی دیجیتال وزن کشی و بهترین ترازوی دیجیتال آشپز خانه پرداخته ایم و با معرفی ویژگی هر محصول مسیر انتخاب را برای شما هموار کرده ایم تا با خیال راحت تری خرید خود را انجام دهید.

همچنین مقاله ایی در ارتباط با بهترین مارک ترازو آشپزخانه و بهترین ترازوی وزن کشی نیز نوشته شده است و می توانید آن ها را هم نیز مطالعه کنید.

ترازو دیجیتال مارک خوب چی بخرم ؟

معرفی بهترین مدل های ترازو دیجیتال مارک خوب موجود در بازار

اگر به دنبال تهیه یک ترازو دیجیتال خوب برای وزن کشی و یا به دنبال ترازوی دیجیتالی برای آشپزخانه هستید در لیست معرفی شده پیش رو به بررسی چند مورد از بهترین های موجود در بازار می پردازیم و ویژگی های هر کدام را به صورت جداگانه بررسی می کنیم.

1. بهترین مارک ترازو وزن کشی کمری فیت مدل B Wave

این مدل ترازو با داشتن طراحی جذاب و منحصر به فرد و شیشه ایی 8 میلیمتری می تواند تا وزن 180 کیلو گرم را وزن بکند . این ترازو دارای خطای اندازه گیری بسیار پایینی برابر با 100 گرم است . این ترازو به علت آنکه ساخت کشور ایران می باشد نسبت به رقبای خود از قیمت پایین تری برخوردار است . این ترازو در محدوده قیمتی برابر با 250 تومان قرار دارد . همچنین این ترازو دارای یک دماسنج هم می باشد و دمای محیط را به شما نشان می دهد. لازم به ذکر است به علت نوسانی بودن بازار نمی شود قیمت دقیقی را مشخص کرد و این قیمت ممکن است تغییر بکند.

بهترین مارک ترازوی دیجیتال کمری فیت مدل B Wave

2. بهترین ترازوی دیجیتال آشپز خانه مدل NOTEBOOK

یکی از بهترین ترازوی های دیجیتال موجود در بازار ترازوی دیجیتال مدل NOTEBOOK می باشد این مدل از آنجایی ، سبک و قابل حمل می باشد و فضای کمی را اشغال می کند به یکی از پر طرفدار ترین ترازوی های آشپزخانه موجود در بازار تبدیل شده است . قیمت این ترازوی آشپزخانه دیجیتال در زمان نگارش این مقاله برابر با 144 هزار تومان می باشد و دارای دقت اندازه گیری بسیار بالایی می باشد و حتی با آن زعفران را هم نیز وزن کنید. از نظر کاربران مختلف این ترازو یک ترازو دیجیتال مارک خوب برای خرید می باشد

بهترین ترازوی دیجیتال آشپز خانه مدل NOTEBOOK

3. بهترین مارک ترازو وزن کشی برند جامپر مدل JPD-710

اگر به دنبال خرید یک ترازو دیجیتال مارک خوب برای وزن کشی هستید ترازوی جامپر مدل JPD-710 باید یکی از انتخاب های اولیه شما در خرید ترازو دیجیتال مارک خوب باشد. این مدل با داشتن طراحی خاص و جذابی که به رنگ مشکی می باشد از جدید ترین تکنولوژی برای اندازه گیری شاخص وزنی بدن استفاده می کند و اطلاعاتی آنالیز شده در ارتباط با درصد عضله ، درصد رطوبت بدن ، وزن استخوان ها ، شاخص چربی احشایی و … را به شما می دهد و حتی درصد شاخص توده بدنی (MBI) شما را هم نیز محاسبه می کند.

این ترازو به علت آنکه تمام سطح آن پوشیده شده از شیشه ی رسانای( IOT ) می باشد وزن شما را با بالا ترین دقت اندازه گیری شده نشان می دهد .همچنین از دیگر مزیت های این دستگاه می شود به کالیبراسیون خودکار اشاره کرد . قیمت این محصول فوق العاده که یکی از بهترین ترازو های دیجیتالی برای وزن کشی به حساب می آید برابر با محدوده قیمتی 3 میلیون تومان می باشد

بهترین مارک ترازو دیجیتال وزن کشی برند جامپر مدل JPD-710

4. بهترین مدل ترازو جیبی دیجیتال برای آشپزخانه مدل Diamond A04

یکی دیگر از ترازو های دیجیتال آشپزخانه که بسیار جمع و جور و کوچک می باشد و جای زیادی را اشغال نمی کند ترازوی جیبی مدل Diamond A04 می باشد . این مدل ترازو می تواند تا وزن 500 گرم را اندازه گیری بکند و همچنین از دقت اندازه گیری بسیار بالایی برخوردار می باشد. از ویژگی های این ترازو می شود به وجود یک درب محافظ ، کالیبره خودکار دستگاه و سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد. همچنین این ترازو می تواند عدد وسایل اندازه گیری شده را در درون حافظه خو ذخیره کند.

بهترین مدل ترازو جیبی دیجیتال برای آشپزخانه مدل Diamond A04

5. بهترین ترازو دیجیتال وزن کشی پرسونال اسکیل مدل A1

از دیگر ترازو دیجیتال مارک خوب برای وزن کشی می شود به مدل پرسونال اسکیل مدل A1 اشاره کرد که دارای طراحی بسیار شیک و جذاب می باشد که ظاهر خانه ی شما را زیباتر از قبل می کند. ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل مدل A1 از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و از ویژگی های این ترازو می شود به سیستم شروع و خاموشی خودکار ، صفحه نمایشی ال سی دی بزرگ ، نشان گر میزان باطری ، چهار سنسور تشخیص وزن و … نیز اشاره کرد که این ترازو را به یک ترازوی بسیار خاص برای خرید تبدیل می کند. این ترازو در زمان نگارش این مقاله در محدوده قیمتی برابر با 700 هزار تومان می باشد و قیمت آن ممکن است تغییر بکند . همچنین این ترازو تا وزن 180 کیلو گرم را می تواند اندازه گیری بکند.

نکاتی که قبل از خرید ترازو دیجیتال مارک خوب باید آن توجه کنیم

1. میزان دقت اندازه گیری ترازو

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید ترازو های دیجیتال باید به آن توجه کنید میزان دقت اندازه گیری ترازو می باشد. هرچه ترازویی که انتخاب می کنید دقیق تر باشد وزن دقیق را به شما نشان می دهد. در اکثر مواقع میزان دفت اندازه گیری ترازو ها بر روی جعبه آن ها و یا در کاتالوگ آن ها درج شده است . هرچه دقت اندازه گیری پایین تر باشد وزن شما را ترازو دقیق تر نشان می دهد.

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

2. صفحه دیجیتالی نمایشگر ترازو

صفحه نمایشگر ترازو دیجیتال از دیگر مواردی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد . از مهم ترین ویژگی یک صفحه نمایش خوب می شود به خوانا بودن اندازه اعداد ، اندازه صفحه نسبتا خوب و .. نیز اشاره کرده . پس حتما در هنگام خرید به صفحه ی نمایشگر آن نیز توجه کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید

صفحه دیجیتالی نمایشگر ترازو

3. سیستم خاموشی خودکار

از موارد دیگری که باید در خرید یک ترازوی خوب به آن دقت کنیم ، سیستم خاموشی خودکار می باشد . اگر ترازویی را خریداری کنید که مجهز به این سیستم نباشید و به طور سهوا یادتان برود ترازو را خاموش کنید موجب به سرعت خالی شدن باتری های درون دستگاه می شود و هر سری برای استفاده از دستگاه باید باتری جدیدی را تهیه نمایید.

4. حداکثر تحمل وزن ترازوی دیجیتال

اخرین نکته و اما مهم ترین نکته ایی که باید به آن در هنگام خرید ترازوی دیجیتال توجه کنید حداکثر تحمل وزن ترازو می باشد .هرچه ترازو وزن بالاتری را بتواند تحمل کند به آن معناست که از استحکام بالاتری برخوردار می باشد . اغلب ترازو های موجود در بازار وزنی برابر با 150 تا 200 کیلو را می توانند تحمل کنند.

حداکثر تحمل وزن ترازوی دیجیتال
ترازوی دیجیتال مارک خوب چی بخرم ؟

پاسخ به این پرسش بستگی به سلیقه ی شخصی شما و کارایی که از ترازو می خواهید بستگی دارد اما به طور کلی ترازو های جامپر ، محک و … جایگاه خوبی را در بازار دارند.

ترازوی آشپزخانه مارک خوب چی بخرم؟

از بهترین ترازو های دیجیتال آشپزخانه می شود به مدل های notebook ، dimond و … نیز اشاره کرد همچنین می توانید مقاله ی بهترین ترازوی آشپزخانه را مطالعه فرمایید

قیمت ترازو های دیجیتال چقدر می باشد؟

قیمت های ترازوی دیجیتال با توجه به این شرایط که قیمت ها به طور روزانه در حال تغییر می باشد ممکن نیتس قیمت دقیقی را برای ترازو های دیجیتالی مشخص کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *