بلاگ

کیفیت چینی تقدیس [ظروف چینی را با دقت انتخاب کنیم !!]

کیفیت چینی تقدیس

پیش تر در مقاله بهترین مارک سرویس چینی خارجی و ایرانی بهترین مارک های سرویس چینی را شناختیم که در بین آن راجع به کیفیت چینی تقدیس سوالاتی چون کیفیت ظروف چینی تقدیس چطوره ؟ چینی تقدیس خوبه بخرم یا نه ؟ و … از ما پرسیده می شود . چینی تقدیس یکی از چند برند برتر سرویس چینی ایرانی می باشد که محصولات متنوعی را روانه بازار می کند . قطعا در رابطه با خرید سرویس چینی همه افراد ترجیح می دهند به سراغ بهترین مارک و همچنین به سراغ با کیفیت ترین ها بروند اما با توجه آن که عده ای هیچ شناختی بر روی برند ها ندارند ما تصمیم گرفتیم این کار را انجام دهیم با بررسی نکاتی کیفیت چینی برند ها را قضاوت کنیم . در این مقاله قرار است به برند چینی تقدیس بپردازیم .

اگر به برند چینی زرین علاقه ای دارید پیشنها می کنم مطلب پرفروش ترین مدل های چینی زرین را مطالعه کنید .

کیفیت چینی تقدیس

بررسی کیفیت چینی تقدیس

در پاسخ به سوال چینی تقدیس خوبه یا نه قطعا بررسی کیفیت چینی تقدیس نیز اهمیت دارد . چینی تقدیس محصولات خود را در سطح کیفیت های متفاوت و با قیمت های متفاوتی روانه بازار می کند . در رابطه با این درجه کیفیی ها باید بگوییم که خود محصولات چینی تقدیس به صورت درجه یک هستند بدین معنی که از کیفیت بسیار خوب و بالایی برخوردار هستند . در دسته دوم محصولات چینی پارمیس هستند که به صورت درجه 1.5 هستند و کیفیت آن ها از تقدیس کمی پایین تر است بدین معنی که تقریبا از کیفیت خوبی برخوردار می باشد . در دسته سوم محصولات نفیس هستند که درجه 2 هستند که تقریبا کیفیت مطلوبی نیز دارند .

ویژگی جذاب چربی گریزی ظروف چینی تقدیس با پوشش نانو

این نوع ظروفی که الان در بازار وجود دارند تقریبا پس از 3 سال آزمایش و تجرببات فراوان ساخته شد که پس از گرفتن تاییدیه و مجوز از سازمان بهداشت و دیگر سازمان های بین المللی توانست این نوع ظروف را روانه بازار کند و به عنوان اولین تولید کننده ظروف چینی با پوشش نانو در ایران شناخته شود .

مزایای ظروف نانویی چینی تقدیس

یکی از ویژگی های بسیار خوب سرویس ظروف چینی تقدیس که آن را با دیگر محصولات برند های دیگر متفاوت کرده است خاصیت چربی گریزی آن می باشد . به همین دلیل سرویس ظروف چینی تقدیس از شستوشوی بسیار راحتی برخوردار هستند . وجود خاصیت چربی گریزی به دلیل وجود پوشش نانویی می باشد که تقدیس برای سرویس ظروف خود قرار داده است . چیزی که وجود دارد این است که ظروف چینی با پوشش نانوی تقدیس با دیگر ظروف چینی جهان نیز متفاوت است .

  1. این نوع ظروف دارای شستوشوی آسان و راحت تری نسبت به دیگر ظروف می باشند.
  2. حتما نیازی به خشک کردن ظروف پس از شستشو وجود ندارد.
  3. رنگ این مدل ظروف تغییر نمی کند .
  4. توانایی حفظ کیفیت لعب و گل را دارد .
  5. البته همانند دیگر روکش ها نیاز به مراقبت هایی دارد تا این روکش نانویی نیز از بین نرود .
ظروف چینی تقدیس با پوشش نانو

چینی تقدیس ساخت کجاست ؟

در پاسخ به سوال چینی تقدیس ساخت کجاست باید بیان کنیم که برند چینی تقدیس در سال 1384 در ایران تاسیس شده است و در زمینه تولید انواع سرویس ظروف چینی چون سرویس چینی جهیزیه ، سرویس چینی هتلی خانگی و رستورانی و … فعالیت می کند . پس از گذشت مدت زمانی برند چینی تقدیس توانست با توجه به استراتژی ها و طراحی هایی که محصولات آن دارد به یکی از برترین برند های تولید کننده چینی در ایران تبدیل شود و سالانه حدود 9000 تن چینی روانه بازار می کنند .

انواع طرح های چینی تقدیس

در رابطه با طرح های چینی تقدیس کنجکاوی هایی وجود داشت که در این جا باید بیان کنیم محصولات چینی تقدیس از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و سرویس ظروف خود را در انواع طرح های متنوع تولید می کنند . از جمله از طرح های چینی تقدیس می توان به طرح فلت ، طرح کویین ، طرح گرد ، طرح رلیف ، طرح لوییز ، طرح هتلی ، طرح پرنسس ، سرح فیوچر ، طرح فلت برجسته نیز اشاره کرد .

انواع طرح های چینی تقدیس

نمایندگی سرویس ظروف چینی تقدیس

همانطور که قطعا اطلاع دارید این روز ها نمونه ظروف تقلبی بسیار زیاد شده اند به همین دلیل توصیه ما به این افراد این است که از نمایندگی های چینی تقدیس محصولات خود را خریداری کنند . برای آن که نمایندگی نزدیک به خود را پیدا کنید به راحتی می توانید به سایت اصلی چینی تقدس مراجعه کنید و در آن لیست نمایندگی ها و آدرس آن ها را پیدا کنید .

بهترین مدل ظروف چینی تقدیس

در انتها پس از بررسی کیفیت چینی تقدیس تصمیم گرفتیم تا چند تا از بهترین ظروف چینی تقدیس را به شما معرفی کنیم .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

1. بهترین سرویس غذاخوری تقدیس طرح پرنسس کد 50315-M1

این مدل سرویس چینی هم به صورت 30 پارچه به فروش می رسد و هم به صورت 88 پارچه به فروش می سرد که از این نظر می توان بیان کرد برای تعداد افراد 6 و 12 نفره نیز کاربرد دارد ، این ست سرویس با توجه به کیفیت و مقاومتی که دارند قابل استفاده درون فر و ماشین ظرفشویی می باشند و از مدل طرح های حاشیه دار طلایی پرفروش در بازار به شمار می روند .

 بهترین سرویس غذاخوری تقدیس طرح پرنسس کد  50315-M1

2. بهترین سرویس چینی تقدیس طرح فیوچز مدل 1648-B

این نوع ست سرویس چینی از نوع پارمیس مس باشد و قابل استفاده از ان در داخل فر و مایکروویو نیز وجود دارد . این ست سرویس هم به صورت 30 پارچه و هم به صورت 90 پارچه در بازار وجود دارد که می توان بیان کرد برای تعداد افراد 6 و 12 نفر کاربرد دارد .

بهترین سرویس چینی تقدیس طرح فیوچز مدل  1648-B

3. سرویس غذاخوری 30 پارچه شرکت صنایع چینی تقدیس مدل کاملیا

این مدل سرویس چینی تقدیس به صورت 30 پارچه است و برای تعداد افراد شش نفر نیز کاربردی دارد و شامل ظروفی چون ظرف سالاد ، بشقاب غذاخوری و خورش خوری ، پیش دستی ، نمک پاش ، پیاله ، سس و دیس نیز می باشد . این نوع سرویس چینی دارای فناوری دکور داخلی و بیرونی لعاب می باشد و در رابطه با کیفیت چینی تقدیس هم بیان کردیم که از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد .

سرویس غذاخوری 30 پارچه شرکت صنایع چینی تقدیس مدل کاملیا

4. بهترین سرویس غذاخوری چینی تقدیس طرح فیوچر کد 1648-B

این نوع ست سرویس 90 پارچه برای تعداد افراد 12 نفر کاربرد دارد و از نوع چینی پارمیس به شمار می رود . این ست 6 نفره دارای اقلامی چون 6 عدد بشقاب غذاخوری ، 6 عدد بشقاب خورش خروی ، 6 عد کاسه ، 1 عدد سس ، 6 عدد سالاد خوری و 6 عد میوه خروی نیز می باشد .

بهترین سرویس غذاخوری چینی تقدیس طرح فیوچر کد  1648-B

5. بهترین ست قوری نعلبکی کد 50306-C5

این نوع ست سرویس قابلی سشتفاده درون ماکروفر و ماشین ظرفشویی نمی باشد . این ست قوری به رنگ سفید می باشد که بر روی آن طرح های گل به رنگ آب زیبا وجود دار که زببایی ظروف را چندین برابر افزایش می دهد . این نوع قوری تقریبا از کیفیت خوبی برخوردار می باشد و یکی از پرفروش ترین کتری و قوری های بازار به شمار می رود.

بهترین ست قوری نعلبکی کد  50306-C5
چینی تقدیس خوبه بخرم ؟

برند چینی تقدیس یکی از بهترین مارک تولید کننده ظروف چینی در بازار ایران می باشد که ظروفی مناسبی با کیفیت و طرح های جذاب تولید می کنند ، انتخاب چینی تقدیس بستگی به سلیقه خود شما می باشد .

شست و شوی ظروف چینی تقدیس چگونه است؟

ظروف چینی تقدیس به دلیل پوشش مخصوصی که دارند از خاصیت چربی گریزی برخوردار می باشند به همین منظور شست و شوی آن ها بسیار راحت است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *