سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم ؟[معرفی لیست سرویس آشپزخانه]

آبان 18, 1400
بلاگ
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم ؟ آشپزخانه یکی از مهم ترین مکان های منزل است . در واقع برای خانم ها آشپزخانه در نقش قلب خانه است و زیبا و مرتب بودن آن برایشان بسیار مهم است . به همین علت استفاده از لوازم زیبا و همچنین کاربردی برای هر چه مرتب تر دیده شدن محیط آشپزخانه برای آن ها بسیار خوب است . یکی از این لوازم سرویس آشپزخانه است . سرویس آشپزخانه با داشتن رنگ و طرح های مختلف هم سبب زیبا تر دیده شدن آشپزخانه شما میشود و هم این که سبب میشود آشپزخانه شما بسیار مرتب باشد و هر کدام از مواد غذایی مانند حبوبات و قند و برنج جای مخصوص به خود را داشته باشند . در این مطلب میخواهیم به یکی از پر تکرار ترین سوال خانم ها هنگام خرید سرویس آشپزخانه پاسخ دهیم. راستی پیشنهاد میکنیم مطلب سرویس پلاستیک عروس را مطالعه بفرمایید .

سرویس آشپزخانه 8 پارچه نقره ای یونیک

ست 8پارچه مشکی خالدار طلایی یونیک

سرویس آشپزخانه ی طرح بی وی کی لوتوس

سرویس آشپزخانه 14 پارچه استیل یونیک

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم ؟

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم ؟ این سوالی است که هر شخصی که برای خرید سرویس آشپزخانه می آید در ابتدا از ما میپرسد . اما نمیتوان به این راحتی به این سوال پاسخ داد . برای پاسخ دادن به این سوال در ابتدا باید بدانیم که آیا برای جهیزیه دارید سرویس آشپزخانه میخرید ؟ تا چه حد بودجه برای خرید سرویس آشپزخانه در نظر گرفته اید ؟ از چه جنسی سرویس آشپزخانه دوست دارید خرید کنید ؟ چوبی ، بامبو ، پلاستیکی ، سرامیکی یا استیل ؟ بعد از این که این پرسش ها را پاسخ دادید میتوان به شما پیشنهاد داد که سرویس آشپزخانه شما باید چند تکه باشد .

سرویس آشپزخانه درب چوبی ماربل سفید

سرویس 30 پارچه آشپزخانه آرتیستون استیل

سرویس آشپزخانه درب چوبی طرح انگلیسی بی وی کی

سرویس 27 پارچه آشپزخانه آرتیستون ی کرم

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه عروس

یکی از جذاب ترین قسمت های خرید جهیزیه ، خرید برای آشپزخانه است . سرویس آشپزخانه عروس یکی از محصولات اصلی است که با خرید مدل های زیبای آن میتوان به آشپزخانه روح بخشید . سرویس های آشپزخانه مل های مختلفی دارند که میتوانید با توجه به طرح و رنگ سایر اجزا آشپزخانه خود ، سرویس آشپزخانه خریداری کنید . معمولا برای تازه عروسان از سرویس های استیل یا بامبو خریداری میکنند اما در کنار آن ها میتوان سرویس آشپزخانه پلاستیکی نیز خریداری کرد .

سرویس آشپزخانه ی درب فلزی طرح ماربل بی وی کی

سرویس آشپزخانه درب چوبی ماربل مشکی

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه عروس چند تکه بخرم ؟

سرویس آشپزخانه عروس چند تکه بخرم ؟ این سوال بسیاری از کسانی است که قصد دارند برای جهیزیه خود سرویس آشپزخانه خریداری کنند . افراد سرویس آشپزخانه را بر اساس نیاز خود خریداری میکنند . ممکن است یک خانم فقط نیاز به جای حبوبات سرویس آشپزخانه داشته باشد و یکی دیگر فقط به سطل زباله و جای نان و سایر اقلام . بر این اساس تعداد تکه های سرویس آشپزخانه مورد نیاز آن ها تغیر میکند . اما در رابطه با خرید سرویس آشپزخانه عروس موضوع کمی متفاوت است . معمولا سرویس آشپزخانه عروس را به گونه ای انتخاب میکنند که تمام اقلام از ریز تا درشت را داشته باشد . در این صورت تعداد تکه های سرویس آشپزخانه بالا میرود.

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه شامل چیست ؟

سرویس های آشپزخانه بر اساس نوع سرویسی که انتخاب میکنید اقلام متفاوتی دارند اما اقلام یکی از کامل ترین سرویس های آشپزخانه که آن را بیشتر برای سرویس آشپزخانه جهیزیه عروس خریداری میکنند را در ادامه بررسی خواهیم کرد . سرویس های آشپزخانه عروس عموما شامل : چندین بانکه جا حبوباتی ، پا سماوری ، بانکه قند و شکر و چای ، سطل برنج ، جای نان ، سطل زباله ، سرویس جا ادویه ای ، ترازو و … می باشد . سرویس های پلاستیکی هم هستند که تعداد اقلام بالاتری دارند و کامل ترند اما خوب به زیبایی و شیک بودن سرویس های آشپزخانه بامبو و استیل و فلزی روکش دار نیستند .

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

لیست سرویس آشپزخانه

سرویس های آشپزخانه انواع مختلفی دارند که در ادامه مطلب سرویس آشپزخانه چند پارچه بخرم چند مدل از پر طرفدار ترین آن ها را بررسی خواهیم کرد . همراه ما باشید .

1.سرویس آشپزخانه پارچه ای

سرویس آشپزخانه پارچه ای مانند سرویس آشپزخانه های معمولی شامل سطل برنج و جای حبوبات نیست بلکه شامل دستگیره ، سرویس دمکنی ، زیر ظرفی ، پیشبند و سایر اقلام پارچه ای است که در اصطلاح به آن هم سرویس پارچه ای آشپزخانه میگویند . سرویس های پارچه ای آشپزخانه دارای رنگبندی های بسیار متنوع و طرح های فراوان است که میتوانید یک یا چند ست از این سرویس را بر اساس نیاز خود خریداری کنید .

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه پارچه ای چند تکه بخرم ؟

خیلی ها میپرسند که سرویس آشپزخانه پارچه ای چند پارچه بخرم ؟ معمولا سرویس های آشپزخانه پارچه ای را میتوان بر اساس نیاز خود اقلام آن را سفارش داد به همین علت نمیتوان به طور دقیق گفت چند پارچه آن مناسب شماست و یا باید چند پارچه خریداری کرد . مثلا شما به جای یک عدد پیشبند احساس میکنید که به دو و یا بیشتر پیشبند نیاز دارید و یا به طور معمول بر روی هر سرویس آشپزخانه پارچه ای 3 دمکنی در 3 سایز مختلف وجود دارد که شما میتوانید بر اساس سایز و تعداد قابلمه های خود دمکنی خریداری کنید .

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

2.سرویس آشپزخانه استیل

یکی از متداول ترین و پر فروش ترین انواع سرویس های آشپزخانه ، سرویس آشپزخانه استیل است . سرویس های آشپزخانه استیل هم مقاومت بالایی دارند و هم اینکه مدل های جدید آن ها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند . معمولا کسانی به سراغ سرویس آشپزخانه های استیل میروند که میخواهند سرویس آشپزخانه های ساده و با رنگ اصلی خود استیل خریداری کنند . اما جدیدا انواع سرویس آشپزخانه های فلزی هستند که هم طراحی متنوعی دارند و هم در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید میشوند . باید دقت کنید که در هنگام خرید سرویس آشپزخانه استیل ، استیل آن حتما از نوع ضد زنگ باشد.

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه استیل چند تکه بخرم ؟

سرویس های آشپزخانه استیل معمولا اقلام بسیار زیادی دارند به همین علت برای اکثر افراد این سوال پیش می آید که سرویس آشپزخانه استیل چند تکه بخرم ؟ سرویس های آشپزخانه استیل شامل اقلام زیادی است از جمله اقلام آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ترازو
 • سبد و لگن
 • جا حبوباتی
 • سطل برنج
 • سطل زباله
 • پا سماوری
 • جای ادویه
 • ظرف ماکارانی و غلات
 • کتری و قوری
 • جای نان
 • ست ابزار
 • ست چاقو
 • ست کفگیر ملاقه آشپزی
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

3.سرویس آشپزخانه پلاستیکی

از قدیم الایام تا اکنون همه عروس ها هنگام خرید جهیزیه سرویس آشپزخانه پلاستیکی هم میخرند . با وجود سرویس آشپزخانه های متنوع و جدیدی که امروزه تولید و روانه بازار میشوند باز هم یک سرویس آشپزخانه پلاستیکی برای هر آشپزخانه ای لازم و ضروری است . سرویس های آشپزخانه پلاستیکی هم اقلام بسیار زیادی دارند که شما میتوانید هر کدام را که تمایل دارید خریداری کنید و از هر کدام که دوست دارید تعداد بالاتری بردارید .

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

سرویس آشپزخانه پلاستیکی چند پارچه بخرم ؟

برای پاسخ به این سوال که سرویس آشپزخانه پلاستیکی چند پارچه بخرم باید با اقلام کامل سرویس آشپزخانه پلاستیکی آشنا شوید و سپس بعد از آن با توجه به این اقلام ببینید کدام را نیاز دارید و سرویس چند پارچه پاسخگو نیاز های شماست . به طور معمول سرویس های آشپزخانه پلاستیکی شامل اقلام زیرند :

 • سرویس سبد و لگن پلاستیکی
 • سرویس پیکنیک پلاستیکی
 • سرویس پاسماوری پلاستیکی
 • سطل زباله پلاستیکی
 • سطل برنج پلاستیکی
 • ظرف نان پلاستیکی
 • جای حبوبات پلاستیکی
 • جای ماکارانی و غلات پلاستیکی
 • سرو آبلیمو و آب نارنج پلاستیکی
 • سرویس دمنوش پلاستیکی
 • طی ، جارو و خاک انداز پلاستیکی
 • فرچه فرش و میوه پلاستیکی
 • قیف
 • ست پیمانه
 • سبد نان و سبزی
 • ظروف فریزری
 • آبمیوه گیری دستی
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

بهترین مارک سرویس آشپزخانه

برند های مختلفی هستند که سرویس آشپزخانه تولید میکنند اما از معروفترین برند های آن میتوان به سرویس آشپزخانه امبیکو (embico) ، سرویس آشپزخانه یونیک ، سرویس آشپزخانه ویکتوریا ، سرویس آشپزخانه بی وی کی (B.V.K) ، سرویس آشپزخانه آرتیتسون و … اشاره کرد که به طور تخصصی در تولید سرویس های آشپزخانه با کیفیت فعالیت میکنند . در رابطه با بهترین مارک سرویس آشپزخانه پلاستیکی میتوان سرویس آشپزخانه پلاستیکی لیمون را نام برد که جزو بهترین ها در زمینه انواع لوازم پلاستیکی با کیفیت فعالیت میکند .

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

راهنمای خرید سرویس آشپزخانه

در این قسمت راهنمای خرید سرویس آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد . در ادامه همراه ما باشید .

 • هنگام خرید سرویس آشپزخانه پس از این که تصمیم گرفتید سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم به این نکته توجه داشته باشید که سرویس اشپزخانه ای را انتخاب کنید که تمام اقلام مورد نیاز شما را داشته باشد .
 • چون سرویس آشپزخانه یکی از ارکان زیبایی و رنگدهی به آشپزخانه شماست همواره دقت داشته باشید که رنگ آن با سایر اجزا آشپزخانه شما هماهنگی داشته باشد تا در هرچه زیباتر جلوه دادن آشپزخانه شما کمک کند .
 • اگر سرویس که انتخاب میکنید دارای کفگیر و ملاقه و ست ابزار هم بود حتما از نسوز بودن آن مطمعن شوید و قبل از خرید آن ها را در دست بگیرید تا ببینید خوش دست و سبک است یا نه .
 • معمولا برخی از سرویس های آشپزخانه دارای ترازو آشپزخانه ست خود نیز هستند . حتما دقت کنید که ترازوی آن سالم باشد و فروشنده جلوی خود شما در آن باتری انداخته و آن را امتحان کند .
 • اگر سرویس انتخابی شما از نوع استیل است حتما به این نکته توجه داشته باشید که جنس آن از نوع استیل ضد زنگ باشد .
 • به این نکته توجه داشته باشید که جا حبوباتی های سرویس های آشپزخانه معمولا حدود 1 تا 1 و نیم کیلو حبوبات را درون خود جا میدهند پس خود آن باید وزن بالایی نداشته باشد تا حمل آن برای شما سخت نشود .
 • حتما قبل از خرید ، پدال سطل های آن نظیر سطل زباله ، سطل برنج و … را چک کنید تا سالم باشد .
 • قبل از خرید سرویس مورد نظر از فروشنده بپرسید که با چه نوع مواد شوینده ای میتوان آن ها را تمیز کرد و آیا قابلیت گذاشتن درون ماشین ظرفشویی را دارد یا نه .
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

خرید سرویس آشپزخانه

برای خرید سرویس آشپزخانه همانطور که در راهنمای خرید آن هم گفتیم باید دقت بسیاری داشته باشید . سرویس اشپزخانه در زیبا سازی محیط آشپزخانه شما بسیار تاثیر گذار است زیرا باقی اجزا آشپزخانه که به طور معمول همگی یا سفیدند یا سیاه و یا سیلور پس این سرویس میتواند با رنگ و طرح خود به آشپزخانه شما جان بدهد پس باید در خرید آن نهایت دقت را داشته باشید . در هنگام خرید فقط به دنبال این نباشید که سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم بلکه موارد بسیار دیگری را هم باید مد نظر قرار دهید .

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم

انواع مدل سرویس آشپزخانه

حال اگر جواب سوال خود یعنی سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم را پیدا کردید در ادامه این مطلب چند نمونه از زیباترین و بهترین مدل سرویس آشپزخانه را مشاهده کند تا ایده ای برای شما در جهت انتخاب بهتر باشد .

سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه بخرم
سرویس آشپزخانه چند تکه است ؟

با توجه به نوع سرویس آشپزخانه ای که انتخاب میکنید و همچنین برند و موارد دیگر میتواند تعداد اقلام سرویس آشپزخانه متغیر باشد.

سرویس آشپزخانه بخرم یا تک تک ؟

پیشنهاد ما برای تازه عروس ها که مهم است همه اجزا آشپزخانه آن ها با یکدیگر ست و مشابه باشد خرید سرویس آشپزخانه است اما شاید برای باقی افراد خرید همه اقلام سرویس آشپزخانه نیاز نباشد.

کدام جنس سرویس آشپزخانه بهتر است ؟

همه جنس سرویس آشپزخانه ای خوب است اما باید توجه داشته باشید که چه مقدار بودجه در اختیار دارید و با توجه به آن جنس سرویس آشپزخانه خود را انتخاب کنید . معمولا سرویس های پلاستیکی ارزان تر و سرویس های استیل و سایر جنس ها گرانترند.

بهترین رنگ سرویس آشپزخانه پلاستیکی برای عروس کدام است ؟

نمیتوان گفت کدام رنگ سرویس پلاستیکی برای عروس مناسب است این بستگی به سلیقه عروس خانوم و باقی لوازم آشپزخانه او دارد . میتوانید مقاله سرویس پلاستیک چه رنگی بخرم را در این زمینه مطالعه کنید .

4.9/5 - (24 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.