بلاگ

تشخیص جاروبرقی بوش اصل [قبل از خرید کالای بوش حتما بخوانید]

تشخیص جاروبرقی بوش اصل

بی شک برند بوش را افراد زیادی می شناسند ، این برند را می توان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در بازار جهانی به شمار آورد .اما برای خرید برند بوش لازم است تا توجه و دقت بسیار زیادی داشته باشید چرا که محصولات تقلبی بسیار زیادی تحت عنوان برند بوش توسط سودجویان نیز در بازار به فروش می رسد یکی از همین محصولات جاروبرقی ها می باشد به همین دلیل خیلی از عزیزان سوالاتی شبیه به این که نحوه تشخیص جاروبرقی بوش اصل چگونه است ؟ آخرین مدل جاروبرقی بوش کدام است ؟ چگونه جاروبرقی بوش اصل را از تقلبی تشخیص دهیم ؟ و … از ما میپرسند .

جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4

جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLDIR

با توجه به این موارد تصمیم گرفته ایم تا نکات مهم در نحوه خزید محصولات بوش اصل را برای شما بیان کنیم . اگر شما هم قصد دارید تا لوازم خانگی جهیزیه عروس خود را از برند بوش نیز تهیه کنید حتما تا انتهای مطلب همراه ما باشید .

تشخیص جاروبرقی بوش اصل

نحوه نشخیص جاروبرقی بوش اصل

برای آن که به راحتی متوجه اصل بودن جاروبرقی بوش شوید در ادامه ما راهکار هایی را در اختیار شما قرار میدهیم تا بازیچه این افراد سودجو نشوید و بتوانید به راحتی محصول اصل خود را خریداری کنید .

1. بررسی عکس جاروبرقی در سایت بوش

اولین کاری که در زمان خرید جاروبرقی بوش اصل باید مورد توجه خود قرار دهید این است که از فروشنده اسم مدل و عکس جاروبرقی را بخواهید و سپس در سایت خود بوش نام مدل را جستشو کنید و ببینید عکس مدل جاروبرقی که در سایت قرار دارد با عکس جاروبرقی که فروشنده به شما داده است یکیه یا نه ؟!

جاروبرقی بوش مدل BGL82030

جاروبرقی بوش مدل BGL6PRO1

جاروبرقی بوش مدل BSGL3MULT3

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO3IR

اگر این عکس ها با یکدیگر مطابقت داشته است بدین معنی می باشد که جاروبرقی اصل بوده البته تعدادی از مدل جاروبرقی هایی که در بازار وجود دارد در سایت خود شرکت بوش نیز ثبت نشده است و یا با نمونه جاروبرقی هایی که شرکت بوش تولید می کند تغییراتی نیز دارند و با تشخیص این تفاوت ها به راحتی می توانید جاروبرقی بوش اصل را تشخیص دهید .

تشخیص جاروبرقی بوش اصل

2. بررسی نام مدل جاروبرقی در سایت اصلی برند بوش

برند بوش مدل جاروبرقی های خود را همراه با اطلاعات لازم آن درون سایت خود نیز قرار داده است به همین دلیل اگر مدلی از جاروبرقی را مشاهده کردید که در سایت وجود ندارد حتما به تقلبی بودن آن نیز شک کنید چرا که افراد سودجو ممکن است با توجیه بر این که این مدل جاروبرقی بوش جدید است و تازه وارد بازار شده و هنوز در سایت ثبت نشده است ممکن است به راحتی شما را گول بزنند .

به عنوان مثال مدلی از جاروبرقی بوش به نام Pro Next نیز وجود دارد که این مدل جاروبرقی در سایت خود شرکت بوش نیز ثبت نشده است ، این مدل جاروبرقی به صورت تقلبی وارد کشور شده و با حک تقلبی برند بوش بر روی محصول آن را تحت نظر برند بوش نیز به فروش می رسانند .

جاروبرقی بوش مدل BGL82294IR

جاروبرقی بوش مدل BGL8SIL59D

3. بررسی نوع فونت بوش بری تشخیص اصل بودن محصولات بوش

مورد دیگری که در نحوه تشخیص جاروبرقی بوش اصل باید مد نظر خود قرار دهید ، توجه به نوع فونت چاپی جاروبرقی مورد نظر می باشد . معمولا نوع فونت و نوع برچسبی که بر روی جاروبرقی بوش اصل و تقلبی وجود دارد با یکدیگر دارای تفاوت هایی می باشد . توجه داشته باشید که این برچسب بر روی خود جاروبرقی قرار دارد و منظور برچسب روی کارتن جاروبرقی نمی باشد .

تشخیص جاروبرقی بوش اصل

4. بررسی کارتن اورجینال جاروبرقی بوش اصل

جاروبرقی بوش اصل معمولا دارای کارتن های اورجینال و تمیز و مرتبی می باشد که اطلاعات محصول یا جاروبرقی بر روی کارتن نیز نوشته شده است اما بسیاری از جاروبرقی های تقلبی کارتن هایی غیر اصل دارند و معمولا این کارتن ها حالت پاره شده دارند که فروشندگان سودجو به بهانه خراب شدن کارتن به هنگام جا به جایی و … نیز جاروبرقی تقلبی را بدین بهانه با قیمت کمتری به فروش می رساند .

5. بررسی قیمت جاروبرقی بوش اصل و تقلبی

یکی یگر از راه های تشخیص جاروبرقی بوش اصل بررسی قیمت جاروبرقی مورد نظر می باشد . در حقیقت جاروبرقی بوش اصل با توجه به آن که برای تولید آن از بهترین متریال ها با کیفیت خوب نیز استفاده شده است به مراتب قیمت بالاتری دارند اما فروشندگان سودجو معمولا به خریداران تلقین می کنند که این گران بودن جاروبرقی نشانه گران فروشی دیگر فروشندگان می باشد به همین دلیل با این توجیه با قیمت پایین تر جاروبرقی تقلبی را به فروش می رسانند .

قیمت جاروبرقی بوش اصل آلمان : قیمت جاروبرقی های بوش بسته به نوع تنوع یادی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند . البته که مهم ترین ویژگی در زمان خرید برای افراد اطلاع از قیمت محصول می باشد . اما با این حال با توجه به آن که هر یک از جاروبرقی های بوش دارای ویژگی ها و قابلیت های مشخصی می باشد معمولا قیمت های متفاوتی نیز دارند .

 بررسی قیمت جاروبرقی بوش اصل  و تقلبی

6. نوع حک نام برند بوش

نام مارک برند بوش را در نظر بگیرید . نوع حک برند بوش بر روی محصول در مدل جاروبرقی اصل و تقلبی نیز متفاوت خواهد بود اگر به صورت دقیق و ریز بینانه تر به این قضیه نگاه کنید قطعا خودتان به خوبی متوجه تفاوت فاحش آن خواهید شد .

7. خرید از نمایندگی های رسمی برند بوش

برای خرید جاروبرقی بوش اصل حتما به سراغ نمایندگی های برند بوش و فروشگاه های معتبر در بازار بروید . برند بوش در ایران با توجه به محبوبیتی که دارد دارای نمایندگی های رسمی نیز می باشد ، که نمایندگی رسمی بوش در پایتخت ایران در شهر تهران نیز قرار دارد . نمایندگی ها قطعا محصولات اصل را با قیمت مناسب و همچنین با ضمانت و گارانتی نیز به فروش می رسانند .

8. گارانتی جاروبرقی بوش اصل

شرکت بوش یک شرکت محبوب و بزرگ جهانی می باشد و قطعا با توجه به اطمینانی که به محصولات خود دارد همه آن ها را با ضمانت و گارانتی زیر نظر نمایندگی های رسمی به فروش می رساند بدین ترتیب اگر جاروبرقی خریداری کرده اید که گارانتی و ضمانت ندارد قطعا به تقلبی بودن آن نیز شک کند . قطعا شرکت بوش با توجه به تبحر و سابقه ای که دارد هیچ موقع محصولات خود را بدون گارانتی وارد بازار نمی کند .

گارانتی جاروبرقی بوش اصل
بهترین راه برای تشخیص جاروبرقی بوش اصل از تقلبی چیست ؟

بهترین راه این است که نام مدل جاروبرقی و عکس ان را در سایت اصلی خود برند بش نیز جستجو کنید تا از تقلبی نبودن جاروبرقی بوش نیز مطمئن شوید .

جاروبرقی اصل بوش را از کجا بخریم ؟

برای خرید جاروبرقی اصل بوش لازمه تا به سراغ نمایندگی های اصلی خود برند بوش در ایران بروید .

4.2/5 - (5 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.