بلاگ

غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی [کدام دستگاه را بخرم بهتره؟]

غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی

تا به حال شده تا بین دو راهی سخت قرار بگیرید و ندانید که چی کار باید بکنید ؟ ، قطعا این وضعیت برای همه ما ها به وجود آمده است ، یکی از دوراهی هایی که من در زندگی ام تجربه کردیم انتخاب بین دو دستگاه غذاساز و گوشت کوب برقی بوده است ، اولش قصد داشتم تا گوشت کوب برقی بخرم اما بعد از مدتی با غذاساز ها آشنا شدن و بعد از شناخت قابلیت های این دو دستگاه کاملا برای انتخاب یکی از آن ها دچار مشکل شدم و همش این سوال در ذهنم بود که غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی ؟؟!! خلاصه در این زمان بود که تصمیم گرفتم تفاوت های گوشت کوب برقی و غذاساز را بررسی کنم و قابلیت ها و کاربرد آن ها را بشناسم تا راحت تر بتوانم یکی از آن ها را انتخاب کنم .

غذاساز میگل مدل 700

غذاساز میگل مدل 700

یکی از بهترین مدل غذاساز ها این دستگاه بوده که تنظیمات دو سرعته دارد و توان مصرفی آن حدود 750 وات می باشد و از وزن تقریبا خوبی برخوردار است .

غذاساز میگل مدل GHB 800

غذاساز میگل مدل GHB 800

این مدل غذاساز دارای عملکرد لحظه ای و عملکرد توربو می باشد و همچنین قابلیت شستشوی لوازم جانبی آن در ماشین لباسشویی نیز وجود دارد .

غذاساز نیو لایف مدل G-10

غذاساز نیو لایف مدل G-10

این محصول دارای عملکرد لحظه ای و عملکرد توربو می باشد و یکی از بهترین ویژگی های آن تنظیمات سرعت آن می باشد که دارای 4 نوع تنظیم می باشد .

غذاساز گلاوا مدل GB100

غذاساز گلاوا مدل GB100

این نوع غذاساز با توان مصرفی 500 وات از قابلیت های خوب و متنوعی برخوردار می باشد و بدنه ای از جنس استیل و شیشه مقاوم  و با کیفیت نیز دارد .

البته پیش تر مقالاتی راجع به کارایی گوشت کوب برقی و کارایی غذاساز ها نوشته ایم که توصیه می کنم برای بررسی کامل تر این مقالات را نیز مطالعه بفرمایید .

غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی چیکار میکنه ؟

برای پاسخ به سوال غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی لازم است تا کاربرد ها و قابلیت های این دستگاه ها را بررسی کنیم . گوشت کوب برقی ها دستگاهی هستند که این روز ها بسیار باب شده اند و از کاربرد بالایی هم برخوردار هستند . با استفاده از گوشت کوب برقی ها می توان آب میوه هایی از انواع میوه های طالبی ، سیب ، پرتقال و … تهیه کرد ، گوشت کوب برقی ها قابلیت خرد کردن مواد غذایی را دارا می باشند ،با گوشت کوب برقی ها می توان موادی غذایی لازم را به خوبی له کرد تا حالت پوره ای از آن به دست اید . یکی دیگر از کاربرد گوشت کوب برقی ها خرد کردن یخ هاست ، این مدل دستگاه از قدرت بالایی برخوردار هستند و بدین منظور می توان از آن برای خرد کردن یخ ها استفاده کرد .

چرخ گوشت ویداس مدل VIR_3505

چرخ گوشت الینور مدل EMG- 2500

به کمک گوشت کوب برقی ها می توان مواد غذایی را به خوبی با هم مخلوط کرد و آن ها را هم زد ، حتی از یکی از قابلیت های این دستگاه می توان به قابلیت همزن بودن آن اشاره کرد . برای خرید گوشت کوب برقی توصیه می کنم تا مقاله بهترین مارک گوشت کوب برقی را مطالعه کنید تا با بهترین برندهایی که این دستگاه را تولید می کنند آشنا شوید و سپس اقدام به خرید بهترین مدل گوشت کوب برقی در بازار کنید .

بیشتر بخوانید
خرید 30 مدل فنجان قهوه خوری 1400[شیک و فانتزی]

قیمت گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی ها در دو مدل شارژی و غیر شارژی تولید می شوند و هر کدام ممکن است قابلیت های متفاوتی را دارا باشند به همین منظور قیمت آن ها متفاوت است اما در حالت کلی به صورت میانگین می توان بیان کرد که قیمت گوشت کوب برقی ها بستگی به قابلیت هایی که دارد می تواند بین 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغیر باشد . البته مدل هایی با قیمت کمتر و بالاتر از این هم وجود دارند .

گوشت کوب برقی چیکار میکنه ؟

غذاساز چیکار میکنه ؟

خب حال که با قابلیت های و مشخصات گوشت کوب برقی ها آشنا شدیم برای پاسخ به سوال غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی لازم است تا با قابلیت های غذاساز ها هم آشنا شویم . غذاسا ها از جمله از دستگاه هایی هستند که از کاربرد های متنوعی برخوردار هستند . با استفاده از غذاساز ها می توان انواع مواد غذایی را خرد کرد . حتی غذاساز ها این امکان را در اختیار دارد تا بتوان از آن ها برای خرد کردم سبزی استفاده کرد . یکی دیگر از امکانات غذاساز ها قابلیت پوره کردن انواع موادی چون سیب زمینی ها ، بادوم زمینی ، تخم مرغ و .. می باشد . به کمک غذاساز ها شما می توانید درون غذاساز ها خمیر تهیه کنید . یکی دیگر از قابلیت غذاساز ها تهیه آبمیوه می باشد .

با استفاده از غذاساز ها می توان انواع مواد غذایی به خصوص مواد غذایی سفت را رنده کنید . با غذاساز ها می توانید خامه و یا کره درست کنید . از دیگر کاربرد غذاساز ها می توان به توانایی حلقه حلقه کردن مواد غذایی اشاره کرد . به کمک این دستگاه می توانید به راحتی لواشک درست کنید و حتی این امکان وجود دارد که بتوانید گوشت خود را درون غذاساز چرخ کنید .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

بیشتر بخوانید
بهترین مارک سشوار چرخشی [معرفی 10 سشوار قیمت مناسب 1400]

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

قیمت غذاساز

برای خرید غذاساز ها توصیه می کنم تا مقاله بهترین مارک غذاساز را مطالعه کنید و به کمک آن بهترین مدل غذاساز موجود در بازار را خریداری کنید ، در رابطه با قیمت غذاساز ها هم باید بیان کنیم که غذاساز ها با توجه به آن که از قابلیت های بیشتر و متنوع تری برخوردار هستند به همین دلیل قیمت آن ها هم کمی بیشتر است ، البته هر کدام از غذاساز ها با توجه به برند تولیدی و ویژگی هایی که دارند از قیمت های متنوعی برخوردار هستند اما به صورت میانگین می توان بیان کرد که قیمت غذاساز ها بین 1میلیون پانصد تومان تا 7 میلیون و شاید هم 10 میلیون تومان متغیر است .

غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی

جدول بررسی تفاوت غذاساز با گوشت کوب برقی

حالا برای تصمیم گیری راحت تر در پاسخ به سوال غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی پیشنهاد می کنم تا این جدول فرق غذاساز و گوشت کوب برقی را هم با دقت مطالعه کنید .

قابلیت هاغذاساز گوشت کوب برقی
قابلیت خمیر زنداردندارد
حجم و اندازهبزرگ ترکوچک تر
میزان جاگیری جا گیری بیشترجا گیری کمتر
شستوشوسخت ترراحت تر
نوع مواد غذاییمناسب مواد غذایی خاممناسب مواد غذایی پخته
کاربرد هاتنوع بیشترتنوع کمتر
وزنوزن بیشتروزن کمتر
قیمت بیشترکمتر
غذاساز خوبه یا گوشت کوب برقی ؟

در پاسخ به این سوال لازم است ببیند که خودتان چه انتظاری از یک دستگاه دارید به عنوان مثال اگر قیمت کمتر و شستوشوی راحت تر مد نظر شما است گوشت کوب برقی بهترین گزینه است اما اگر تنوع کارایی مهم است پیشنهاد ما به ما غذاساز می باشد .

گوشت کوب برقی یا غذاساز ؟

این دو دستگاه از نظر کارایی شبیه به هم هستند اما در مواردی چون قیمت ، اندازه ، برخی کاربرد ها و … تفاوت هایی هم دارند که در این مطلب ما ان ها را بررسی کرده ایم.

طرز استفاده از گوشت کوب برقی چگونه است ؟

در رابطه با طرز استفاده از گوشت کوب برقی و غذاساز باید بگوییم که استفاده از گوشت کوب برقی ها بسیار راحت تر است و برای نگهداری از ان ها هم فضای بسیار کمی لازم است .

گوشت کوب برقی چند وات خوبه ؟

برای پاسخ به این سوال لازم است تا سری به مقاله بهترین مارک گوشت کوب برقی که لینک آن را قرار داده ایم بزنید و سپس با توجه به راهنمای خرید گوشت کوب برقی راجع به آن تصمیم بگیرید .

2.2/5 - (24 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.