مارک سرانزو خوبه بخرم ؟[ توستر سرانزو خوبه بخریم یا نخیرم ؟؟]

مرداد 6, 1400
بلاگ
مارک سرانزو خوبه بخرم

از دسته مارک و برند هایی که اخیرا بسیار در بین ایرانیان محبوب شده است مارک سرانزو می باشد. در ادامه ی این مقاله قصد داریم تا به بررسی محصولات سرانزو بپردازیم و پرسش هایی از قبیل توستر سرانزو خوبه بخرم؟ ، مارک سرانزو خوبه ؟ ، مارک seranzo ساخت کجاست ؟ و … نیز خواهیم پرداخت. این برند همانطور که در بالاتر گفته شد در بین ایرانیان بسیار محبوب می باشد و توانسته به سرعت به یکی از پرفروش ترین ها در بازار نیز تبدیل بشود. در پاسخ پرسش سرانزو ساخت کجاست ؟ باید بگوییم این برند ساخت کشور آلمان می باشد و برندی آلمانی است. در ادامه همچنین به بررسی ویژگی های این برند از جمله کیفیت ، قیمت ، گارانتی و … نیز می پردازیم تا به پاسخ آیا برند سرانزو مارک خوبه بخرم یا نه بپردازیم.

از محبوب ترین تولیدات برند سرانزو می شود به آون توستر و جارو برقی این برند اشاره کرد که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و در بازار بسیار محبوب است. در ادامه بیش تر به بررسی این برند می پردازیم. توصیه می کنم دیگر مقالات ما راجع به برخی از مارک هایی چون مارک چینی تقدیس ، هاردستون ، میگل و … را مطالعه بفرمایید .

مارک سرانزو خوبه بخرم

بررسی ویژگی های مارک سرانزو

 • از ویژگی های این برند می شود به قیمت مناسب آن در بازار اشاره کرد که سبب می شود برند سرانزو به یکی از بهترین انتخاب ها برای شما تبدیل بشود.
 • شاید از مهم ترین ویژگی های مارک سرانزو می شود به کیفیت بالای محصولات آن در بازار اشاره کرد که در ادامه بیش تر به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.
 • مارک سرانزو از آنجایی محصولاتش را بر اساس استاندارد های بین المللی می سازد ، از انرژی مصرفی برقی کمی استفاده می کند و انرژی مصرفی محصولات این برند برابر با گرید (A ) می باشد.
 • وجود گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات برند سرانزو در بازار ایران از دیگر ویژگی های این برند محبوب در بازار می باشد.
 • وجود طرح های متنوع و متفاوت در محصولات برند سرانزو که سبب باز گذاشتن دست شما در انتخاب می شود ا زویژگی های بسیار مهم این برند محبوب المانی در بازار به شمار می رود.

بررسی کیفیت محصولات سرانزو (Seranzo)

همانطور که در بخش ویژگی های این برند ذکر شد برند سرانزو محصولاتش را بر اساس استاندارد های بین المللی تولید و روانه ی بازار می کند که می تواند نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولاتش در بازار باشد. همچنین بر اساس بررسی نقد و نظراتی که خریداران در سایت های مختلف به جای گذاشته اند ، بسیاری از آن ها از خرید خود راضی بوده اند و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات seranzo می باشد. بر اساس ویژگی هایی که برند سرانزو به مشتری هایش ارائه می دهد قطعا می شود پاسخ مثبتی به پرسش آیا مارک سرانزو خوبه بخرم؟ داد.

بررسی کیفیت محصولات برانزو

بررسی قیمت محصولات سرانزو در بازار ایران

برند سرانزو از با آنکه که ساخت کشور آلمان می باشد و برندی آلمانی است و محصولاتش به کشور ایران وارد می شود ، قیمت محصولاتش نسب به دیگر برند های رقیبش بسیار پایین تر می باشد که ترفندی برای افزایش فروش بیش تر در بازار جهانی می باشد. همانطور که گفته شد پایین بودن قیمت محصولات برند سرانزو سبب بی کیفیت شدن محصولات این برند نشده است و تنها دلیل پایین بودن قیمت ها می شود به شگردی برای کنار زدن رقیب های درون بازار اشاره کرد اشاره کرد.

بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات سرانزو (Seranzo)

از ویژگی های برند سرانزو می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت 18 ماهه زیر نظر خود برند اصلی سرانزو در ایران اشاره کرد که یکی از ویژگی های مهم این برند به شمار می رود که سبب می شود خرید امنی را نیز تجربه بکنید. برند سرانزو به دلیل آنکه به خریداران اطمینان خاطر لازم را برای خریدی مطمئن را به آن ها بدهد تا 5 پس سال پس از خرید تضمین تامین قطعات را به مشتری می دهد که سبب تبدیل شدن برند سرانزو به یکی از انتخاب های اولیه مشتریان می شود . مارک سرانزو خوبه بخرم ؟ بر اساس ویژگی های ذکر شده قطعا برند سرانزو ارزش خرید بالایی را دارد .

بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات سرانزو (Seranzo)

معرفی و بررسی توستر مارک سرانزو

همانطور که گفته شد یکی از بهترین برند ها در صنعت تولید لوازم خانگی و آشپزخانه برند سرانزو می باشد. برند سرانزو با تولید و عرضه توستر هایی با کیفیت و داوم بالا توانست به سرعت نظر خیلی از خریداران را به خودش جلب بکند و خودش را به سرعت به صدر جدول برترین پرفروش ترین ها برساند. آون توستر های برند سرانزو در بازار از قیمت بسیار مناسبی برابر با محدوده ی یک میلیون تومان نیز قرار دارند اگرچه این محدوده قیمتی به علت نوسانات قیمت به طور روزانه در بازار ممکن است تغییر بکند . در ادامه برای شما لیستی از اسامی بهترین مدل های آون توستر برند سرانزو را تهیه کرده ایم که می توانید آن هارا نیز تهیه بکنید . از خرید خود مطمئن باشید

لازم به ذکر است بسیاری از افرادی که برند سرانزو را خریداری کرده اند از خود بسیار راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که می تواند خیال شما از لحاظ کیفیت بالای محصولات سرانزو راحت بکند.

معرفی و بررسی توستر مارک سرانزو

معرفی بهترین آون توستر های مارک سرانزو

 • بهترین آون توستر مارک سرانزو مدل 50 لیتر
 • بهترین آون توستر مارک سرانزو مدل 60 لیتر

بررسی و معرفی جارو برقی مارک سرانزو

از دیگر محصولات برند سرانزو که در بازار بسیار معروف شده است می شود به جارو برقی های این برند اشاره کرد. جارو برقی های این برند همانند توستر هایش دارای گارانتی و خدمات 18 ماه تحت نظر خود این برند می باشد. لازم به ذکر است مدت زمانی است که جارو برقی های برند سرانزو در بازار ایران بسیار کمیاب شده است و به سختی می شو آن را پیدا کرد. قیمت جارو برقی سرانزو در بازار ب علت کمیاب بودن آن مشخص نیست و نمی شود قیمت دقیقی را برای آن نیز مشخص کرد. از بهترین مدل های جارو برقی سرانزو در بازار می شود به مدل seranzo star 5500 اشاره کرد که بر اساس نظرات و نقد های خریداران این مدل یکی از بهترین مدل های تولید شده توسط این برند می باشد.

بررسی سوالات متداول

در ادامه به بررسی پرسش های متداول شما خواهیم پرداخت .

مارک سرانزو مال کجاست ؟

برند سرانزو مال کشور آلمان می باشد و برندی آلمانی به حساب می آید که در بالاتر هم این مورد ذکر شده است . برند سرانزو یکی از بهترین برند های آلمانی می باشد که در عرصه ی بین المللی به خوبی توانسته است عمل بکند و خودش را در دسته ی بهترین برند های موجود در بازار قرار بدهد.

جارو برقی مارک سرانزو خوبه بخرم ؟

جارو برقی سرانزو مدتی است که در بازار بسیار کمیاب شده است ، اگر توانستید در بازار جاروبرقی های برند سرانزو را تهیه بکنید در خرید آن شک نکنید.

آون توستر سرانزو خوبه بخرم؟

پاسخ این سوال بستگی به شما دارد ، اما به طور کلی می شود گفت که بر اساس نظرات خریداران بسیاری از آن ها از خرید خود راضی بوده اند که می تواند نشان دهنده ی کیفیت محصولات مارک سرانزو باشد .

جارو برقی seranzo سخت کجا می باشد ؟

از آنجایی که برند سرانزو برندی آلمانی می باشد ، می شود این نتیجه را گرفت که جارو برقی این برند هم ساخت کشور آلمان می باشد. برای اطلاعات بیش تر می توانید این مقاله را مطالعه بکنید.

4.1/5 - (72 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

65 دیدگاه در “مارک سرانزو خوبه بخرم ؟[ توستر سرانزو خوبه بخریم یا نخیرم ؟؟]

 1. اسماعیل گفت:

  جارو برقی سرانزو خریدم کارتن وکیوم شده .
  ولی متاسفانه چند وقت پیش متوجه شدم برچسب آن اصالت ندارد و احتمالا این دستگاه تقلبی است .
  برچسب سیزده رقمی آن اصلا ثبت نشده.
  برچسب بیست رقمی آن هم جعلی است چون توسط اسکنر گوشی ، خوانده میشود ولی یک عدد دیگر ۸ رقمی را نشان میدهد.

  1. اسماعیل غضنفری گفت:

   سلام خوبید برعکس مشتری پسند با قیمت بسیار مناسب است.

 2. اسماعیل غضنفری گفت:

  سلام خوبید مشتری پسند با قیمت بسیار مناسب است.

  1. parisa گفت:

   سلام ممنون از نظرتون بله کاملا درست میفرمایید

 3. ناشناس گفت:

  سلام چند وقت پیش یک ۲۰۶ این محصولات رو به زور به ما قالب کرد اصلا نمیدونیم اصله فرعه کار میکنن یا نه
  میترسم از کارتن درشون بیارم

  1. parisa گفت:

   سلام و وقت بخیر
   محصولات سرانزوا اگر اصل آن را خریده باشید کیفیت بالایی دارند ولی هیچوقت این مورد را فراموش نکنید که از فروشگاه های معتبر و مجاز خرید خودتون رو انجام بدید .

  2. امید گفت:

   یکی مشابه به منم داد 😉
   شما کجا خریدید؟

  3. گلی گفت:

   منم همینطور یه بیشرف بهم انداخت

   1. لیلی گفت:

    من هم متاسفانه فریب خوردم آیا شما پیگیر شدین پیداش کنید

    1. خان گفت:

     به منم انداختن ، استفاده کردین؟؟ استفاده کردنی هست ؟؟؟

 4. میثم ملکی گفت:

  امروز یه سانتافه سوار این محصولات رو با فریب قالب ما کرد همه اش آشغاله مواظب باشید

  1. shokufeh گفت:

   سلام و وقت بخیر ، دوس عزیز برای خرید محصولات لوازم خانگی به خصوص محصولات برقی حتما سعی کنید از فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین یا حضوری خرید خود را انجام دهید .

 5. محمد گفت:

  سلام‌ یه پرایدی هم آمد گفت من کرد هستم من مرد هستم قسم خورد که من یه بار لوازم خانگی تخلیه‌ کردم‌ و معامله کردم این سه عدد وسيله هست قیمتش بالا گفت یه جارو یه تستر یه گاز پنج شعله و قالبش کرد به ما، نامرد به من داد شش میلیون تومان

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود ، دوست عزیز تنها توصیه ما در خرید لوازم برقی خانگی خرید از فروشگاه های آنلاین و یا حضوری معتبر می باشد . متاسفانه اگر می خواهید جاروبرقی سرانزو تقلبی و توستر سرانزو تقلبی نخرید به هیچ عنوان نباید فریب این نوع فروشندگان را خورد ، پس در خرید محصولات سرانزو اصل بسیار دقت کنید .

  2. شادی گفت:

   اما من خریدم سه تومن به نظرم هر چی هم آشغال باشه میرزه .. ۶ هم خوبه .. فکر کن ایرانیش هم بخری الان همینه .. من همش ترس دارم ارزون میدن حسابمون رو حک نکنن ..

  3. خان گفت:

   به منم انداختن ، ایتفاده کردین ؟؟ استفاده کردنی هست یا مفت بدیم بره

  4. امین گفت:

   اصلا مارکشون خوب نیست یک آدم بی پدر و مادر بهم انداخت با کلی پول واریز کردم خدا لعنتتون کنه

  5. میرسلیم گفت:

   سلام کار میکنن وسایل؟

 6. ا.نیرو گفت:

  سلام
  اشغال ترین جنس سطح کره زمین، نه صاحبش معلومه نه کسی حوابگو.یه تییا با پلاک تهران یه حارو برقی و توستر با مارک سرانزو و یه اجاق صفحه ای رو با چرب زبونی انداخت بهمون،یارو میگفت ابادانی ام و ال و بل ،باز کرم توستر شکسته بود،حارو برقی ام اسباب بازی ، داخل کارتن وکیوم شده سنگ هم در اومد،خدا خودش و خونوادش رو ذلیل کنه

  1. حسن گفت:

   سلام بمن هم قالب کرد گفت ابادنی هستم یه سمند بود پیرمرد شماره پلاک تلفنش رو هم دارم

   1. abolfazl گفت:

    امیدوارم مردم دیگر گول این شیادان را نخورند و نتوانند ممنونم بابت اطلاع رسانیتون.

   2. علی یوسفی گفت:

    سلام عه جدی یکی امروز بما جارو برقی و توستر وگاز صفحه ای بود مارک سرانزو فروخت مفت داد یعنی کلاهبردار بود؟

    1. خان گفت:

     سلام ، استفاده کردین وسایل رو ، خوب بود ؟ استفاده کردنی هست ؟؟؟

    2. 😎 گفت:

     بله کلاه برداری جاروبرقی من امروز سوخت سطلی سرانزو۸۰۰۰بود توسترم برق میگیره گازم شیش منفجرشد😂😂😂خداییش نمیدونم بخندم یاگریه کنم

 7. رضایی گفت:

  سلام دیروز دو نفر با ماشین ساینا سفید کنار عوارضی مرقد امام سه کالای جاروبرقی و توستر سرانزو و گاز پنج شعله بنام ساخت آلمان به ما قالب کرد اما دیدم برچسب ها الکیه

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود دوست عزیز چندین بار در مطالبمون عرض کردیم که به هیچ عنوان محصولات خود به خصوص محصولات برقی خانگی را از دست فروش نخرید و حتما از فروشگاه های حضوری و آنلاین لوازم خانگی معتبر نیز خرید کنید .

   1. شادی گفت:

    چرا نیاوردی باز کنی چک کنی .. من اوردم همه رو باز کردم سالم باشه

    1. شادی گفت:

     چرا نیاوردی باز کنی چک کنی .. من اوردم همه رو باز کردم سالم باشه

 8. داودی گفت:

  این تبلیغات چرته یه مشت آدم از خدا بی خبر و کلاش و بی بته و مال مردم خور ریختن تو خیابونا و با چرب زبانی و دروغگوئی جیب مردم را خالی میکنن خیلی مواظب باشید دیروز یه ماشین شاسی بلند سفید با شماره پلاک ایران 40_***_ط99 که ظاهرا همه این سه تیکه جنس را دارند(توستر و جاو برقی سرانزو و گاز صفحه ای که بدون ترموکوپل میباشد یعنی عملا غیر قابل استفاده) با شیادی به من انداخت و رفت که انشأالله سرطان بشه به جون خودش و خورنده هاش .

  1. abolfazl گفت:

   با سلام ، متاسفانه امروزه این دسته از شیادان در بازار زیاد شده اند و در زمان خرید نباید از این دسته از افرادی که با ماشین مصحولات برقی را می فروشند خرید بکنید.
   خیلی ممنون که اطلاع دادید تا دیگران به دام این افراد نیفتند.

 9. ارشیا گفت:

  یک نفر با پرشیا سفید جارو و توستر و گاز رو به منم انداخت
  با شماره پلاک ایران ۲۴ ه۴۴۸ ایران ۲۲

 10. نسرین گفت:

  سلام وقتتون بخیر منم تازه از یه پژو ایی خریدم از قیمت 7/5 به راحتی تا 3/5 کوتاه اومد.یه جارو برقی ،یه آون توستر و یه اجاق گاز صفحه ایی . بعد خرید دلهره شدید بهم افتاد که نکنه تقلبی باشه فعلا بازشون کردم و هم جارو هم آون تستر به خوبی روشن شدن . حالا کیفیت شون رو نمیدونم چون هنوز کامل استفاده نکردم

  1. parisa گفت:

   همونطور که در تمام مطالبمون هم خدمتتون گفتیم بهتره همیشه از نمایندگی های محصولات و یا فروشگاه های معتبر خرید خودتون رو انجام بدید .

 11. توحید گفت:

  به منم امروز یه ماشین مدل بالا این توستر انداخت ۲میلیو خدالعنتشون کنه این حرم زادهارو

  1. علی یوسفی گفت:

   سلام عه جدی یکی امروز بما جارو برقی و توستر وگاز صفحه ای بود مارک سرانزو فروخت مفت داد یعنی کلاهبردار بود؟

 12. علیرضا گفت:

  سلام امروز یه ماشین پارس سفید شماره پلاک تهران دوتا خانوم بودن با دوتا بچه گفتن بوشهری هستیمو الو بلو شعر گفتن…..بعدشم یه گاز وبه توستر با یه جاروبرقی سرنزو به ما دادن امتحانش کردم سالم بود ۶تومن داوم بهش نکنه کلا سرم گذاشتن؟؟؟😐

  1. abolfazl گفت:

   (: خیلی دیره دیگه سرت کلاه رفته ایشالله چرخش برات بچرخه فقط(●’◡’●)

 13. صدرا گفت:

  امروز شوهرم خریده 8میلیون دارم دیونه میشم بهش انداختن میترسم اصن بازش کنم دارم دیونه میشم

  1. مجید گفت:

   سلام امروز یک نفر دقیقا همین سه قلم را به ما قالب کرد 5میلیون سرمون کلاه رفته

  2. حامد گفت:

   به منم یه ماشین هایما پلاک تهران انداخت این ۳ قلم ۵ تومن

 14. الناز گفت:

  سر شوهر منم کلاه گذاشتن نامردا گاز و توستر و جارو ب قی

  1. شادی گفت:

   به منم یه جاروبرقی، توستر و گاز صفحه ای ۳ تومان گرفتم از ۱۰ میلیون اومد ۳ میلیون

 15. لیلی گفت:

  من هم متاسفانه فریب خوردم آیا شما پیگیر شدین پیداش کنید

 16. محمد گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  با کلی چونه ۴ تومن یه توتسی یه گاز و یه جارو بهم انداخت

 17. خان گفت:

  دوستان کسی استفاده کرده ببینه استفاده کردنی هست یا فقط برا انداختن به ما خوب بوده ؟ لطف پاسخ بدین نمیدونم استفاده کنم یا. بدم بره

 18. سودابه گفت:

  من امروز یک ساینا بهم فروخت همراه یک جاروبرقی و گاز رومیزی به شما چند فروختن ؟

 19. اکرم گفت:

  سلام چرا هیچ کس در مورد مصرف از این محصولات چیزی نمیگه میشه بگید کارشون چطوره

  1. parisa گفت:

   سلام محصولات سرانزو برای برخی خوب عمل کرده و برخی از آن به شدت ناراضی بودند .

   1. بامداد گفت:

    متاسفانه ما هم امروز گول خوردین یه ۲۰۷ پلااک تهران بود خودش رو کاراته کار تیم ملی معرفی کرد، که من سرچ کردم همیچین اسمی نداشتیم متاسفانه ۱۲ میلیون و نیم از ما کلاهبرداری کرد، اینقدر استاد بود که ما خجالت کشیدین بهش شک کنیم گفت از آلمان آوردم برای دوستم حالا تلفنش خاموشه نمیتونم پیداش کنم با خودم ببرم اضافه بار میخورم

    1. parisa گفت:

     متاسفانه افراد سودجو در این روز ها زیادند بهتره لوازم برقی رو از فروشگاه های معتبر خریداری کنید نه افراد دست فروش

 20. فران گفت:

  یه گاز صفحه ای یه جارو برقی و یه توستر لجن رو با چرب زبونی بار ما کردن. مارکهای تقلبی. متاسفانه حالا میبینم پر سایتها هم شده و خیلی از مردم تهران و شهرستانها تو دام افتادن. فکر کنم اصلا تو کشور کارخانه فیک زدن. بهر حال پشتوانه دارن حتما بعلاوه سادگی مردم. توی محدوده جنوب شهر ری و جلوی پاساژ آرین ما رو تیغ زدن.
  متاسفانه من ۸ تومن دادم. مردم آگاه باشند. خودشونو جنوب کشوری و راننده ترانزیتی معرفی میکنن. دیگه از بس فروختن استاد شدن.

  1. shokufeh گفت:

   بله ، متاسفانه این افراد سودجو کم نیستند، خریداران باید در این زمنیه عاقل باشند و هیچ گاه لوازم برقی را بدون ضمانت و گارانتی از چنین افرادی خریداری نکند ، نهایت تلاش ما این است که از فروشگاه ها معتبر و مورد اطمینان خرید کنید .

 21. یونس گفت:

  سلام اتفاقا امروز یه سانتافه اومد در خونه ما تا 5 تومن هم اومد ولی من ترسیدم اموال دزدی باشن یا حسابمون رو هک کنن نخریدم خودش رو تهرانی معرفی کرد گفت عجله دارم

 22. مهدی گفت:

  سلام اامروز یکی با پژو پارس بهم ۴ قلم جنس که مارک سرانزو بود فروخت ۴ ملیون گفت از بندر اوردم از کجا بدونم مارکش اصله؟

  1. parisa گفت:

   سلام بابت مارک های خارجی باید حتما از فروشگاه های معتبر خریداری کنید چون خرید از دست فروشی که بهش دیگر دسترسی نداریم اصولا توصیه نمیشه

 23. ثمین گفت:

  سلام متاسفانه امروزم ما گول این شیادان خوردیم این سه قلم کالا خریدیمبه امید اینکه نگه داریم برای جهیزیه😔😔

  1. parisa گفت:

   متاسفانه شیادان و کلاهبرداران زیاد شدن باید دقت زیادی داشته باشید هنگام خرید

   1. Nilofar گفت:

    سلام امروز شوهرم بهم زنگ زد ک درمورداین مارک تحقیق کنم گفت یه شاسی بلند ک خودشو جنوبی معرفی کرده اومده داره ی جاروبرقیو ی بخارشو و ی آون توسترو ی گاز رومیزیو باهم میده 10 تومن منم کلی تحقیق کردم تارسیدم ب این سایت ک خداروشکر نظراتو خوندم واقعا ممنونم از سایتتون خدارحم کرد بهمون چون شوهرم داشت میخرید من باخوندن این نظرات فهمیدم که نباید خرید و به شوهرمم خبر دادم نخره.ممنون از همه اوناییک اطلاع دادن🙏🙏🙏

 24. قاصدک گفت:

  سلام منم خود و گاز صفحه ای خریدم هنوز نصب نکردم کاش شما که تجربه استفاده دارید نظر می‌دادید تا ما هم از دو دلی در بیاییم.

  1. Nilofar گفت:

   یکی توهمین نظرات گفته که گازه برق میده و صفحش شکست تو نظرات نگاه کنید هست البته گفت شانسیه

 25. قاصدک گفت:

  سلام منم هود سرانزو گاز صفحه ای جنرال ارکا
  خریدم هنوز نصب نکردم کاش شما که تجربه استفاده دارید نظر می‌دادید تا ما هم از دو دلی در بیاییم.

 26. محسن گفت:

  سلام چطوری بفهمیم جارو برقی سرانزو اصله یا نه میشه راهنمایی کنین

  1. parisa گفت:

   سلام ابتدا درب رویی دستگاه رو باز کنید از قسمتی که میخواید کیسه رو عوض کنید . دقت کنید مارک روی دستگاه با مارکی که روی شاسی خورده و برند کیسه یکی باشه این یکی از موارد فهمیدن اصل یا فرع بودنه دستگاهه

 27. غزاله گفت:

  سلام منم چند روز پیش خریدم از یه پژو پارس. بچه ها اونایی که استفاده کردن بیان بگن اصلا کارایی دارن. چطور بوده؟

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود پیشنهاد می کنم سوالتونو تو قسمت پرسش و پاسخ سایت قرار بدید تا از نظرات و تجربیات بیشتری بتونید استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.