مزایا و معایب تلویزیون اسنوا [کیفیت تلویزیون اسنوا چطوره؟]

شهریور 31, 1400
دسته‌بندی نشده
12

در این مقاله قصد داریم به بررسی پرسش های مختلفی از جمله کیفیت تلویزیون اسنوا خوبه ؟ ، معایب تلویزیون اسنوا چیست ؟ تلویزیون دوو بهتره یا اسنوا ؟ ، کیفیت محصولات اسنوا به طور کلی خوبه ؟ و …. بپردازیم و آن ها را بررسی بکنی بکنیم. برند اسنوا یکی از برترین شرکت های تولید کننده ی لوازم خانگی در ایران است و در چند دهه ی اخیر توانسته است موفقیت های بسیار بزرگی همچون ورود به دسته ی پرفروش ترین تولید کننده ی لوازم خانگی را کسب بکند. این برند ایرانی در سال 1384 تاسیس شد و نام آن ارکان ساختار نوین ایرانیان می باشد و به مخفف به آن اسنوا نیز می گویند. همچنین مقاله ای در ارتباط با ابعاد تلویزیون ۶۵ اینچ و راهنمای خرید تلویزیون نیز نوشته شده است که می توانید آن را بررسی و مطالعه بکنید.

از برترین محصولات برند اسنوا (Snowa) می شود به تلویزیون های با کیفیت این برند در بازار اشاره کرد که بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد در ادامه به بررسی بیش تر تلویزیون این برند می پردازیم.

 بررسی کیفیت تلویزیون اسنوا

بررسی معایب تلویزیون اسنوا

قطعا با وجود تحریم هایی که برای برند های خارجی در ایران وجود دار به همین دلیل خیلی از افراد هستند که به انواع برند های ایرانی محبوب و پرطرفداری چون اسنوا نیز روی آورده اند اما با این حال ترس خرید در دل خریداران وجود دارد چرا که این عقیده باب شده است که اکثر محصولات برقی بزرگ از برند های بزرگ تر خارجی با دوام تر و با کیفیت تر می باشند . به همین دلیل خیلی از دوستان راجع به معایب تلویزیون اسنوا نیز از ما سوال می پرسند .

انواع معایب تلویزیون اسنوا بر اساس نظرات خریداران

از انواع معایب تلویزیون اسنوا می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد البته لازم است بیان کنیم که ما این نقد و بررسی را بر اساس نظران خریداران راجع به تلویزیون اسنوا انجام داده ایم

 1. به گفته برخی از خریداران ، برخی از مدل تلویزیون های اسنوا دارای ریموت کنترلی با عملکرد ضعیف نیز می باشند .
 2. معمولا محدودیت هایی در حجم صدای خروجی تلویزون ها نیز وجود دارد .
 3. معمولا برخی از مدل تلویزیون های برند اسنوا دارای سرعت عمل پایینی هستند ،بیشتر در مورد شروع به روشن شدن آن صحبت شده است .
 4. از دیگر معایب تلویزوین اسنوا می توان به نداشتن حسگر نور محیطی دستگاه نیز اشاره کرد .
 5. معمولا در وجود پورت های تلویزیون اسنوا ورودی دستگاه محدودیت هایی نیز وجود دارد .
 6. برخی از خریداران در مورد دسترسی سخت به پورت هی دستگاه نیز شکایت دارند .
 7. تلویزیون اسنوا از قابلیت ارتقای کیفیت تصویر نیز برخوردار نمی باشند .

البته لازم به ذکر است که در زمان خرید تلویزیون ها تنها نباید راجع به معایب تلویزیون ها تحقیق کرد ، خوبه که مزایای تلویزیون اسنوا را هم بررسی کنیم چرا که خیلی از خریداران از خرید خو راضی بوده اند و بهتره تا با بررسی نظرات ان ها علت رضایت ان ها را متوجه شویم .

تلویزیون ال ای دی اسنوا مدل SLD-43SA1260 سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA620U سایز 55 اینچ

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی اسنوا مدل SLD-43SA1270T سایز 43 اینچ

بررسی مزایای تلویزیون اسنوا

 1. معمولا تلویزیون های اسنوا از ظاهر بسیار زیبا و جذابی برخوردار هستند و مدل های صفحه تخت آن ها بسیار شیک بوده است .
 2. معمولا نسبت به برند های خارجی مدل تلویزیون های اسنوا از قیمت بسیار مناسب تر و بصرفه تری برخوردار می باشد .
 3. از دیگر مزایای خوب تلویزیون اسنوا می توان به کیفیت نمایش تصویر تلویزیون اسنوا نیز اشاره کرد .
 4. معمولا مدل تلویزیون های اسنوا از مقاومت بالای نمایشگر نیز برخوردار هستند و از این نظر می توان گفت که در برابر ضربه مقاوم تر می باشند .
 5. برند اسنوا انواع مدل تلویزیون های بسیار متنوع در انواع سایز و ابعاد گوناگون با قابلیت های مختلف را روانه بازار می کند و از این جهت دست خریدار باز تر است تا مدل تلویزیون مورد پسند خود را خریداری کنند .

معایب تلویزیون اسنوا 65 اینچ و 50 اینچ

قبل از هر چیز پیشنهاد میکنیم مطلب ابعاد تلویزیون را مطالعه کنید چرا که در آن جا به صور کامل در مورد ابعاد تلویزیون ها نیز صحبت کردیم ، معمولا از میان انواع مدل تلویزیون های بازار با سایز های مختلف نیز مدل تلویزیون های 65 اینچ و 650 اینچ بسیار پر فروش تر هستند به همین دلیل سوالات زیادی راجع به معایب تلویزیون اسنوا 65 اینچ و معایب تلویزیون اسنوا 50 اینچ پرسیده میشود که از جمله از معایب آن ها می توان به همان معایب تلویزیون اسنوا که پیش تر اشاره کردیم بپردازیم . اما یکی از جدیدترین معایب تلویزیون اسنوا 65 اینچ و معایب تلویزیون اسنوا 520 اینچ می تواند کیفیت نمایش تصاویر آن ها باشد .

بررسی معایب تلویزیون اسنوا

تلویزیون دوو بهتره یا اسنوا ؟

یکی از پر تکرارترین سوالاتی که در زمان خرید تلویزیون اسنوا و یا خرید تلویزیون دوو از ما سوال می پرسند این است که تلویزیون دوو بهتره یا اسنوا ؟ تلویزیون اسنوا بخرم یا تلویزیون دوو ؟ و… در پاسخ به این سوالات لازم است بیان کنیم که هر کدام از این مدل تلویزیون ها دارای مزایا و معایب خاص خود نیز می باشند . در اینجا ما انواع مزایا و معایب تلویزیون اسنوا را بررسی کردیم حال در مورد تلویزیون دوو هم لازم است تا این نکات مثبت و منفی بررسی شود و سپس طبق نیاز و سلیقه خود نیز بهترین مدل را خریداری کنید . پس در پاسخ به سوال تلویزیون اسنوا بهتره یا دوو باید به همین شیوه نیز تصمیم گرفت .

بررسی کیفیت تلویزیون اسنوا

این برند با تولید تلویزیون هایی با کیفیت بسیار بالا توانسته است به فروش فوق العاده بالایی در بازار دست پیدا بکند . بر اساس بررسی های انجام شده بسیاری از خریدارانی که تلویزیون های برند اسنوا را خریدار کرده اند از خرید خود بسیار راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات این برند در بازار می باشد. تلویزیون های برند اسنوا معمولا با کیفیت های 2k و یا 4k به بازار عرضه می شوند که سبب شده است این برند را به یکی از تولید کننده های بسیار محبوب در بازار ایران تبدیل کرده است .

تلویزیون ال ای دی اسنوا مدل SLD-32SA1220 سایز 32 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA640U سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA630U سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-55SA630U سایز 55 اینچ

کیفیت تلویزیون اسنوا بهتره یا دوو ؟!

هر دو برند اسنوا و دوو در تلاش هستند تا مدل تلویزیون ها با کیفیتی را روانه بازار کنند ، البته هر یک از تلویزیون های اسنوا و دوو قطعا دارای مزایای و معایب خاصی هستند که با توجه به نظرات خریداران و مصرف کنندگان می توان متوجه این قضیه شد . با این حال در پاسخ به سوال کیفیت تلویزیون اسنوا بهتره یا دوو لازم است بیان کنیم که دو برند اسنوا و دوو جزو موفق ترین برند های لوازم خانگی بزرگ در بازار ایران می باشند که با کیفیت ترین محصولات خانگی برقی بزرگ را روانه بازار می کنند .

کیفیت محصولات اسنوا چگونه است ؟

در رابطه با کیفیت محصولات اسنوا پیشنهاد میکنیم مطلب کارخانه اسنوا ساخت کجاست را مطالعه کنید چرا که در آن به صورت کامل راجع به کیفیت محصولات اسنوا و انواع محصولات آن نیز صحبت کرده ایم.

نظرات در مورد تلویزیون اسنوا

پس از بررسی معایب تلویزوین اسنوا و پاسخ به پرسش تلویزیون دوو بهتره یا اسنوا قصد داریم تا نظرات در مورد تلویزیون اسنوا را بررسی کنیم . در کل پیشنهاد میکنیم برای خرید هر محصولی به خصوص محصولات لوازم خانگی بزرگ حتم نظرات خریداران آن را مطالعه کنید . معمولا چون تلویزیون های اسنوا دارای تنوع بسیار زیادی هستند به همین دلیل خریداران و مشتریان بسیار زیادی دارد و خریداران بسیار زیادی در مورد آن ها نظر داده اند ، پس با مطالعه نظرات در مورد تلویزیون اسنوا می توانید به نکات مهمی پیش از خرید دست پیدا کنید . اکثر نظرات در مورد تلویزیون اسنوا مثبت بوده است .

نظرات خریداران در مورد تلویزیون های اسنوا

نظر فاطمه احمدی :

اولا که سالم به دستم رسید، و نصاب شرکت نصب کرد. دوما کیفتش بد نیست ولی با برند های جهانی غیر قابل مقایسه است.

نظر الهام کریمی :

دیدم به اسنوا به عنوان‌ یه برند ضعیف بود.ولی با خرید این تلویزیون واقعا نظرم کاملا عوض شده.تصویر خوب و صدای دالبی دیجیتال.واقعا بیشتر از قیمتش میرزه

نظر عارف میری :

بعد حدود یکسال تلوزیون خوبی است رنگ ها زنده و خوبه صدا هم اوکیه فقط موقع خرید ۵۰۰ گرون تر از بازار بود

نظر موسی اکبری :

این دومین تلوزیون اسنوا هست که میخرم در خریدش شک نکنید

نظر احمد موسوی :

حقیقتا بهتر از اون چیزی بود که فکر میکردم. کیفیت صفحه نمایش و زنده بودن رنگ ها عالیه، کیفیت صداشم واقعا خوبه ، سیستم عامل اندروید داره که وقتی اول روشنش میکنی یکم لگ داره اما کم کم لود میشه خوب میشه. از مزایای خوبش داشتن کابل LAN هست. از معایبش داشتن کنترل های بی کیفیت و مقداری باگ کوچیک نرم افزاری و قرار داشتن پورت ها در جای نا مناسب اشاره کرد .

نظر محمد آقاخانی :

کیفیت تصویر قابل قبولی داره، ضمنأ شبکه 4k صدا وسیما هم پخش میکنه.

نظر

من تلویزیون اسنوا خریدم ظاهرش خوبه اما مشکلاتی هم داره هر موقع گوشی رو بهش وصل میکنم که بخوام فیلم ببینم چه در حالت DLNA چه در حالت cast بین فیلم قطع میشه و بیشتر مواقع دیگه وصل نمیشه

بررسی تلویزیون اسنوا

 • از مهم ترین ویژگی های بررسی تلویزیون اسنوا می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه تحت نظر شرکت انتخاب سرویس اشاره کرد.
 • قیمت تلویزیون های برند اسنوا بسیار مناسب می باشد و نسبت به سایر برند هایی که کیفیتی یکسان با قیمت بالاتر ارائه می کنند دارای قیمت معقول تری است
 • از لحاظ کیفیتی می شود گفت برند اسنوا یکی از بهترین تولید کننده های تلویزیون در بازار ایران می شود که در بخش بررسی کیفیت تلویزیون اسنوا آن را بیش تر بررسی می کنیم
 • طراحی بسیار شیک و زیبای تلویزیون های برند اسنوا یکی از دلایل پر فروش بودن آن در بازار می باشد. اسنوا با تولید تلویزیون های بسیار نازک و حاشیه ی بسیار کم توانسته نظر خیلی از خریداران را به خودش جلب بکند.
بررسی تلویزیون اسنوا

بررسی قیمت تلویزیون اسنوا

در کنار بررسی تلویزیون اسنوا و بررسی مزایا و معایب تلویزیون اسنوا قطعا مسئله قیمت مهم عامل در خرید می باشد . تلویزیون های برند اسنوا از آنجایی که ساخت کشور ایران می باشد و تولید داخلی و ملی به شمار می آید قیمت آن نسبت به سایر برند های موجود در بازار بسیار کمتر می باشد و قیمت های تلویزیون های این برند در بازار در محدوده قیمتی برابر با 5 تا 21 میلیون توامان نیز قرار دارد . اگرچه این نکته لازم به ذکر است که به علت نوسانات قیمت در بازار ایران در آینده ممکن است قیمت تلویزیون های برند اسنوا بالاتر برود و یا کاهش بیابد.

بررسی دیگر محصولات برند اسنوا

تا به این قسمت کار به احتمال زیاد توانسته اید پرسش پاسخ کیفیت تلویزیون اسنوا چطوره را پیدا بکنید. در ادامه می خواهیم به بررسی کیفیت محصولات کلی برند اسنوا بپردازیم و در بخش بعدی لیستی از بهترین تولیدات این برند که بسیار پرفروش و پرطرفدار است لیستی تهیه کرده ایم . در ابتدا اسنوا به تولید محصولاتی همچون انواع اجاق گاز و کولر آبی آغاز به کار کرد و اکنون دایره محصولات تولیدی آن به ماشین لباس‌شویی، تلویزیون، اجاق گاز و یخچال فریزر گسترش یافته‌ است. از محبوب ترین تولیدات این برند می شود به همان تلویزیون و ماشین لباسشویی اشاره کرد که بسیار با کیفیت بالایی به بازار عرضه می شوند همچنین برند اسنوا گفته است که تا 50 درصد قطعات تولید شده توسط این برند ساخت کشور ایران می باشد که دستیابی به موفقیت بسیار بزرگی است.

در ادامه می توانید لیستی از پرفروش ترین محصولات این برند را مشاهده بکنید که بر اساس نظرات مردم دسته بندی شده است تا با خیال راحت ترین خرید خود را انجام بدهید. همچنین در بخش نظرات می توانید تجربه ی خود را با ما به اشتراک بگذارید و تجربیات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید .

بررسی محصولات برند اسنوا

معرفی بهترین محصولات برند اسنوا

 • ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84608 ظرفیت ۸ کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84508 ظرفیت 8 کیلوگرم
 • تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
 • بهترین تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-65SA620U سایز 65 اینچ
 • یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261GW
 • بهترین یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261SS

تلویزیون اسنوا بهتر است یا دوو ؟ کدام یک را بخرم ؟

برند دوو و برند اسنوا هر دو از بهترین تولید کنندگان لوازم داخلی می باشند و تقریبا محصولاتی با کیفیت بسیار یکسانی به بازار عرضه می کنند. اما بر اساس نظرات تلویزیون های تولید شده توسط برند دوو از کیفیت بهتری برخوردار می باشد و قیمت آن نسبت به تلویزیون اسنوا بالاتر می باشد . اگر هزینه ی خرید تلویزیون برایتان مهم نیست انتخاب تلویزیون دوو بسیار می تواند انتخابی مناسبی برای خرید باشد .

بررسی سوالات متداول شما کاربران

بهترین مدل تلویزیون اسنوا کدام است ؟

از بهترین مدل های تلویزیون برند اسنوا می شود به مدل هایی همچون SSD-50SA620U و SSD-65SA620U اشاره کرد که بسیار پرطرفدار می باشد.

تلویزیون اسنوا بهتره یا دوو ؟

محصولات مارک اسنوا بر اساس بررسی های انجام شده و نظرات کاربران از ارزش خرید بالایی برخوردار می باشد و محصولاتی با کیفیت و طول عمر بالا به بازار عرضه می کند.

رضایت از تلویزیون اسنوا زیاده یا کم ؟

در این جا سعی کرده ایم تا طبق نظرات خریداران راجع به انواع مزایای و معایب تلویزیون اسنوا نیز صحبت کنیم .

معایب تلویزیون 43 اینچ اسنوا چیست ؟

در این جا انواع مزایا و معایب تلویزیون های اسنوا را شرح داده ایم . که می توانید با معایب معایب تلویزیون اسنوا ۴۳ اینچ و معایب تلویزیون اسنوا ۵۰ اینچ نیز آشنا شوید .

بهترین مدل ماشین لباسشویی اسنوا چی بخرم ؟

از بهترین مدل های ماشین لباسشویی برند اسنوا می شود به مدل هایی همچون SWM-72304 ، SWM-84516 و SWM-84508 اشاره کرد.

چرا تلویزیون اسنوا نخرم ؟ یا بخرم ؟

عده ای این نوع سوالات را میپرسند که در پاسخ به این سوالات باید بیان کنیم که همه ی برند ها دارای مزایای و معایبی می باشد که خریداران با آن دسته و پنجه نرم می کنند .

3.7/5 - (91 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

54 دیدگاه در “مزایا و معایب تلویزیون اسنوا [کیفیت تلویزیون اسنوا چطوره؟]

 1. جلیل دماوندی گفت:

  باید فاتحه این شرکت رو خوند با تلویزیونش واقعا افتضاح تر از این نمیشه تولید کنند جنس سومالی بخرین اسنوا نخرین

 2. مراد بنی احمد گفت:

  باسلام واحترام
  اینجانب سعی داشتم با خرید محصولات ایرانی به کشورم کوچکترین خدمت رو داشته باشم
  باخرید یخچال اسنوا گاز فردار اسنوا و…..حالا تصمیم به خرید تلوزیون اسنوا در بزرگترین سایز رو دارم ولی متاسفانه از دو محصول قبل اصلا راضی نیستم وبا نمایندگی شرکت هم تماس گرفتم هیچ خدماتی ارائه ندادند
  معایب یخچال هنگام خاموش وروشن شدن ایجاد صدای زیاد میکند به صورتی که از خواب بیدار می شوی وفکر می کنی دزد به خونه وارد شده
  معایب گاز فردار مدل اورانوس از همان اول مشکل ترمو کوبل داره به صورتی که شعله ها گاهی روشن میشن گاهی خیر نمایندگی هم اومد وترموکوبلهای اصلی رو برد دوتا دیگه جازد وهمچنان معیوب هست
  حالا دیگه نمیدونم تلوزیون چطور باشه

  1. parisa گفت:

   با عرض سلام و وقت بخیر بسیار خرسندیم از بابت این که محصولات ساخت کشور عزیزمان را برای خرید انتخاب کردید .
   از زمانی که برند اسنوا فعالیت خود را آغاز کرده تا به امروز مورد پسند و رضایت بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته چه از بابت تکنولوژی ساخت و چه از بابت طراحی ظاهری و کیفیتی .
   احتمال نقص فنی حتی در برترین برند های خارجی هم وجود دارد . پیشنهاد میکنیم حتما به نمایندگان مجاز این محصولات مراجعه کنید .

   1. یاسین گفت:

    با سلام
    فکر کنم تا آخر نظر کاربر رو نخوندید . گفتند که نمایندگی اومد و قطعه عوض کرد ولی بازم خرابه . یخچال های ایرانی همه صدا میخورند . در کل تو ایران به فکر نمایندگی نباشید که هیچ کاری نمیکنند . البته مقصر خودمونیم

  2. خدارحمی گفت:

   آقا نخرید بخدا آشغالها
   تلویزیون ۲۱ قدیمی از اسنوا بهت میده
   تلویزیون همش شطرنجیه
   تروقران پولتون دور نریزید

   1. علی گفت:

    سلام..من امروز رفتم براخرید تلوزیون ویخچال فریزر اما کارمون نشد ..وقتی اومدم نظرات خوندم خیلی ناراضی بودن ..پشیمون شدم..ازنظر قیمت باخارجی فرقی نمیکنه

  3. رضا مرادی گفت:

   با سلام دقیقا دوست خوبمون به نکته بسیار ضریفی اشاره کردن بنده هم یخچال اسنوا گرفتم هم گاز اسنوا و تا بحال اندازه قیمت خود محصول خرج تعمیرشون کردم واقعا دیگه از اسم اسنوا بیزارم خیلی افتضاحه من به همه هم پیشنهاد کردم اسنوا حتی اگه تو قرعه کشی هم برنده شدید قبولش نکنید

   1. parisa گفت:

    متاسفانه تعداد نارضایتی از محصولات برند اسنوا روز به روز در حال افزایشه

 3. خدارحمی گفت:

  تلویزیون خریدم از همون اول ایراد داشت نماینده شون اومد برد کارگاه ده تا متخصص خودشون نفهمیدن چه مرگشه بردش شرکت سر و تهش هم آوردن پس دادن .آقا ترو خدا نخرید والله دروغ نمی‌گم پولتون حروم میشه .مرگ بر اسنوا

 4. سید محسن تهامی گفت:

  من اشتباه کردم و گول تبلیغ پر طمطراق اسنوا رو خوردم و یه تلویزیون ۵۵ اینچ مدل۶۲۰ یو ال خریدم که به لعنت خدا نمیارزد، با رنگ بسیار بد و غیر عادی که بنظر میاد بعضی رنگهارو کم داره و کلا تصویر داری یک رنگ زمینه ای ثابت بر کل ال سی دی میباشد و شبکه های ایران بشدت ضعیف و بد رنگ و اگر کمی به چب یا راست تلویزیون قرا ر بگیری تصویر مات و کمرنگ میشود ، کلا تلویزیون بسیار ضعیف و غیر قابل تحمل میباشد و فقط پول دور ریختن است..

  1. علی گفت:

   شما مغرضانه نظر میدی وصحت نداره

 5. صفدر گفت:

  باعرض سلام..بنده سال۸۹اسنوا ال ای دی خریدم تا حالاخوب وعالی کارکرده..چندوقته تصویرش سفیدشده که متاسفانه قطعه پیدانمیشه..جالب اینجاست که نمایندگی میگه قطعات داخلش LGاستفاده شده..همینطوری فروختیم به۱۵۰۰۰۰۰تومان

 6. هلال گفت:

  خدا وکیلی بعد از دو ماه شرکت اسنوا برام فرستادن که روشن نشد یکی دیگه فرستادن، یکماه فقط کار داد که تصویر خط خطی شد گفتن شکستگی پنل بر اثر ضربه که اصلا ضربه نخورده بود اخرم شامل گارانتی نشد انداختمش گوشه خونه 16 میلیون مفت رفت باد هوا، واقعا ناراضیم از اسنوا خداشاهده خوب نبود

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود دوست عزیز ، متاسفانه همیشه میگیم که همه محصولات یک برند عالی نیست و ممکنه در برخی موارد همچین اتفاقاتی رخ بده ، متاسفم که همچین تجربه بدی داشتین . امیدوارم در خرید های بعدی همچین اتفاقی نیافته .

  2. عباس گفت:

   دوو و اسنوا یه شرکت یه کارخونه یه سالن تولید هست هدف این مقاله چیه واقعا

   1. parisa گفت:

    دوو و اسنوا هر دو در یک کارخانه ساخته میشوند اما دو برند جدا با دو کیفیت متفاوت هستند و با یکدیگر قابل قیاس نیستند .

 7. amir گفت:

  خدا وکیلی بعد از دو ماه شرکت اسنوا برام فرستادن که روشن نشد یکی دیگه فرستادن، یکماه فقط کار داد که تصویر خط خطی شد گفتن شکستگی پنل بر اثر ضربه که اصلا ضربه نخورده بود اخرم شامل گارانتی نشد انداختمش گوشه خونه 16 میلیون مفت رفت باد هوا، واقعا ناراضیم از اسنوا خداشاهده خوب نبود

  1. parisa گفت:

   دوست عزیز بسیار متاسفیم از اتفاقی که برای شما رخ داده اما همونطور که نمایندگی هم خدمتتون گفتن شکستگی پنل شامل گارانتی نمیشه تصویر خط خطی هم علتش فقط میتونه شکستگی پنل باشه اگر از روز اولی که محصول رو براتون فرستادن این مشکل وجود نداشت حتما سهوا ضربه ای به اون وارد کردید .

  2. مجید گفت:

   شما فقط و فقط ی دروغگو کذاب بیش نیستی ک قصد تخریب برند رو داری چی گیرت میاد از این دروغگویی؟؟؟؟!!!!!
   اسنوا اگر عیبی مث این ک میگی داشته باشه دستگاهش تا سه ماه رایگان واست عوض میکنن بدون ی ریال هزینه ،بعد میگی گفتن ضربه زدی!!!
   راجب دوستانی هم ک میگن خدمات نداره برین یکم تحقیق کنین از کسایی ک واقعا استفاده کردن،اینا جز جیره خوران شرکتای دیگه نیستن ک میخوان تخریب برند کنن،تو کل کشور تو بخش خدمات حرف اول رو میزنن.
   اگه میخواین خرید کنین فقط و فقط از اونایی ک واقعی استفاده کردن پرس و جو کنین ن مجازی

 8. سعید گفت:

  من همه محصولاتش رو دارم چندساله همه اقوام هم ازش مدل های مختلف تلویزیون خرید کردن خیلیم عالیه بقیه برند ها همش چینی هست خیلی از این نظرات دروغ هست
  پولتون ندید برند های خارجی فیک و تقلبی

  1. میلاد گفت:

   عزیز دل همون استوایی شما همه قطعاتش چینی هست و فقط تو داخل کشور مونتاژ میشه….به لطف ایرانی بودن که از همه چیش میزنم از پنل نمایشگر و قطعات و بردهای درجه ۳ چینی استفاده میکنند در صورتی که برندی مانند شیایومی که چینی هست از پنل نمایشگر درجه یک تولید سامسونگ یا الجی یا TCL و قطعات درجه یک استفاده میکنند با قیمت عالی…

   هیچ وقت تولیدات داخل ایران به کیفیت تولیدات خارجی نمیرسه..تامام

   1. parisa گفت:

    عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما
    دوست عزیز در چند سال اخیر برند های لوازم خانگی ایرانی به قدری قدرتمند و خوب عمل کرده اند که واقعا دیگر چیزی از برند های خارجی کم ندارند . مثلا تلویزیون ایکس ویژن که یک برند ایرانی است این روز ها جزو برترین تلویزیون ها شناخته شده است .

 9. محمد گفت:

  دوستان اگر این نظر را می بینند به هیچ عنوان اسنوا نخرند من بهترین محصولان یخچال ۳۵ فوت خریده‌ام اما سه بار تعمیر کار در خانه آمده هم من از خرید خود پشیمانم بلکه ناراحت هستم چرا خدمات پس از فروش به این روش رفتار می کند بدقولی ها اگر بگویم برخی می‌گویند ممکن است پیش بیاید اما وقتی یک برد پس از ۵ سال می سوزد و شما باید یک پنجم هزینه خرید یخچال را بدهید نمی دانم این را چگونه توجیه کنم درهرصورت اسنوا مارک خوبی نیست هرچند تبلیغ فراوانی می کند

 10. مهرداد گفت:

  من تلوزیون اسنوا خریدم برای نصبش خیلی اذیت کردند ولی کیفیت۷۰ از ۱۰۰ میگیره

  1. parisa گفت:

   یعنی خدمات پس از فروش خوبی نداشت ؟

 11. امید گفت:

  سلام چند سال پیش خریدم خراب شد موقع روشن کردن با کنترل تصویر نمی اومد تعمیرکار با اینکه گارانتی بود پول کامل گرفت حدود ۱۲ ماه پیگیر تعمیر اون بودم تا سرانجام گارانتی تموم شد و مشکل هی تکرار می شد تا اینکه کامل سوخت

 12. فاطمه سپیانی گفت:

  من یخچال و فریزر و لباسشویی و تلویزیون اسنوا خریدم چند ماهی هم هست استفاده می کنم.خدا رو شکر داضی هستم.هم شیک و هم قیمت مناسب میباشد.

  1. فاطمه سپیانی گفت:

   من از لباسشویی و یخچال و یخچال فریزر وتلویزیون۶۵ اینچ اسنوا چند ماهی هست استفاده می کنم بسیار راضی هستم.محصولات اسنوا شیک و در عین حال با دوام میباشد.

  2. حسین گفت:

   شما که به جای راضی مینویسید داضی پس خوب وبد رو از هم در نمیارد پس بی خیال

   1. parisa گفت:

    دوست عزیز اشتباه تایپی پیش اومده براشون .

 13. صمد گفت:

  سلام. من یخچال فریزر کمبی مدل 810 رو خریدم الان 10 ساله. تا حالا دو بار بُردش خراب شده این سری سرویسکار شون لج کرده و نمیاد قطعه ای ک سفارش داده و ب دستش رسیده رو نصب کنه. میگه چرا زنگ زدی ب شرکت ک سرویسکار هنوز نیومده.تازه میگه قیمتش 2 میلیونِ ولی تو بازار پرسیدم 1 تا 1200 هست. البته شاید سرویسکار قیمت رو بالا میگه.
  تا حالا 4 بار زنگ زدم و اعلام شکایت کردم ولی هیچ خبری نمیشه، فقط هی پیام نظرسنجی میاد منم جواب ناراضی هستم رو میدم بازم خبری نمیشه.
  در کل از این محصول ناراضی هستم. فریزر خوبه ولی یخچال دمای خوبی نداره. و موتورش هم صداش ی مقدار زیاده.
  بازم جای شکرش باقیه ک یه یخچال قدیمی دارم. وگرنه بدون یخچال زندگی خیلی سخت میشه. میخوام درستش کنم و بدمش سمساری. ی سامسونگ بخرم

  1. parisa گفت:

   عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز و گرامی . دوست عزیز بسیار متاسف شدیم بابت اتفاقی که برای شما رخ داده . سرویس کار دیگری به جز این آقا که با شما لج کرده در شهرتون وجود نداره که کار شما راه بیوفته ؟

 14. صمد گفت:

  ضمنا دوو هم زيرمجموعه همین شرکت اسنواهست
  ب نام گروه انتخاب

  1. parisa گفت:

   دوو زیر مجموعه اسنوا نیست اما دروو و اسنوا هر دو در یک کارخانه تولید میشوند . اما از لحاظ کیفیتی و قطعات استفاده شده در آن ها با یکدیگر متفاوتند .

 15. بی نام گفت:

  اال ای دی ها هوشمند دو شرکت اسنوا و دوو هنگ میکنن یخچال‌ها هم که موتور ترتکتور شبا باید از برق بکشی تا بخوابی

  1. parisa گفت:

   در رابطه با یخچال ، مواردی که گفتید در رابطه با برند اسنوا زیاد به گوشمون خورده اما برند دوو هرگز . اما برای تلویزیون ها به طور کلی تلویزیون های هوشمند اگر نسخه اندروید آن ها سازگار با تلویزیون نباشد این هنگ کردن ها پیش می آید .

 16. کاظم گفت:

  سلام و خسته نباشید. من تو خونم یخچال و ماشین لباسشویی و گاز فر دار و کولر اسنوا دارم حدودا یه سال و نیمه خریدم.یخچال ساید مدل ۲۲۶۱ که بعد یه هفته کار کردن صدا هلیکوپتر میداد روشن که میشد فکر میکردم هلیکوپتر اومده.با هزار بار زدن هر بار یه قطعش عوض میکردن و فایده نداشت آخرش با جنگ و دعوا و شکایت اومدن موتورش عوض کردن درست شد.ماشین لباسشویی که تنظیم کنی ۴۰ دقیقه یه ساعت طول میکشه تا تموم بشه دیگه حقیقت پول ندادم جای تلویزیون

  1. parisa گفت:

   عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز و گرامی واقعا متاسفیم از اتفاقی که برای شما رخ داده . کمپانی اسنوا باید پاسخگو این همه خرابی باشد .

  2. Eleya گفت:

   سلام ممنون ازنظرات عزیزان والامن میخواستم بخرم ولی الان پشیمون شدم من خودم یه تلویزیون مارک مجیک خریدم عاااالیه میخواستم یه سایزبزرگتربخرم واسه پذیرایی اونو بذارم تواتاق خواب یعنی هرچی بگم کمه ازکیفیتش قیمتشم عالیه.. یعنی چی هردوساعت خاموش بشه والا میرم همون مارک مجیک رومیخرم داشتم گول تبلیغات مسخره اسنوا رومیخوردم

 17. فرید گفت:

  من مدل ۶۵ اینچ خریدم نصاب گفت بیشتر از دو ساعت روشن نمونه به مدت نیم ساعت خاموشش کنید

  1. parisa گفت:

   هر چه که سایز صفحه نمایش بالاتر بره حساسیت های نگهداری از اون هم بالاتر میره . صفحات بزرگتر به دلیل انرژی بیشتری که مصرف میکنند زودتر داغ میشوند به همین جهت ممکن است به آن آسیب وارد شود . بهتر است هر چند ساعت یکبار خاموش شود تا دستگاه خنک شده و دوباره مورد استفاده قرار بگیرد .

 18. میلاد گفت:

  با سلام…تلویزیون های تولید و مونتاژ داخل ایران از پنل نمایشگر و برد و قطعات بی کیفیت و درجه سه چینی استفاده میکنند و ارزش خرید بسیار پایینی دارند…خرید تلویزیون و دیگر وسایل الکترونیکی تولید داخل ریختن پول تو چاهه…

  اگر قصد خرید تلویزیون باکیفیت و قیمت پایین دارید از برند شیایومی تهیه کنید و لذتش و ببرید

  1. parisa گفت:

   حرف شما کاملا صحیح دوست عزیز اما با توجه به قیمت باید بسنجید دیگه تلویزیون های شیائومی هم قیمت بالایی دارند هم سخت در ایران پیدا میشن . خدمات پس از فروشی هم که در ایران ارائه میدن به اندازه اسنوا گسترده نیست .

 19. وصال گفت:

  پریسا خانوم از استوا واقعا جای تأمل داره با این همه هدر رفتن پول و عمر مردم که عنوان کردند شما بازم با تعصب دفاع میکنید…آخه مگه دستگاه جوشه که هر دو ساعت خاموش بشه…

 20. فرهاد گفت:

  سلام ممنون از نظراتتون
  میخواستم این اشتباه رو انجام بدم و بخرم هم نظرات اینجا و هم نظارت تعمیر کارارو پرسیدم و به این نتیجه رسیدم پولمو بیرون نریزم….

 21. رضا عابدین گفت:

  منم قصد خرید تلویزیون۶۵ اینچ اسنوا رو داشتم.اما وقتی نظرات رو خوندم خیلی ترسیدم و از خریدن اسنوا پشیمون شدم.الان درآوردن دو ریال پول با این زحمت نمی ارزه که یه شبه به باد بره.

 22. سعید فرهمند نژاد گفت:

  سلام من خودم یک یخچال و فریزر دوقلو اسنوا و یک لباس شویی اکتاو خریدم ۴ سال شکر خدا مشکلی نداره ولی خواهرم دو ماه پیش فریزر خرید صدای زیادی داره چند بار اومدن تعمیرش،کردن از خدمات پس از،فروش ولی،مشکل حل نشد حالا خودم می خوام تلویزیون ۶۵ اسنوا بخرم نمی دونم بخرم یا نه

  1. parisa گفت:

   سلام در رابطه با محصولات اسنوا برخی کاملا راضی اند و برخی دیگه اصلا رضایت ندارن اوناییم که میدن دستگاهو تعمیر کنن معمولا راضی نیستن

 23. سعید فرهمند نژاد گفت:

  سلام من خودم یک یخچال و فریزر ۲ قلو و لباس شویی اکتاواز اسنوا خریدم ۴ سال خوب بودن خواهرم ۲ ماه پیش یک فریزر خرید صدای زیادی آره اومدن تعمیرش،کردن ولی صدا هنوز زیاده و تعویضش،هم نمی کنند حالا خودم می خوام تلویزیون ۶۵ بخرم نمی دونم بخرم یا نه با تشکر

  1. parisa گفت:

   سلام در رابطه با محصولات اسنوا برخی کاملا راضی اند و برخی دیگه اصلا رضایت ندارن اوناییم که میدن دستگاهو تعمیر کنن معمولا راضی نیستن

 24. محمدزینالی گفت:

  تلویزیون55اینچ بتازگی گرفتم وقتی کانال عوض میکنی یک لحظه تصویر میاددوباره ميره بعدازسه ثانیه وصل میشه نمايندگي اومدخیلی بالاوپایین کردآخرش گفت‌ اينا همین‌جوری هستندکاریش نمیشه کردخداحافط
  حالا من موندم بااین محصول‌ بدردنخور هيچ کس هم
  جوابگو نیست

  1. parisa گفت:

   واقعا متاسف شدیم بابت اتفاقی که براتون رخ داده سعی کنید به چند تا نمایندگی مختلف تماس بگیرید

 25. اسفندیار گفت:

  سلام دوستان عزیز اونایی که استفاده کرده‌اند بهتر میدونن خوب و بد را منم میخوام بگیرم مونده ام نظر بدید

 26. روحي گفت:

  سلام دوستان
  ميخوام 65 ايچ بگيرم اگه كسي داره توضيح بده برنامه هاش روانه و همچننين بخوام گوشي وصل كنم بهش مشكل نداره
  بعضيا ميگن وقتي گوشي رو به روش اسمارت ويوو وصل ميكني همش قطع ميشه
  خواهشا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.