نمایش یک نتیجه

مطمئنا کسانی که به دنبال خرید به صرفه هستند قبل از خرید هر محصولی  درباره ی فواید آن ،مدل های متفاوت آن ،برند های متفاوت ، بازده ی قیمت های آن و ویژگی های دیگر تحقیق میکنند تا بتوانند محصول با کیفیتی را خریداری کنند  در این صفحه در تلاشیم شما را با توستر های برند کنوود آشنا کنیم . برند کنوود که میتوان از آن ها به عنوان یکی از رهبران در زمینه ی محصولات برقی خانگی و لوازم صوتی به شمار آورد .

توستر کنوود جزو بهترین توستر ها هستند که در بسیاری از مواردی که ممکن است برای خرید توستر مد نطرتان باشد نیاز های شما را بر طرف می کند .کمپانی کنوود توستر های متفاوتی در طرح و شکل های گوناگون و متفاوت تولید میکند . در ادامه به بررسی مدل های مختلف توستر های برند کننود و ویژگی های هر کدام خواهیم پرداخت .

تاریخچه ی کنوود

کمپانی کنوود با هدف تولید محصولات با کیفیت و پر بازده ی لوازم برقی خانگی و لوازم آشپزخانه با جمع آوری و گرد همایی جمعی از متخصصان در زمینه های مختلف در سال 1947 تاسیس شد . کمپانی کنوود جزو معدود کمپانی هایی است که توانست درطی سال های مختلف  پله پله به موفقیت ها و دستاورد های فراونی برسد در حدی که امروزه توانسته جزو یکی از معروف ترین و معتبر ترین ها در زمینه ی لوازم برقی و صوتی باشد .بر اساس گفته ها و شنیده ها اولین محصول این کمپانی توستر بود . مرکز اصلی کمپانی کنوود در کشور ژاپن در شهر توکیو قرار دارد .

امروزه بیش از 70 درصد محصولات و تولیدات کنوود به کشور ها ی متفاوت در ساسر جهان عرضه میشود و صادر کننده ی قوی در این زمینه میباشد .کنوود در طول سال های فعالیت خود ، خود را در زمینه های مختفی از جمله ادغام با کمپانی جی وی سی  ،خرید کارخانه ی چینی ، انتقال مکان به انگلستان و ... ت خود را به چالش کشید و توانست سربلند شود و امروزه به عنوان یکی از رهبران در تولید لوازم برقی خانگی و صوتی یاد میشود .

توستر کنوود

توستر ها در انواع متفاوتی تولید میشود از جمله توستر نان ، توستر ساده ، آوون توستر .مطمئنا در تهیهی ی یک توستر خوب نکاتی حائز اهمیت هستند که آن ها را در قسمت راهنمای خرید بررسی میکنیم . اما با توجه به شناختی که از توستر های کنوود در دسترس هست میتوان از آن ها به عنوان یکی از بهترین برند های توستر نام برد .توستر های برند کنوود در سایز ها و شکل های متفاوت و با قابلیت های بسیار خوب در بازار عرضه میشوند .

مدل های متفاوت توستر

 توستر نان کنوود مدل TTM440

 این مدل از توستر کنوود قابلیت های متفاوتی دارد از جمله از این قابلیت ها میتوان به توان مصرفی پایین آن اشاده کرد این مدل از توستر های منوود با داشتن توان مصرفی 900 وات آن را برای مصلرف روزانه مناسب کرده است . بدنه ی آن از جنس استیل و فلز میباشدو عایق حرارت است . دارای دو درگاه برای تهیه ی نان تست برشته میباشد و قابل شستشو است . یکی از ویژگی های بارز این توستر داشتن سینی خرده ی نان ت و مجهز به تامر میباشد که میتواند دستگاه ررا در زمان تعین شده خاموش کند تا نان شما به اندازه ای مه باب میلتان است برشته شود .اس

توستر نان کنوود مدل TTM480

توان مصرفی این مدل از توستر قبلی بالاتر است و دارای توان مصرفی 1800 وات میباشد به همینن دلیل برق بیشتری را مصرف میکند اما تعداد درگاه ها ی قرارگیری نان درآن ها بیشتر است و 4 جایگاه دارد بدین ترتین تعداد بیشتری نان تست در اختیار شما قرار میدهد.قابلیت های متفاوتی از جمله قابلیت یخ زدای ، تنظیم درجه ی حرارت و تایمر و بدنه ای عایق حرارت دارد . وزن این مدل از توستر کنوود حدود دو و نیم کیلو گرم است .

توستر نان کنوود مدل TTP210

ویژگی بارز این توستر نان نسبت به مدل های دیگر کنوود داشتن دو دهانه ی بزرگ است که باعتث میشود نان هایی با ابعاد و سایز های متفاوت هم در این توستر ها قرار بگیرند در ان ها میتوان همزمان 4 نان تست برشته کرد . این توستر قابلیت یخ زدایی ، گرم کردن دوباره را دارد .توان مصرفی این توستر 1500 وات است که میتوان گفت با توجه به درگاه های ان و تعداد نان تستی که به متا میدهد توان مصرفی خوبی را دارد . این توستر در قسمت زیرین خود دارای محفظه ای برای جمع آوری سیم دارد سینی جمع آوری خرده نان هم یکیدیگر ازمزیت ها ی ان است . جنس بدنه ی این توستر از پلاستیک بسیار مرغوب میباشد .

توستر نان کنوود مدل TT325

توان مصرفی این توستر نان کنوود 900 وات است .بدنه ی این توستر عایق حرارت است و قابلیت گرم کردن انواع کلوچه ها و برش های کیک که در درگاه آن جا بگیرد را دارد .تعداد جایگاه های قرار گیری نان در این توستر ها دوتاست و یکی از نکات منفی این توستر ان است که دکمه ی توقف عملیات را ندارد.

توستر نان کنوود مدل TT755

این مدل از توستر های کنووذد بسیار ظاهری متفاوت تر از دیگر توستر های کنوود دارد و به دلیل داشتنم ظلهری متفاوت عموما جذب خرید ان میشوند .یکی از ویزگی های بسیار جالب این توستر این است که مجهز به رادیو میباشئد . این توستر قابلیت تنظیم حرارت و کشوی جمع اوری خردهی نان است و دو جایگاه برای نان دارد و با داشتن توان مصرفی 700 توستر جذاب و خوبی به شمار میرود و تنها ویژگی منفی ان میتوان به نداشتن دکمه ی توقف عملیات ان اشاره کرد .

توستر کنوود مدل MO740

یکی از امکانات خوب این توستر قابلیت جوجه گردان آن است . این توستر کنوود دارای قابلیت تنظیم حرارت ، تنظیم تایمر است که در هنگام تمام شدن زمان تایمر زنگ میزند که این قابلیت از سوخته شدن غذا جلوگیری میکند . المنت هایی که در بالا و پایین این توستر وجود دارد که باعث میشود گرما با حرارت بیشتری را تولید شود و مواد جامد و فریز شده در مدت زمان بشتری آب شود .توان مصرفی آن نزدیک به 2000 وات میباشد . قابلیت گریل کردن این توستر ان را جزو توستر های محبوب کنوود قرار داده است .

توستر کنوود مدل MO690

این نوع توستر که آوون توستر هم به شمار میرود علاوه بر توانایی گریل کردن ،پختن و یخ زدایی میتواند در آن ها کیک و غذاهای دیگر هم پخت اما مسلم است که غذا درون فر و بر اثر حرارت مستقیم بهتر پخته میشود .توان مصرفی این مدل 1750 وات است این توستر چند منظوره چراغی در داخل دستگاه دارد که باث دیده شدن راحت تر غذا درون آن میشود .این دستگاه دارای 3 درجه ی چرخشی تنظیم است . به دلیل داشتن بدنه ی داخلی نچسب به راحتی داخل آن تمیز میشود.

راهنمای خرید

در خرید توستر ها باید نکات ویژه ای را مد نطر داشت به خصوص آن که توستر ها دستگاهی برقی هستند و دقت در هنگام خرید ان ها بسیار باید بالا باشد از جمله نکاتی که باید در خرید توستر به خصوص توستر های کنوود باید در نظر داشت میتوان به نوع توستر مورد نظر اشاره کرد اول باید بدانید قرار است از توستر ها در چه زمینه هایی استفاده کنید به عنوان مثال اگر فقط به خاطر برشته کردن نان تست ها از ان ها استفاده کنید بهتر است از مدل توستر های نان خریداری کنید اما اگر فکر میکنید که از توستر ها استفاده های بهینه ی دیگری هم میکنید بهتر است به فکر خرید مدل های دیگر ان باشید .

با توجه به آن که توستر های کنوود دارای تنوع بسیاری هستند از این نظر این امکان را برای خریداران ایجاد کرده اند که بتوانند با دست باز تری توستر مد نظر خود را از برند کنوود انتخاب کنند .در خرید توستر حتما به تعداد درگاه های موجود در هر توستر و توان مصرفی آن ،درجه های چرخشی تنظیم شونده و ...اهمیت فراوانی به خرج دهید تا بتوانید توستری خریداری کنید برای شما کاربرد های مفیدی داشته باشد .

قیمت توستر کنوود

یکی از ویژگی های خوب برند کنوود قیمت مناسب محصولاتش با توجه به قابلیت های آن هاست . نکته ی مهمی که مطمئنا در خرید محصولات برای اکثر خریداران مهم است قیمت آنهاست ، مسلم است که اکثرا در پی خرید محصولی با قابلیت های بالا و قیمت مناسب هستند که در این زمینه کنوود میتواند گزینه ی مناسبی به شمار رود .