خرید 56 مدل چاقو میوه خوری لاکچری [با قیمت عالی در1400]

آذر 21, 1400
بلاگ
چاقو چنگال میوه خوری

پیش تر در مقاله ای در مورد بهترین مارک سرویس چاقو آشپزخانه نیز صحبت کردیم ، حال در این جا قصد داری تا چاقو های میوه خوری و یا ست چاقو و چنگال میوه خوری را بررسی کنیم ، قطعا در کنار هر سرویس پذیرایی که برای مهمانان خود تدارک میبینید نیاز دارید تا ست چاقو میوه خوری و یا ست کارد و چنگال میوه خوری را خریداری کنید و در کنار آن قرار دهید ، مدل ست چاقو و چنگال میوه خوری در انواع جنس های گوناگون نیز در بازار به فروش می رسند که در این مقاله ما قصد داریم تا پر فروش ترین مدل کارد میوه خوری ها و چنگال های میوه خوری را با هم بررسی کرده ایم ، پس اگر قصد خرید چاقو میوه خوری را دارید توصیه میکنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

از جمله مقالات مرتبط که می توانید در زمان خرید به شما کمک کند توصیه می شود مقالات بهترین سرویس قاشق چنگال و قاشق چنگال ایرانی را مطالعه کنید .

چاقوی میوه خوری

انواع چاقوی میوه خوری

1. چاقو میوه خوری دسته چوبی

مدل چاقو های میوه خوری که دسته آن ها از جنس چوب می باشد ، معمولا بسیار سبک هستند به همین دلیل استفاده از آن ها راحت بوده است اما معمولا توصیه می شود از این مدل چاقوی میوه خوی خوری برای استفاده روزانه و دم دستی استفاده نشود چرا که چوب جنسی است که نباید زیاد شسته شود .

2. مدل کارد میوه خوری دسته استیل

این نوع چاقو چنگال های میوه خوری جنس تیغه و دسته آن ها یکی می باشد و در واقع جنس یکسان و یکدستی دارند . به همین دلیل شاید برای عده ای از افراد استفاده از این مدل چاقو ها کمی سخت باشد و به قول معروف زیاد خوش دست نباشند ، به غیر از آن این نوع چاقو باید حتما از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده باشند و از همه مهم تر ممکن است وزن سنگینی داشته باشند.

3. چاقو و چنگال میوه خوری دسته پلاستیکی

مدل چاقو میوه خوری ها و چنگال میوه خوری هایی که دارای دسته پلاستیکی هستند معمولا در انواع طرح و رنگبندی های متنوع در بازار به فروش می رسند به همین دلیل مطابق با ست ظروف پذیرایی خود می توانید به راحتی ست کارد و چنگال میوه خوری طبق رنگ ظروف خود نیز خریداری کنید . معمولا قیمت چاقوی میوه خوری دسته پلاستیکی به نسبت ارزان تر هم می باشد .

4. کارد میوه خوری دسته سرامیکی

از دیگر انواع جنس چاقوی میوه خوری در بازار می توان به چاقو و چنگال دسته سرامیکی میوه خوری نیز اشاره کرد که معمولا در انواع طرح و رنگ های متنوع نیز در بازار وجود دارند و نقش های زیبایی روی دسته های سرامیکی نیز وجود دارد که آن ها را به خوبی برای استفاده پذیرایی گزینه مناسبی کرده اند .

5. ست کارد میوه خوری دم ستی و پذیرایی

شما زمانی که سرویس کارد و ساطور برای آشپزخانه خود خریداری کنید با انواع کارد های آشپزی در انواع سایز های گوناگون رو به رو می شوید که در کنار آن ها کارد میوه خوری هم وجود دارد ، حال اگر قصد داریم تا کارد میوه خوری پذیرایی برای خود خریداری کنید به سراغ مدل ست چاقو و چنگال میوه خوری با طرح های سنگین تر و جنس های با کیفیت تر باشید اما اگر می خواهید برای کاربرد دم دستی خود کارد میوه خوی خریداری کنید ما به شما کارد میوه خوری پلاستیکی را و یا پلی پرون را معرفی میکنیم و حتما به فکر خرید چاقو میوه خوری تیز باشید .

انواع چاقوی میوه خوری

قیمت چاقوی میوه خوری

قطعا در زمان خرید هر محصولی اطلاع از قیمت آن جزو اولویت های هر شخصی می باشد اگر شما بخواهید برای تعداد مهمانان خود ست کارد و چنگال میوه خوری و یا چاقوی میوه خوری خریداری کنید لازم است بدانید که قیمت آن به عوامل متعددی چون تعداد چاقو و چنگال ست ، جنس دسته آن ، جنس تیغه ، نوع برند و … نیز بستگی دارد . بدین ترتیب نمیتوان به صورت دقیق بیان کرد که هر یک از این نوع چاقو های میوه خوری چه قیمتی دارند . در وب سایت دلاوا ما قصد داریم تا انواع مدل ست چاقوهای میوه خوری و چنگال های میوه خوری پر فروش بازار را همراه با قیمت و لینک خرید معرفی و بررسی کنیم .

خرید کارد میوه خوری

در مورد خرید چاقوی میوه خوری لازم است بیان کنیم که کارد های میوه خوری در انواع طرح و جنس ها گوناگون در بازار عرضه می شوند به همین دلیل است که اکثر خرید اینترنتی چاقوی میوه خوری و ست کارد و چنگال میوه خوری را ترجیح می دهند چرا که با وجود خرید اینترنتی به راحتی می توانید مشخصات انواع کارد های میوه خوری را بررسی کنید و سپس مطابق با سلیقه و انتظارات خود بهترین ست چاقوی میوه خوری را خریداری کنید .

راهنمای خرید چاقو میوه خوری

معمولا برای خرید چاقو و کارد میوه خوری لازم است تا نکاتی رعایت شود که ما سعی کرده ایم تا نکات مهم در زمان خرید را بررسی کنیم .

1. طراحی کارد میوه خوری

در واقع در زمان خرید توجه داشته باشید که مدل کارد میوه خوری تقریبا باید دارای طراحی یکسان و یکدستی باشد ، منظور این است که دسته خود کارد هم جزئی از بدنه باشد ، معمولا این نوع کاردهای میوه خوری از مقاومت و قدرت بهتری برخوردار هستند و از همه مهم تر ایمنی بیشتری هم دارد .

2. وزن کارد و چنگال میوه خوری

معمولا برخی از مدل چاقو میوه خوری ها با توجه به ظاهر سلطنتی و همچنین جنسی که دارد از وزن بالایی برخوردار می باشند و همین عامل باعث شده تا کنترل کردن چاقو میوه خوری در زمان استفاده کمی سخت شود . پس قبل از خرید توصیه میکنیم کارد میوه خوری را در دست بگیرید تا وزن آن را تست کنید .

 وزن کارد و چنگال میوه خوری

3. جنس کارد میوه خوری

راجع به جنس چاقو میوه خوری قطعا باید بدانید که چاقو ها از چه نوع جنس هایی ساخته می شوند. معمولا جنس تیغه آن ها یکسان است اما جنس دسته ها ممکن است از نوع پلاستیکی ، چوبی ، استیل ، پلی پروپلن و… نیز می باشد . بهتر است با توجه به نیاز و سلیقه خود بهترین جنس آن را خریداری کنید . به عنوان مثال مدل جنس استیل از مقاومت بالایی برخوردار می باشد که البته جنس آن باید حتما از نوع استیل ضد زنگ باشد ، مدل جنس چاقو میوه خوری با دسته چوبی از وزن سبکی برخوردار هستند اما زیاد قابل شستشو نمی باشند و یا مدل جنس پلاستیکی معمولا بسیار سبک بوده و مقاومت پایینی دارند و امکان شکسته شدن آن و یا جدا شدن تیغه کارد از دسته نیز وجود دارد .

4. بررسی جنس تیغه چاقو میوه خوری

قطعا اگر مقاومت و دوام کارد میوه خوری برای شما اهمیت دارد پس بهتره تا در زمان خرید جنس تیغه های کارد میوه خوی را بررسی کنید . جنس تیغه کارد میوه ها در دو جنس کربن استیل و استیل ضد زنگ نیز ساخته می شود . جنس کربن استیل معمولا از دوام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند و مدل جنس تیغه استیل ضد زنگ از وزن سبک تری برخوردار می باشد و مقاومت خوبی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی نیز دارد . در میان این نوع جنس ها ، کربن استیل از کیفیت بیشتری برخوردار می باشد اما معمولا نگهداری آن سخت تر می باشد چرا که معمولا زیاد لکه می شوند و لازم است هر دفعه آن ها تمیز نگهداشت تا ظاهر خوبی داشته باشند .

5. سایز کارد میوه خوری و چنگال میوه خوری

نکته مهم دیگری که وجود دارد در مورد سایز کارد میوه خوری می باشد قطعا میدانید که کارد های میوه خوری در انواع سایز های گوناگون وجود دارد اما سایز کارد میوه خوری ها معمولا بین 6 تا 10 سانتی متر بوده است ، توجه داشته باشید که سایز کارد میوه خوری باید به گونه ای باشد که در ست کاملا خوش دست بوده و استفاده راحتی هم داشته بشد . به این دلیل در زمان خرید هم کارد میوه خوری را در دست بگیرید .

سایز کارد میوه خوری و چنگال میوه خوری
کارد میوه خوری دسته پلاستیکی خوبه یا دسته چوبی ؟

انتخاب و خرید نوع جنس کارد میوه خوری بیش تر به سلیقه خود شما دارد ، اما با توجه به تجربیاتی که داریم باید بگوییم که برا مصرف دم دستی چاقو دسته پلاستیکی و برای مصرف پذیرایی چاقو دسته چوبی کاربرد دارد .

چاقو میوه خوری چی خوبه ؟

انتخاب و خرید کارد میوه خوری بستگی به سلیقه و انتظار خود شما نیز دارد ، برای خرید کارد پذیرایی پیشنهاد می دهیم تا ست چاقوی متناسب با طرح و رنگ ظروف پذیرایی خود خریداری کنید .

قیمت کارد و چنگال میوه خوری یونیک چقدر است ؟

برند یونیک انواع مدل قاشق چنگال ها و مدل کارد و چنگال های میوه خوری را با انواع قیمتی های گوناگون و متنوع روانه بازار می کند .

4.8/5 - (25 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.