بلاگ

جدیدترین مدل های سینی پذیرایی [شیک ترین مدل های روز سال]

جدیدترین مدل های سینی پذیرایی

مطمئنا یکی از ضروری ترین وسایل در هنگام پذیرایی سینی ها هستند ، اگر سری به بازار زده باشید با تنوع زیادی از سینی ها در طرح و شکل های گوناگون و به خصوص در جنس های مختلف روبه رو می شوید . در حقیقت سینی ها از آن دسته وسایلی هستند که در هنگام پذیرایی مرکز توجه مهمانان قرار میگیرند به همین دلیل اکثر خانم ها دوست دارند تا با جدیدترین مدل های سینی پذیرایی آشنا شوند و شیک ترین و به روز ترین سینی ها را برای پذیرایی از مهمانان خود تهیه کنند. از جدیدترین مدل های سینی پذیرایی می توان به سینی آیینه ای ، چوبی و … اشاره کرد .

من خودم همیشه دوست دارم تا جدیدترین و به روز ظروف پذیرایی را در اختیار داشته باشم به همین دلیل همیشه در حال جست و جو در صفحات مجازی متفاوت هستم تا با جدیدترین مدل های ظرف و ظروف آشنا شوم ، در رابطه با سینی های پذیرایی هم همین کار را انجام داده ام و ابتدا سعی کردم تا جدیدترین مدل های سینی پذیرایی را بشناسم و سپس اقدام به خرید آن  کنم. خب حالا  کم کم برویم تا شما را هم با جدیدترین مدل های سینی پذیرایی که جزو پرطرفدار ترین ها هم هستند آشنا کنیم .

جدیدترین مدل های سینی پذیرایی

جدیدترین و شیک ترین سینی های پذیرایی

امروزه مدل های بسیار متنوعی از سینی ها روانه بازار شده اند ولی از جدیدترین مدل های سینی پذیرایی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • سینی مدل M&N

این مدل سینی به صورت پتینه کاری شده است که تقریبا به رنگ برنز ساخته شده اند و در سطح آن آیینه ای به رنگ برنز قرار دارد که زیبایی کار را چندین برابر می کند . در زیر سینی فوم به کار برده شده که کاملا قابل شست وشو است و وزن آن به حدود 800 گر است ،  این مدل سینی دسته دار از جنس چوب است ، طراحی زیبا و خاص این سینی آن را برای استفاده پذیرایی بسیار مناسب کرده است .

سینی پذیرایی مدل M&N

 • سینی مدل T.G.2

این نوع سینی طرح دایره ای شکلی دارد و به رنگ طلایی است و همچنین سطح آن به صورت آینه ی صاف و شفافی است که ضدخش بوده است ،سینی مدل T.G.2 به صورت بدون دسته و بدون پایه به فروش می رسد اما لبه یا دیواره کوچکی که در کنار آن به کار برده شده است با طراحی خاص خود جلوه ی بی نظیری را به سینی می بخشد و چشمان زیادی را مجذوب خود می کند ، از جدیدترین مدل های سینی پذیرایی می توان به این مدل سینی آیینه ای اشاره کرد.

سینی مدل T.G.2

 • سینی پذیرایی روح چوب مدل sowag-wa-033

این سینی از چوب ساخته شده است و به شکل مستطیل است ، ظاهر زیبا و ساده این سینی باعث شده است تا افراد زیادی جذب این مدل شوند و خواهان خرید آن باشند . جنس چوب به کار برده شده در این مدل از جنس چوب راش است که از دوام و استحکام بالایی برخوردار است و دسته های آن بر روی سینی به کار رفته شده است که کمی آن را متفاوت تر از دیگر سینی ها نشان می دهد.

سینی پذیرایی روح چوب مدل sowag-wa-033

 • سینی مدل GM-A2B

این مدل سینی بسیار پرطرفدار است و از جنس استیل باکیفیت ساخته شده است که ضد خش و قابل شست و شو است ، سینی مدل GM-A2B در طرح های مستطیلی و دایره ای شکل به فروش می رسد که حکاکی های ظریفی بر سطح آن ها وجود دارد ، این نوع سینی اصولا دارای مجموعه دوتایی است که به شما دو سینی در دو سایز متفات ارائه می دهد . این مدل سینی در دسته جدیدترین مدل های سینی پذیرایی قرار دارد .

سینی مدل GM-A2B

 • سینی گالری ترمه

وقتی به این مدل سینی ها نگاه می کنید مطمئنا به یاد طرح ها و نقش و نگارهای تاریخی و باستانی می افتید ، زیبایی این محصول چشمان بسیاری را سمت خود جذب می کند و حتی افرادی هم هستند که از این نوع طرح سینی ها به عنوان دکوری در منزل خود استفاده می کنند. این نوع سینی بسیار سبک است و وزن معادل 350 گرم دارد که بسیار ناچیز است . البته بر روی این نوع سینی رزین به کار رفته است که به عنوان نوعی محافظت کننده عمل می کند و باعث می شود تا خط و خشی بر روی سینی ایجاد نشود .

سینی گالری ترمه

 • سینی چوبی رزینی

رزین طبیعی در واقع از گیاهان به دست می آید که طی عملیات هایی این ماده را که از شفافیت و براقیت بالایی هم برخوردار است با مواد دیگری ترکیب می کنند و از آن برای تزیینات و دکوری استفاده می کنند . بر روی برخی از سینی ها روکشی از این نوع ماده قرار داده اند که می توان انواع طرح های متفاوتی و نقاشی های گوناگون را بر روی سینی ایجاد کرد و پوشش رزینی را بر روی آن قرار داد تا زیبایی کار دو چندان شود .

سینی چوبی رزینی

 • سینی نگار مدل 302

سینی پذیرایی نگار به صورت مستطیل است و از استیل مرغوب و با کیفیت در ساخت آن استفاده شده است ، این سینی که هم به حالت دسته دار و هم به حالت پایه دار وجود دارد دارای طرح های بسیار جذاب و شکیلی است که طرح های آن بیشتر بر روی دسته و پایه کار شده است ، وزن این سینی حدود یک کیلو گرم است و با توجه به طرح و شکلی که دارد بسیار برای پذیرایی مناسب است .

سینی نگار مدل 302

 • سینی دست نگار مدل بهاره

از جدیدترین مدل های سینی چوبی می توان به این مدل اشاره کرد ، جنس پلی رزین این مدل باعث شده است تا ظاهر بسیار زیبا و جذابی پیدا کند و تمام رنگ آمیزی هایی که برای تزیین این سینی به کار رفته است کاملا با دست انجام شده است ، دسته این مدل سینی با طراحی گل برجسته ای که دارد می توان گفت ظاهر دو بعدی را برای آن ایجاد کرده است . بر دور تا دور سینی و لبه آن با دقت بالا کار شده است و رنگ طلایی بیشتر در آن نمایان شده است ، وزن این مدل سینی پذیرایی حدود یک کیلو و دویست گرم است و ظاهر ویژه آن باعث شده است تا برای مصرف پذیرای بسیار مناسب شمرده شوند.

سینی دست نگار مدل بهاره

 • سینی سنگی

امروزه نمونه های سینی سنگی بسیار بر روی کار آمده اند و با ورود به بازار با استقبال زیادی روبه رو شده اند ، جنس این مدل سینی از سنگ مرمر به رنگ صورتی است که ظاهر بسیار متفاوت و جذابی را برای آن ها ایجاد کرده اند ، اما عیبی که در رابطه با این نوع سینی وجود دارد وزن سنگین آن است ، وزن این مدل نزدیک 5 کیلوگرم است و همین امر باعث شده است تا از این نوع سینی ها ببیشتر به عنوان دکوری استفاده کنند .

سینی سنگی

 • سینی آیینه ای طرح آنتیک

جدیدا سینی های آیینه ای خیلی روی بورس هستند و خانم های زیادی هستند که از این نوع سینی ها برای پذیرایی خود استفاده می کنند اما نکته ای که در این جا وجود دارد آن است که سینی های آیینه ای کمی سر هستند و باید در هنگام جا به جایی بسیار دقت داشته باشید تا فنجان ها واژگون نشوند ، این مدل سینی بدون پایه و دسته است اما طراحان دیواره متفاوتی را برای آن ایجاد کرده اند که ظاهر بسیار شیک و کلاسیکی را به وجود آورده اند .

سینی آیینه ای طرح آنتیک

 • سینی سافینوکس مدل 104

سینی سافینوکس از جدیدترین مدل های سینی پذیرایی است که هم به صورت دسته دار و هم پایه دار به بازار عرضه شده است ، مطمئنا وجود پایه در سینی ها باعث می شود تا سینی مورد نظر ظاهر شکیل تر و زیباتری پیدا کند و بیشتر مناسب پذیرایی شمرده شود . این نوع سینی از جنس استیل است و طرح دسته های متفاوت آن باعث شده است تا افراد زیادی به سمت این مدل جذب شوند .

سینی سافینوکس مدل 104

نکته : البته روزانه مدل های بسیار جدید و متنوعی از سینی ها روانه بازار می شوند و نام بردن آن ها قطعا ساعت ها طول خواهد کشید که ممکن است حوصله شما را سر ببرد به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا به روز ترین ها و پرطرفدار ترین ها را معرفی کنیم .

انواع جنس سینی پذیرایی

 • سینی استیل

شاید با خود فکر کنید که سینی های استیل سریع زنگ می زنند و عمر طولانی ندارند اما در واقع جنس استیل جنسی است که در هنگام ساخت به راحتی می توان آن را به هر شکل و شمایلی در آورد چرا که ورق استیل انعطاف پذیر است و همین امر باعث شده است تا به راحتی بتوان به آن طرح و شکل های جذابی بخشید ، استیل ضد زنگ قابل شست و شو است و حالت درخشندگی و زیبایی دارد که از دوام خوبی هم برخوردار هستند ، امروزه با وجود انواع سینی های جدیدتری مانند چوبی و آیینه ای مدل سینی های استیل هنوز هم در مرکز توجه بانوان قرار دارند .

سینی پذیرایی استیل

 • سینی چوبی

در طی چند سال اخیر ظروف چوبی بسیار پر طرفدار شده اند ، در واقع ظروف ساخته شده از چوب سازگاری بالایی با محیط زیست دارند و همچنین رنگ و طرح سینی های چوبی باعث می شود تا حس بسیار خاص و زیبایی منتقل شود ، این مدل جنس از جدیدترین مدل ها سینی پذیرایی در بازار است . غالبا سینی های چوبی را از چوب های گردو و یا گیاه بامبو می سازند که از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند ، امروزه این مدل سینی ها بسیار پر طرفدار شده اند و افراد زیادی هستند که خواهان خرید آن هستند .

سینی پذیرایی چوبی

 • سینی سرامیکی

بیشترین تنوع در سینی های سرامیکی وجود دارد ، جنس سرامیک غالبا به رنگ سفید است اما قابلیت بارز این جنس آن است که می توان انواع طرح و شکل های بسیار متنوع و جذاب را بر روی آن ها ایجاد کرد ، از این نظر دست مشتری کاملا باز است و می تواند به راحتی هر طرحی را که مورد پسند خود است در بین جدیدترین مدل های سینی پذیرایی سرامیکی پیدا کند و به راحتی با سرویس ظروف خود آن ها را ست کند.

سینی پذیرایی سرامیکی

 • سینی مسی

ظروف مسی قدمت تاریخی دارند و از زمان قدیم تا به امروز از از ورق های مس برای ساختن ظروف مسی مانند سینی ، بشقاب ، لیوان و … استفاده می کردند ، این مدل جنس بیشتر حس نوستالژیکی به افراد منتقل می کند و همین امر باعث شده است تا اکثر افراد از آن ها برای تزیین و دکور منازل خود استفاده کنند .  اخیرا افراد زیادی برای دکوراسیون منازل خود جذب این نوع سینی ها شده اند و درصدد خرید و استفاده از آن ها هستند .

سینی پذیرایی مسی

 • سینی شیشه ای

امروزه از شیشه برای ساخت انواع ظروف حتی قابلمه و کتری هم استفاده می کنند ، شیشه جنسی است که ظاهر بسیار شفافی دارد و همین امر باعث می شود تا جلوه ی بسیار زیبایی از خود نشان دهند و افراد زیادی جذب چنین سینی هایی شوند ، با وجود آن که شیشه ها شکننده هستند اما در مراحل ساخت حرارت بالایی به آن ها می دهند تا مقاوت آن ها را افزایش دهند .

سینی پذیرایی شیشه ای

 • سینی پلاستیکی

سینی های پلاستیکی هم جزو آن دسته از جنس هایی هستند که از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و شما هر نوع طرح و رنگی را که بخواهید به راحتی می توانید در بین سینی های پلاستیکی آن ها را پیدا کنید . این نوع سینی ها از وزن کمی برخوردار هستند و همچنین نسبت به دیگر سینی ها قیمت پایین تری دارند ، از این مدل سینی ها بیشتر برای مصرف روزانه استفاده می شود.

سینی پذیرایی پلاستیکی

راهنمای خرید سینی پذیرایی جدید

1- جنس سینی پذیرایی

پیش تر در رابطه با جنس سینی ها آشنا شدیم ، دقت در انتخاب جنس سینی مناسب از مهم ترین نکاتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه نشان دهیم . واضح است که جنس های فلزی و استیل استحکام بالاتری دارند و درخشندگی ویژه ای را به همراه دارند ، برخی از جنس های جدیدترین مدل های سینی پذیرایی مانند آیینه ای و چوبی هستند که در استفاده از آن ها لازم است تا دقت بالاتری داشته باشیم  .

نکته : بهتر است به سراغ سینی هایی بروید که از استحکام بالایی برخوردار باشند .

2- اندازه سینی

اندازه سینی ها از دیگر نکاتی است که در خرید بسیار پر اهمیت هستند ، این امر باید با توجه به نیاز شما انتخاب شود . بدین صورت که اگر خانواده پر جمعیتی دارید لازم است تا به سراغ خرید سینی های بزرگتر بروید و بلعکس اگر خانواده کوچکتری دارید سینی های کوچک تر برای شما مناسب هستند ، این نکته را در نظر داشته باشید که بهتر است یک سینی پذیرایی سایز بزرگ در منزل خود برای مواقع ضروری در اختیار داشته باشید .

راهنمای خرید جدیدترین مدل های سینی پذیرایی

3- سطح سینی

سطح سینی جدیدترین مدل های سینی پذیرایی باید کاملا صاف و صیقلی باشد ، امروزه سینی های پرطرفداری در بازار وجود دارند سطح آن ها به حالت آیینه ای است درسته که سطح آیینه ای ظاهر سینی را بسیار زیباتر نشان می دهد اما نگهداری از آن ها باید با دقت بالاتری انجام شود .

4- دسته سینی

در هنگام خرید سینی های دسته دار از محکم بودن دسته آن اطمینان حاصل کنید ، مطمئنا در سینی های دسته دار وجود لبه و دیواره در کنار سینی باعث می شود تا در هنگام حمل نگران ریختن محتویات آن به بیرون از سینی نباشید ، پیشنهاد ما به شما برای خرید سینی پذیرایی مدل دسته دار آن ها است .

راهنمای خرید جدیدترین مدل های سینی پذیرایی

5- ظاهر سینی

توجه به ظاهر سینی را از یاد نبرید اگر ست سرویس پذیرایی خود را تهیه کرده اید توصیه می کنم تا سینی را برای پذیرایی خود انتخاب کنید که با سرویس ظروف پذیرایی ست شود و ظاهر زیباتری به پذیرایی شما ببخشد . نکته ی دیگری که وجود دارد آن است که سینی خود را برحسب سلیقه خریداری کنید تا بعد از مدتی استفاده از داشتن آن پشیمان نشوید . از جمله از محبوب ترین مدل های جدید سینی پذیرایی می توان به سینی ها پذیرایی بامبو ، سینی های پذیرایی نقره و دست ساز ، سینی های پذیرایی چوبی دست ساز ،سینی های پذیرایی استیل طلایی و … اشاره کرد .

6- قیمت سینی

سینی ها قیمت بسیار بالایی ندارند مگر آن که در تزیینات آن طلا و نقره به کار برده شود ، در کل قیمت سینی ها متفاوت است و نمی توان دقیق قیمت هرکدام از جدیدترین مدل های سینی پذیرایی را شرح داد بنابراین سعی کنید تا ابتدا بودجه خود را بررسی کنید تا بتوانید سینی با قیمت مناسب پیدا کنید ، از جمله از عواملی که قیمت سینی ها به آن بستگی دارد جنس و طرح سینی هاست .

قیمت جدیدترین مدل های سینی پذیرایی

انواع سینی پذیرایی

سینی پایه دار

سینی های پایه دار ظاهر شیک تری دارند و اکثرا سینی هایی که برای پذیرایی استفاده می شوند از این مدل هستند ، سینی های پایه دار را می توان از انواع جدیدترین سینی ها نام برد که در طی چند سال اخیر که روانه بازار شده اند طرفداران بی شماری را به خود جذب کرده اند .

سینی دسته دار

نوع دسته دار سینی ها از پرکاربرد ترین آن ها بوده است چرا که این امر را فراهم آورده است تا راحت تر بتوان سینی ها را حمل و جابه جا کرد ، البته دسته ها علاوه بر راحتی در استفاده باعث می شوند تا سینی ها ظاهر زیباتر و شکیل تری پیدا کنند .

جدیدترین مدل های سینی پذیرایی دسته در

سینی بدون دسته

نمونه های قدیمی تر سینی ها به حالت بدون دسته و بدون پایه بوده اند ، این نوع سینی ها بیشتر برای مصرف روزانه مورد استفاده قرار می گیرند و کمتر پیش می آید تا از این مدل برای پذیرایی استفاده شود ، حمل و جا به جایی این نوع سینی ها کمی سخت تر خواهد بود.

سینی بدون پایه

سینی های بدون پایه هم همانند سینی های بدون دسته تقریبا قدیمی تر هستند و نسبت به مدل های پایه دار ظاهر ساده تری دارند به همین دلیل از این نوع مدل ها بیشتر برای مصرف روزانه استفاده می شود .

نکته :  با توجه به آمار و تحقیقاتی که از فروشگاه ها و مغازه های ظرف فروشی داشته ایم اکثر بانوان برای سینی های پذیرایی خود به سراغ سینی های پایه دار و دسته دار می روند .

جدیدترین مدل های سینی پذیرایی بدون پایه

محبوب ترین سینی پذیرایی کدام است ؟

امروزه انواع سینی هایی که بر روی آن ها با رزین کار شده است و سینی های آیینه ای بسیار محبوب شده اند و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده اند.

انواع سینی ها کدام اند ؟

سینی های پذیرایی در انواع مدل های پایه دار ، دسته دار و در جنس های متفاوت چوبی ،فلزی ، سنگی ، آیینه ای و … در بازار وجود دارند .

قیمت سینی پذیرایی چگونه است ؟

سینی های پذیرایی نسبت به سینی های ساده و دم دستی از قیمت بالاتری برخوردار هستند ، اما قیمت آنها آنقدر بالا نخواهد بود که لازم باشد از قبل بودجه خود را آماده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *