آون توستر داتیس خوبه بخرم ؟[قیمت آون توستر داتیس چقدره؟]

خرداد 29, 1401
بلاگ
آون توستر داتیس

دستگاه های آون توستر در طی سال های اخیر توانسته اند نظر بسیاری از خریداران را به خودشان جلب بکنند و به یکی از پرفروش ترین محصولات موجود در بازار تبدیل بشوند. اگر قصد خرید دستگاه های آون توستر را دارید به شما خرید دستگاه آون توستر برند داتیس را پیشنهاد می کنم که از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد و برای خرید بسیار مناسب می باشد. در ادامه همراه من باشید تا به بررسی بهترین مدل های آون توستر برند داتیس در بازار بپردازیم و ویژگی هایی همچون کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش ، قیمت و… این برند را بررسی بکنیم. شما همچنین می توانید مطالبی را که در ارتباط با خرید بهترین مدل آون توستر پارس خزر و خرید آون توستر نوشته شده است را بررسی و مطالعه بکنید.

شما همچنین می توانید اگر تجربه ای در ارتباط با خرید آون توستر های برند داتیس دارید ، نظرات و نقد های خودتان را با و دیگران در ارتباط با خریدی که داشته اید در انتهای این مقاله در بخش نظرات و کامنت های به اشتراک بگذارید تا در فرایند خرید به آن ها کمک کرده باشید.

آون توستر داتیس

بررسی بهترین مدل های آون توستر داتیس برای خرید

در این بخش همراه من باشید تا به بررسی بهترین آون توستر های برند داتیس در بازار بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. در ادامه ی این بخش برای شما لیستی از بهترین آون توستر های برند داتیس آماده و تهیه کرده ایم که این لیست بر اساس آخرین بررسی های انجام شده بر روی نظرات کاربران و خریداران و میزان رضایت بالایی که از خرید خود داشته اند لیست و تهیه شده است تا شما با شناخت بهترین مدل های آون توستر این برند با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

  • آون توستر datis مدل DT860
  • قیمت آون توستر داتیس مدل DT-811
  • آون توستر datis مدل DT-850
  • خرید آون توستر داتیس مدل DT812

اگرچه این نکته هم لازم به ذکر است محصولاتی که در لیست بالاتر آورده شده است صرفا از دسته محصولاتی که است توانسته است نظر خریداران را به خودش جلب بکند و می شود گفت که تمامی مدل های آون توستر برند تولیپس از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار باشد و محصولاتی که در لیست بالاتر آورده شده است صرفا از دسته محصولاتی است که توانسته است نظر خریداران را به خودش جلب بکند. در ادامه برای بررسی بیش تر آون توستر های برند داتیس با من باشید.

خرید آون توستر داتیس مدل DT812

از دسته بهترین انتخاب هایی که برای خرید دستگاه آون توستر در بازار ایران می توانید داشته باشید ، می شود به دستگاه آون توستر داتیس مدل DT812 اشاره کرد. ین مدل با داشتن ویژگی هایی همچون کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند و به یکیک از پرفروش ترین محصولات برند داتیس تبدیل بشود ، قیمت این محصول همانطور که در بالاتر هم به آن اشاره کردیم در بازار در محدوده قیمتی برابر با 3 میلیون و 700 هزار تومان قرار دارد. در لیست زیر می توانید مشخصات فنی این دستگاه را مشاهده بکنید و اطلاعات بیش تری در باره ی ان به دست آورید.

مشخصات آون توستر داتیس مدل DT812 :
امکانات آماده سازی غذا : جوجه گردان
محدوده ظرفیت : ۳۱ تا ۳۵ لیتر
ابزار مخصوص لوازم برقی : کانوکشن
جایگاه نگهداری : قفسه
امکانات کلید و پریز : چراغ داخلی
حداکثر درجه حرارت : ۲۵۰
 خرید آون توستر داتیس مدل DT812

قیمت آون توستر datis مدل DT-811

قیمت آون توستر داتیس مدل DT-811 چقدره ؟ از دیگر مدل هایی که توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند می شود به آون توستر داتیس مدل dt-811 اشاره کرد. از دسته ویژگی های این مدل می شود به گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 18 ماه اشاره کرد که زیر نظر سرویس خود برند داتیس می باشد که سبب می شود شما با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید. قیمت این مدل در محدوده قیمتی برابر با 3 میلیون و 200 هزار تومان قرار دارد. حداکثر درجه حرارت آن برابر با 250 وات می باشد و دارای 2 عدد طبه می باشد که فضای زیادی را برای پختن به شما می دهد.

  قیمت آون توستر datis مدل DT-811
مشخصات آون توستر داتیس مدل DT-811 :
ابعاد : ۵۱۰x۴۰۰x۳۴۰ سانتی‌متر
تعداد قفسه : 2
حداکثر توان مصرفی : ۱۵۰۰ وات
ظرفیت : ۳۲ لیتر
جایگاه نگهداری : قفسه
ابزار مخصوص لوازم برقی : کانوکشن

آون توستر داتیس خوبه بخرم ؟

از دیگر پرسش هایی که بسیاری از شما ها به صورت متداول از کارشناسان ما پرسیده اید ، می شود یه پرسش آون توستر داتس خوبه بخرم ؟ کیفت آون توستر داتیس چطوره ؟ و… اشاره کرد که در این بخش قصد داریم به بررسی آن بپردازیم و آن را خریداری بکنیم. براساس اخرین بررسی های انجام شده بسیاری از افرادی که آون توستر های برند داتیس را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بسیار بالای آون توستر های برند داتیس در بازار می باشد.

همچنین با توجه به قیمت بسیار مناسبی که آون توستر های این برند دارند و کیفیت بالای آن ها می شود گفت که آون توستر های این برند از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشند و برای خرید مناسب می باشد. در بخش بعدی همچنین به بررسی میزان قیمت ها آون توستر datis در بازار می پردازیم و آن ها را برای خرید بررسی می کنیم.

قیمت آون توستر های داتیس چقدره ؟

از دسته پرسش های بسیار مهمی که هر خریداری در زمان خرید دستگاه های آون توستر باید از خودش بپرسید ، می شود به پرسش قیمت آون توستر های برند داتیس چقدره ؟ اشاره کرد که در این بخش به بررسی این موضوع می پردازیم و آن را برای خرید بررسی می کنیم. از دسته مواردی که بر روی قیمت های آون توستر در بازار تاثیر می گذارد می شود به موضوع تفاوت مدل و نوع آون توستری است که می خواهید آن را خریداری بکنید بر همین اساس می شود گفت که قیمت آون توستر های این برند در بازار در محدوده قیمتی برابر با 2 میلیون و 700 هزار تومان تا 6 میلیون تومان قرار دارد و همانطور که گفته شد براساس مدلی که ان را خریداری می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت ان متفاوت می باشد.

از دیگر مسائلی که بر روی قیمت های تاثیر می گذارد می شود به موضوع وجود نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران اشاره کرد که قیمت ها به صورت روزانه و نوسانی افزایش و یا کاهش می دهد و در آینده در صورت درگیر شدن نوسانات قیمتی بازار با آون توستر های این برند ممکن است قیمت آن افزایش و یا کاهش بیابد. و قیمت گفته شده تنها به صورت حدودی است. در لیست زیر می توانید قیمت برخی از مدل های آون توستر این برند را مشاهده بکنید.

بررسی قیمت بهترین مدل های آون توستر داتیسقیمت خرداد ماه 1401
آون توستر datis مدل DT860 3 میلیون و 900 هزار تومان
آون توستر داتیس مدل DT-811 3 میلیون و 300 هزار تومان
آون توستر datis مدل DT-813 3 میلیون و 550 هزار تومان
آون توستر داتیس مدل DT8123 میلیون و 400 هزار تومان
آون توستر datis مدل DT-8503 میلیون و 700 هزار تومان

آون توستر داتیس ساخت کجاست ؟

آون توستر برند داتیس ساخت کجاست ؟! بر اساس آخرین بررسی های انجام شده برند داتیس در واقع یک برند ایرانی است که در سال 1387 در ایران تاسیس شد در همان مدت زمان کم توانست نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند و به یکی از بهترین تولید کننده های محصولات لوازم خانگی در بازار تبدیل بشود. در مقاله ی داتیس ساخت کجاست ؟ می توانید مطالب بیش تری در ارتباط با پیشینه ی این برند مطالعه بکنید. در بخش بعدی همراه من باشید تا به بررسی بهترین آون توستر های برند داتیس بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم.

آون توستر داتیس ساخت کجاست ؟

بررسی سوالات متداول

کیفیت آون توستر های داتیس چطوره ؟

از لحاظ ساختار بدنه ای ، آون توستر های برند داتیس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و بسیاری از افرادی که آن را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای آن می باشد.

آون توستر داتیس 850 چقدره قیمتش ؟

براساس آخرین بررسی های انجام شده ، قیمت این مدل آون توستر در بازار در محدوده قیمتی برابر با 3 میلیون و 700 هزار تومان قرار دارد.

2.2/5 - (8 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.