آب مرکبات گیری پارس خزر [برسی بهترین آب مرکبات گیری ایرانی]

بهمن 30, 1400
بلاگ
آب مرکبات گیری پارس خزر

آب مرکبات گیری پارس خزر یکی از آن آب مرکبات گیری هاییست که همه باید در خانه خود یک نمونه از مدل های آن را داشته باشید . تمام کسانی که به سلامتی خود اهمیت میدهند میدانند که نوشیدن نوشیدنی های طبیعی چقدر برای بدن مفید است و بسیاری از ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین میکنند . علاوه بر آن برای تقویت سیستم بدنی هم بسیار مفیدند . اما برای نوشیدن یک لیوان آب میوه طبیعی و با کیفیت به خصوص آب پرتقال که پر از ویتامین سی است باید یک آب پرتقال گیری با کیفیت هم داشت که عملکرد مناسبی داشته باشد . همانطور که در مطلب بهترین مارک آب مرکبات گیری برقی هم گفتیم ، در میان برند های موجود در بازار ایران پارس خزر برندی است که توانسته در این سال ها خود را به مردم ثابت کند .

اما آیا کیفیت آب مرکبات گیری پارس خزر هم مانند سایر لوازم آن خوب است ؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا مانند مطلب پرفروش ترین مارک آب میوه گیری با یکدیگر به بررسی 5 نمونه از بهترین آب مرکبات گیری های این برند محبوب و قدیمی داخلی بپردازیم و با طرز کار آن هم نیز آشنا شویم .

آب مرکبات گیری پارس خزر خوبه ؟

آب مرکبات گیری پارس خزر خوبه ؟ این سوال بیشتر کسانی است که به دنبال خرید آب مرکبات گیری هستند و انتخاب آن ها برند پارس خزر است . از سالی که برند پارس خزر فعالیت خود را آغاز کرد تا به امروز که چند دهه از آغاز فعالیت آن گذشته است هر سال بیشتر از سال قبل تلاش خود را کرده است تا محصولات را با کیفیت بالاتر و تنوع بیشتری به بازار ارائه کند به همین جهت یکی از برند هایی که این روز ها میتوانید بخرید پارس خزر است . برند پارس خزر که یک برند داخلی است در مقایسه با برند های معروف خارجی هیچ چیزی کم ندارد بلکه در برخی از محصولات بهتر هم توانسته عمل کند .

آب مرکبات گیری پارس خزر خوبه ؟

آب مرکبات گیری بخرم یا آبمیوه گیری ؟

یکی از پر تکرار ترین سوالت افراد این است که آب مرکبات گیری بخریم یا آب میوه گیری . در کل بین آب میوه گیری و آب مرکبات گیری تفاوت وجود دارد . با آب میوه گیری میتوان آب میوه هایی مانند سیب ، هویج ، گلابی ، آناناس و … را گرفت و با آب مرکبات گیری میتوانید آب مرکبات مختلف مانند آب پرتقال ، لیمو ، نارنج ، گریپ فروت ، نارنگی و … را گرفت . اما برخی از آب میوه گیری های چند کاره هستند که میتوان به آن ها آب مرکبات هم گرفت . در این حالت اگر انتخاب شما آب میوه گیری های چند کاره است ، خرید آن بهتر است در غیر این صورت باید آب میوه گیری جدا و آب مرکبات گیری جدا خریداری کنید .

بهترین مدل های آب پرتقال گیری پارس خزر

پارس خزر ، این برند قدیمی و نام آشنای ایرانی در این سال ها توانسته اعتماد مردم و مشتریان را جلب کند و همیشه بهترین خود را ارائه دهد . اما همیشه در میان مدل ها هستند تعدادی که ویژگی های برتری نسبت به سایر مدل ها دارند و در اصطلاح بهترینند . در این قسمت از مطلب امروز میخواهیم چند نمونه از بهترین مدل های آب پرتقال گیری پارس خزر را با یکدیگر بررسی کنیم و ویژگی های آن ها را بر شماریم . در ادامه این مطلب همراه ما باشید .

1.آب مرکبات گیری پارس خزر مدل pulp

میتوان گفت یکی از بهترین آب مرکبات گیری هایی که میتوانید انتخاب کنید بدون شک آب مرکبات گیری پارس خزر مدل pulp است . این آب مرکبات گیری ویژگی های چندین آب مرکبات گیری مختلف را به صورت یک مجموعه دارد . یک سری اضافی کوچکتر برای آب گیری لیمو ترش دارد و قابلیت چرخش به دو سمت را دارد . همچنین پارچ 600 میلی لیتری و سیمی به طول 1.2 منری و وجود پایه های ضد لغزش کار را برای شما راحت کرده است . این آب مرکبات گیری از جنس پلاستیک مقاوم تهیه شده است و در دو رنگ سفید و طوسی به دست شما میرسد . علت نام گذاری این دستگاه به نام پالپ این است که میتوانید 5 درجه برای پالپ آن انتخاب کنید که به چه میزان پالپ میوه با آب میوه قاطی شود .

آب مرکبات گیری پارس خزر مدل pulp

2.آب مرکبات گیری پارس خزر مدل limonade

یکی از انواع چاشنی هایی که ایرانیان زیاد از آن استفاده میکنند آب لیمو ترش است . آب لیمو های کارخانه ای را که نمیتوان به آن اعتماد کرد . اگر بخواهیم به صورت خانگی هم آب لیمو ها را بگیریم یک مشکلی وجود دارد و آن مشکل این است که نمیتوان با آب مرکبات گیری های معمولی به خاطر مخروطی بزرگی که دارند آب لیمو گرفت . آب مرکبات گیری پارس خزر مدل limonade این مشکل را حل کرده است و یک مخروطی کوچکتر به صورت جدا گانه قرار داده است تا برای آب گیری لیمو ترش با آن به مشکل بر نخورید . مخروطی اصلی دستگاه هم که در اندازه اصلی است و میتوان انواع مرکبات مانند لیمو شیرین ، پرتقال ، نارنج و … را با آن آب گرفت .

آب مرکبات گیری پارس خزر مدل limonade

3.آب مرکبات گیری پارس خزر مدل cj-1000p

اگر به دنبال خرید یک آب میوه گیری بسیار با کیفیت و کاربردی هستید بدون شک آب مرکبات گیری پارس خزر مدل cj-1000p میتواند همان مدلی باشد که شما به دنبال آن هستید . این آب میوه گیری که از جنس پلاستیک فشرده بسیار با کیفیت ساخته شده است ، با داشتن پارچ 1 لیتری و توان 20 واتی میتواند به راحتی در کمترین زمان برای شما حداقل 4 الی 5 لیوان آب میوه آماده کند . از ویژگی های خوب این دستگاه این است که قابلیت چرخش دو طرفه دارد یعنی زمانی که شما پرتقال خود را از روی قسمت مخروطی بر دارید و دوباره قرار دهید دستگاه به سمت مخالف میچرخد و این گونه دیگر تا آخرین قطره آب میوه شما خارج میشود . و از دیگر مزیت های آن این است که میتوانید تعیین کنید تا پالپ میوه تا چه اندازه با آب میوه شما مخلوط شود .

آب مرکبات گیری پارس خزر مدل cj-1000p

4.آب مرکبات گیری پارس خزر مدل citrus

آب مرکبات گیری پارس خزر مدل citrus شاید در نگاه اول یک دستگاه ساده به نظر برسد اما همین طراحی ساده بسیار کاربردی است . از ویژگی های این دستگاه میتوان به جنس بدنه پلاستیکی آن اشاره کرد که از پلاستیک مقاوم و با کیفیت ساخته شده است . حجم پارچ آب مرکبات گیری پارس خزر مدل citrus نیز 400 میلی لیتر است . قطعات آن قابل جدا شدن و هر کدام به صورت تک تک قابلیت شست و شو دارند . حتی میتوانید این قطعات را درون ماشین ظرفشویی مورد شست و شو قرار دهید . این دستگاه توان 20 واتی دارد که کاملا مناسب است و با سیمی به طول 1.2 متر استفاده از آن را برای شما راحت کرده است .

آب مرکبات گیری پارس خزر مدل citrus

قیمت آب مرکبات گیری پارس خزر

قیمت آب مرکبات گیری پارس خزر بر اساس این که کدام مدل آب مرکبات گیری این برند را انتخاب کنید ، این مدل چه ویژگی ها و امکاناتی دارد ، تک کاره است یا چند کاره ، جنس بدنه آن پلاستیکی است یا فلزی ، توان دستگاه و حجم پارچ آن متفاوت است . اما به طور کلی قیمت آب مرکبات گیری پارس خزر نسب به سایر مدل های آب مرکبات گیری بازار با ویژگی ها و امکانات کاملا مشابه به خاطر این که تولید داخل است پایین تر است . البته این که قیمت مناسبی دارد به معنی بی کیفیت بودن آن نیست بلکه پارس خزر عمدتا محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا اما سود پایین به دست مشتری میرساند تا در این دوران سخت و تورم های اقتصادی کمک حال مردم باشد .

خرید آب مرکبات گیری پارس خزر

خرید آب مرکبات گیری پارس خزر در میان سایر آب میوه گیری هایی که شاید خیلی از نتیجه عملکرد آن هم اطلاع نداشته باشیم بهتر است . پارس خزر مدل های مختلفی آب مرکبات گیری با ویژگی های مختلف دارد که هر کدام توان و قیمت متفاوتی نیز دارند . برخی از مدل های آب میوه گیری های چند کاره یا غذا ساز های پارس خزر هم هستند که سری آب مرکبات گیری دارند میتوانید به جای خرید آب مرکبات گیری پارس خزر به صورت جدا یک نمونه از این دستگاه ها را انتخاب کنید .

خرید آب مرکبات گیری پارس خزر

طرز کار آب مرکبات گیری پارس خزر

طرز کار آب مرکبات گیری پارس خزر با طرز کار سایر آب مرکبات گیری ها تفاوتی ندارد . کافیست دستگاه را بر روی یک سطح قرار دهید ، آن را به برق زده و روشن کنید . سپس مرکبات خود را از وسط به دو نیم تقسیم کنید و به راحتی با نگه داشتن قسمت برس خورده بر روی دستگاه آب مرکبات بگیرید .

بهترین مدل آب مرکبات گیری پارس خزر کدام است ؟

به طور کلی پارس خزر برندی است که تمام محصولات آن خوب هستند و این به همه مصرف کنندگان ثابت شده است . اما این که کدام مدل آب مرکبات گیری آن بهتر از بقیه است را باید با توجه به ویژگی هایی که شما در نظر دارید و میزان مصرف آب مرکبات شما تشخیص داد .

با آب مرکبات گیری میتوان آب دیگر میوه ها را گرفت ؟

با آب مرکبات گیری ها فقط میتوان آب انواع مرکبات را گرفت اما دیگر میوه ها را نه . اما آب میوه های چند کاره هستند که علاوه بر گرفتن آب میوه های مختلف قابلیت گرفتن آب مرکبات را هم دارد .

آب مرکبات گیر چند وات خوبه بخرم ؟

هر مدل آب میوه گیری بر اساس گنجایشی که دارد و مدل خوب توان متفاوتی دارد این که شما آب مرکبات گیری چند وات بخرید بستگی به مدلی دارد که انتخاب میکنید اما به طور کلی یک آب مرکبات گیری معمولی 50 واتی برای استفاده روزمره مناسب است .

آب مرکبات گیری دستی خوبه بخرم یا برقی ؟

آن چیز که کاملا مشخص است این است که قیمت آب میوه گیری برقی نسبت به دستی ها بالاتر است . اگر آب میوه گیری معمولی که مجهز به آب مرکبات گیر هم باشد ندارید و مصرف آب مرکبات شما هم بالاست بهتر است یک نمونه برقی خریداری کنید وگرنه مدل های دستی نیز پاسخ گو نیاز های شماست .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.