بلاگ

راهنمای خرید ساندویچ ساز [قبل از خرید حتما بخوانید (مهم)]

راهنمای خرید ساندویچ ساز

طرز تهیه اسنک با ساندویچ ساز چگونه است ؟ بهترین مارک ساندویچ ساز چی خوبه بخرم ؟ کاربرد ساندویچ ساز چیست ؟ و … پیش تر با توجه به آن که افراد سوالاتی شبیه به این سوالات از ما میپرسیدند در مقالاتی به خوبی راجع به آن ها صحبت کردیم و می توانید جواب آن ها را پیدا کنید اما امروزه تصمیم گرفتیم تا در مورد راهنمای خرید ساندویچ ساز ها که یکی از مهم ترین نکات در امر خرید ساندویچ ساز می باشد را با شما صحبت کنیم . افرادی که با دانستن نکات راهنمای خرید ساندویچ ساز خرید می کنند تجربه ثابت کرده است که دستگاه ساندویچ ساز بهتری را می توانند خریداری کنند که از رضایت بالایی هم برای آن ها برخوردار می باشد .

ساندویچ ساز کنوود مدل SMP94.A0

ساندویچ ساز کنوود مدل SM740

قطعا زمانی که قصد خرید ساندویچ ساز دارید سوالاتی در ذهن شما به وجود می آید که از جمله آن ها می توان به توان مصرفی ساندویچ ساز ، چند خانه بودن آن ، برند مورد نظر و … نیز اشاره کرد با خواندن ادامه مطلب می توانید بهتر در رابطه با این موضوع تصمیم گیری کنید .

راهنمای خرید ساندویچ ساز

نکات مهم راهنمای خرید ساندویچ ساز در بازار

1. برررسی صفحات دستگاه ساندویچ ساز

برخی از ساندویچ ساز ها با توجه به ان که سه نوع صفحات وافل ساز ، گریل و خود ساندویچ ساز را دارند همه این قابلیت ها را شامل می شوند . اما باید توجه داشته باشید که همه ساندویچ ساز ها هر سه تا صفحه را ندارند بنابراین لازمه در زمان خرید به این نکات توجه داشته باشید ، البته ساندویچ سازی که این قابلیت ها را دارد دارای صفحات جدا شونده می باشد و باعث می شود تا تمیز کردن صفحات نیز راحت تر انجام شود .

ساندویچ ساز فلر مدل SM275

ساندویچ ساز فلر مدل SM_770

2. ظرفیت دستگاه ساندویچ ساز

نکته مهم دیگر در راهنمای خرید ساندویچ ساز بررسی ظرفیت دستگاه می باشد بدین صورت که باید مناسب تعداد افراد خانواده خود نیز ساندویچ سازی با ظرفیت مناسب خریداری کنید . به عنوان مثال وقتی می گویند ساندویچ ساز دو خانه ای است یعنی می تواند به شما 4 تا ساندویچ سه گوش بدهد ، ما در بازار ساندویچ سازی با یک خانه ، دو خانه ، 4 خانه نیز داریم که متناسب با تعداد مصرف خود می توانید بهترین ظرفیت را انتخاب کنید .

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080-B5

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل 4 Slot 1400W

3. جنس صفحات ساندویچ ساز و قابلیت متحرک بودن آن ها

توجه داشته باشید که در زمان خرید حتما صفحات ساندویچ ساز شما داری روکشی از جنس نچسب باشد ، به خصوص اگر علاقه دارید که درون ساندویچ خود پنیر بریزید حتما چنین ساندویچ سازی با روکش نچسب تهیه کنید تا بعدا برای تمیز کردن آن دچار دردسر نشوید . یکی دیگر از نکاتی که در تمیز کردن صفحات ساندویچ ساز مهم است قابلیت متحرک بودن . جدا شدن صفحات آن می باشد .

ظرفیت دستگاه ساندویچ ساز

4. توان مصرفی ساندویچ ساز

این روز ها با توجه به هزینه های برق همه افراد بیشتر به دنبال دستگاه های برقی هستند که انرژی کمی را مصرف کند . به همین دلیل است که برخی از افراد سوالاتی شبیه به این که ساندویچ ساز چند وات خوبه بخرم ؟ نیز از ما میپرسند که در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مصرف انرژی استاندارد یک ساندویچ ساز بین 640 تا 1400 وات می باشد . در کل باید بگوییم که بهترین دستگاه ساندویچ ساز که مصرف برق خوبی هم دارد باید توانی به اندازه 750 وات نیز داشته باشد.

5. سرعت داغ شدن ساندویچ ساز

سرعت داغ شدن ساندویچ ساز ها به المنت های درون آن نیز بستگی دارد ، اگر کمبود وقت دارید و می خواهد در کوتاه ترین زمان ممکن اسنک ها و ساندویچ های خود را آماده کنید توصیه می کنم تا به سراغ ساندویچ سازی با المنت قوی بروید که در کوتاه ترین زمان ممکن به سرعت داغ شود و ساندویچ ها را در زمان کمتری آماده کند .

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080-B5

ساندویچ ساز المپیا مدل OE-700

ساندویچ ساز کرکماز مدل A329-16

ساندویچ ساز تلیونیکس مدل TGT1300

6. وجود عایق حرارتی

یکی از مهم ترین نکات در راهنمای خرید ساندویچ ساز بررسی عایق بودن آن می باشد . بیشتر ساندویچ ساز ها در قسمت دسته دارای عایق حرارتی می باشند اما بهتره شما برای ایمنی بیشتری به دنبال دستگاهی باشید که خود بدنه دستگاه هم دارای عایق حرارتی باشد. اگر تمام دستگاه دارای عایق حرارتی باشد قطعا با اطمینان بالاتری می توانید از دستگاه استفاده کنید .

راهنمای خرید ساندویچ ساز

7. تنظیمات دمایی متفاوت در ساندویچ ساز

تنظیمات دمایی یکی از ویژگی هایی می باشد که همه ساندویچی ساز ها از آن برخوردار نیستند با وجود تنظیمات دمایی به راحتی می توان ساندویچ های خود را به اندازه ای که می خواهید گرم کنید تا میزان برشته و خشک شدن آن ها را تنظیم کنید . بیشتر ساندویچ ساز ها فقط دارای نشانگری با رنگ سبز و قرمز هستند و از تنظیمات دمایی برخوردار نیستند .

8. قیمت ساندویچ ساز

در مورد قیمت ساندویچ ساز ها باید بیان کنیم که این دستگاه ها با توجه به قابلیت هایی که دارند و همچنین مارک سازنده
آن ها از قیمت های متنوعی برخوردار هستند که نمی توان به صورت دقیق بیان کرد قیمت هر یک چقدر است و اما در مقابل دیگر دستگاه برقی های آشپزخانه معمولا جزو دسته محصولات برقی با قیمت مناسب و متوسط در آشپزخانه به شمار می رود .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

9. وجود تایمر درون ساندویچ ساز

یکی دیگر از ویژگی هایی که تنها در برخی از ساندویچ ساز ها وجود دارد قابلیت تایمر می باشد . با وجود تایمر در ساندویچ ساز در هر زمانی که دستگاه ساندویچ ها را آماده کند خود خود خاموش می شود و از سوختن ساندویچ ها نیز جلوگیری می کند . اگر آدم فراموش کاری هستید حتما ساندویچ سازی با قابلیت تایمر نیز بخرید .

ساندویچ ساز دنور مدل SM-2020G

ساندویچ ساز دنور مدل SM-2018 SNACK9

10. بهترین مارک ساندویچ ساز

بررسی در مورد مارک های خوبی ساندویچ ساز از مهم ترین نکات راهنمای خرید ساندویچ ساز می باشد . در زمان خرید ساندویچ ساز حتما در نظر داشته باشید که به دنبال بهترین مارک ها و برندها در بازار بروید که به خصوص از قابلیت گارانتی و خدمات پس از فروش نیز برخوردار باشد، پیش تر در مقاله بهترین مارک ساندویچ ساز برترین برند ها را به شما معرفی کردیم که در مقدمه می توانید لینک مقاله را مشاهده کنید .

راهنمای خرید ساندویچ ساز
نکات مهم در خرید ساندویچ ساز چیست ؟

در خرید ساندویچ ساز نکات مهمی چون توان مصرفی ، صفحات دستگاه ، برند مورد نظر و … وجود دارد که باید حتما بررسی شود .

ساندویچ ساز با چه توانی خوبه بخرم ؟

بهترین توان مصرفی برای یک ساندویچ ساز خونگی 750 وات می باشد .

جنس صفحات ساندویچ ساز چگونه باشد ؟

به دنبال ساندویچ سازی باشید که صفحات آن به صورت نچسب باشد و جنس آن به صورت چدن باشد که خیلی بهتر می باشد .

4.9/5 - (20 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.