خرید جا قاشقی پرفروش [کابینتی،چوبی،رومیزی و…] با قیمت 1400

دی 28, 1400
بلاگ
جا قاشقی

قطعا همه خانم ها ترجیح می دهند تا وسایل آشپزخانه در سر جای درست خود قرار داشته باشند و همه چیز مرتب باشد تا دسترسی به انواع اقلام راحت تر باشد . به همین دلیل نظم دهنده هایی وجود دارد که به کمک آن ها می توان آشپزخانه ای مرتب تر و تمیز تری داشت . یکی از بهترین نظم دهنده هایی که به نظر من برای هر آشپزخانه ای واجب می باشد جای قاشقی ها می باشد ، برای خرید جا قاشقی اگر سری به بازار زده باشید با انواع مدل های آن در شکل و طرح های مختلف و در مدل های گوناگون نیز رو به رو میشوید . به همین دلیل خرید جا قاشقی ممکن است کمی دشوار باشد و شما را سرگردان کند .

در ادامه مطلب ما نیز چندین مدل از انواع جای قاشقی های بازار را بررسی خواهیم کرد و بهترین آن ها برای خرید معرفی میکنیم. راستی برای اطلاع از قیمت جا قاشقی ها در ادامه با ما همراه باشید .

شیک ترین مدل کدومه بخرم ؟

برای خرید جا قاشقی ابتدا لازم است نیاز خود را مشخص کنید که برای چه کاری می خواهید جای قاشق بخرید به عنوان مثال برخی از افراد برای کنار گاز خود ظرفی برای قاشق می خواهند اما برخی دیگر هستند که برای نظم دان کابینت خود به دنبال خرید جا قاشقی داخل کابینتی هستند پس با این وجود قبل از خرید باید بدانید که به دنبال چه مدلی هستید . برای خرید جای قاشقی ابتدا انواع مدل ها را ببینید و سپس مدل مورد نظری که پسندیده اید را خریداری کنید .

برای خرید جاقاشقی ارزان و قیمت مناسب ما در فروشگاه اینترنتی و آنلاین دلاوا تلاش گرده ایم تا پرفروش ترین و پر تقاضاترین های موجود در بازار را به شما معرفی کنیم .

جا قاشقی رومیزی

انواع جا قاشقی های پرفروش در بازار

معمولا زیاد پیش می آید که قاشق و چنگال ها گم می شوند و همچنین قاشق ها هم چزو اقلامی می باشد که برای آشپزی باید دم دست شما باشد پس لازم است تا انواع جا قاشقی را بشناسید تا بتوانید بهترین آن را انتخاب کنید .

1. مدل جا قاشقی رومیزی 

معمولا مدل رومیزی جزو پر طرفدار ترین و پرتقاضاترین ها در بازار می باشد ،  این مدل ها در طرح های مختلفی در بازار وجود دارد و در انواع جنس های چوبی ، پلاستیکی ، استیل و … می توانید نمونه های آن ها را مشاهده کنید .

از مدل جا قاشقی رومیزی هم می توان بر روی میز ، سنگ ، کانتر آشپزخانه و هم بر روی میز پذیرایی خود نیز استفاده کنید و مدل های شیک تر آن ها را در کنار ظروف پذیرایی خود قرار دهید . برخی از این مدل جا قاشقی رومیزی به صورت دو قلو هستند که می توان انواع قاشق چنگال های بیشتری را بر روی آن قرار داد . معمولا برخی از این مدل های رومیزی دارای قلابی می باشند که به کمک آن می توان به آبچکان آویزان کرد .

2. مدل داخل کابینت 

معمولا وسایلی را که در کشوی کابینت ها قرار میدهیم خیلی زود به هم ریخته می شوند و شکل بدی پیدا می کنند به همین دلیل نظم دهنده هایی مثل نظم دهنده قاشق می تواند در مرتب نگه داشتن کابینت ها بسیار کمک کند . حتی برخی از جا قاشقی های داخل کابینت دارای درب هستند که با این وجود دیگر می توانید اطمینان داشته باشید که قاشق و چنگال های شما به دور از هر گونه آلودگی و کثیفی می باشد .

قیمت جا قاشقی کابینتی 

در رابطه با قیمت جا قاشقی کابینتی می توانیم بگوییم که این مدل ها در انواع طرح و شکل های مختلف نیز وجود دارد به همین دلیل معمولا قیمت های بسیار متنوعی دارند اما بیشتر بستگی به این مورد دارد که شما چه نوع جا قاشقی کابینتی میپسندید ، معمولا قیمت جا قاشقی کابینتی درب دار بیشتر از قیمت مدل بدون درب می باشد .

جا قاشقی کابینتی 

3. مدل جا قاشقی چوبی 

از پر طرفدار ترین جنس ظروف می توان به ظروف چوبی اشاره کرد که جزو بهداشتی ترین جنس ها می باشد و از مزایای بسیار زیادی هم برخوردار هستند . معمولا از جنس چوب مدل برای قاشقی رومیزی چوبی ، مدل جاقاشقی داخل کابینتی و … نیز می سازند و برای کنار سینک و آویز به آبچکان جنس مناسبی خواهند بود . راستی قیمت جا قاشقی چوبی به نسبت دیگر جنس هایی چون پلاستیکی و استیل گران تر می باشد البته  اگر از جنس چوب با کیفیت ساخته شده باشند .

4. نمونه مدل پلاستیکی 

معمولا پر فروش ترین جنس جای قاشق در بازار جای قاشقی پلاستیکی می باشد به خصوص که قیمت جاقاشقی پلاستیکی ارزان تر از باقی جنس ها بوده است البته توجه داشته باشید که جنس پلاستیک آن ها به دو دسته تقسیم می شود که برخی از آن ها از کیفیتی و بهداشت خوبی برخوردار بوده است اما برخی از آن ها به حدی بی کیفیت و نازک بوده است که به راحتی آب خوردن شکسته می شود .

5. مدل جاقاشقی استیل 

از بهترین جنس در بازار می توان به جای قاشقی استیل نیز اشاره کرد که در در مدل های رومیزی ، کابینتی ، به صورت آویز و … نیز طراحی می شوند ، معمولا بعد از شستن و خشک کردن قاشق و چنگال ها برای جلوگیری از آلوده شدن آن ها می توانید از مدل جا قاشقی استیل نیز استفاده کنید .

توجه داشته باشید که جنس استیل آن باید از استیل ضد زنگ و با مقاومت بالا ساخته شده باشد . مدل های آویز استیل آن ها را می توانید به راحتی به آبچکان خود وصل کنید و سوراخ سوراخ هایی که در این مدل جاقاشقی ها معمولا وجود دارد کمک می کند تا قاشق و چنگال ها بهتر خشک شوند . از پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین مدل آن ها می توان به مدل  و جنس استیل آن نیز اشاره کرد .

6. جا قاشقی روی سینک

مدل جای قاشقی کنار سینک معمولا از ابعاد بزرگ تری برخوردار می باشد و از این نظر که به هنگام شست و شوی ظروف می توانید قاشق و چنگال های شسته شده را در آن قرار دهید تا خشک شود بسیار کاربردی بوده است . توجه داشته باشید که این قاشق چنگال ها معمولا با توجه به آن که بیشتر در معرض آب هستند باید از جنس مقاوم و خوبی برخوردار باشد به عنوان مثال جنس چوب برای مدل جا قاشقی روی سینک چندان کاربرد نخواهد داشت و مدل جنس های استیل ضد زنگ و پلاستیکی با کیفیت می تواند مناسب کنار سینک باشد .

7. جای قاشقی کنار گاز

معمولا زمانی که در حال آشپزی هستید مدام برای هم زدن غذا ، چشیدن آن و … نیاز به قاشق کفگیر ، ملاقه نیز دارید اما خیلی از مواقع بعد از آغشته شدن قاشق ها به مواد غذایی بشقاب و یا پیش دستی لازم دارید تا قاشق خود را بر روی آن قرار دهید در این جا ما مدل کنار گاز را به شما معرفی خواهیم کرد که در انواع جنس های گوناگون در بازار وجود دارد و معمولا یکی از کاربردی ترین محصولاتی است که حتما باید کنار گاز خود داشته باشید .

جای قاشقی کنار گاز

8 جای قاشقی حصیری

یکی از بهترین جنس آن ها که این روز ها بسیار روی بورس هستند و بیشتر عروس خانم ها برای نظم قاشق و چنگال های خود به سراغ مدل حصیری نیز می روند که معمولا از جلوه زیباتری هم برخوردار ی باشد . جنس حصیری از مقاوم خوب و کیفیت بالای برخوردار می باشد . معمولا این نوع جا قاشقی ها به صورت چند خانه بوده است و از انواع آن می توان به جا قاشقی حصیری سه خانه ، دو خانه و … نیز اشاره کرد که در هر خانه می توان چنگال ها ، قاشق های ریز ، قاشق سوپ خوری و … قرار داد و برای نظم بندی بسیار کاربردی خواهند بود .

قیمت جا قاشقی ها چقدر است ؟

حال در مورد قیمت جا قاشقی ها می توانیم این نکته را بیان کنیم که قیمت جا قاشقی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین این عوامل می توان به جنس آن ها اشاره کرد که معمولا جنس پلاستیکی از ارزان قیمت ترین جنس ها در بازار می باشد و  از گران ترین مدل جا قاشقی ها می توان به مدل چوبی نیز اشاره کرد .

شیک ترین مدل جا قاشقی کدام مدل است ؟

در اینجا ما انواع بهترین مدل های روز را به شما همراه با لینک خرید معرفی کرده ایم و همچنین قیمت ان ها متفاوت می باشد .

قیمت جا قاشقی چوبی گران تره یا استیل ؟

معمولا جاقاشقی ها با توجه به جنس و کیفیتی و نوع برند ان ها دارای قیمت ها متفاوتی می باشند و به صورت دقیق نمی توان بیان کد کدام مدل قیمت مناسب تری دارد .

جا قاشقی چوبی برای کنار سینک خوبه بخرم ؟

معمولا چون این جاقاشقی ها زیاد در معرض آب هستند بهتر است از جنسی خریداری شوند که آسیبی به آن ها وارد نشود ، به همین دلیل ما به شما جاقاشقی بامبو را پیشنهاد میکنیم که در مقابل چوبی از مقاومت بالاتری برخوردار می باشد .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.