بلاگ

جعبه تی بگ و کاربردهای آن[بررسی قیمت مدل های لاکچری 1400]

جعبه تی بگ

شاید سال های قبل خیلی از افراد به دنبال خرید ظروف پذیرایی جدید نبودند و اگر یک سرویس پذیرایی داشتند تا سال های سال اگر همان قابل استفاده بود دیگر به دنبال خرید نمونه های جدید تر از آن نبودند . اما در یک دهه اخیر به قدری ظروفی که توسط طراحان طراحی و تولید میشود زیبا و چشم نواز شده است که واقعا نمیتوان از آن ها چشم پوشی کرد . شاید یک سال قبل یک نمونه شیرینی خوری شیک خریده باشیم اما با این وجود اگر یک نمونه جدید شیرینی خوری را دوباره در بازار ببینیم باز هم اقدام به خرید آن کنیم . جعبه تی بگ هم یکی از انواع جدید ظروف پذیرایی است که با ورودش به بازار سریعا توانست نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند .

هدف از نوشتن این مطلب آشنا کردن شما عزیزان با جعبه پذیرایی و انواع آن است . اگر شما هم به دنبال خرید یک نمونه از جعبه تی بگ های کاربردی برای پذیرایی از مهمان های خود هستید حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید .

جعبه پذیرایی چیست ؟

برای آن که بدانید جعبه پذیرایی چیست حتما این قسمت را به خوبی مطالعه کنید . همانطور که در مطلب ظروف پذیرایی جدید هم به آن اشاره کردیم ، یکی از جدید ترین انواع اقلام پذیرایی را میتوان جعبه پذیرایی یا جعبه تی بگ یا جای تی بگ دانست . جای تی بگ یک جعبه است که میتواند از جنس های چوبی ، پلاستیکی ، بامبو ، شیشه ای ، فلزی و … باشد . طراحی ظاهری آن میتواند به هر صورتی باشد اما معمولا به شکلی طراحی میشود که درون آن قسمت بندی باشد . درون این قسمت ها میتوان هر چیزی اعم از تنقلات ، شیرینی و شکلات و قند ، انواع دمنوش ، قهوه و مشتقات آن ، انواع طعم دهنده چای و … ریخت .

برخی از مدل های آن نیز هستند که در قسمتی از این جعبه جایی برای قرار گیری شمع وارمر قرار دارد که میتوانید قوری آبجوش یا چای خود را بر روی آن قرار دهید تا به مدت طولانی یعنی تا زمانی که شمع روشن است آبجوش شما گرم بماند .

انواع جعبه تی بگ

معمولا جعبه های پذیرایی به مدل های مختلفی ساخته میشوند که در ادامه به بررسی انواع جعبه تی بگ خواهیم پرداخت .

1.جعبه تی بگ شیشه ای

یکی از لوکس ترین انواع جعبه پذیرایی ، جعبه تی بگ شیشه ای است . جعبه پذیرایی های شیشه ای ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارند و به دلیل این که مواد و تنقلات درون خود را به خوبی نشان میدهند موجب هر چه زیباتر دیده شدن میز پذیرایی شما خواهد شد . برخی از جای تی بگ ها از جنس چوبی ساخته میشوند و تنها درب آن ها به حالت شیشه ای میباشد که در مقایسه با باکس های تمام شیشه ای ، باکس تمام شیشه زیباتر است .

جعبه تی بگ شیشه ای

2.باکس شیشه ای

یکی دیگر از انواع جعبه های پذیرایی ، باکس شیشه ای است . باکس های شیشه ای کمی با جعبه تی بگ شیشه ای متفاوت است و دیگر مانند سایر جای تی بگ ها دارای محفظه های مختلف برای ریختن تنقلات یا دمنوش و چای های مختلف ندارد بلکه فقط یک باکس است که از جنس شیشه ای ساخته شده است و اشکال مختلفی میتواند داشته باشد . از این مدل باکس میتوان برای سرو آجیل ، بردن هدیه برای افراد ، سرو میوه و یا تنقلاتی که نیاز است به مقدار بیشتری بر روی میز موجود باشد استفاده کرد .

باکس شیشه ای

3.جای تی بگ بامبو

یکی دیگر از انواع جعبه های پذیرایی که خیلی هم پر طرفدار است جای تی بگ بامبو است . جعبه تی بگ های بامبویی هم وزن پایینی دارند و هم ارزان قیمت تر از انواع دیگر جعبه های پذیرایی هستند . همچنین این که جعبه پذیرایی بامبو انواع وارمر دار نیز دارد . برخی از انواع آن ها روکش طرحدار دارند و برخی دیگر روکش چوبی . برخی دیگر نیز به حالت کاملا ساده برای افرادی که کاملا ساده پسندند تولید و وارد بازار میشوند .

البته باید به این نکته توجه داشت که جعبه پذیرایی های ساخته شده از بامبو را معمولا با ورقه های بامبو نازک میسازند ، باید دقت کنید که ورقه های آن به حدی نازک نباشد که با کوچکترین ضربه ای آسیب ببیند .

جای تی بگ بامبو

4.جعبه چوبی تی بگ

جعبه چوبی تی بگ هم یک نمونه از انواع جعبه پذیرایی هاست که نسبت به انواع دیگر جای تی بگ ها هم مقاومت بالاتری دارد و هم قیمت بالاتری . اگر جزو افرادی هستید که بیشتر به خرید وسایل و لوازم فانتزی علاقه دارید شاید جعبه چوبی تی بگ خیلی مناسب شما نباشد زیرا به طور معمول به رنگ اصلی خود چوب ساخته میشوند و مانند انواع بامبویی نیز بدنه آن را روکش نمیکنند . فقط برای ایجاد تنوع میتوان از مدل هایی انتخاب کرد که دسته های متفاوتی دارند و یا درب شیشه ای دارند .

جعبه چوبی تی بگ

5.جای تی بگ وارمردار

یکی از انواع جعبه تی بگ کاربردی و پر طرفدار ، جای تی بگ وارمردار است . جعبه های پذیرایی به طور کل از اقلام پذیرایی بسیار کاربردی هستند و به خصوص در این فصل سال که استفاده از نوشیدنی های گرم افزایش پیدا میکند ، داشتن یک جای تی بگ وارمردار میتواند موجب گرمابخشیدن به محفل دوستانه و یا خانوادگی شما شود . معمولا تی بگ های وارمردار را از جنس شیشه ای و پلاستیکی نمیسازند و بیشتر به جنس های چوبی و بامبو دیده میشود .

جای تی بگ وارمردار

خرید جعبه تی بگ

به نظر من خرید جعبه تی بگ برای هر خانه ای متواند لازم باشد . در مهمانی ها و شب نشینی های دوستانه و خانوادگی به جای آن که تمام زمانمان را در کنار عزیزانمان بمانیم و مشغول گپ و گفت با آن ها باشیم بیش از نیمی از زمانمان را مشغول پذیرایی از آن ها هستیم . در سال های اخیر طراحان لوازم پذیرایی بیشتر در تلاشند لوازم را به صورتی طراحی کنند که کار را برای میزبان تا حد ممکن ساده تر کنند . جای تی بگ هم یکی از آن لوازمی است که اگر یکی از آن ها را داشته باشید بدون شک پذیرایی از مهمان هایتان به مراتب بسیار آسان تر خواهد بود .

نوشیدنی های گرم و به خصوص چای از ارکان اصلی پذیرایی از مهمان ها به خصوص در فصول سرد سال است . چه بهتر از این که یک وسیله کاربردی و شیک در مقابل مهمان های شما باشد تا برای آوردن چای مدام به آشپزخانه سر نزنید .

قیمت جعبه پذیرایی

قیمت جعبه پذیرایی با توجه به جنس و ویژگی های آن ممکن است متفاوت باشد . برای مثال جعبه پذیرایی ساخته شده از جنس چوب راش بسیار گران تر از جعبه پذیرایی بامبو است . قیمت جعبه تی بگ آنقدرها گران نیست که بتوان آن را جزو لوازم پذیرایی گران قیمت دسته بندی کرد . اما با توجه به کاربرد های فراوانی که دارد و همچنین ویژگی های آن داشتن یک نمونه از آن برای هر خانه ای لازم است .

قیمت جعبه پذیرایی

کاربرد جعبه تی بگ

کاربرد جعبه تی بگ فراوان است . میتوانید از آن به عنوان جعبه پذیرایی استفاده کنید و درون آن انواع تنقلات را بریزید . میتوانید درون آن را با انواع دمنوش های مختلف پر کنید . اگر از طرفداران قهوه و انواع آن هستید میتوانید خانه های آن را با قهوه ، پودر شکلات ، پودر خامه ، پودر شیر ، نسکافه و … پر کنید . میتوانید درون آن را با انواع طعم دهنده های چای مانند هل ، گل محمدی ، چوب دارچین ، چوب زنجبیل ، زعفران ، پرک لیمو ترش و … پر کنید تا اگر کسی تمایل داشت چای خود را طعم دار کند بتواند . کاربرد جای تی بگ زیاد است ، این که برای چه کاربردی از آن استفاده کنید و درون آن را با چه چیزی پر کنید بی شک بستگی به سلایق شخص شما و مهمانانتان خواهد داشت .

راهنمای خرید جعبه پذیرایی

خرید جای تی بگ به نظر کار ساده ای می آید و همه افراد فکر میکنند خوب کاری ندارد به بازار میرویم و یک نمونه جعبه تی بگ را که خوشمان آمد را میخریم . اما باید بدانید که اینگونه نیست . نکات بسیار مهمی در رابطه با خرید این وسیله کاربردی وجود دارد که اگر آن ها را رعایت نکنید بدون شک از خرید خود رضایت نخواهید داشت . به همین دلیل راهنمای خرید جعبه پذیرایی را برایتان آماده کرده ایم که در ادامه این مطلب میتوانید مطالعه کنید .

  • پیش از خرید حتما به این نکته توجه داشته باشید که نیاز شما را جعبه پذیرایی چند خانه بر طرف میکند و سپس اقدام به خرید کنید .
  • اگر جزو افرادی هستید که میخواهید از جای تی بگ خود فقط به عنوان جعبه پذیرایی استفاده کنید که هیچ ، اما اگر میخواهید در جعبه تی بگ خود انواع دمنوش و قهوه و از این قبلی چیز ها بریزید حتما یکی از انواع وارمردار را انتخاب کنید تا دیگر به طور مداوم نیاز به آوردن آبجوش نباشد .
  • اگر به طور معمول اقلام پذیراییتان را بر روی میز نهارخوری و یا میزی که بزرگتر است میچینید میتوانید از انواع بزرگتر خریداری کنید اما اگر میز پذیرایی شما سایز کوچکی دارد دقت کنید که حتما سایز های کوچکتر را انتخاب کنید .
  • اگر از انواع جای تی بگ چوبی قرار است انتخاب کنید ، رنگ آن را به گونه ای انتخاب کنید که که یا با ست پذیرایی شما هماهنگ باشد و یا با رنگ چوب میز و مبل شما .

جای تی بگ و نسکافه معمولی بخرم یا وارمردار ؟

معمولا از میان انواع جعبه تی بگ ، جای تی بگ و نسکافه وارمردار نسبت به انواع معمولی بسیار کاربردی تر است . کافی است شمع وارمر را روشن کنید و قوری آبجوش خود را بر روی آن قرار دهید تا در طول مدت مهمانی آبجوش برای سرو نوشیدنی گرم در کنار شما به شیوه ای زیبا آماده باشد . درو.ن محفظه های باکس پذیرایی را هم میتوانید از انواع نسکافه ، شکر ، پودر شکلات ، پودر شیر ، پودر خامه ، چای کیسه ای برای کسانی که قهوه دوست ندارند ، انواع دمنوش و … پر کنید .

جای تی بگ شیشه ای خوبه بخرم ؟

یکی از زیباترین و شکیل ترین انواع جعبه پذیرایی ، جای تی بگ شیشه ای است . جای تی بگ شیشه ای را به دلیل جنس آن نمیتوان به صورت وارمردار ساخت اما میتوان درون آن را با انواع دمنوش های رنگی ، تنقلات برای خوردن چای ، و یا چاشنی های طعم دهنده به چای مانند هل و گل محمدی و دارچین و زعفران و پرک لیمو و … پر کرد . در پاسخ به سوال افراد زیادی که میپرسند جای تی بگ شیشه ای بخرم خوبه باید بگوییم بله زیباترین نوع جعبه تی بگ ، جعبه پذیرایی شیشه ای است .

کدام جنس جای تی بگ بهتر است ؟

جعبه های پذیرایی را به جنس های مختلفی میسازند . همه جنس های آن خوب است اما در میان آن ها جعبه تی بگ چوبی از همه مقاومت بالاتری دارد .

جعبه پذیرایی چند خانه بخرم ؟

جعبه های پذیرایی با تعداد خانه های متفاوتی تولید میشوند و این که بهتر است جعبه پذیرایی چند خانه بخرید بستگی به تعداد مهمان ها یا اعضای خانواده و اقلام پذیراییتان دارد .

جای تی بگ وارمردار خوبه یا نه ؟

به نظر من یکی از بهترین طراحی های اخیر کارشناسان و طراحان ظرف و ظروف پذیرایی همین جای تی بگ وارمردار بود . خیلی از اوقات در مهمانی های شب نشینی طولانی مخصوصا در فصل پاییز و زمستان نوشیدنی داغ زیاد سرو میشود . با داشتن یک قوری آبجوش و یک جعبه پذیرایی وارمر دار میتوانید به خوبی از مهمان های خود پذیرایی کنید .

جای تی بگ سفید بخرم یا قهوه ای ؟

جای تی بگ سفید بخرم یا قهوه ای ؟ پاسخ این سوال برای همه یکسان نیست و باید بر اساس علاقه شخصی و ست سایر لوازم مربوط به پذیرایی و یا ست چوب مبلمانتان یک رنگ را انتخاب کنید .

4.7/5 - (20 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.