بهترین مارک سرویس آرکوپال [نقد و بررسی 5 برند محبوب]

مرداد 1, 1399
دسته‌بندی نشده
بهترین مارک سرویس آرکوپال

آیا تا به حال برای انتخاب بهترین مارک سرویس آرکوپال دچار تردید شده اید ؟ تعداد شرکت ها و مارک های معروفی که با کیفیت ترین سرویس آرکوپال را تولید می کنند کم نیستند ، از جمله از بهترین مارک های ظروف آرکوپال می توان به برند های محبوب لومینارک ، پارس اوپال ، مقصود ، دسینی ، آذین اوپال ، آرکوفام و … اشاره کرد (در ادامه پرفروش ترین سرویس ها را بررسی خواهیم کرد). در رابطه با این برند ها نمی توان دچار تردید شد چرا که همه ی آن ها دارای سابقه درخشانی هستند .

سرویس26 پارچه آرکوپال مربعی لب پلاتین

سرویس26 پارچه آرکوپال بیضی لب طلا

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال فرانسوا طرح گرد سفید ساده

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال گرد لب طلا

در واقع این روزا اکثر خانم ها ترجیح می دهند تا در کنار زیبایی ظروف به کیفیت آن ها هم توجه ویژه ای نشان دهند به همین دلیل اگر برندی نتواند در زمینه کیفیت ظروف خود عالی عمل کند سریع رسوا خواهد شد . سرویس غذاخوری آرکوپال با توجه به ویژگی هایی که دارد بسیار محبوب هستند ، امروزه به راحتی می توانید نمونه ای از آن ها را در منزل هر ایرانی پیدا کنید . پیشنهاد می کنیم قبل از خرید مطلب تشخیص آرکوپال اصل را مطالعه کنید .

بهترین مارک سرویس آرکوپال

بهترین مارک سرویس آرکوپال چیست ؟

امروزه به دلیل محبوبیت ظروف آرکوپال ، برندهای متفاوتی شروع به تولید این ظرف آرکوپال کرده اند . از جمله کشور هایی که سرویس آرکوپال تولید میکنند میتوان به ایران ، چین ، امارات ، اسپانیا و به خصوص فرانسه که خاستگاه این ظروف است اشاره کرد . شاید نتوان یک برند را به عنوان بهترین مارک سرویس آرکوپال نام برد اما در این قسمت چند نمونه از بهترین مارک ظروف آرکوپال را همراه با ویژگی هایشان به شما معرفی خواهیم کرد .

بهترین مارک سرویس آرکوپال چیست ؟

بهترین مارک آرکوپال ایرانی

از بهترین مارک ها سرویس آرکوپال ایرانی می توان به برند های ایرانی پارس اپال ، آذین اپال و مقصود ، آرکوپال فرانسوا و … نیز اشاره کرد که در ادامه مقاله شما را با پرفروش ترین سرویس های غذاخوری آن ها آشنا خواهیم کرد .

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال مربع لب طلا

سرویس غذاخوری۲۶ پارچه آرکوپال مربع مورانو طرح سنگی

سرویس غذاخوری سرامیکی شش نفره 31 پارچه اوست طرح ماربل

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال پیچ لب طلا

1. سرویس آرکوپال ایرانی پارس اوپال

شرکت پارس اوپال فعالیت خود با هدف همکاری با گروهی از متخصصان این صنعت و بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته در سال 1376 آغاز کرد . کارخانجات آرکوپال ایرانی پارس اوپال جزو اولین تولید کننده های ظروف اوپال در ایران محسوب می شوند . لازم به ذکر است که بگوییم این شرکت در سال 1383 تحت لیسانس انگلستان به بهره برداری رسید .

آرکوپال پارس اوپال

پرفروش ترین ظروف آرکوپال پارس اپال

• سرویس آرکوپال ایرانی 28 پارچه پارس اوپال مدل Venous
• سرویس ظروف آرکوپال ایرانی 28 پارچه پارس اوپال مدل Lavender
• سرویس آرکوپال ایرانی 28 پارچه پارس اپال مدل Linda
• سرویس ظروف آرکوپال 28 پارچه پارس اوپال مدل Pulse
• سرویس آرکوپال ایرانی 28 پارچه پارس اوپال مدل Delina

سویس غذاخوری آرکوپال مقصود 26 پارچه فرانسوا طرح لی لا

سرویس غذاخوری۲۶ پارچه آرکوپال مورانو طرح سنگی

سرویس غذاخوری ۲۶ پارچه آرکوپال طرح ساتین

سرویس غذاخوری 25 پارچه آرکوپال طرح بارانه صورتی

2. سرویس آرکوپال ایرانی مقصود

این برند محصولات خود را به بیش از 12 کشور دنیا صادر می کند و عنوان صادر کننده نمونه را در دو سال پیاپی 95 و 96 به دست آورده است . شرکت مقصود پس از تاسیسش از تلاش و فعالیت باز نایستاد و توانست با توسعه ی روز افزون محصولات خود در زمینه ی ظروف چینی و ظرف آرکوپال و … یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین تولید کننده های ظرف آرکوپال ایرانی قرار بگیرد. برند زیر مجموعه آرکوپال مقصود که ظروف آرکوپال ایرانی را تولید می کند با نام لئون اوپال شناخته شده است .

آرکوپال مقصود

پرفروش ترین ظروف آرکوپال مقصود

• سرویس آرکوپال ایرانی 26 پارچه اوپال مقصود برند LEONOPAL مدل شاینا
• سرویس غذاخوری ظروف آرکوپال 26 پارچه اپال مقصود برند LEONOPAL مدل بیوتی
• سرویس غذاخوری آرکوپال ایرانی 26 پارچه اوپال مقصود برند LEONOPAL مدل لاریس
• سرویس آرکوپال ایرانی 26 پارچه مقصود برند LEONOPAL مدل گلوریا
• سرویس غذاخوری ظروف آرکوپال 26 پارچه اپال مقصود برند LEONOPAL مدل سالسا
• سرویس آرکوپال ایرانی 26 پارچه مقصود برند LEONOPAL مدل ساناز

3. سرویس آرکوپال ایرانی آذین اوپال

شرکت آذین اوپال همراه با اولویت قرار دادن چند اصل اساسی و مشورت با جمعی از متخصصان و کارشناسان این حرفه توانسته است ظروف آرکوپال رنگی با طرح ها و شکل های متنوعی به بازار ارائه دهد . این شرکت در سال 1384 تاسیس شد. برند آذین اوپال یکی از بهترین مارک سرویس آرکوپال در بازار به شمار می رود . ظرف آرکوپال ایرانی آذین اوپال از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند.

آرکوپال آذین اوپال

پرفروش ترین ظروف آرکوپال آذین اپال

• سرویس آرکوپال ایرانی 26 پارچه آذین اوپال مدل 0814
• سرویس غذاخوری ظروف آرکوپال 29 پارچه آذین اوپال مدل 128/29
• سرویس آرکوپال ایرانی 25 پارچه آذین اوپال مدل 231
• سرویس غذاخوری ظروف آرکوپال ایرانی 25 پارچه آذین اوپال مدل 412-418
• سرویس آرکوپال ایرانی 25 پارچه آذین اوپال – مدل 380

سرویس 25 پارچه آرکوپال دینو طرح ماهور صورتی

سرویس 25 پارچه آرکوپال دینو طرح نازلین فیروزه

بهترین مارک آرکوپال خارجی

از بهترین مارک سرویس آکوپال خارجی می توان به برند های محبوب و پرطرفدار سرویس غذاخوری آرکوپال لومینارک ، دسینی و … اشاره کرد.

1. سرویس آرکوپال لومینارک

این برند در سال 1825 در فرانسه فعالیت خود را آغاز کرده است . طرح بندی های جذاب و چشم نواز ظروف آرکوپال این کارخانه همراه با قابلیت های بسیار مناسب مانند قابلیت شست و شو ظرف آرکوپال آن در ماشین ظرف شویی و مقاوم بودن در برابر حرارت و … باعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کنند و محصولات خود را به بیش از 160 کشور دنیا ارسال میکند ، از لومینارک به عنوان بهترین مارک ظروف آرکوپال فرانسه نام برده می شود . .

لازم به ذکر است که بگوییم فرانسوا هم نام برندی است که ظروف آرکوپال تولید میکند اما نمیتوان آن را جدا از لومینارک در نظر گرفت در واقع فرانسوا زیر مجموعه برند لومینارک است و محصولات آن ها در سطح بین المللی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند . برای تشخیص لومینارک تقلبی مطلب تشخیص آرکوپال اصل را بخوانید .

آرکوپال لومینارک

پرفروش ترین ظروف آرکوپال لومینارک

• سرویس آرکوپال غذاخوری 44 پارچه لومینارک مدل سیراکو
• سرویس غذاخوری ظروف آرکوپال 19 پارچه لومینارک طرح Kyoko
• سرویس آرکوپال غذاخوری 19 پارچه لومینارک مدل constellation
• سرویس غذاخوری ظروف آرکوپال 26 پارچه لومینارک مدل لوپین
• سرویس آرکوپال غذاخوری 18 پارچه لومینارک مدل Anemone

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی پردیس مدل مرسیا

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی پردیس مدل مرسیا فیروزه ای

2. سرویس غذاخوری آرکوپال دسینی

از دسینی به عنوان یک برند ایتالیایی یاد می کنند . زمانی که محصولات آن به بازار ارائه شد استقبال بسیار خوبی از آن ها شد . نمایندگی این برند در ایران شرکت پرتاب افزار می باشد که محصولات دسینی در ایران با گارانتی و ضامنت همین شرکت به فروش می رسند . علاوه بر آن این برند با کارخانجات مقصود هم وارد همکاری شده است . از جمله از بهترین مارک سرویس آرکوپال خارجی می توان نام برند دسینی را ذکر کرد .

پرفروش ترین ظروف آرکوپال دسینی

• سرویس ظروف آرکوپال 26 پارچه دسینی مدل New Samanta
• سرویس آرکوپال غذا خوری 26 پارچه دسینی مدل اودیسه نسکافه ای
• سرویس غذاخوری آرکوپال 26 پارچه دسینی مدل Lorenza Violet
• سرویس آرکوپال غذا خوری 26 پارچه دسینی مدل نیو سیلویا
• سرویس ظروف آرکوپال 26 پارچه دسینی مدل Sharlot
• سرویس آرکوپال غذا خوری 26 پارچه دسینی مدل رومئو

آرکوپال دسینی

آرکوپال ایرانی یا آیروپال چیست ؟

مطمئنا اگر سری به بازار ظرف و ظروف بزنید نام هایی مانند آیروپال ، اوپال و آرکوپال را شنیده اید و به احتمال زیاد این سوال برای شما پیش می آید که تفاوت آن ها در چیست ؟

در واقع نام اصلی ظروف آیروپال و آرکوپال ، ظروف اوپال می باشد. اما با توجه به نام شرکت و کشور تولید کننده به آن ها نام های اختصاری نسبت داده اند . نام آرکوپال خود ترکیبی از دو کلمه ی آرک و اوپال می باشد ، در حقیقت بنا به دلیل آن که نام اولین شرکت تولید کننده ی ظروف اوپال آرک بوده است، پیشوند آرک را به اوپال اضافه کرده اند و نام آرکوپال را تشکیل داده اند. در نوع دیگر به کلمه اوپال پیشوند آی را اضافه کرده اند و دلیل آن هم به خاطر نام کشور تولید کننده بود .در حقیقت در زبان لاتین حرف اول نام ایران آی است به همین خاطر به ظروف اوپالی که در ایران تولید میشوند آیروپال می گویند .

فرق اوپال با آرکوپال چیست ؟

همانطور که پیش تر گفتیم از نظر جنس آرکوپال ها با آیروپال ها تفاوتی ندارند و تنها نام کشور تولید کننده آن ها متفاوت است در رابطه با ظروف اوپال نیز هیچ تفاوتی وجود ندارد و به این نکته واقف باشید که تمام سرویس آرکوپال ها و آیروپال ها زیر مجموعه ظروف اوپال به شمار می روند .

فرق اوپال با آرکوپال چیست ؟

ایمنی بهترین مارک ظروف آرکوپال اصل

ظروف اوپال از ایمنی بالایی برخوردار هستند اما این واقعیت وجود دارد که هر چیزی که معروف تر باشد شایعات پشت آن و نمونه های تقلبی آن ها در بازار فراوان تر است ، به همین دلیل چند سال پیش شایعاتی در رابطه با ناسالم بودن ظروف اوپال به وجود آمد و برخی ادعا کردند که با استفاده از این ظروف مسموم شده اند در صورتی که مسمومیت آن ها ناشی از لعاب های نامرغوبی بوده است که بر روی ظروف اوپال قرار داشت و باز هم دلیل آن به نمونه های فیک و تقلبی برمیگردد .

کم کم با گذشت چند سال دوباره برند های مختلف ظروف اوپال را روانه بازار کردند و توانستند محبوبیت این ظروف را برگردانند، با توجه به آن که تا کنون دیگر گزارش هایی مبنی بر ناسالم بودن این ظروف ارسال نشده است میتوان گفت که مطمئنا بهترین مارک سرویس آرکوپال از ایمنی بالایی برخوردار است .

ایمنی بهترین مارک آرکوپال اصل

مزایای بهترین مارک سرویس آرکوپال

1. آرکوپال ها جنسی ما بین شیشه و چینی دارند بنابراین واضح است که آرکوپال ها هم قابل شکستن باشند اما نکته ای که در این جا وجود دارد این است که مقاومت آن ها نسبت به شیشه و چینی بالاتر است و احتمال شکسته شدن آن ها بر اثر ضربه بسیار کمتر از چینی و شیشه است .

2. همانطور گه گفتم ظروف آرکوپال از مقاومت خوبی برخوردار هستند . این مقاومت بالای آن ها طی یه نوع عملیاتی در ساخت آن به نام آنیل کردن می باشد . در واقع در این عمل ظرف آرکوپال را در کوره ای با حرارت بالا قرار میدهند تا مقاومت خوبی را بدست آوردند . با این تفاسیر ظروف سرویس آرکوپال قابلیت آن را دارند تا در مایکروویو و فر و ماشن ظرف شویی مورد استفاده قرار بگیرند .

3. ویژگی بسیار خوبی که باعث شده است تا سرویس آرکوپال ها در دسته ی محبوب ترین سرویس ظروف قرار بگیرند وزن کم آن هاست که آن ها را برای پذیرایی بسیار مناسب کرده است .در این بین افراد زیادی هستند که وزن ظروف برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین سرویس آرکوپال ها گزینه بسیار مناسبی برای ان ها میباشد .

4. ظروف آرکوپال نسبت به ظروف شیشه ای بسیار زیبا تر و چشم نواز تر هستند با این حال در مقایسه با ظروف چینی ممکن است از نظر زیبایی با اختلاف بسیار کمی در رده پایین تر از چینی قرار بگیرند اما با این حال سرویس آرکوپال ها از از نظر ظاهر و امکانات دیگر بسیار محبوب و پر طرفدار هستند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی های دنیا چیزی نمانده است تا این ظروف از همه نظر در رده اول قرار بگیرند .

بهترین مارک سرویس آرکوپال

خرید بهترین مارک ظروف آرکوپال جهیزیه

همانطور که پیش تر گفتم امروزه سرویس آرکوپال ها به دلایل متعددی مانند طرح و رنگ های جذاب ، استفاده در ماشین ظرف شویی ، مقاومت بالا و … از پرطرفدار ترین ظروف در بازار ظرف و آشپزخانه به شمار می روند . علاوه بر آن ها ظروف آرکوپال در میان تازه عروس ها بسیار محبوب هستند، به گونه ای که امروزه میتوان گفت بهترین مارک سرویس آرکوپال ها از اقلام اصلی برای خرید جهاز به شمار می روند . همانطور که بالاتر برای شما بهترین مارک های سرویس غذاخوری آرکوپال ها را شرح داده ام میتوانید بر حسب سلیقه و بودجه مورد نظر از برند های معرفی شده که جزو بهترین ها هستند خریداری کنید تا خرید مطمئن تری را به همراه داشته باشید .

خرید بهترین مارک ظروف آرکوپال

قیمت بهترین مارک سرویس آرکوپال

با توجه به اوضاع اقتصادی که روز به روز در حال تغییر است . برای خرید ظروف بودجه و قیمت آن ها جزو مواردی است که برای اکثر افراد از اهمیت بالایی برخوردار هستند و اکثر مردم به دنبال محصول با کیفیت و با قیمت مناسب می گردند . در کل سرویس آرکوپال ها نسبت به ظروف شیشه ای و چینی از قیمت پایین تری برخوردار هستند . و قیمت آن ها بر اساس ست سرویس و تعداد پارچه های گوناگون و یا خرید آن ها به صورت تکی متفاوت است اما واضح است که قیمت بهترین ظروف آرکوپال ایرانی نسبت به بهترین مارک سرویس آرکوپال خارجی کمتر است پس اگر قیمت برای شما اهمیت فراوانی دارند بهتر است از برندهای با کیفیت ایرانی که در بالا نام بردیم خریداری کنید.

قیمت بهترین مارک سرویس آرکوپال

راهنمای خرید بهترین مارک ظرف آرکوپال اصل

برای خرید بهترین مارک آرکوپال ها لازم است نکاتی را رعایت کنید تا خرید مناسبتری را به همراه داشته باشیم :

1. تا جای ممکن سعی کنید حتما از نمایندگی های معتبر خریداری کنید تا از اصل بودن ظروف مورد نظر و همچنین از ایمنی آن ها اطمینان پیدا کنید .

2. در خرید خود دقت کنید تا خدایی نکرده نمونه های تقلبی سرویس آرکوپال ها که امروزه در بازار ظروف به فراوانی یافت می شوند را به شما نفروشند .

3.  اگر طرح مورد نظر ظروف را مطابق سلیقه خود پیدا نکردید ، میتوانید سرویس آرکوپال ها را به صورت خام خریداری کنید و با قابلیت های عکس بر گردان طرح مورد نظر خود را بروی آن ها ایجاد کنید .

راهنمای خرید بهترین مارک آرکوپال اصل

نکات مهم در استفاده از سرویس غذاخوری آرکوپال

1. بهتر است برای شست و شوی این ظروف از شوینده های مناسب و مرغوبی استفاده کنید تا جلا و درخشندگی خود را همیشه حفظ کنند .

2. سعی کنید بعد از استفاده از ظروف آرکوپال ، آن ها را بلافاصله بشویید و اگر بعد از شست و شوی آن ها را خشک کنید که بسیار بهتر است .

3. بهتر است سرویس آرکوپال هایی که موج کمتری دارند را خریداری کنید که در این حالت شست و شوی آن ها راحت تر است .

4. در صورت لب پریدگی آن ها بهتر است دیگر از آن استفاده نکنید چرا که ممکن است موجب زخمی شدن دست شما و تجمع آلودگی شود .

نکات مهم در استفاده از ظروف آرکوپال

سوالات متداول

در این قسمت می خواهیم به سوالات پر تکرار شما در مورد سرویس غذاخوری آرکوپال پاسخ دهیم ، شما می توانید سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بهترین مارک آرکوپال آمریکایی چیست ؟

از بهترین مارک آرکوپال آمریکایی در بازار می توان به برند CORELLE نیز اشاره کرد که انواع سرویس غذاخوری آرکوپال ها را تولید می کند .

سرویس غذاخوری آرکوپال پارس اوپال بهتره یا مقصود ؟

پارس اوپال و مقصود از بهترین مارک سرویس آرکوپال ایرانی به شمار می روند ، در واقع این دوتا برند هر دو جزو محبوب ترین ها هستند و ظروف اوپال با کیفیتی را روانه بازار می کنند پس بدین منظور نمی توان تفاوتی در میان آن ها یافت ، شاید تنها تفاوت آن ها در تنوع و قیمت باشد .

کدام مارک ظرف آرکوپال بهتر است ؟

دقیق نمی توان گفت که کدام مارک سرویس غذاخوری آرکوپال بهتر است ، برند های گوناگون زیادی هستند که بهترین مارک سرویس آرکوپال را روانه بازار می کنند ، از جمله از آن ها می توان به پارس اوپال ، آذین اوپال ،دسینی ، لومینارک و … اشاره کرد .

بهترین مارک آرکوپال فرانسه کدام است ؟

در واقع اولین کشوری که ظروف اوپال یا سرویس آرکوپال ها را تولید کرد فرانسه بود ، از بهترین مارک سرویس غذاخوری آرکوپال فرانسه که در ایران نیز بسیار پرطرفدار هستند باید به برند لومینارک اشاره کرد .

جدیدترین سرویس آرکوپال کدام است ؟

برای آن که با جدیدترین سرویس های آرکوپال آشنا شوید نیاز است تا ابتدا برترین برند ها را بشناسید و با مراجعه به سایت های رسمی آن ها با جدیدترین مدل های سرویس غذاخوری آرکوپال آشنا شوید .

بهترین برند آرکوپال ایرانی کدام است ؟

در ابتدای مقاله برترین برند ها را معرفی کرده ایم حال اگر بخواهیم بهترین برند سرویس آرکوپال ایرانی را معرفی کنیم باید به برند های محبوبی چون پارس اوپال ، اذین اوپال ،مقصود و … اشاره کرد .

4.1/5 - (45 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

20 دیدگاه در “بهترین مارک سرویس آرکوپال [نقد و بررسی 5 برند محبوب]

 1. تابان گفت:

  من هم لومینارک داشتم هم آذین اپال، به نظرم ظاهر لومینارک شیک تره البته بازم سلیقه ایه وگرنه کیفیت هردوشون یکیه

  1. shokufeh گفت:

   ممنون از نظرتون

  2. meshkat گفت:

   سلام
   من به مدت 15 ماه از سرویس آذین اپال استفاده کرده ست سفید و آبیش
   یعنی واقعا بی کیفیت تر و افتضاح تر از این جنس ندیدم . رنگ سفیدش پر از خط و خش قاشق شده بوده که چقدر هم برای سلامتی ضرر داره .
   قبل از اینکه بریزم دور ازشون عکس گرفتم اگر میشد عکسها را ارسال می کردم تا همه ببینید چه جنس بی کیفیتی داشت

 2. shahna گفت:

  بنظرتون آرکوپال های آذین اوپال بهتره یا آرکوپال های مقصود ؟ دقیقا سرویس آرکوپال های این دو تا برند چه تفاوت هایی با هم دارند ؟

 3. aleme گفت:

  به نظرتون آیروپال باکیفیت تره یا آرکوپال ، ظروف آرکوپال لومینارک واقعا قشنگ هستن اما به لحاظ کیفیت مطمئم نیستم ازشون کدوم برای جهیزیه بهتره؟

  1. shokufeh گفت:

   ابتدا سعی کنید براساس سلیقه خودتون پیش برید ، آیروپال ها و آرکوپال ها تفاوت چندانی با هم ندارند و از لحاظ کیفیت تقریبا با هم برابری دارند .

 4. مهشید گفت:

  آرکوپال و تو مایکروفر و ماشین ظرفشویی هم میشه گذاشت ؟

  1. پریسا گفت:

   بیشتر ظروف آرکوپال قابلیت گذاشتن تو مایکروفر و ماشین ظرفشویی رو دارند اما باز هم باید به علامات درج شده بر پشت ظروف دقت کنید

 5. علی گفت:

  سلام طور میتونم با تولید کننده محصولات آرکوپال ایرانی صحبت کنم

  1. پریسا گفت:

   سلام باید به سراغ کمپانی های تولید کننده برید دوست عزیز متاسفانه ما اطلاعاتی در این زمینه نداریم

 6. سحر گفت:

  سلام
  ببخشيد كيفيت آركوپال امارت در حد لومينارك فرانسه هست؟

 7. مارال گفت:

  سلام من سرویس پارس اوپال خریدم بعد از چند بار استفاده خش خیلی بدی افتاده چطور میشه این خش ها رو از بین برد ممنون میشم راهنمایی کنید

 8. صالحه گفت:

  سلام وقتتون بخیر کسی تجربه استفاده از ظروف آذین اوپال و آرکوفام رو داشته؟

 9. سحر گفت:

  من ارکوپال دسینی داشتم پشتش درج شده که قابل شست و شو تو ماشین ظرفشو هستو تو ماکروویو میشه گداشت..جنسشو واقعا عالیه بعد چندین سال هنوز لبپرم نشده.راضیم ازش

  1. parisa گفت:

   بله ارکوپال دسینی یکی از بهترین انواع ارکوپال است

 10. مهسا گفت:

  سلام،اوپال دینو،برای کجاست؟؟خوبه؟؟پشتش نوشته بای ایتالیا،یعنی ایرانی نیست؟

  1. parisa گفت:

   با عرض سلام و وقت بخیر آرکوپال دینو ساخت ایران است و در پشت تمامی ظروف آن نوشته شده DESIGN BY ITALIA به معنای طراحی شده به سبک ایتالیایی .

 11. مهسا گفت:

  سلام،اوپال دینو،برای کجاست؟؟خوبه؟؟پشتش نوشته بای ایتالیا،یعنی ایرانی نیست؟ممنون میشم جواب بدین

  1. shokufeh گفت:

   سلام و وقت بخیر بله ، دینو یک برند ایرانی بوده و تمام ظروف اپال آن ساخت ایران است ، پشت این ظروف عبارت دیزاین بای ایتالیا وجود دارد که به معنی طراحی به سبک ایتالیایی می باشد . با توجه به نظرات مصرف کنندگان دینو جزو بهترین ظروف اپال با طراحی های شیک و خاص می باشد .

   در فروشگاه شهر جهاز که لینک آن را در زیر براتون قرار میدهیم میتونید انواع مدل ظروف اپال دینو پر فروش را مشاهده کنید و از قیمت روز آن ها مطلع شوید .

   https://shahrejahaz.ir/opal-dinnerware-set/

 12. وفا گفت:

  من star opalدارم که سال 1399، سرویس 26 پارچه را 550 هزار تومان خریدم که خیلی جنسش بده و استحکام خوبی نداره و همه خورشت خوریهاش حین شستشو چند تکه شده و شکسته انگار با چسب دوقلو اون لبه هاشو چسبوندن . خلاصه افتضاحه و اصلا راضی نیستم . نخرید که مفتم گرونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.