بهترین مارک غذاساز ایرانی و خارجی [پرفروش ترین های 1401]

آبان 25, 1399
بلاگ
بهترین مارک غذاساز

غذاساز چه مارکی خوبه ؟ بهترین غذاساز ایرانی چیست ؟ خیلی از خریداران غذاساز ها وقتی پا به مغازه می گذارند به دنبال شناخت بهترین مارک غذاساز ساخت ایران و خارج هستند و از ما می خواهند تا بهترین مارک ها و برند ها را با تفاوت ها و ویژگی هایشان برای آن ها شرح دهیم تا بتوانند دستگاهی را خریداری کنند که از لحاظ کیفیت و دوام بالا تضمین شده باشند ، مضاف بر آن شناخت بهترین مارک غذاساز به شما کمک خواهد کرد تا هزینه های خود را بهتر مدیریت کنید . در این مقاله قرار است تا بهترین غذاساز حرفه ای بررسی کنیم و بهترین نوع آن را شناسایی کنیم .پیشنهاد می کنم دیگر مقالات ما راجع به غذاساز ها چون غذاساز پارس خزر ، غذاساز فلر و … را مطالعه کنید .

خیلی از نو عروسان که قصد خرید جهیزیه را دارند ، غذاساز ها را در لیست جهاز خود قرار می دهند چرا که می دانند این نوع دستگاه با توجه به کارایی فوق العاده ای که دارد بسیار کاربردی خواهد بود و جزو آن دسته از دستگاه ها نیستند که قرار است در گوشه کابینت آشپزخانه خاک بخورد ، پس اکثر آن ها ترجیح بر این دارند تا بهترین مدل های غذاساز ایرانی و خارجی را بشناسند تا با آگاهی و شناخت کامل دستگاه مناسبی را خریداری کنند .

بهترین مارک غذاساز

بهترین غذاساز ایرانی

بنرد های مختلفی هستند که انواع غذاساز ایرانی را تولید می کنند که از میان آن ها می توان به غذاساز ساخت ایران ناسا الکتریک ، سایا پارس خزر نیز اشاره کرد .

غذاساز ایرانی پارس خزر

در سال 1378 یک شرکت الکتریکی ترکیه ای با یکی از شرکت های زیر مجموعه پارس خزر اقدام شد و برند سایا را تشکیل دادند ، این برند به منظور تولید انواع لوازم برقی خانگی کوچک روانه بازار شده است که محصولات خود را با ضمانت 24 ماهه پارس خزر به دست مشتریان خود می رساند . در پاسخ به سوال غذاساز ایرانی چه مارکی خوبه و یا بهترین غذاساز ساخت ایران چیست برند پارس خزر را باید در صدر لیست قرار دهیم .

بهترین مدل غذاساز ساخت ایران سایا مدل CFP-110

جنس بدنه این مدل غذاساز از پلاستیک مقاوم و با کیفیت است و علاوه بر آن توان مصرفی آن حدود 600 وات است . تیغه های این محصول را از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است تا براثر شست و شو آسیب چندانی به آن ها وارد نشود ، وزن این مدل حدود 6 و نیم کیلوگرم است .

غذاساز سایا مدل CFP-110

غذاساز فیلیپس مدل HR7520

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. ابعاد :۲۴۴x۲۴۴x۳۷۷ سانتی‌متر

. جنس بدنه :پلاستیک

. وزن :۳.۶ کیلو گرم

غذا ساز فیلیپس مدل HR7631

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. عملکرد : عملکرد توربو (Turbo)

. توان: ۶۰۰ وات

. جنس بدنه :پلاستیک

غذاساز فیلیپس مدل HR7778

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. محفظه : محفظه نگهداری اقلام همراه

. ابعاد : ۴۳۶ × ۲۵۴ × ۲۸۹ سانتی‌متر

. محفظه :محفظه نگهداری اقلام همراه

غذاساز بوش مدل MCM3501M

.  امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. ابعاد :۳۷۵ × ۲۲۰ × ۲۶۰ سانتی‌متر

. جنس تیغه : استیل ضدزنگ

. جنس پارچ مخلوط کن : پلاستیک

غذاساز بوش مدل MC812M865

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. ابعاد: ۳۰۰x۲۵۰x۴۳۰ سانتی‌متر

. جنس تیغه :استیل ضد رنگ

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

غذاساز بوش مدل MC812M853G

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. ابعاد : ۴۳۰x۲۵۰x۳۰۰ سانتی‌متر

. توان  : ۱۲۵۰ وات

.  مجهز به جدیدترین تکنولوژی ساخت تیغه

غذاساز کنوود مدل 307

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. محفظه  : محفظه ی تیغه

. عملکرد :عملکرد توربو (Turbo)

. ابعاد : ۲۲۲x۱۹۶x۱۲۲ سانتی‌متر

غذاساز کنوود مدل FDM307SS

. امکانات ظاهری :پایه ضد لغزش

. عملکرد : عملکرد توربو (Turbo)

.ابعاد : ۲۶۶x۲۵۰x۱۴۶ سانتی‌متر

. تعداد تنظیمات سرعت: نج سرعته

غذاساز مولینکس مدل FP 247127

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. عملکرد : عملکرد توربو (Turbo)

. ابعاد :  ۲۰۵x۲۰۵x۳۶۵ سانتی‌متر

. جنس بدنه : پلاستیک

غذاساز مولینکس مدل FP826H10

. محفظه : محفظه نگهداری اقلام همراه

. ابعاد : ۲۳۰ × ۲۸۰ × ۴۰۰ سانتی‌متر

.- دارای ۸ عملکرد

. جنس بدنه : پلاستیک

غذاساز چه مارکی خوبه ؟

این سوال که غذاساز چه مارکی خوبه ؟ از جمله از سوالاتی است که به هنگام خرید غذاساز و بررسی کارایی غذاساز در ذهن خریداران به وجود می آید ، برند های بسیار گوناگونی مانند برند فیلیپس ، برند کنوود ، بوش ، فلر و غذاساز ایرانی … اشاره کرد که در ادامه شما را با انواع برند ها آشنا خواهیم کرد .

1. بهترین غذاساز حرفه ای فیلیپس ( Philips )

فیلیپس نام یک شرکت هلندی است که در سال 1891 در کشور هلند تاسیس شده است ، این شرکت هلندی در زمینه تجهیزات لوازم برقی فعالیت می کند و محصولات خود را به بیش از 100 کشور جهان صادر می کند .

پرفروش ترین غذاساز های فیلیپستوان مصرفیوزن غذاساز
غذاساز فیلیپس مدل HR7631600 وات2.5 کیلوگرم
غذاساز فیلیپس مدل HR77761300 وات6.8 کیلوگرم
غذاساز فیلیپس مدل HR7530850 وات3.5 کیلوگرم
غذاساز فیلیپس مدل HR7320700 وات2.5 کیلوگرم
غذاساز فیلیپس مدل HR7621600 وات3 کیلوگرم

بهترین غذاساز فیلیپس مدل HR7778

این محصول دارای توان 1300 وات است و وزنی حدود 12 کیلوگرم را سبب می شود ، جنس بدنه این مدل از استیل ضد زنگ است و ظرفیت آن به حدود 3 و نیم لیتر است و در حی کار کردن میزان صدای زیادی را از خود تولید نمی کند و در واقع میزان صدای ان براساس اندازه گیری هایی که شده است حدود 86 دسی بل می باشد . این دستگاه تمام قابلیت های گوناگون را دارا می باشد .

غذاساز فیلیپس مدل HR7778

2. غذاساز بوش ( Bosch )

پس از غذاساز ساخت ایران در مورد غذاساز آلمانی نیز از ما سوال می پرسند . در پاسخ به سوال غذاساز چه مارکی خوبه بهتر است برند بوش را حتمامعرفی کنیم . بوش برندی آلمانی است که در سال 1886 در آلمان تاسیس شده است ، این شرکت بزرگ با بکارگیری طراحان و کارشناسانی خبره و هنرمند توانسته است محصولات با کیفیتی را روانه بازار کند ، در این میان برند بوش  با شکست هایی هم رو به رو شد اما توانسته امروزه به یکی از بزرگترین برند ها در زمینه تولید لوازم برقی خانگی تبدیل شود.

بهترین غذاساز های بوشتوان مصرفی وزن دستگاه
غذاساز بوش مدل MCM3501M800 وات3.7 کیلوگرم
غذاساز بوش مدل MCM6406041200 وات6.2 کیلوگرم
غذاساز بوش مدل MCM3200W800 وات4 کیلوگرم
غذاساز بوش مدل MCM4100GB800 وات4.5 کیلوگرم
غذاساز بوش مدل MCM3201B800 وات3.5 کیلوگرم

بهترین مدل غذاساز بوش مدل MCM4200

این مدل غذاساز نزدیک به 5 کیلوگرم وزن دارد و همچنین توان مصرفی ان حدود 800 وات است که بسیار مناسب است ، جنس تیغه این محصول از نوع استیل ضد زنگ ساخته شده است و د کنار آن حدود 1 متر سیم دارد ، این مدل فاقد عملکرد توربو است و ظرفیت آن حدود 1.25 لیتر است ، از جمله از بهترین مدل های غذاساز بوش را در جدول پایین می توانید مشاهده کنید .

غذاساز بوش مدل MCM4200

3. بهترین غذاساز کنوود  ( kenwood )

کنوود نام یک برند ژاپنی است که از آن به عنوان یک شرکت الکترونیکی یاد می شود . این برند ژاپنی از سال 1936 فعالیت خود را آغاز کرده است و در بیش از 44 کشور دنیا دارای نمایندگی است و محصولات خود را صادر می کند .  کنوود بهترین مدل غذاساز ها را روانه بازار می کند. کنوود بهترین غذاساز حرفه ای را تولید می کند .

بهترین غذاساز های کنوود توان مصرفیوزن دستگاه
غذاساز کنوود مدل FDP6131000 وات3.6 کیلوگرم
غذاساز کنوود مدل FDP623 WH1000 وات5 کیلوگرم
غذاساز کنوود مدل FP730900 وات3 کیلوگرم
غذاساز کنوود مدل KM280900 وات5 کیلوگرم
غذاساز کنوود مدل FP730900 وات5 کیلوگرم

بهترین مدل غذاساز کنوود مدل FDM-307SS

این مدل غذاساز از محبوب ترین و پرفروش ترین نوع غذاساز از برند معروف کنوود است ، این مدل غذاساز نزدیک به 4 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی آن حدود 800 وات است ،جنس تیغه این برند از استیل ضد زنگ است و علاوه بر ان ظرفیت آن حدود 1.2 لیتر است که بر اساس آن می توان گفت ظرفیت مناسبی را شامل می شود .

غذاساز کنوود مدل FDM-307SS

4. غذاساز مولینکس ( Moulinex )

از دیگر بهترین مارک غذاساز می توان به برند مولینکس اشاره کرد ، مولینکس یک برند فرانسوی است که در سال 1937 شروع به فعالیت می کند ، از جمله از دستگاه هایی که مولینکس روانه بازار می کند می توان به چرخ گوشت ، آبمیوه گیری ، تو بخار ، غذاساز ، خرد کن و … اشاره کرد . اکمثر خریداران پس از غذاساز ایرانی در مورد غذاساز فرانسوی مولینکس نیز سال میپرسند .

بهترین غذاساز های مولینکستوان مصرفیوزن دستگاه
غذاساز مولینکس مدل FP7371000 وات9 کیلوگرم
غذاساز مولینکس مدل FP828H101200 وات7.5 کیلوگرم
غذاساز مولینکس مدل FP513750 وات4 کیلوگرم
غذاساز مولینکس مدل FP5241750 وات2 کیلوگرم
غذاساز مولینکس مدل FP824H1000 وات5.1 کیلوگرم

بهترین مدل غذاساز مولینکس مدل FP7332

این مدل غذاساز که از محبوب ترین مدل غذاساز های مولینکس به شمار می رود به همراه آسیاب به افراد فروخته می شود ، این مدل غذاساز دارای عملکرد لحظه ای می باشد و علاوه بر آن ظرفیتی به حدود 3 لیتر را دارا می باشد که می توان گفت از ظرفیت مطلوبی برخوردار است .  توان بهترین نوع غذاساز مولینکس حدود 100 وات است و حدود 9 کیلوگرم وزن دارد .

غذاساز مولینکس مدل FP7332

5. بهترین غذاساز فلر ( Feller )

در پاسخ به سوال غذاساز چه مارکی خوبه قطعا باید برند فلر را ررسی کنیم . یکی از معروف ترین برند های لوازم خانگی برند فلر می باشد که در سال 1994 در کشور آلمان آغاز به فعالیت کرده است و بهترین غذاساز حرفه ای را تولید می کند . فلر انواع لوازم برقی آشپزخانه را تولید می کند و با توجه به تنوع بالایی که محصولات این برند دارد می توان به مشتری این اطمینان را داد که هر محصولی که نیاز دارد به راحتی از برند فلر پیدا کند .

بهترین غذاساز های فلرتوان مصرفیوزن غذاساز
غذاساز فلر مدل HB 851800 وات 2.5 کیلوگرم
غذاساز فلر مدل FP22750 وات3.5 کیلوگرم
غذاساز فلر مدل FP210500 وات3.5 کیلوگرم
غذاساز فلر مدل FPB 75750 وات3 کیلوگرم
غذاساز فلر مدل FP200500 وات2 کیلوگرم

بهترین مدل غذاساز فلر مدل FPB 100

این مدل از غذاساز که از بهترین مارک غذاساز برند فلر تولید شده است توان مصرفی حدود هزار وات را شامل می شود و علاوه بر آن جنس بدنه و جنس تیغه آن هر دو از جنس استیل ضد زنگ شاخته شده اند و حدود دو لیتر ظرفیت دارد ، از دیگر مدل های پرفروش غذاساز می توان به مدل های جدول زیر اشاره کرد . پس از معرفی غذاساز ساخت ایران در مورد معرفی غذاساز آلمانی می توان به این مدل غذاساز نیز اشاره کرد .

غذاساز فلر مدل FPB 100

6. غذاساز بایترون (Bitron)

بایترون نام یک شرکت موفق بین المللی  است که در سال 1955 میلادی در زمینه تولید انواع لوازم خانگی شروع به فعالی کرده است ، از جمله بهترین مارک غذاساز می توان برند بایترون را نام برد که برخی در ایران آن را با نام بیترون می شناسند .

بهترین مدل غذاساز بایترون مدل BMR-5000

این نوع غذاساز دارای عملکرد توربو است . از دیگر قابلیت ها و ویژگی های این نوع بهترین غذاساز حرفه ای می توان به توان مصرفی حدود 800 وات آن و علاوه بر آن ظرفیت تقریبا 1و نیم لیتری آن اشاره کرد و همچنین حدود یک و نیم کیلو گرم هم وزن دارد که قطعا می توان گفت جزو دسته غذاساز های سبک شمرده می شوند .

غذاساز بایترون خوبه ؟

با توجه به نظرات مصرف کنندگان در استفاده از غذاساز بایترون می توان این گونه برداشت کرد که غذاساز های بایترون از کیفیت خوبی برخوردار هستند و با توجه به ویژگی هایی که دارند دارای ارزش خرید بالایی هستند .

غذاساز بایترون مدل BMR-5000

7. غذاساز براون ( Braun )

براون یکی دیگر از شرکت های الکترونیکی معروف آلمانی است که در سال 1921 تاسیس شده است ،  در واقع این برند زیر مجموعه شرکت پروکتر اند گمبل است که بهترین مدل های غذاساز را روانه بازار می کند . در پاسخ به سوال غذاساز چه مارکی خوبه؟ حتما برند براون را شرح میدهیم .

بهترین غذاساز های براونتوان مصرفیوزن غذاساز
غذاساز براون مدل FX3030600 وات
غذاساز براون مدل FP51601000 وات7 کیلوگرم
غذاساز براون مدل FP51501000 وات6 کیلوگرم
غذاساز براون مدل FP3020600 وات4.4 کیلوگرم
غذاساز براون مدل FP3010600 وات3.7 کیلوگرم

بهترین مدل غذاساز براون مدل K700

این نوع غذاساز از برند براون حدود 6 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی ان شامل 600 وات می شود ، جنس بدنه این مدل از جنس تیغه ان متفاوت است ، جنس بدنه آن از پلاستیک و جنس تیغه آن از استیل ضد زنگ است . این مدل غذاساز جزو پر طرفدارترین هاست .

غذاساز براون مدل K700

8. بهترین غذاساز آرزوم

برند آرزوم در سال 1953 فعالیت خود را آغاز کرده است که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی فعالیت می کند ، این برند با تکیه بر اصول و مقررات خود و پایبندی به این امور توانسته است تا انواع لوازم خانگی را روانه بازار کند . پس از معرفی غذاساز ساخت ایران از بهترین غذاساز حرفه ای ساخت ترکیه می توان به برند آرزوم نیز اشاره کرد .

بهترین مدل غذاساز آرزومتوان مصرفیوزن غذاساز
غذاساز آرزوم مدل ماکسیما AR113611000 وات5 کیلوگرم
غذاساز آرزوم مدل AR1361000 وات
غذاساز آرزوم مدل AR161700 وات2.1 کیلوگرم
غذاساز آرزوم مدل AR10031000 وات1 کیلوگرم
غذاساز آرزوم مدل AR144750 وات3.6 کیلوگرم

بهترین مدل غذاساز آرزوم مدل AR171

یکی دیگر از بهترین غذاساز حرفه ای این مدل از برند آرزوم است مه دارای توان مصرفی 700 وات است و قابلیت های گوناگونی را سبب می شود ، این محصول دارای عملکرد توربو است و علاوه بر آن تیغه آن از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است که ویژگی های بسیار بالایی را برای آن سبب می شود .

غذاساز آرزوم مدل AR171

10. غذاساز هاردستون

این برند در سال 2001 تاسیس شده است ،این برند انواع لوازم خانگی کوچک برقی را تحت ضمانت لیسانس انگلستان به بازار عرضه می کند . این برند لوازم خانگی با آن که سابقه چندان طولانی ندارد اما توانسته است تا در تولید محصولات با کیفیت بسیار عالی عمل کند .

پرفروش ترین غذاساز های هاردستونتوان مصرفیوزن غذاساز
غذااسز هاردستون مدل FPS10021000 وات5.9 کیلوگرم
غذااسز هاردستون مدل FPP1024S1000 وات2.6 کیلوگرم
غذااسز هاردستون مدل FP6204700 وات
غذااسز هاردستون مدل FPP10031000 وات4.7 کیلوگرم
غذااسز هاردستون مدل FPP10011100 وات3.5 کیلوگرم

بهترین مدل غذاساز هاردستون مدل FPS1002

این نوع غذاساز با آن که از عملکرد توربو برخوردار نیست اما در عوض دارای عملکرد لحظه ای است ، جنس بدنه این دستگاه کاملا از دایکاست آلومینیوم است و توان مصرفی آن 1000 وات است و ظرفیت خرد کن آن حدود 3 و نیم لیتر است در ادامه بهترین نوع غذاساز های هاردستون را نام میبریم.

بهترین مارک غذاساز

غذا ساز ایرانی و خارجی خوبه یا نه ؟

خیلی از نو عروسان در هنگام خرید جهیزیه خود به دلیل قیمت های بالای بسیاری از دستگاه ها مجبور به حذف چندین نوع از کالاهای جهیزیه می شوند ، اما سوالی که در این جا وجود دارد این است که آیا غذاساز خوبه یا نه ؟ …

به طور قطع می توان به این موضوع اشاره کرد که وجود غذاساز ها بسیار کاربردی هستند و توصیه ما این است که آن را از لیست جهیزیه خود حذف نکنید ، در حقیقت غذاساز ها به گونه ای طراحی شده اند که چندین نوع دستگاه را در خود جای داده اند و شامل کاربرد های بسیار متنوعی می شوند ، قبل از خرید حتما بهترین مارک ها را بشناسید تا بتوانید بهترین غذاساز حرفه ای را خریداری کنید .

بهترین مارک غذاساز چند کاره

در کل غذاساز ها از جمله از دستگاه هایی هستند که با خرید آن ها می توانید از چندین مدل دستگاه بهره ببرید ، یک غذاساز چندکاره از قابلیت های متفاوتی مانند خرد کردن ، همزن ، رنده کردن ، خمیر زدن ، حلقه حلقه کردن و … اشاره کرد . تمام بهترین مارک های غذاساز که در بالا نام بردیم غذاساز های چند کاره را تولید می کنند .

غذاساز فلر مدل FP70

. ابعاد : ۳۳×۲۲×۲۲ سانتی‌متر

. جنس تیغه : استیل

. تعداد تنظیمات سرعت : سه سرعته

. دستگاه آماده سازی غذا  : خردکن

غذاساز فلر مدل FPB 22

. عملکرد : عملکرد لحظه‌ای (Pulse)

. سایر ویژگی‌ها : – دارای سوییچ ایمنی

. توان : ۵۰۰ وات

. ظرفیت مخلوط کن : ۱.۸

غذاساز فلر مدل FPB 24

. امکانات ظاهری :پایه ضد لغزش

. عملکرد  : عملکرد لحظه‌ای (Pulse)

. ابعاد : ۲۴×۲۰×۳۸ سانتی‌متر

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

غذاساز سی کات مدل FP-300

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. محفظه : محل نگهداری سیم برق

. عملکرد : دارای عملکرد بی صدا

. ابعاد : ۲۹x۲۹x۳۲ سانتی‌متر

غذاساز سی کات کد 112

. ابعاد : ۴۵۰*۳۵۰*۳۰۰ سانتی‌متر

. وزن : ۶ گرم

. جنس بدنه: پلاستیک

. سایر ویژگی‌ها : خرد کن چرخ گوشت سبزی خردکن رب گیر

غذاساز سایا مدل CFP-110

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. محفظه : محفظه نگهداری اقلام همراه

. ابعاد  : ۴۵۰ × ۲۰۰ × ۴۶۰ سانتی‌متر

. جنس ظرف خردکن : پلاستیک

غذاساز میگل مدل GFP 800

. ابعاد : ۱۷۰x۱۲۵x۱۲۵ سانتی‌متر

. وزن : ۲.۹ گرم

. طول سیم : ۲ سانتی متر

. توان : ۸۰۰ وات

غذاساز جی پاس مدل GHB6137

. جنس بدنه : استیل – پلاستیک

. دو ظرف خرد کن سری خمیر زن سری گوشت کوب

.  دارای ظرف ۶۰۰ میلی لیتری برای ریختن آب میوه

غذاساز بلک اند دکر مدل KR43-B5

. عملکرد : عملکرد توربو (Turbo)

. ابعاد :۳۰۰x۳۰۰x۲۰۰ سانتی‌متر

. جنس بدنه : پلاستیک فشرده

. خردکن با ظرف ۱.۲ لیتری

غذاساز کوک پلاس مدل Midimix

. امکانات ظاهری : پایه ضد لغزش

. ابعاد : ۱۰۰x۱۰۰x۲۰۰ سانتی‌متر

. توان : ۵۵۰ وات

. توضیحات تیغه : تیز شده با لیزر

غذاساز مارک سوئیس پلاس خوبه ؟

در پاسخ به این سوال لازم است بیان کنیم که غذاساز سوئیس پلاس با داشتن خرد کن ، مخلوط کن و دیگر قابلیت ها کار را برای آشپزی شما راحت کرده است . برای آن که مطمئن شوید تا افرادی که از غذاساز سوئیس پلاس استفاده کرده راضی بوده اند توصیه می کنم تا از آن ها پرس و جو کنید و نظرات آن ها مطالعه کنید ، اگر شما از مارک سوئیس پلاس استفاده کرده اید پیشنهاد می کنم تجربه خود را با ما در قسمت نظرات و دیدگاه به اشتراک بگذارید .

غذاساز سایا خوبه ؟

از بهترین غذاساز حرفه ای ایرانی می توان به برند سایا اشاره کرد که تقریبا یکی از برند های زیر مجموعه ایرانی به شمار می رود ، البته اگر به دنبال دیگر غذاساز ایرانی می باشید به شما برند ناسا الکتریک را معرفی میکنیم.

مارک کنوود بهتره یا بوش ؟

هم غذاساز های کنوود و هم غذاساز های بوش اصل از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار هستند اما انتخاب از میان غذاساز کنوود و بوش بستگی به سلیقه و انتظار خود شما دارد چرا که ممکن است باری یک فرد قیمت و بودجه خرید غذاساز اهمیت داشته باشد برای فرد دیگر ظرفیت و کارایی اهمیت داشته باشد به همین دلیل لازم است تا هر دو برند را بررسی کنید تا به یک نتیجه دقیق طبق انتظارات خود برسید .

بهترین مارک غذاساز چند کاره

راهنمای خرید بهترین غذاساز حرفه ای

پس از معرفی انواع غذاساز ساخت ایران و خارج حال قصد داریم تا نکات مهم در راهنمای خرید را بیان کنیم .

1. توان مصرفی غذاساز ایرانی و خارجی

با توجه به این موضوع که غذاساز ها جزو دستگاه های پر کاربرد به شمار می روند به همین دلیل باید دستگاهی را خریداری کنید که از توان مناسبی برخوردار باشد ، توان غذاساز ها از 400 وات تا 1100 وات متفاوت است ، در واقع هر قدر که توان دستگاه بیشتر باشد سرعت آن هم بالاتر می رود ، برای مصرف خانگی پیشنهاد ما به شما دستگاهی با توان 700 تا 800 وات است .

2. ظرفیت مدل غذاساز ساخت ایران و خارج

غذاساز ها دارای ظرفیت های گوناگونی هستند ، در واقع ظرفیت غذاساز خود را باید بر اساس تعداد افراد خانواده خود مشخص کنید ، به عنوان مثال ظرفیت های یک و نیم لیتری تا ظرفیت دو لیتر برای خانواده های 4 نفره کاربرد دارد ، اما اگر تعداد افراد خانواده شما ببیشتر است بهتر است به سراغ غذاساز های با ظرفیت دو لیتر به بالا بروید .

راهنمای خرید بهترین غذاساز

3. جنس تیغه غذا ساز ایرانی و خارجی

به هنگام خرید غذاساز به جنس تیغه ها و جنس دستگاه توجه ویژه ای نشان دهید ، در واقع غذا ساز هایی که جنس آن ها از پلاستیک است ممکن است زودتر آسیب ببینند اما جنس شیشه ای از مقاومت بالاتری برخوردار است ، با توجه به این موضوع که غذاساز ها بسیار پرکاربرد هستند بهتر است تیغه های آن ها از جنس فولاد ضد زنگ یا استیل ضد زنگ باشد .

4. قابلیت میکروسوییچ در غذاساز ساخت ایران و خارج

این قابلیت بسیار کاربردی است پس به همین دلیل باید حتما توجه ویژه ای به آن نشان دهید ،وجود این قابلیت باعث می شود تا زمانی که پارچ به درستی بر روی دستگاه قرار نگرفته است دستگاه روشن نشود و شروع به فعالیت نکند ، در واقع اگر دستگاه آماده نباشد و آن را روشن کنید ممکن است آسیب های جدی به آن وارد شود . البته بهترین مارک غذاساز و بهترین مدل های غذاساز از این قابلیت برخوردار هستند .

قابلیت میکروسوییچ در غذاساز

5. وزن دستگاه غذاساز ایرانی و خارجی

بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که از وزن مناسبی برخوردار باشند ، عموما شما قرار است هر بار که به این دستگاه نیاز دارید آن را از کابینت خارج کنید و سپس بر سر جای خود قرار دهید ، پس بهتر است به هنگام خرید غذاساز ابتدا آن را در دست بگیرید تا از وزن آن مطمئن شوید .

6. میزان صدای دستگاه

این گزینه باری بسیاری از افراد پر اهمیت است ، قبل از خرید غذاساز پیشنهاد می کنم تا میزان صدای آن را تست کنید و اگر به سر و صدا حساس هستید بهتر است تا به سراغ دستگاهی بروید که سر و صدای کمتری را تولید می کند .

راهنمای خرید بهترین مارک غذاساز

7. پایه ضد لغزش و طول سیم

وجود پایه ضد لغزش باعث می شود تا دستگاه شما سر و صدای کمتری تولید کند و همچنین در حین کار کمتر دچار لغزش و لرزش شود . نکته دیگری که وجود دارد باید آن را قبل از خرید بررسی کنید طول سیم غذاساز است ، اگر پریز های برق شما در فاصله های دوری قرار دارد بهتر است به سراغ دستگاه هایی بروید که طول سیم بلند تری داشته باشند .

8. قابلیت های دیگر غذاساز ساخت ایران و خارج

غذاساز ها دستگاه هایی هستند که افراد زیادی آن ها را با قابلیت های کاربری و متنوع آن ها مانند خمیر زدن ، رنده کردن ، خرد کردن ، آبمیوه گیری و … می شناسند . قبل خرید ، قابلیت های دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید تمام کارایی های مورد نیاز شما را دارا می باشد .

9. قیمت غذاساز ایرانی و خارجی

غذاساز ها از پرکاربرد ترین دستگاه ها به شمار می روند که از قابلیتهای بسیار زیادی برخوردار هستند ، قیمت غذاساز ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان به نوع برند ، تعداد تیغه های آن ، کارایی های آن و … اشاره کرد ، قیمت غذاساز ها به طور مانگین بین 1 تا 7 یا 8 تومن متغیر است.

راهنمای خرید بهترین مارک غذاساز
غذاساز ایرانی خوب چی بخرم ؟

برای خرید یکی غذاساز خوب بهتر است تا به سراغ راهنمای خرید غذاساز بروید ، ابتدا سعی کنید برند مناسبی را انتخاب کنید و سپس غذاسازی را تهیه کنید که از وزن و توان مصرفی مناسبی برخوردار باشد و همچنین تمام کاربرد های مورد نیاز شما را دارا باشد .

نظرات راجع به مارک مارک سوئیس پلاس

در این مطلب به پاسخ سوال مارک سوئیس پلاس خوبه؟ نیز پاسخ داده ایم .

بهترین مارک غذاساز خارجی کدام است ؟

در ایران نمایندگی های گوناگونی از برند های خارجی وجود دارد که به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید ، از بهترین مارک غذاساز خارجی می توان به برندهای خارجی معروفی چون بایترون ، کنوود ، مولینکس ، فیلیپس ،بوش ، غذا ساز ایرانی ناسا الکتریک و … اشاره کرد که در مقاله راجع به آن ها توضیح دادیم.

بهترین مدل غذاساز کدام مدل است ؟

در ابتدای مقاله بهترین مدل های غذاساز را برای شما شرح داده ایم ، اما بهتر است این نکته را بدانید که بهترین مدل غذاساز باید صدای کم و وزن کمی داشته باشد و همچنین ظرفیت آن مناسب برای تعداد افراد خانواده خریداری شود و علاوه بر آن از توان مصرفی مناسبی برخوردار باشد .

بهترین غذاساز ساخت ایران و خارج چیه ؟

در این میان بهترین مدل غذاساز ، غذاسازی است که توسط برندهای معتبری چون مولینکس ، آرزوم ، بوش ، کنوود و … تولید شوند . بهترین نوع غذاساز باید از ویژگی های  خوبی برخوردار باشد و تمام قابلیت هایی چون خرد کردن ، رنده کن ، آبمیوه گیری ، مخلوط کن و …. را دارا باشد .

4.4/5 - (25 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

8 دیدگاه در “بهترین مارک غذاساز ایرانی و خارجی [پرفروش ترین های 1401]

 1. sara گفت:

  خیلی عالی بود ممنون از مطالبتون💌 به همه خریدنشو پیشنهاد میکنم من خودم خیلی وقته ازین محصول استفاده میکنم واقعا راضیم😉

  1. ناهید گفت:

   خیلی مقاله مفیدی بود، خیلی ممنون که به همه جنبه ها توجه کردید.

 2. ناشناس گفت:

  مطلب خوبی بود ممنون
  خیلی از فروشگاه های اینترنتی هم وزنشو مینویسن که این راهنمای خوبیه

  1. parisa گفت:

   خوشحالیم که راضی بودید . ما مواردی رو ذکر میکنیم که بیشترین سوال در مورد اون وجود داشته

 3. رسول گفت:

  عالی بود ممنون

  1. parisa گفت:

   خرسندیم از این که راضی بودید .

 4. ه گفت:

  بسیار مفید بود. سپاسگزارم

  1. parisa گفت:

   خوشحالیم از این که راضی بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.