بلاگ

بهترین مارک سماور گازی چیه؟[بهترین های خارجی و ایرانی 1400]

بهترین مارک سماور گازی چی بخرم ؟

سماور گازی چه مارکی خوبه بخرم ؟ همانطور که می دانیم چایی یکی از بخش های جدا ناپذیر از زندگی ایرانیان می باشد و اگر شما هم همانند من از دسته ی عاشقان چای هستید و به دنبال خرید بهترین مارک سماور گازی می باشید و سوالاتی از قبیل بهترین مارک سماور گازی چی بخرم ؟ سماور گازی عالی نسب خوبه یا نه ؟ و یا …. پیش آمده است در این مقاله همراه من باشید تا در ادامه به بررسی بهترین مدل ها و برند های مختلف سماور گازی موجود در بازار بپردازیم و آن ها را زا لحاظ ویژگی ، قیمت ، کیفیت و … با یکدیگر مقایسه بکنیم و سپس تصمیم به خرید بگیریم.

از بهترین برند های موجود در بازار می شود به سماور گازی عالی نسب ، پرتو ، پلان و …. نیز اشاره کرد که در بازار بسیار پر طرفدار می باشند و در صدر لیست بهترین و پر فروش ترین موجود در بازار می باشند که در ادامه به صوت مختصر در ارتباط با هرکدام توضیحاتی داده شده است تا شما بر اساس ویژگی های هر کدام بتوانید بهترین را انتخاب بکنید. پیشنهاد می کنم مطلب سماور برقی چه مارکی خوبه و کتری و قوری ، کتری و قوری یونیک و کتری برقی خوب چی بخرم را مطالعه کنید .

بهترین مارک سماور گازی چی بخرم ؟

بررسی و معرفی بهترین مارک سماور گازی در بازار

برای پاسخ به سوال سماور گازی چه مارکی خوبه نیاز است تا ابتدا بهترین مارک های سماور گازی را بشناسید و در میان آن ها یکی را به عنوان بهترین انتخاب کنید .

1. بهترین مارک سماور گازی برند عالی نسب ( alinassab )

یکی از بهترین برند های موجود در بازار در عرصه ی تولید سماور گازی برند عالی نسب می باشد . این برند با توجه به ویژگی هایی که به خریدار ارائه می دهد از جمله کیفیت و طول عمر بالا در بازار بسیار محبوب شده است و توانسته طرفداران مخصوص خودش را جذب بکند. قیمت سماور گازی های برند عالی نسب در محدوده قیمتی برابر با دو تا پنج میلیون قرار دارد و بر اساس اندازه ، شکل ظاهری و مواد بکار رفته شده در محصولات این قیمت ممکن است تغییر بکند.

بسیاری از کاربرانی که سماور های گازی برند عالی نسب را خریداری کرده بوده اند از خرید خود بسیار راضی بوده و از کیفیت بالای سماور گازی های برند عالی نسب تعریف می کردند.

لازم به ذکر است سماور های گازی تولید شده توسط این برند از جنس برنج می باشد که سبب می شود حرارت به خوبی در تمام فضای پخش بشود و آب در سریع ترین زمان ممکن به نقطه س جوش برسد. در ادامه لیستی از بهترین مدل های سماور گازی مارک عالی نسب آورده شده است.

 بهترین مارک سماور گازی برند عالی نسب ( alinassab )

لیستی از بهترین مارک سماور گازسوز برند عالی نسب ( alinassab )

 • بهترین سماور گازسوز عالی نسب مدل Naghshineh Simin
 • بهترین سماور گازسوز عالی نسب مدل Ganjineh Simin
 • بهترین سماور رواجاقی عالی نسب مدل Abgineh
 • بهترین سماور گازسوز عالی نسب مدل Sahand
 • بهترین سماور گازسوز عالی نسب مدل Toranj

2. بهترین سماور گازی مارک پلان ( plan )

یکی دیگر از بهترین برند های موجود در بازار که بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است برند پلان می باشد . یکی از ویژگی های مهم این برند وجود گارانتی 2 ساله پس از خرید می باشد که خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد و نشان دهنده ی این می باشد که این برند از جنس سماور گازی خودش اطمینان خاطر بالایی دارد که آن را به مدت زمان دو سال گارانتی می کند. جنس بدنه ی سماور گازی این برند از جنس برنج می باشد که سبب می شود آب زودتر به نقطه ی جوش خودش برسد .

از دلایل پر طرفدار بودن این برند همچنین می شود به وجود طراحی بسیار شیک و چشم نوازی که دارد اشاره کرد که سبب می شود فضای آشپزخانه شما زیباتر از قبل جلوه کند. قیمت سماور گازی پلان در محدوده قیمتی سه تا شش میلیون تومان متغیر می باشد و بر اساس ویژگی هایی که ارائه می دهد که از جمله جنس بدنه ، حجم و …. قیمت آن تغییر می کند.

بهترین سماور گازی مارک پلان ( plan )

لیستی از بهترین مارک سماور گازی برند پلان ( plan )

 • بهترین سماور گازی پلان فندک و پیلوت دار مدل 1580PD
 • بهترین سماور گازی فندک و پیلوت دار مدل 1515PD
 • بهترین سماور گازسوز پلان کد 1583
 • بهترین مارک سماور گازی برند پلان مدل 1511

3. بهترین مارک سماور گازی برند البرز

البرز یکی از برند های معروف ایرانی می باشد که در بازار در عرصه ی تولید و ساخت سماور گازی بسیار خوش درخشیده است و جزو دسته ی بهترین سماور گازی در بازار می باشد . این برند ایرانی همانند برند های دیگر با تولید و طراحی خیره کننده ی سماور های گازی خود توانسته در دل بسیاری از مشتریان خودش را جای بدهد و همچنین به علت قیمت معقولی هم که دارد جزو انتخاب اولیه ی خریداران گردد.

قیمت سماور گازی برند البرز در محدوده قیمتی یک میلیون تومان تا یک میلیون و پانصد تومان نیز قرار دارد که با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد از جمله کیفیت و طول عمر بالا از ارزش خرید بالایی برخوردار می باشد . همچنین بسیاری از کاربران سایت های مختلف از خرید سماور از این برند راضی بوده اند.

 بهترین مارک سماور گازی برند البرز

لیستی از بهترین مارک سماور گازسوز برند البرز (alborz)

 • بهترین سماور گازسوز البرز مدل پارسیان
 • بهترین مارک سماور گازسوز البرز مدل 2010
 • بهترین سماور گازسوز البرز مدل صدف
 • بهترین سماور گازسوز البرز مدل نوا
 • بهترین مارک سماور گازسوز البرز طرح قلمکاری

4. بهترین مدل سماور گازی مارک شبنم

برند شبنم از دیگر برند های ایرانی می باشد که به سرعت توانست در بازار محبوبیت زیادی را پیدا کند . این برند ایرانی در ساخت بدنه ی سماور خود از آلیاژ برنج استفاده کرده است. از ویژگی های آلیاژ برنج می شود به مقاوم بودن آن در برابر زنگ زدن و مقاوم بودن آن نسبت به حرارت اشاره کرد . آلیاژ برنج درواقع ترکیبی از دو عنصر مس و فلز روی می باشد که باعث می شود رسوبات آهکی در کفی سماور جمع نشود .

همچنین از ویژگی های دیگری که این برند در ساخت سماور هایش استفاده می کند می شود به ، به کار گیری دسته هایی از جنس بالکیت اشاره کرد که بسیار در برابر حرارت مقاوم می باشد . همچنین قیمت محصولات این برند در محدوده قیمتی برابر با یک میلیون تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد .

 بهترین مدل سماور گازی مارک شبنم

لیستی از بهترین مدل های سماور گازسوز برند شبنم

 • بهترین سماور گازی شبنم مدل v100 ظرفیت 10 لیتری
 • بهترین سماور گازی شبنم مدل v60 ظرفیت 6 لیتر
 • بهترین سماور گازی شبنم مدل v80 ظرفیت 8لیتری

سوالات متداول

سماور گازی چه مارکی خوبه بخرم ؟

یکی از سوالاتی که به طور متداول پرسیده می شود این مورد می باشد که سماور گازی چه مارکی خوبه بخرم ؟ پاسخ این سوال کاملا بر اساس سلیقه ی شما و ویژگی ها متنوع و متفاوتی که از سماور گازی می خواهید دارد. اما بر اساس تحقیقات انجام شده و بررسی نظرات کاربران مختلف برند هایی همچون شبنم ، البرز و … جزوی از بهترین سماور های گازی در بازار می باشد و بسیاری از افراد از خرید آن نیز راضی بوده اند.

قیمت سماور عالی نسب چقدر می باشد ؟

قیمت سماور عالی نسب چقدر می باشد ؟

از دیگر سوالات متداول در ارتباط با قیمت سماور عالی نسب می باشد . این برند در ساخت سماورهایش از آلیاژ برنج استفاده می کند که سبب می شود بدنه ی سماور زنگ نزد و سماور از استحکام بالایی نیز برخوردار باشد. از آنجایی که قیمت ها در بازار به صورت نوسانی تغییر پیدا می کند و هر روز شاهد تغییر قیمت ها هستیم نمی شود قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد اما به طور کلی می توان گفت که قیمت این سماور ها در محدوده ی 2 تا 5 میلیون تومان می باشد.

قیمت سماور گازی در بازار چقدر می باشد ؟

پاسخ این سوال از آنجایی که قیمت ها به طور روزانه تغییر می کند کمی سخت و دشوار است اما به طور کلی سماور های گازی در محدوده قیمتی یک میلیون تومان به بالا قرار دارند.

بهترین سماور گازی چی بخرم ؟

از بهترین مارک های سماور گازی می شود به برند های شبنم ، پلان و … نیز اشاره کرد. برای آشنایی بیش تر با این برند ها می توانید این مقاله را مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *