بلاگ

بهترین مارک گوشت کوب برقی [رده بندی برندهای محبوب99]

بهترین مارک گوشت کوب

مدت ها بود که قصد داشتم یک گوشت کوب برقی خوب بخرم ، با خودم فکر کردم بهتره که به سراغ بهترین مدل و بهترین مارک گوشت کوب برقی در بازار بروم ، وقتی که جست وجو کردم با انواع و اقسام مارک ها و برندهای متفاوت روبه رو شدم ، پس تصمیم گرفتم تا معتبرترین و شناخته شدن برند ها را بررسی کنم ، احتمالا با خود فکر کنید که چرا باید برای همچین دستگاهی اینقدر وقت و انرژی بزارم ، شاید گوشت کوب برقی را نتوان جزو لوازمات ضروری آشپزخانه ها به حساب آورد اما می توان آن را یکی از کاربردی ترین دستگاه هایی دانست که می توانید برای آشپزخانه خود تهیه کنید .

اگر سوالاتی مانند این که گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه ، بهترین برند گوشت کوب برقی کدام است و … داشتید با خواندن این مطلب می توانید به جواب سوالات خود برسید و بهترین مدل گوشت کوب برقی را خریداری کنید .

بهترین مارک گوشت کوب

گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه ؟

در پاسخ به سوال گوشت کوب برقی چه مارکی خوبه قرار است بهترین مارک گوشتکوب برقی را همراه با بهترین مدل های گوشت کوب برقی برای شما شرح دهیم .

1. بهترین گوشت کوب برقی بوش (bosch) مدل MS6CA4150

خب قطعا نام برند محبوب و پرطرفدار بوش را می شناسید ، از همین ابتدا قرار است یکی از بهترین مدل گوشت کوب برقی های برند بوش را برسی کنیم . جنس بدنه این نوع گوشت کوب برقی از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم است و حدود 0.5 کیلوگرم وزن دارد ، این محصول با توان 800 وات به فروش می رسد و دارای 12 نوع تنظیمات سرعت دارد ، وجود عملکرد توربو از دیگر ویژگی های این نوع مدل از گوشت کوب برقی بوش می باشد و با لوازم جانبی چون سری گوشت کوب ، سری همزن ،ظرف خرد کن و …. به فروش می رسند ، این نوع گوشت کوب برقی دارای تیغه ای با چهار پره است .

قابلیت آسیاب ندارد
قابلیت خردکن دارد
قابلیت همزندارد
قابلیت خمیرزنندارد
بهترین گوشت کوب برقی بوش (bosch) مدل MS6CA4150

2. بهترین گوشت کوب برقی براون (Braun) مدل MQ535

براون یکی از برند هایی است که در زمینه تولید انواع لوازم برقی آشپزخانه فعالیت می کند ، یکی از محصولات پرفروش براون ها متعلق به گوشت کوب برقی ها می باشد . این مدل از گوشت کوب برقی از برند براون حدود 1.7 کیلوگرم وزن دارد و از بدنه ای با جنس پلاستیک و از میله ای با جنس استیل ساخته شده است . این نوع گوشت کوب برقی دارای توان 600 وات است و دارای دو مدل تنظیمات سرعت است . تعداد تیغه های آن به صورت دو پره وجود دارد و طول کابل آن حدود 0.8 متر است . از دیگر اقلام همراه آن می توان به تیغه میله ای ، همزن ، کاسه خرد کن و … اشاره کرد .برای معرفی بهترین مارک گوشت کوب برقی نباید نام برند براون را فراموش کرد .

قابلیت آسیاب ندارد
قابلیت خردکن دارد
قابلیت همزندارد
قابلیت خمیرزنندارد
بهترین گوشت کوب برقی براون (Braun) مدل MQ535

3. بهترین گوشت کوب برقی فلر (Feller) مدل HB808

نمونه ای دیگری از بهترین مارک گوت کوبب رقی که در بازار وجود دارد می توان به برند فلر اشاره کرد ،گوشت کوب برقی فلر مدل یکی از پرفروش ترینگوشت کوببرقی هعای بازار می باش. و حدود 1و8 کیلوگرم وزن دارد این نوع گوشت کوب برقی از توان 800 وات برخوردار است و دارا ی 5 نوع تنظیمات سرعت متفاوت است . چرخش دو طرفه و عملکردهای توربو و عملکرد لحظه ای در این مدل گوشت کوب برقی مشاهده نمی شود . از دیگر مشخصات کاربردی این مدل می توان به پایه هی بلند و باریک ،تیغه های استیل ضد زنگ ،وجود دستگیره برای جا به جایی و …. اشاره کرد .

قابلیت آسیاب ندارد
قابلیت خردکن دارد
قابلیت همزندارد
قابلیت خمیرزنندارد
بهترین گوشت کوب برقی فلر (Feller) مدل HB808

4. بهترین گوشت کوب برقی مولینکس (Moulinex) مدل DD86

در معرفی بهترین مارک گوشت کوب برقی ها نباید نام برند پرطرفدار مولینکس را از جا انداخت ، در این جا یکی از پرفروش ترین گوشت کوب برقی های مولینکس را برای شما شرح خواهیم داد . این نوع گوشت کوب برقی از عملکرد لحظه ای برخوردار است و دارای میله ای از جنس استیل ضد زنگ است این مدل دارای توان 700 وات است و از این نظر می توان گفت از قدرت خوبی برخوردار است . بهترین گوشت کوب برقی پارس خزر حدود 2 کیلوگرم وزن دارد ، یکی از ویژگی هایی ک باعث شده است تا این محصولات جزو پرفروش ترین ها قرار بگیرد تنوع تنظیمات سرعت آن است که حدود 20 نوع تنظیمات برای عملکرد سرعت دارد . تیغه این مدل از گوشت کوب برقی به صورت چهار پره است و از دیگر اقلامی که همراه با این مدل به فروش می رسند می توان به وجود قطعه مخصوص سس ساز ، همزن فلزی ، وجود پایه جدا شدنی و فناوری اکتیو اشاره کرد .

بهترین گوشت کوب برقی مولینکس (Moulinex) مدل DD86

5. گوشت کوب پارس خزر (Pars khazar)مدل HB-5503AP

از بهترین مارک گوشت کوب برقی ایران قطعا می توان به برند پارس خزر اشاره کرد ، بهترین مدل گوشت کوب برقی پارس خزر مدل HB-5503AP است . جنس بدنه و دسته این نوع گوشت کوب برقی هر دو از جنس پلاستیک است ، این نوع گوشت کوب برقی پارس خزر حدود 1.4 کیلوگرم وزن دارد و دارای توانی به معادل 350 وات است. جنس تیغه های آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است. این نوع گوشت کوب برقی دارای اقلام همراهی چون محفظه خردکن ، پایه های ضد لغزش ، محافظ تیغه ، لیوان پلاستیکی و .. به فروش می رسند . متاسفانه عملکرد های توربو و عملکرد لحظه در این محصول مشاهده نمی شود .

گوشت کوب پارس خزر (Pars khazar)مدل HB-5503AP

راهنمای خرید گوشت کوب برقی 10

1. توان بهترین مارک گوشتکوب برقی

توان گوشت کوب برقی ها معمولا بین 100 تا 500 وات است اما خب مدل های دیگری از گوشت کوب برقی ها با توان ها بالا تری هم وجود دارد . در حقیقت قدرت دستگاه گوشت کوب برقی به توان آن وابسته است ، انتخاب یک گوشت کوب برقی با توان مناسب بستگی به نوع استفاده شما از گوشت کوب برقی دارد. به عنوان مثال برخی از گوشت کوب برقی ها فقط برای خرد کردن و له کردن پیاز استفاده می کنند که برای آن گوشت کوب برقی هایی با توان 100 تا 2000 وات کافی است اما بلعکس برخی ممکن است از گوشت کوب برقی ها برای خرد کردن قطعات یخی استفاده کنند که در این حالت نیاز است تا گوشت کوب برقی با قدرت بالا و توان بالاتر در اختیار داشته باشید .

2. جنس دستگاه و تیغه گوشت کوب برقی

با توجه به این موضوع که هر بار بعد از استفاده از گوشت کوب برقی ها نیاز است آن ها را بشویید توصیه ما این است جنسی از این دستگاه را انتخاب کنید که در صورت شست و شو های مداوم آسیب های جدی به آنان وارد نشود ،به نحوه اتصال تیغه گوشت کوب برقی توجه کنید اگر تیغه های گوشت کوب برقی شما به حالت پیچ و مهره باشد کار شست وشوی آن کمی سخت میشود در کل بهتر است این تیغه ها از جنس استیل با کیفیت و ضد زنگ ساخته شده باشند تا با استفاده های مداوم و شست و شو زنگ نزنن و به خصوص کند هم نشوند . پس بهتر است قبل از خرید خود از این موضوع مطمئن شوید که قطعات دستگاه قابل جدا شدن باشد . اصولا بهترین مارک گوشت کوب برقی از این ویژگی برخوردار است.

جنس دستگاه و تیغه گوشت کوب برقی

3. سرعت دستگاه گوشت کوب برقی

سرعت دستگاه گوشت کوب برقی بسیار مهم است میتوان سرعت دستگاه را از 1تا 15 سطح بندی کرد . برای کاربرد ها و استفاده های متفاوت مانند پوره کردن ، خرد کردن ، له کردن و … میتوانید سرعت های متفاوتی را انتخاب کنید ،هر مدلی از گوشت کوب برقی ها تنظیمات سرعت متفاوتی دارند . پس یک گوشت کوب برقی ایده آل و خوب گوشت کوب برقی است که قطعات آن قابل جداسازی باشند .

4. انتخاب بهترین مارک گوشت کوب برقی

بسیاری از افراد بعد از خرید گوشت کوب برقی و از این موضوع شکایت دارند که چرا بعد از مدتی استفاده از دستگاه خود مشکلاتی مانند کند شدن تیغه ، خاموش شدن یهویی و … برای آنان به وجود می آید برای آن که شما هم جزو این دسته از افراد نشوید پیشنهاد ما این است که به سراغ بهترین مارک گوشت کوب برقی بروید تا دیگر دچار این مشکلات نشوید .

بهترین مارک گوشت کوب

گوشت کوب برقی چیکار میکنه ؟

گوشتکوب برقی ها را می توان از دستگاه های چندکاره دانست که بسیار پرکاربرد هستند . با داشتن یک گوشت کوب برقی می توانید مواد غذایی خود را خرد کنید و یا رنده کنید علاوه بر این با استفاده از گوشت کوب برقی ها می توانید مواد غذایی مورد نیاز خود را به حالت پوره در بیاورید و یا برای چرخ کردن گوشت و مرغ از آن استفاده کنید و … ، پس با این اوصاف می توان نتیجه گرفت که کاربرد گوشت کوب برق ها تا حدودی شبیه به غذاساز ها هستند شاید در موارد کوچکی باهم تفاوت هایی داشته باشند .

طرز استفاده از بهترین گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی یکی از دستگاه های بسیار کاربردی در آشپزخانه است با استفاده از گوشت کوب برقی ها کار ها بسیار سریع تر انجام می شود و به این طریق سرعت عمل کار شما برای پخت انواع غذاها بالاتری می رود .

زمانی که بهترین مارک گوشتکوب برقی را می خرید در کنار آن بروشور و یا دفترچه راهنمایی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید با طرز کار گوشت کوب مورد نظر خود آشنا شوید به علاوه در کنار گوشت کوب برقی ها لوازم جانبی وجود دارد که استفاده از محصول را برای ما بسیار راحت تر می کند پس قبل از خرید بهترین مارک گوشتکوب برقی پیشنهاد می کنیم به سراغ مدلی از گوشتکوب برقی بروید که لوازم جانبی متعددی دارد.

گوشت کوب برقی چند وات خوبه ؟

خیلی از افراد زمانی که وارد مغازه می شوند میپرسند که گوشت کوب برقی چند وات برای آنان بهتر است ، در جواب این سوال باید بگوییم که گوشت کوب برقی ها

غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی ؟

انتخاب بین این دو دستگاه بیشتر بستگی به نوع استفاده و سلیقه شما دارد و نمی تان به طور دقیق برای شما مشخص کرد که غذاساز برای شما بهتره یا گوشت کوب برقی چون ما از انتظاری که شما از این دستگاه ها دارید اطلاعی نداریم.

بهترین مارک های گوشتکوب برقی کدام است ؟

برند های بسیار متفاوتی در بازار وجود دارند که از بهترین مارک گوشتکوب برقی می توان به فلر ، براون ، پارس خزر ، مولینکس و … اشاره کرد . در این مطلب ما بهترین مدل ای این برند ها را برای شما بررسی کرده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *