بلاگ

بهترین مارک آبمیوه گیری [5 مدل از بهترین برند های بازار]

بهترین مارک آبمیوه گیری

هیچ چیز به اندازه نوشیدن یک لیوان آبمیوه طبیعی نمیتواند روز شما را بسازد . فرض کنید در یک ظهر گرم تابستانی به منزل باز گشته اید . یک لیوان آبمیوه خنک طبیعی تنها چیزی است که میتواند شما را سر حال بیاورد . یک لیوان آب پرتقال طبیعی در اول صبح نیز میتواند به نشاط شما در طول روز کمک کند . اما مگر همیشه آبمیوه طبیعی در دسترس آدم هست یا میتوان همیشه به آبمیوه فروشی رفت ؟ برخی آبمیوه فروشی ها هم آنقدر رنگ و اسانس مصنوعی به آبمیوه ها اضافه میکنند که ترجیح میدهیم در خانه خودمان آبمیوه طبیعی تهیه کنیم . برای این منظور به یک آبمیوه گیری خوب نیاز داریم . کم کم داریم به فصل گرما نزدیک میشویم این امر باعث شد تا مقاله امروز را به بررسی بهترین مارک آبمیوه گیری اختصاص دهیم . در ادامه همراه ما باشید .

بهترین مارک آبمیوه گیری

آب میوه گیری چه مارکی خوبه ؟

برای این که بدانیم آبمیوه گیری چه مارکی خوبه باید برند های متعددی را بررسی کنیم تا به شناخت بالایی در ارتباط با هر مدل و هر برند برسیم که کمی مشکل و وقت گیر به نظر میرسد . پس چه بهتر که از یک مرجع استفاده کنیم . خیلی از افرادی که برای خرید لوازم برقی به خصوص آبمیوه گیری به ما مراجعه میکنند اولین سوالشان در این رابطه این است که آبمیوه گیری چه مارکی خوبه ؟ به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا این مقاله که در حیطه بهترین مارک آبمیوه گیری های موجود در بازار ایران حال چه برند های ایرانی و چه برند های خارجی اختصاص دهیم . در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

آب میوه گیری چه مارکی خوبه

آبمیوه گیری چی بخرم ؟

آبمیوه گیری چی بخرم ؟ آبمیوه گیری چه مارکی بخرم ؟ آبمیوه گیری چند کاره بخرم یا تک کاره ؟ بهترین مارک آبمیوه گیری کدام است ؟ آبمیوه گیری ایرانی بخرم یا خارجی ؟ این سوالات و سوالاتی از این قبیل را روزانه مشتریان زیادی از ما میپرسند اما واقعا در ارتباط با هر سوال نمیتوان پاسخ مشخصی داد . چند کاره یا تک کاره بودن آبمیوه گیری را خودتان بر اساس نیازی که دارید باید تشخیص دهید . این که میخواهید از برند های خارجی خریداری کنید یا برند های ایرانی هم نیز جزو موازدی است که بر اساس بودجه و نیاز خود باید تعیین کنید . ما فقط میتوانیم بهترین مدل ها و برندهای خوب در سراسر دنیا و ایران را به شما معرفیم کنیم .

آبمیوه گیری چی بخرم

بهترین مارک آبمیوه گیری

در این قسمت از مقاله میخواهیم 5 برند از بهترین مارک های آبمیوه گیری موجود در بازار ایران را خدمت شما معرفی کنیم . در میان این برند ها هم به بررسی برند های ایرانی پرداخته ایم هم بررسی برند های خارجی . برای شناخت بهترین مارک آبمیوه گیری در ادامه همراه ما باشید .

آبمیوه گیری بوش

آبمیوه گیری بوش

بوش یکی از بهترین و قدیمی ترین برند های تولید کننده لوازم برقی آشپزخانه در جهان است . این برند آلمانی روز به روز بر تعداد لوازمی که تولید میکرد افزود تا جایی که امروزه به دنبال هر وسیله برقی که باشید میتوانید از این برند تهیه کنید . آبمیوه گیری های بوش یکی از آن آبمیوه گیری های پر قدرت و با کیفیت بازار است که میتوانید تهیه کنید . چند مدل از آبمیوه گیری های آن توانسته در رده بهترین آبمیوه گیری ها قرار بگیرد . آبمیوه گیری های چند کاره بوش در مقایسه با سایر انواع آبمیوه گیری های این برند بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند . شاید با اطمینان و به طور قطعی نتوان گفت که بوش بهترین مارک آبمیوه گیری است اما این را میتوان مطمعن بود که قطعا جزو با کیفیت ترین و بهترین مارک های آبمیوه گیری قطعا برند بوش است .

آبمیوه گیری پارس خزر

آبمیوه گیری پارس خزر

پارس خزر که یک برند ایرانی است سالیان سال است که در حوزه تولید لوازم خانگی برقی فعالیت میکند . پارس خزر توانست با تولید محصول با کیفیت و خوب این فرضیه که برند های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و حتما باید از برند های خارجی برای خرید لوازم برقی استفاده کنیم را از بین ببرد و برای ثابت نگه داشتن و حتی بالا تر بردن کیفیت محصولات خود روز به روز بیشتر تلاش کند . یکی از محصولات بسیار با کیفیت و پر فروش پارس خزر در این روز ها آبمیوه گیری پارس خزر است که در چندین مدل و با قابلیت های گوناگون تولید و با مناسب ترین قیمت روانه بازار می شوند .

آبمیوه گیری های پارس خزر در چندین مدل تک کاره ، چند کاره ، آب مرکبات گیری ، عصاره گیر و … تولید می شوند و برخی از مدل های آن نیز مانند غذا ساز عمل کرده و چندین قابلیت را با هم دارند . آبمیوه گیری پارس خزر را قطعا میتوان جزو بهترین مارک آبمیوه گیری ایرانی به حساب آورد .

آبمیوه گیری ناسیونال

آبمیوه گیری ناسیونال

در رابطه با لوازم خانگی برند ناسیونال باید از پدر و مادرهایمان اطلاعات بگیریم . با وجود این که سالیان سال است که محصولاتی با برند ناسیونال تولید و به بازار عرضه نمیشود با این وجود در منزل همه ما یکی از لوازم آن به چشم میخورد . به خصوص آبمیوه گیری های قهوه ای رنگ آن که بسیار پر قدرت و با کیفیت بود . نوستالژی بچگی های همه ما آبمیوه گیری های ناسیونال بود که در منزل بزرگترهایمان حتما نمونه ای از آن را دیده ایم .

از سال 2004 به بعد دیگر لوازمی با برند ناسیونال تولید نشد و این برند به پاناسونیک تغیر نام داد و از آن پس محصولات خود را با نام پاناسونیک و تحت لیسانس پاناسونیک اصلی کره تولید و به بازار عرضه میکند . در واقع ناسیونال را باید پدر برند پاناسونیک امروزی دانست . در زمانی که هنوز محصولات ناسیونال تولید میشد میتوان گفت بهترین مارک آبمیوه گیری موجود در بازار ایران بدون شک آبمیوه گیری ناسیونال بود .

قیمت آبمیوه گیری ناسیونال

قیمت آبمیوه گیری ناسیونال

ناسیونال که پیشینه برند پاناسونیک امروزی است محصولات خود را در کمپانی اصلی خود در کره تولید و روانه بازار میکرد . همانطور که امروزه برند پاناسونیک با توجه به کیفیتی که دارد قیمت مناسبی برای عرضه محصولات خود دارد برند ناسیونال هم از همین الگو برای قیمت گذاری محصولات خود استفاده میکرد و با توجه به این موارد قیمت آبمیوه گیری ناسیونال قیمت کاملا مناسبی بوده است .

آبمیوه گیری فیلیپس

آبمیوه گیری فیلیپس

فیلیپس یکی از قدیمی ترین برند های اروپایی تولید کننده لوازم خانگی برقی در جهان می باشد که کار خود را با تولید لامپ آغاز کرد و امروزه بیش از 1000 نوع محصول مختلف با کیفیت بالا در بازار لوازم خانگی دارد . آبمیوه گیری های چند کاره فیلیپس را میتوان جزو پر فروش ترین محصولات آن دانست . علاوه بر آن فیلیپس آبمیوه گیری های ساده نیز دارد که اگر به انواع آبمیوه گیری های چند کاره علاقه ای نداشتید میتوانید از انواع تک کاره و یا آب مرکبات گیری های آن خریداری کنید . در رابطه با کیفیت محصولات و به ویژه آبمیوه گیری فیلیپس خیالتان راحت باشد که از بهترین قطعات و متریال اولیه ساخته شده است و تا سال های سال اگر به خوبی از آن استفاده کنید قطعا بدون هیچ مشکلی برای شما کار میکند .

شاید نتوان گفت که بهترین مارک آبمیوه گیری بازار آبمیوه گیری فیلیپس است اما بدون شک یکی از بهترین آبمیوه گیری ها بدون شک این برند است .

قیمت آبمیوه گیری سه کاره فیلیپس

قیمت آبمیوه گیری سه کاره فیلیپس

برند فیلیپس چندین نمونه آبمیوه گیری چند کاره تولید و روانه بازار کرده است اما از میان تمامی این مدل ها که تولید کرده است آبمیوه گیری فیلیپس HR1847 سری Viva Collection یکی از آن خوش قیمت های پر فروش است که با وجود چند کاره بودن کاملا جمع و جور و کاربردی است . دیگر کاربرد های این مدل از آبمیوه گیری سه کاره فیلیپس مخلوط کن و خرد کن است . قیمت این آبمیوه گیری سه کاره فیلیپس که به عنوان بهترین مارک آبمیوه گیری چند کاره هم میتوان آن را شناخت با توجه به امکانات ، کیفیت ساخت ، کاربرد و قطعاتی که به همراه دارد کاملا مناسب است و شما با خیال راحت میتوانید آن را خریداری کنید .

آبمیوه گیری پاناسونیک

آبمیوه گیری پاناسونیک

اگر از ابتدای مقاله ما را خوانده باشید با توجه به چیزی که برایتان توضیح دادیم پاناسونیک در واقعا از فرزندان برند ناسیونال شناخته میشود . تا سال 2004 این برند با نام ناسیونال محصولات خود را وارد بازار میکرد اما پس از آن تصمیم گرفت که تمامی محصولات خود را با برند پاناسونیک تولید و روانه بازار کند . در واقعا کمپانی پاناسونیک همان ناسیونال قدیمی است که همه ی ما بدون شک یکی از لوازم برقی آن را در خانه های خود و یا پدر بزرگ هایمان دیده ایم . پاناسونیک نیز با توجه به نیاکان خود که ناسیونال است راه آن را در پیش گرفته و محصولات با کیفیت خود را تولید و روانه بازار میکند . بدون شک یکی از بهترین آبمیوه گیری های موجود در بازار ایران آبمیوه گیری های پاناسونیک است که در انواع تک کاره و چند کاره تولید و روانه بازار لوازم خانگی می شوند .

بهترین مارک آبمیوه گیری چند کاره

بهترین مارک آبمیوه گیری چند کاره

همانطور که تا این جا برایتان گفتیم و در هنگام بررسی بهترین مارک آبمیوه گیری چندین مدل آبمیوه گیری چندکاره را نیز بررسی کردیم در میان تمامی برند هایی که آبمیوه گیری تولید میکنند چندین برند همیشه مورد تایید ما بوده و با استقبال بسیار خوبی هم رو به رو شده است . آبمیوه گیری های چند کاره و به طور کلی کلیه لوازمی که چندین کاربرد دارند برای همه ما جذاب بوده و راحت تر میتوانند ما را به خود جذب کنند . برای همین بیشتر برند ها سعی کرده اند که چند مدل آبمیوه گیری چند کاره حال با کارکرد های گوناگون تولید و روانه بازار کنند.

از بهترین برند هایی که آبمیوه گیری چند کاره تولید میکنند اگر بخواهیم چند نمونه را به عنوان بهترین مارک آبمیوه گیری چند کاره نام ببریم میتوان به آبمیوه گیری چند کاره بوش ، آبمیوه گیری چند کاره پاناسونیک ، آبمیوه گیری چند کاره پارس خزر و … اشاره کرد .

بهترین مارک آبمیوه گیری

سوالات متداول

بهترین آب میوه گیری مربوط به کدام برند است ؟

به طور قطع نمیتوان گفت بهترین مارک آبمیوه گیری کدام است اما در میان برند های ایرانی و خارجی برند های بسیاری هستند که آبمیوه گیری با کیفیت تولید میکنند . برند هایی همچون پارس خزر ، فیلیپس ، بوش و سایا.

آبمیوه گیری ایرانی بخریم یا خارجی ؟

در سال های اخیر برند های با کیفیت ایرانی مانند سایا و پارس خزر دست به تولید آبمیوه گیری های با کیفیتی زده اند که ما را به طور کامل از خرید آبمیوه گیری های خارجی بی نیاز کرده اند . اما باز هم تصمیم با خودتان است که میخواهید آبمیوه گیری خارجی بخرید یا ایرانی .

آبمیوه گیری بخرم یا نه ؟

نمیتوان به این سوال به طور همگانی پاسخ داد اگر اهل خوردن آبمیوه طبیعی هستید پس چه بهتر که حتما یک آبمیوه گیری در منزل داشته باشید اگر هم جزو کسانی هستید که ترجیح میدهید آبمیوه های بازاری مصرف کنید و یا برای خوردن آبمیوه طبیعی به آبمیوه فروشی بروید پس خرید آبمیوه گیری برایتان بی دلیل است . برخی افراد هم دستگاه های غذا ساز دارند که که خود آب میوه گیری و آب مرکبات گیری دارد پس باز هم دلیلی برای خرید آبمیوه گیری جدا نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *