بلاگ

15 مدل از بهترین مارک پارچ و لیوان محبوب سال [بررسی برندها]

بهترین مارک پارچ و لیوان

برای آن که بتوانید به بهترین نحو از مهمانان خود پذیرایی کنید نیاز است تا کامل ترین میز سرو را آماده کنید ، به این طریق به مهمانان خود خواهید فهماند که هر چیزی که نیاز دارند برای آنان آماده و مهیا می باشد . ظروفی که باید بر سر میز غذاخوری وجود داشته باشد شامل ظروف غذاخوری ، خورش خوری ، پارچ و لیوان ، کاسه ، دیس و … می باشد. من ترجیح می دهم ظروفی را که قرار است برای پذیرایی از مهمانانم آماده کنم از بهترین مارک ها و بهترین مدل ها باشد ، بهترین مارک های سرویس غذاخوری را در بازار میشناختم اما در رابطه با بهترین مارک پارچ و لیوان هیچ اطلاعی نداشتم.

به همین دلیل تصمیم گرفتم تا بهترین و پرفروش ترین برند های پارچ و لیوان را بشناسم و بعد از آشنا شدن با برترین مدل های ست پارچ و لیوان مورد علاقه ام را تهیه کنم . در ادامه بهترین پارچ و لیوان های موجود در بازار را معرفی کرده ایم . 

بهترین مارک پارچ و لیوان

بهترین مارک پارچ و لیوان موجود در بازار

برندهای بسیار گوناگونی هستند که انواع مدل های پارچ و لیوان را به صورت ست و یا جدا روانه بازار می کنند ، از بهترین مارک ها می توان به برند های محبوب و پرطرفدار پاشا باغچه ، لومینارک ،مجستی ، ساکورا ، آدریا گلس و … اشاره کرد . در ادامه قصد داریم تا بهترین مدل های ست پارچ و لیوان از بهترین مارک ها را به همراه با ویژگی هایشان برای شما شرح دهیم تا بتوانید خرید راحت تری داشته باشد .

بهترین مارک پارچ و لیوان

1. بهترین پارچ و لیوان لومینارک مدل کنستالیشن

این ست از برند محبوب لومینارک است که پارچ و لیوان های خود را با مقاومت بالایی روانه بازار می کند ، این مدل 7 پارچه است و حدود دو ونیم کیلوگرم وزن دارد . این ست پارچ و لیوان جزو پرفروش ترین مدل های لومینارک می باشد که جنس آن از بلور است و همچنین از شفافیت و براقیت بالایی برخوردار است . با توجه به آزمایشاتی که بر روی این مدل انجام شده است می توان گفت که در برابر شوک و فشار از مقاومت بالایی برخوردار است .

سرویس پارچ و لیوان لومینارک مدل کنستالیشن

پرفروش ترین مدل های ست پارچ و لیوان لومینارک

 1. ست پارچ و لیوان لومینارک مدل Brighton
 2. ست پارچ و لیوان 7 پارچه لومینارک مدل S100
 3. ست پارچ و لیوان 7 پارچه لومینارک مدل ROMANTIQUE
 4. ست پارچ و لیوان لومینارک مدل Ascot
 5. ست پارچ و لیوان 7 پارچه لومینارک مدل CRAZY FLOWRS
 6. ست پارچ و لیوان لومینارک مدل Volare

2. بهترین ست پارچ و لیوان نوری تازه سری اپرا مدل 242102W

برند نوری تازه که از بزرگترین تولید کنندگان بلور در خاورمیانه است . این ست شامل یک عدد پارچ و شش عدد لیوان است و در واقع به عنوان یک ست 7 پارچه به فروش می رسد . جنس این مدل ست هم همانند مدل قبلی از بلور با کیفیت ساخته شده است که شفافیت و براقیت بالایی را ایجاد کرده است . پارچ این ست حدود 1700 میلی لیتر گنجایش دارد .

ست پارچ و لیوان نوری تازه سری اپرا مدل 242102W

پرفروش ترین مدل های ست پارچ و لیوان نوری تازه

 1. ست پارچ و لیوان 7 پارچه نوری تازه سری آرنا مدل 782101W
 2. ست پارچ و لیوان 7 پارچه نوری تازه سری نیوامپایر مدل 912103W
 3. ست پارچ و لیوان 7 پارچه نوری تازه مدل 242102W
 4. ست پارچ و لیوان 7 پارچه نوری تازه سری فلورانس مدل 602101W
 5. ست پارچ و لیوان 7 پارچه نوری تازه سری فرچیا مدل 122102W

3. بهترین ست پارچ و لیوان پاشا باغچه مدل نایت کد 98328

این ست حدود یک کیلوگرم وزن دارد و جنس آن از شیشه با کیفیت ساخته شده است ، گنجایش پارچ این ست حدود 1 لیتر می باشد، و قابلیت شست شو و درون ماشین ظرف شویی را فراهم آورده اند . این ست کمی از ظاهر متفاوت تری برخوردار است . از بهترین مارک پارچ و لیوان می توان به برند محبوب پاشا باغچه ترکیه اشاره کرد .

ست پارچ و لیوان پاشاباغچه مدل نایت کد 98328

پرفروش ترین مدل های ست پارچ و لیوان پاشاباغچه

 1. ست پارچ و لیوان 7 پارچه پاشاباغچه مدل Samba کد 97675
 2. ست پارچ و لیوان 7 پارچه پاشاباغجه مدل Carre
 3. ست پارچ و لیوان پاشاباغچه سری دنس کد 97874
 4. ست پارچ و لیوان پاشاباغچه سری بالرو کد 97880
 5. ست پارچ و لیوان پاشاباغچه مدل نیاگارا کد 97444
 6. ست پارچ و لیوان پاشاباغچه سری City کد 98751

4. بهترین ست پارچ و لیوان مجستی سری آنجلیکا

این مدل ست از برند محبوب و پرطرفدار مجستی می باشد که بهترین مدل پارچ و لیوان ها را روانه بازار می کند ،این نوع ست از جنس بلور می باشد، این مدل با توجه به ظاهر زیبایی که دارد چشمان بسیار زیادی را مجذوب خود می کند و به علاوه از کیفیت و مقاومت خوبی هم برخوردار هستند. برند مجستی را قطعا می توان به عنوان بهترین مارک پارچ و لیوان در بازار معرفی کرد .

ست پارچ و لیوان 7 پارچه مجستی سری آنجلیکا

5. بهترین پارچ و لیوان پاشاباغچه مدل پنگوئن

این ست پارچ و لیوان از جنس بلور ساخته شده است . ظاهر متفاوت این نوع پارچ و لیوان افراد زیادی را مجذوب خود می کند ، برند پاشا باغچه برند معروف ترکیه ای است که یکی از بهترین مارک پارچ و لیوان در بازار به شمار می روند ، این مدل پارچ و لیوان بیشتر به ست ظروف اسپرت نزدیک می باشد حدود 2 کیلوگرم وزن دارد .

پارچ و لیوان پاشاباغچه مدل پنگوئن

6. بهترین ست پارچ و لیوان لومینارک مدل 293180

این مدل ست حدود سه و نیم کیلوگرم  وزن دارد و لومینارک برای ساخت آن از شیشه با کیفیت استفاده شده است . این نوع ست پارچ و لیوان جزو پرفروش ترین مدل های ست پارچ ولیوان از برند لومینارک به شمار می رود . در قسمت پایین این مدل شیار های برجسته ای وجود دارد که ظاهر آن را کمی از حالت سادگی خارج کرده است .

ست پارچ و لیوان لومینارک مدل 293180

7. بهترین ست پارچ و لیوان استارمکس مدل Stage

برند استار مکس برند کشور چین می باشد که فعالیت حرفه ای خود را در سال 1394 تاسیس شده است ،جنس این مدل از شیشه است و حدود یک و نیم کیلوگرم وزن دارد ،استارمکس محصولات خود را از جنس شیشه ای نمی سازد که با انجام عملیات هایی آن ها را مقاوم سازی می کنند . استار مکس یکی از بهترین مارک پارچ و لیوان در بازار به شمار می رود .

ست پارچ و لیوان استارمکس مدل Stage

پرفروش ترین مدل های پارچ و لیوان استارمکس

 1. ست پارچ و لیوان 7 پارچه استارمکس مدل Bamboo
 2. ست پارچ و لیوان 7 پارچه استارمکس مدل Tullip
 3. ست پارچ و لیوان 7 پارچه استارمکس کد 001
 4. ست پارچ و لیوان 7 پارچه استارمکس سری آنجلیکا مدل 395
 5. ست پارچ و لیوان 7 پارچه استارمکس مدل کروکاس

8. بهترین سرویس پارچ و لیوان لومینارک مدل مینگ بلک

یکی دیگر از بهترین مدل های پارچ و لیوان لومینارک این ست پارچ و لیوان آن می باشد که جزو پرفروش ترین ها شمرده می شود و از جنس بلور ساخته شده است ، بر روی پارچ و لیوان های این ست نقش و نگار هایی وجود دارد که زیبایی آن ها را چندین برابر افزایش می دهند .

سرویس پارچ و لیوانلومینارک مدل مینگ بلک

9. بهترین ست پارچ و لیوان آدریا گلس طرح ملکه مدل Empress

یکی از بهترین مارک پارچ و لیوان برند آدریا گلس می باشد . این ست پارچ و لیوان حدود 5 کیلوگرم وزن دارند و علاوه بر آن از ترکیب دو جنس شیشه و کریستال ساخته شده است و از آن به عنوان یک ست 7 پارچه یاد می شود ،این نوع ست برای پذیرایی بسیار مناسب است اما به گونه ای طراحی شده است که بر روی آن صورت یک ملکه نمادین حکاکی شده و زیبایی ان ها چند برابر کرده است .

ست پارچ و لیوان آدریا گلس طرح ملکه مدل Empress

پرفروش ترین مدل های پارچ و لیوان آدریا گلس

 1. ست پارچ و لیوان 7 پارچه آدریا گلس سری امپرس کد 4245
 2. ست پارچ و لیوان 7 پارچه آدریا گلس طرح ببر مدل Empress
 3. ست پارچ و لیوان 7 پارچه آدریا گلس سری لئوپاد کد 4246
 4. ست پارچ و لیوان 7 پارچه آدریا گلس مدل S-4246
 5. ست پارچ و لیوان 7 پارچه آدریا گلس مدل S-4245

10. بهترین پارچ و لیوان سرامیکی طرح گل کد DG3

برای خانم هایی که همیشه به دنبال شک ترین و متفاوت ترین ظروف هستند پیشنهاد می کنم تا این نوع ست پارچ و لیوان را در نظر داشته باشند ، این ست پارچ و لیوان از جنس سرامیک ساخته شده است که بر روی آن نقش و نگار های جذابی به تنوع رنگی متفاوتی وجود دارد که زیبایی آن ها را چندین برابر افزایش میدهند . این مدل دارای روکش لعابی است . البته برخلاف دیگر ست ها این ست پارچ و لیوان به صورت 3 پارچه می باشد .

پارچ و لیوان سرامیکی طرح گل کد DG3

11. بهترین ست تنگ و لیوان پاشاباغچه کد 97872

جدیدا مد شده که به جای استفاده از پارچ از تنگ استفاده می کنند که جلوه جذاب تر و شیک تری دارند اما ممکن است برخی تنگ ها را ترجیح ندهند این مدل کاملا سلیقه ای می باشد ، اما برای کسانی که این سبک از پارچ و لیوان را می پسندند توصیه می کنم تا این ست از برند ترکیه ای معروف پاشا باغچه را مد نظر داشته باشد که با وجود نوار های طلایی رنگ ظرفی که در طراحی آن کشیده شده است جلوه شیکی را سبب شده اند .

ست تنگ و لیوان پاشاباغچه کد 97872

12. بهترین پارچ و لیوان نوری تازه سری ملانی مدل 332101W

این ست از برند نوری پارچه است که دارای درپوش پلاستیک شکلی به رنگ قرمز نیز می باشد ،گنجایش پارچ این ست حدود یک و لیتر می باشد و همچنین از جنس بلور با کیفیت میز ساخته شده است ، این مدل با توجه به ظاهری که دارد بیشتر مناسب برای مصرف دم دستی می باشد البته لیوان های آن به گونه ای ساخته شده است که توجهات فراوانی را به سمت خود جذب می کنند .

ست پارچ و لیوان نوری تازه سری ملانی مدل 332101W

13. بهترین پارچ و لیوان 5 پارچه مدل 6549

برای کسانی که به دنبال ظروف فانتزی هستند و قطعا این نوع پارچ و لیوان مناسب آن ها خواهد بود که در رنگ بندی های بسیار متفاوتی تولید می شوند و به راحتی می توانید آن را با دیگر ظروف خود ست کنید . این ست به صورت 5 پارچه عرضه می شود و علاوه بر آن حدود یک کیلوگرم وزن دارد .

سرویس پارچ و لیوان 5 پارچه مدل 6549

14. بهترین ست پارچ و لیوان 7 پارچه فلاور مدل Prima

از یکی دیگر از بهترین مارک پارچ و لیوان می توان به برند فلاور اشاره کرد . این نوع ست با توجه به ظاهر زیبا و متفاوتی که دارد برای بسیار پذیرایی مناسب شمرده می شود ، بر روی این ست پارچ و لیوان نقش و نگار های برجسته ای وجود دارد و همچنین پارچ آن به حالت پایه دار ساخته شده است . این ست از جنس کریستال شفاف و با کیفیت ساخته شده است .

ست پارچ و لیوان 7 پارچه فلاور مدل Prima

15. بهترین پارچ و لیوان ام کو مدل 150

یکی دیگر از بهترین مارک پارچ و لیوان برند ام کو می باشد که که بهترین مدل پارچ و لیوان های مجلسی و پذیرایی را روانه بازار می کند . این ست با توجه به ظاهر بسیار جذاب و شیکی که دارد چشمان زیادی را مجذوب خود می کند و از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشد . این مدل از جنس شیشه می باشد اما دارای طرح کریستال حکاکی شده بر روی بدنه است .

بهترین مارک پارچ و لیوان
بهترین برند پارچ و لیوان کدام است ؟

برند های متفاوتی هستند که انواع پارچ و لیوان ها را روانه بازار می کنند ، از بهترین این برند ها میتوان به لومینارک ، آدریا گلس ،نوری تازه ، فلاور و .. اشاره کرد .

پارچ و لیوان مجستی بخرم یا نوری تازه ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پارچ و لیوان ها از برند های متنوعی تولید که برند نوری تازه و برند مجستی تنها نمونه هایی از بهترین مارک پارچ و لیوان هستند و هر دو بسیار با کیفیت اند .

شیک ترین مدل های پارچ و لیوان کدام است ؟

در این مقاله شیک ترین و بهترین مدل های پارچ و لیوان را بررسی کرده ایم به عنوان مثال می توان به مدل های لومینارک ، پاشا باغچه ، نوری تازه و … اشاره کرد .

قیمت ست پارچ و لیوان چگونه است ؟

پارچ و لیوان ها بسته به جنس و طراحی هایی که دارند قیمت های متفاوتی را شامل می شوند ، اما عموما قیمت آن ها خیلی بالا نیست . تمام مدل های نام برده شده در این مقاله از قیمت مناسبی برخوردار هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *