بهترین مارک آبکش استیل [بررسی قیمت آبکش استیل پایه دار1400]

فروردین 4, 1400
بلاگ
بهترین مارک آبکش

بهترین مارک آبکش استیل چیست ؟ آبکش ها از آن دسته از وسایل هستند که در هر آشپزخانه ای وجود دارند ، آبکش های استیل عمدتا توسط برند های متنوعی تولید می شوند ، شاید تا به حال به این دلیل که آبکش ها برایتان از اهمیت زیادی برخوردار نیستند به دنبال بهترین مارک آبکش استیل نبوده اید و فکر میکردید که برند آن چندان اهمیتی ندارد اما من وقتی پای صحبت خانم ها نشستنم متوجه شدم که خیلی از افراد از زود خراب شدن آبکش و لگن خود و به خصوص تغییر رنگ آن شکایت دارند ، علت اصلی ان هم این است که بدون توجه به برند های معتبر و تنها از روی ظاهر آبکش موردنظر خود را خریداری کرده اید .

سرویس آبکش و لگن استیل

سرویس آبکش استیل

حال ما در اینجا قصد داریم تا بهترین مارک آبکش ها را به شما معرفی کنیم و پاسخ سوال آبکش چه مارکی خوبه را بیان کنیم و قیمت آبکش استیل پایه دار را بررسی کنیم ، توصیه می کنم دیگر مقالات ما در مورد سرویس چاقو آشپزخانه چه مارکی خوبه و کفگیر را بخوانید .

بهترین مارک آبکش

آبکش استیل چه مارکی خوبه ؟

در پاسخ به سوال آبکش استیل چه مارکی خوبه لازم است تا ابتدا بهترین مارک آبکش و لگن استیل را بررسی کنیم و سپس طبق آن ها بهترین مارک آبکش و لگن استیل را خریداری کنید .

1. بهترین آبکش استیل مدل 108-1816

این مدل آبکش به رنگ طلایی وجود دارد که جذابیت آن را چندین برابر افزایش داده است و بدون پایه و کاسه به فروش می رسد ، این مدل آبکش از وزن سبکی برخودار است و از جنس استیل ضد زنگ و با کیفیت ساخته شده است. همچنین ضد خش می باشد و در ابعاد 12*28 سانتی‌متر وجود دارد . در ادامه بیشتر راجع به قیمت آبکش استیل پایه دار می خوانید .

 آبکش استیل مدل 108-1816

2. بهترین آبکش استیل رمانتیک هوم مدل punch

این مدل آبکش به صورت تک نبوده و شامل 6 عدد آبکش در سایز های متنوع می باشد و دارای پایه می باشد که استفاده از آن را برای ما آسان تر کرده اند . به علاوه آن دارای دستگیره هم هستند . حال می خواهیم ابعاد هر کدام از این آبکش ها را بیان کنیم .

آبکش سایز 1 = 16.5 سانتیمتر
آبکش سایز 2 = 19.5 سانتیمتر
آبکش سایز 3 = 22.5 سانتیمتر
آبکش سایز 4 = 25.5 سانتیمتر
آبکش سایز 5 = 28.5 سانتیمتر
آبکش سایز 6 = 31.5 سانتیمتر

 آبکش استیل رمانتیک هوم مدل punch

3. بهترین آبکش استیل مدل 70-1816

این مدل آبکش برخلاف مدل های قبلی دارا طراحی متفاوت تری هستند و هر کسی که از دور میبیند احتمال می دهد که آن یک ماهیتابه است چرا که ظاهری شبیه به ماهتیابه دارد و تنها دارای یک دسته بلند است . این نوع آبکش در ابعاد 132440 سانتی‌متر تولید می شوند و دارای پایه است اما کاسه ندارد .

 آبکش استیل مدل 70-1816

4. بهترین آبکش استیل پانچ مدل 6 تکه

یکی دیگر از مدل آبکش های استیل چند تیکه این نوع آبکشی است که در اینجا می خواهیم معرفی کنیم . آبکش های این ست هر کدام دارای دو دسته است و در سایز های متنوع وجود دارد و همه آن ها دارای پایه کوتاهی هستند اما کاسه ندارند . ، براساس نظرات مصرف کنندگان در استفاده از این آبکش ها می توان این گونه برداشت کرد که از دوام و کیفیت بالایی برخوردار هستند .

آبکش استیل پانچ مدل 6 تکه

5. بهترین آبکش استیل وی ام اف سری گورمت

یکی دیگر از آبکش های استیل که محبوبیت بسیار زیادی را از آن خود کرده اند این مدل آبکش استیل می باشد که دارای پایه و دسته است جذابیت بسیار بالایی برخوردار بوده است . استیل استفاده شده در این آبکش از نظر مقاومت در برابر تغییر رنگ تایید شده است و ضد زنگ و ضد خش میباشد . معمولا قیمت آبکش استیل پایه دار کمی بیشتر از قیمت آبکش استیل بدون پایه و دسته می باشد .

 آبکش استیل وی ام اف سری گورمت

6. بهترین آبکش سینکی ابتکار کد EB05001

شاید وقتی این آبکش را ببیند ظاهر متفاوت آن شما زا جذب کند ، این نوع آبکش که در ابعاد 35258 سانتی‌متر ساخته می شود یک جفت دستگیره دارد و دستیگره های آن به گونه ای بر روی آن تنظیم شده اند که قابل تنظیم سایز می باشد و این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد تا آبکش خود را با استفاده از کشیدن دسته ها ب روی سینک قرار دهد بدون آن که با کف سینک برخورد داشته باشد .

آبکش سینکی ابتکار کد EB05001

7. بهترین آبکش مدل 570

این مدل آبکش دارای پایه می باشد و دو عدد دسته دارد ، به علاوه در ابعاد 29x22x19 سانتی‌متر قرار دارد ، به همراه این آبکش کاسه استیل قرار دارد که استفاده از آن را آسوده تر می کند و وجود پایه هم کمک می کند تا آبکش با سطح زمین تماس پیدا نکند و آب مواد غذایی به خوبی خاج شود . در ادامه می توانید راجع به قیمت آبکش استیل پایه دار اطلاعاتی بدست آورید .

 آبکش مدل 570

8. بهترین آبکش تمام استیل سایز 20 پرنس هوم

این مدل آبکش دارای پایه های کوتاهی می باشد ، این نوع آبکش در سایز 20 تولید می شود و استیل آن از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار است و یکی از بهترین آبکش استیلی است که در بازار وجود دارد و محبوبیت چندان بالایی به دست آورده است .

آبکش تمام استیل سایز 20 پرنس هوم

9. بهترین ست آبکش استیل یونیک مدل 4093 بسته 5 عددی

یونیک را می توان یکی از بهترین مارک آبکش استیل در بازار دانست ، این نوع ست آبکش از برند یونیک می باشد که از استیل درجه یک برای ساخت آن استفاده شده است و ضخامتی که استیل آن دارد نشان دهنده مقاومت بالای آن می باشد این ست شامل 5 نوع آبکش استیل در سازهای متنوع 22 ، 24 ، 26 ، 28 و 30 وجود دارند و قابلیت شست وشو درون ماشین ظرفشویی را دارا می باشد . به علاوه این موارد در برابر خط و خش و زنگ زدگی نیز مقاوم هستند .

ست آبکش استیل یونیک مدل 4093 بسته 5 عددی

10. بهترین آبکش استیل ایکیا ORDNING

این مدل آبکش نسبت به دیگر آبکش ها گودتر و عمیق تر است و در سایز 22 ساخته شده است . ، استیل استفاده شده در آن بسیار با کیفیت بوده و خاصیت ضد زنگ زدگی بالایی برخوردار است . قیمت آبکش استیل پایه دار این مدل در رنچ 500 هزار تومان می باشد .

بهترین آبکش استیل ایکیا ORDNING

قیمت آبکش استیل پایه دار

خیلی از افراد راجع به قیمت آبکش استیل پایه دار نیز از ما سوال می پرسند ، در واقع در پاسخ به این سوال بابد بیان کنیم که آبکش های استیل دارای تنوع بالایی هستند به خصوص مدل های پایه دار آن ها ، به همین دلیلی با توجه به تنوع بالا هر یکم دارای قیمت های متفاوتی می باشد اما در هر صورت می توانیم بگوییم که قیمت آبکش ها چندان بالا نمی باشد و خرید ان ها راحت است .

ویژگی های بهترین مارک آبکش استیل

1. سایز بندی آبکش

بهترین مارک هایی که آبکش های استیل را تولید می کنند همانند سایزبندی قابلمه ها و ماهیتابه ها، آبکش های خود را براساس سایز مشخصی به صورت متنوع تولید می کنند و قطعا با دانستن مقدار حجم و سایز آبکش ها راحت تر می توان با ان ها کار کرد ف به علاوه ان وجود آبکش ها در سایز و حجم متنوع این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد تا آبکش مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کنند .

2. ضد زنگ بودن آبکش استیل

قطعا بهترین مارک آبکش و لگن استیل برای ساخت آبکش های خود از بهترین مواد اولیه و متریال ها استفاده می کنند و به سراغ جنس استیل ضد زنگ می روند تا محصول مورد نظر در برابر شستوشو مقاوم شود و حالت زنگ زدگی پیدا نکند .

3. پانچ استاندارد

منظور از پانچ همان سوراخ هایی است که برای آبکش ها وجود دارد و باید به صورت استاندارد باشند ، به عنوان مثال آبکش یکه از ان برای برنج استفاده می شود نباید خیلی سوراخ های درشتی داشته باش که برنج ها همه از آن رد شوند و هدر روند .

4. وجود پیه و دسته در آبکش استیل و تاثیر آن در قیمت آبکش استیل

به سراغ بهترین مارک آبکش بروید که دارا پایه و دسته باشد ، پایه دار بودن آبکش ها به استفاده راحت تر آن ها بسیار کمک می کند و باعث می شود تا آبکش به آسانی بر روی سطوح قرار بگیرد . معمولا قیمت آبکش استیل پایه دار و دسته دار بیشتر خواهد بود .

ویژگی های بهترین مارک آبکش استیل

چرا از آبکش استیل استفاده کنیم ؟

در پاسخ به این سوال لازم است تا مزایا و معایب آبکش استیل را بررسی کنیم ، همانطور که پیش تر هم بیان کردیم آبکش ها در دو جنس استیل و پلاستیک تولید می شوند ، مدل های پلاستیکی بعد از مدتی استفاده و شست و شو به کم کم تغییر رنگ می دهند و همچنین آبکش و لگن استیل نمی توانند وزن زیادی از مواد غذای را تحمل کنند و از مقاومت کمی برخوردار هستند . به همین دلایل امروزه انواع آبکش و لگن های استیل که از برندهای معتبری تولید می شوند محبوبیت بیشتری به دست آورده اند .

راهنمای خرید آبکش استیل

  1. در زمان خرید آبکش استیل به سایز آبکش توجه داشته باشد .
  2. دقت کنید که آبکش مورد نظر دارای پایه و دسته باشد تا استفاده از آن راحت تر باشد.
  3. حتما در نظر داشته باشید که آبکش شما از بهترین برند خریداری شده باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
  4. مقاومت بهترین مارک آبکش استیل را بررسی کنید .
  5. سوراخ های آبکش را بررسی کنید و با توجه به نیاز خود بهترین آبکش با پانچ استاندارد را خریداری کنید .
راهنمای خرید آبکش استیل
آبکش استیل بهتره یا آبکش پلاستیکی ؟

با توجه به مقاومتی که آبکش های استیل دارند پیشنهاد ما به شما آبکش های استیل می باشد که از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند .

آبکش استیل چه مارکی خوبه ؟

در کل آبکش های استیل دارای برند های گوناگونی هستند ، در این جا ما انواع این برند ها را بررسی کرده ایم .

قیمت آبکش استیل چقدر است ؟

در مقایسه با آبکش پلاستیکی ، آبکش های استیل از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار هستند البته خرید از نوع برند و بهترین مدل آبکش استیل قطعا باعث تفاوت قیمت آبکش استیل نیز شده است .

بهترین مدل آبکش استیل کدام است ؟

در ان جا کما چند تا از بهترین مدل های آبکش استیل را بررسی کرده ایم و تصاویر انواع را برایتان قرار داده ایم ، پیشنهاد می کنم برای شناخت بهترین مدل های آبکش استیل این مطلب را مطالعه کنید .

3.7/5 - (99 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.