بهترین مارک دستگاه تصفیه آب 1401 [قبل خرید ، خوب بررسی کن]

مهر 9, 1401
بلاگ
انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی کدام است ؟ اگر اخبار رو همیشه دنبال می کنید  قطعا از وضعیت  آب آشامیدنی تو شهر های مختلف ایران اطلاع دارید که متاسفانه تو زمان های مختلفی برخی از مردم از شهر های مختلف به راحتی به آب های آشامیدنی تمیز و سالم دسترسی ندارند .  خیلی از افراد بر این باورند که  جوشاندن آب می تواند  آن ها را تصفیه کنم ، بنده خودم هیچ نظری در مورد این فرضیه ندارم اما با این اوضاع برای سلامت خودم و اعضای خانوادمم که شده قصد دارم تا یک دستگاه تصفیه کننده آب خانگی خریداری کنم و همیشه و در هر زمانی که لازم بود به راحتی به آب  سالم و تمیز دسترسی داشته باشم .

اما  طبق نظرات فروشندگان برند های مختلفی در بازار وجود دارند که انواع مدل دستگاه های تصفیه کننده آب را تولید می کنند و در این برند سوال اصلی این جاست که در بین این همه مارک های مختلف بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی کدام است ؟!

 مطمئن باشید که بعد از خواندن این مقاله و به کمک بررسی نظرات  به راحتی می توانید بهترین دستگاه تصفیه کننده آب را برای منزل خود خریداری کنید .

زمان تخمین زده شده مطالعه: 9 دقیقه

1. برند تصفیه آب لایف واتر ( Life Water )

 یکی از برند های پرفروش بهترین مارک دستگاه تصفیه آب ایرانی برای امسال ، برند لایف واتر بود  ، این برند لایف واتر  توسط یک شرکت ایرانی به نام شرکت پاکاب گستر نیز به ثبت رسید که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1388 آغاز کرده است . به گفته کارشناسان این شرکت باید بیان کنیم که هدف اصلی آن تولید انواع دستگاه های تصفیه آب ایرانی با کیفیت بوده است تا به این روش بتواند نگرش مردم را  نسبت به محصولات تصفیه آب ایرانی تغییر دهد .

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب لایف واتر :

از پرفروش ترین و بهترین مدل دستگاه های تصفیه آب لایف واتر می توان به دستگاه های تصفیه آب نوبل و نوبل پلاس لایف نیز اشاره کرد . قطعات دستگاه نوبل پلاس لایف از تایوان تهیه شده  و مدل  تماما ایرانی Eco Plus از جمله بهترین مدل دستگاه های تصفیه این برند بوده قطعات آن نیز در ایران تولید می شود .

 بررسی گارانتی لایف واتر :

راجع به گارانتی دستگاه های تصفیه آب این برند باید بدانید که تمام تصفیه کننده های لایف واتر  با گارانتی حداقل یک سال نیز به بازار عرضه می شوند و در زمینه تولید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی و  حتی فیلتر ها و قطعات آن ها نیز فعالیت می کند .

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب لایف واتر

2. برند تصفیه آب سی سی کا (CCK)

از بهترین مارک  تصفیه کننده آب خانگی تایوانی می توان به برند سی سی کا نیز اشاره کرد . این برند در سال 1973 تاسیس شد ، سی سی کا همواره در تلاش بوده است تا بهترین  دستگاه های تصفیه آب را با تنوع بالا تولید کند .

 این مارک در زمینه تولید انواع دستگاه های تصفیه آب با انواع اتصالات و فیلتر های مختلف و .. نیز فعالیت می کند .

تصفیه کننده آب سی سی کا در ایران

متاسفانه به دلیل قیمت بالای واردات دستگاه های تصفیه کنده آب از تایوان به ایران ، این محصولات از قیمت بالایی برخوردار بوده اند ، از این رو  باید بیان کنیم که مدل دستگاه های تصفیه آبی سی سی کا که در ایران وجود دارند در خود کشور تولید می شوند .

بهترین مدل دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا کدام است ؟

 از بهترین دستگاه هخای تصفیه آب سی سی کتا در بازار می توان به   مدل دستگاه تصفیه کننده آب 6 مرحله ای سی سی کا نیز اشاره کرد  که  دارای قطعات با کیفیت و با دوام  بوده و به نسبت از قیمت متناسب تری برخوردار است . معمولا انواع  تصفیه کنده های سی سی کا دارای ظرفیت 200 لیتر در 24 ساعت شبانه روز بوده اند و از همه مهم تر قابل نصب بر روی یخچال های ساید بای  ساید بوده اند .

بهترین مدل دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا

3. برند تصفیه آب فلکس تک ( Fluxtek )

فلکس تک برندیست که در سال2005 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است ،  برند  فلکس تک را هم می توان یکی دیگر از بهترین مارک تصفیه کننده آب  تایوانی معرفی کرد .  موسس برند فلکس تک کسی بود که در  منطقه جنوب تایوان به دنیا آمده بود که متاسفانه در این منطقه  زیاد پیشرفته نبود ، از این رو عده زیادی از مردم این ناحیه  با مشکلات کم آبی و کثیف بودن آن ها نیز مواجه شده بودند .

این برند در زمینه تولید انواع دستگاه های تصفیه آب و تصفیه کنده های هوا و انواع فیتر هایی چون فیلتر مادون قرمز  و اینفرارد و … نیز  فعالیت می کند . 

دستگاه های تصفیه آب فلکس تک چه ویژگی هایی دارد ؟

  • دارای مخزن های 12 لیتری
  • ظرفیت تصفیه آب به اندازه 8 لیتر در ساعت
  • مجهز بپمپ  تصفیه آب قدرتمند
  • دارای سوئیچ فشار بالا برای خاموش شدن خودکار مخزن
  • دارای طراحی های  بسیار زیبا
  • قابل نصب بر روی کابینت ها
  • مجهز بودن به شیر برقی و محدود کننذه های جریان آب ورودی
برند تصفیه آب فلکس تک

4. برند تصفیه آب ارگانیک ( Organic )

برند ارگانیک  در سال 1933 در تایوان تاسیس شده و یکی از برند های قدیمی و پر سابقه در زمینه تولید انواع دستگاه های تصفیه آب در بازار می باشند .  این برند  انواع محصولاتی با کیفیت بالا و رقابتی نیز تولید می کند .  برند ارگانیک دارای گواهی نامه بین المللی ISO 9001 بوده و تمام اتصالات تولید شده آن دارای  تاییدیه  NSF می باشند . از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب می توان به برند ارگانیک نیز اشاره کرد .

 این برند همواره در تلاش است تا محصولاتی با پیشرفته ترین  فناوری ها و امکانات نیز  تولید می شد .

5. برند تصفیه آب هیوندای ( Hyundai )

یکی از بهترین برند های تصفیه کننده آب کره ای ، برند هیوندای می باشد . قطعا می دانید که برند های کره ای در زمینه تولید محصولات خانگی بسیار پیشرفته عمل می کنند و برند کره ای هیوندای هم از این قاعده مستثننی نیست .  برند هیوندای در سال 1976تاسیس شده است .  البته در سال 2017 این برند نام خود را به هیوندای ENP نیز تغییر داد .

بهترین دستگاه تصفیه کننده هیوندای کدام است ؟

 از بهترین دستگاه های تصفیه کننده هیوندای کره ای می توان به دستگاه تصفیه آب هیوندای H700 و دستگاه تصفیه آب هیوندای H600  نیز اشاره کرد .  از جمله دیگر محصولات تولید یاین بنرد می توان به سیستم بازیافت زباله ها جامد ، سیستم تصفیه آب کارخانه هیا شیمیایی ، تصفیه آب دریا و رودخانه ها و .. نیز اشاره کرد .

بهترین دستگاه تصفیه کننده هیوندای

6. برند تصفیه آب ایزی ول ( easy well )

از دیگر برند های قدیمی  بازار تصفیه آب  میتوان به برند ایزی ول نیز اشاره کرد .  این برند در زمینه تولید انواع انواع محصولات با کیفیت نیز فعالیت می کند . برند ایزی ول در  سال 2001 گواهی نامه زیست محیطی ISO-14001  را  دریافت کرد و  یکی از دوست داران محیط زیست نیز به شمار می رود . در واقع  ایزی ول یکی از برترین تولید کنندگان  فیلتر دوش در تایوان می باشد و علاوه بر  تصفیه کننده ها در زمنیه تولید محصولات دیگری چون سیستم اسمز معکوس ،  فیلتر های پارچ آب ، قطعات فیلتر آب و .. نیز فعالیت می کند .

برند تصفیه آب ایزی ول

7. برند تصفیه آب پیوریکام ( Puricom )

این برند  در سال 1989 تاسیس شده  و در زمنیه تولید  و فروش داخلی آب و تجهیزات آن نییز فعالیت می کند .  حدودا در سال 1996 بود که برند پیوریکامک وارد بازار های جهانی شد و حصضور گستررده تر و پر رنگ تری ا خود نشان داد  علاوه بر تولید دستگاه های تصفیه آب ، محصولات دیگری چون آب شیرین کن ، تصفیه کننده های تجاری ، سیستم اسمز معکوس  و …  نیز تولید می کند .

8. دستگاه تصفیه کننده آب مینروا ( Minerva )

بی شک از پرفروش ترین و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب تایوانی در بازار می توان به برند مینروا نیز اشاره کرد .  این برند با فعالیت های مستمری که در ایران داشته است توانسته طرفداران بسیار زیادی به دست آورد .  البته  مینروا جزو برند های تایوانی با سابقه طولانی مدت در بازار می باشد که نزد ایرانیان از اعتبار بالایی برخوردار است .  تصفیه کننده های آب برند  مینروا دارای نماد اصالت   برای تشخیص اصل و تقلبی بودن محصول است . از این رو مشتریان با خیال راحت می توانند  مطمئن شوند که تصفیه کننده مینروای آن ها اصل بوده یا نه .

یکی دیگر از ویژگی های برند تصفیه آب مینروا فروش محصولاتی همراه با گارانتی و تضمین قیمت بوده چرا که از استاندارد و اورجینال بودن محصولات خود مطلع است .

 از دیگر مزایای برند مینروا میتوان به دارا بودن  این برند  از  از انواع استاندارد های و گواهی ها چون استاندارد NSF و گواهی نامه سازمان بهدشات WHO و … نیز اشاره کرد .

دستگاه تصفیه کننده آب مینروا

بهترین دستگاه تصفیه کنده آب چه ویژگی هایی دارد ؟

قطعا همه افراد برای خرید وسایلی چون دستگاه های تصفیه آب به دنبال بهترین مدل ها و بهترین مارک ها هستند . اما واقعا بهترین مدل دستگاه های تصفیه آب چه ویژگی هایی دارد ؟

 در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های آن ها را بررسی کنیم .

توجه داشته باشید که تمام کیفیت تصفیه کننده های آب به کیفیت تنها به انتخاب برند خوب وابسته نیست ، بلکه عوامل مهم دیگری هم وجود دارند که بهتره  در زمان خرید حتما به آن ها توجه شود .

اول از هرچیزی کیفیت قطعات تولیدی این دستگاه ها باید از بهترین متریال و قطعات ساخته  شده باشد.

دستگاه تصفیه آبی خریداری کنید که فیلتر های تصفیه آب آن ها از مواد گیاهی با کیفیت ساخته شده باشد چرا که این قطعات دائما در تماس با آب و رطوبت هستند .

 دستگاه تصفیه آبی بخرید که مطابق با استاندارد های جهانی  NSF و گواهی نامه WQA تولید شده باشد و تاییدیه های لازم را دارا باشد .

در زمان خرید دستگاهی با مخزن با کیفیت نیز خریداری کنید چرا که کیفیت آب خروجی به نوع مخرن هم بستگی دارد .

 از فروشگاه های معتبر که مورد اطمینان خودتان است خریداری کنید .

قیمت تصفیه کننده آب چقدر است ؟

 راجع به قیمت دستگاه های تصفیه آب نیز سوالات زیادی از ما پرسیده می شود  که در پاسخ به این سوالات باید بیان کنیم  فاکتور های مهمی در تعیین قیمت این دستگاه ها تاثیر دارند که از جمله از  مهم ترین این فاکتور ها و عوامل می توان به قطعات آن ها ، تنوع برند مورد نظر ، نوع فیلتر  تصفیه آب و … نیز اشاره کرد .

بهترین مدل دستگاه تصفه کننده ایرانی کدام است ؟

مدل دستگاه تصفیه آب Eco Plus از برند لایف واتر یکی از بهترین مدل تصفیه کننده های ایرانی در بازار می باشد .

پرفروش ترین مدل دستگاه تصفیه آبی بازار کدام است ؟

در این مطلب سعی کردیم تا طبق نظرات خریداران و مصرف کنندگان بهترین دستگاه ها تصفیه کننده آب را معرفی و بررسی کنیم .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.