بهترین مدل یخچال هیمالیا 1401[پرفروش ترین ها + قیمت]

مرداد 6, 1401
بلاگ
بهترین مدل یخچال هیمالیا برای خرید

برند هیمالیا از دسته برند های تازه کاری است که با آنکه محصولات با کیفیت بسیار بالایی تولید می کند نامش چندان در بازار ایران شنیده نشده است. اگر قصد دارید تا بیش تر با این برند آشنا بشوید در ادامه ی این مقاله همراه من باشید تا به بررسی انواع بهترین مدل یخچال هیمالیا بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. در ادامه همچنین به بررسی مطالبی همچون کیفیت یخچال های هیمالیا ، گارانتی و خدمات پس از فروش ، قیمت و… این برند می پردازیم و آن ها را برای خرید بررسی می کنیم تا شما با شناخت بیش تر این برند با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید. شما همچنین می توانید مطالبی را که در ارتباط با پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی و بهترین یخچال ایرانی نوشته شده است را بررسی و مطالعه بکنید و اطلاعات بیش تری در ارتباط با سایر محصولات برند هیمالیا در بازار به دست آورید.

شما همچنین می توانید اگر تجربه ای در ارتباط با خرید یخچال های برند هیمالیا دارید ، نظرات و نقد های خودتان را با ما و دیگران در ارتباط با تجربه ی خریدی که داشته اید در انتهای این مقاله در بخش نظرات و کامنت ها به اشتراک بگذارید تا در فرایند خرید به آن ها کمک کرده باشید.

زمان تقریبی مطالعه: 10 دقیقه

فهرست مطالب

بهترین مدل یخچال هیمالیا برای خرید

یخچال های برند هیمالیا خوبه بخریم ؟

از دسته پرسش هایی که بسیار از شما به صورت متداول از کارشناسان ما پرسیده اید ، می شود به پرسش یخچال های برند هیمالیا کیفیتشون چطوره ؟ خوبه بخریم یا نه ؟ اشاره کرد که در ادامه ی این بخش از مقاله به بررسی آن می پردازیم و آن را برای خرید بررسی می کنیم. براساس آخرین بررسی های صورت گرفته بسیاری از افرادی که یخچال های برند هیمالیا را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بسیار بالای یخچال های هیمالیا در بازار می باشد.

یخچال و فریزر دوقلو 32 فوت هیمالیا مدل پانومراپلاس NF280p-NR440p - A

یخچال و فریزر دوقلو 34 فوت هیمالیا مدل آیس پول NR440ip-HFZN337

یخچال و فریزر دوقلو 36 فوت هیمالیا مدل رومانو پلاس NR440R - HFZN337R

یخچال و فریزر 24 فوت هیمالیا مدل امگاپلاس آبسردکن دار HRFN60501

همچنین با توجه به قیمت بسیار مناسبی که یخچال های برند هیمالیا دارند و کیفیت بسیار بالای آن ها می شود گفت که محصولات این برند از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید برخوردار می باشد و برای خرید بسیار مناسب است. در لیست زیر می توانید برخی از انواع بهترین مدل یخچال هیمالیا را بررسی و مشاهده کنید.

یخچال های برند هیمالیا
یخچال و فریزر 24 فوت هیمالیا مدل امگا پلاس HRFN60505
یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل آلفا NF280a-NR440a
HRFN60505
یخچال و فریزر دوقلو 36 فوت هیمالیا مدل رومانو پلاس NR440R – HFZN337R
یخچال و فریزر دوقلو 34 فوت هیمالیا مدل آیس پول NR440ip-HFZN337

قیمت بهترین و ارزان ترین مدل های یخچال هیمالیا چقدره ؟

قیمت یخچال هیمالیا چقدره ؟ این پرسش هم از دسته دیگر پرسش هایی است که بسیاری از شما ها به صورت مکرر و متداول از کارشناسان ما پرسیده اید که در ادامه ی این بخش از مقاله قصد داریم به برسی آن بپردازیم و آن را بررسی بکنیم. براساس اخرین بررسی های صورت گرفته ، قیمت ارزان ترین و بهترین مدل های یخچال همیالیا در بازار در محدوده قیمتی برابر با 20 میلیون تومن تا 32 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را خریداری می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت آن متفاوت می باشد و افزایش و یا کاهش پیدا می کند.

از دیگر مسائلی که بر روی قیمت های یخچال های برند هیمالیا تاثیر می گذارد ، می شود به موضوع وجود نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران اشاره کرد که قیمت ها محصولات را به صورت روزانه افزایش و یا کاهش می دهد. بنابراین می شود گفت محدوده قیمتی هم که در بالاتر به آن اشاره شده است در آینده ممکن است تغییر پیدا بکند و افزایش و یا کاهش پیدا بکند. در لیست زیر می توانید قیمت برخی از مدل های بخچال himalia را بررسی و مشاهده بکنید.

بهترین مدل های یخچال هیمالیا قیمت تیر ماه 1401
یخچال و فریزر دوقلو 26 فوت هیمالیا مدل پانومراپلاس NF280p-NR440p28 میلیون و 500 هزار تومان
یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل آلفا NF280a-NR440a31 میلیون و 850 هزار تومان
یخچال و فریزر دوقلو 27 فوت هیمالیا مدل دلتا NR440d+ – +N26 میلیون و 580 هزار تومان
یخچال و فریزر ساید بای ساید 27 فوت هیمالیا مدل تسلا HRFN6050427 میلیون و 600 هزار تومان
یخچال و فریزر دوقلو 32 فوت هیمالیا مدل پانومراپلاس NF280p-NR440p – A29 میلیون و 800 هزار تومان

کدام مدل یخچال هیمالیا بهتر است ؟

اگر قصد دارید تا یخچال های برند هیمالیا را خریداری بکنید ، در ادامه ی این مقاله و این بخش همراه من باشید تا بررسی انواع بهترین مدل یخچال هیمالیا و به بررسی سوال کدام مدل یخچال هیمالیا بهتر است نیز بپردازیم و آن ها را برای خرید برسی کنیم. در ادامه ی این بخش برای شما لیستی از بهترین برند های موجود در بازار آماده و تهیه کرده این که این لیست براساس اخرین برسی های صورت گرفته بر روی نظرات کاربران و خریداران و میزان رضایت بالایی که از خرید خود داشته اند جمع آورید و تهیه شده است تا شما بتوانید با شناخت بیش تر یخچال های این برند با خیال راحت تری خرد خودتان را انجام بدهید.

  • خرید یخچال و فریزر دوقلو 26 فوت هیمالیا مدل پانومراپلاس NF280p-NR440p
  • یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل آلفا NF280a-NR440a
  • قیمت بهترین یخچال دوقلو هیمالیا 27 فوت مدل دلتا NR440d+
  • یخچال و فریزر ساید بای ساید 27 فوت هیمالیا مدل تسلا HRFN60504

اگرچه این نکته هم لازم به ذکر است تمامی مدل های یخچال برند هیمالیا در بازار از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد و محصولاتی که در لیست بالاتر آورده شده است صرفا از دسته محصولاتی است که توانسته است نظر خریداران را به خودش جلب بکند و به دسته بهترین برند های موجود در بازار برای خرید تبدیل بشود و دلیل بر برتر نبودن سایر مدل های یخچال هیمالیا در بازار نمی باشد. در ادامه بیش تر به بررسی برخی از مدل های برند هیمالیا می پردازیم.

بهترین مدل یخچال هیمالیا برای خرید

خرید یخچال و فریزر دوقلو 26 فوت هیمالیا مدل پانومراپلاس NF280p-NR440p

از دسته بهترین مدل یخچال دوقلو هیمالیا در بازار می شود به یخچال (himalia) مدل NF280p-NR440p اشاره کرد. این مدل با داشتن ویژگی هایی همچون کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر برند ها و رقبای خود توانسته است خودش را در دل بسیاری از خریداران جای بدهد. قیمت این مدل در حال حاضر در بازار محدوده قیمتی برابر با 28 میلیون و 500 هزار تومان تا 29 و 500 هزار تومان قرار دار و براساس مدلی که آن را خریداری میکنید و ویژگی هایی که دارد از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد. انرژی مصرفی و یا همان گرید آن برابر با درجه ی B می باشد که درجه ی مصرفی بسیار مناسبی است. در لیست و جدول زیر می توانید سایر ویژگی های این برند را مشاهده و بررسی بکنید.

مشخصات یخچال و فریزر دوقلو 26 فوت هیمالیا مدل پانومراپلاس NF280p-NR440p :
نوع یخچال : یخچال و فریزر دوقلو
وزن : ۹۰ کیلوگرم
امکانات یخچال : آبسردکن
تعداد طبقات یخچال : 5
تعداد کشور : ۲ عدد
امکانات فریزر : بدون برفک

قیمت بهترین یخچال دوقلو هیمالیا 27 فوت مدل دلتا NR440d+

از دیگر مدل هایی که توانسته است در میان خریداران محبوب بشود ، می شود به مدل دلتا NR440d+ اشاره کرد. قیمت این مدل در بازار در محدوده قیمتی برابر با 26 میلیون و 500 هزار تومان تا 27 میلیون تومان قرار دارد که با توجه به ویژگی هایی همچون وجود گارانتی و خدمات پس از فروش 30 ماه زیر سرویس خود برند هیمالیا سبب می شود تا شما بتوانید با خیال راحت تری یخچال مورد نظرتان را خریداری بکنید و خریدی امن را تجربه بکنید. تعداد طبقات این یخچال برابر با 5 عدد می باشد و دارای 2 عدد کشو می باشد. در لیست زیر برای شما برخی از قابلیت ها و ویژگی های این مدل یخچال را برای شما قرار داده ایم.

مشخصات یخچال و فریزر دوقلو 27 فوت هیمالیا مدل دلتا NR440d+ :
گرید مصرفی : B
نوع یخچال : یخچال فریزر دوقلو
وزن : ۱۶۵ کیلوگرم
نوع مقاومت در برابر برفک : نوفراست
تعداد کشو : ۲ عدد
تعداد کشوی فریزر : 7

یخچال و فریزر ساید بای ساید 27 فوت هیمالیا مدل تسلا HRFN60504

سومین و آخرین مدلی که تصمیم گرفتیم برای شما به بررسی آن بپردازیم ، می شود به یخچال و فریزر ساید 27 فوت هیمالیا مدل HRFN60504 اشاره کرد. این مدل هم همچنین یکی دیگر از مدل هایی است که توانسته است نظر خریداران را به خودش جلب بکند و آن را به یکی از بهترین و محبوب ترین یخچال های ساید بای ساید تبدیل بکند. این مدل هم همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 30 ماه را زیر نظر خود برند هیمالیا را دارای می باشد که خرید امن تری را برای شما به ارمغان می آورد.

مشخصات یخچال و فریزر ساید بای ساید 27 فوت هیمالیا مدل تسلا HRFN60504 :
گنجایش یخچال: ۳۴۰
محدوده گنجایش کل به لیتر : ۴۹۱ تا ۵۵۰
امکانات یخچال : نمایشگر
تعداد طبقات یخچال : ۳
تعداد طبقات درب یخچال : 8
تعداد کشو : ۲ عدد

بررسی سوالات متداول در ارتباط با بهترین مدل یخچال هیمالیا

نظرات مردم در ارتباط با یخچال های هیمالیا چیست ؟

،مانطور که در بالاتر هم به آن اشاره کردیم ، بسیاری از افرادی که یخچال های برند هیمالیا را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید این مصحول را به دیگران هم پیشنهاد کرده و تجربه ی خرید خودشان را تجربه ای عالی تعریف کرده اند.

یخچال و فریزر 20 فوت هیمالیا مدل TNCom530f

یخچال و فریزر 24 فوت هیمالیا مدل امگا پلاس HRFN60505

یخچال و فریزر دوقلو 34 فوت هیمالیا مدل NR440R

یخچال و فریزر 24 فوت هیمالیا مدل کمبی Different هومبار دار TNCom530h

بهترین مدل یخچال های هیمالیا برای خرید کدام است ؟

از آنجایی که تمامی مدل های یخچال هیمالیا از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید برخوردار می باشد بسیار سخت می شود گفت که کدام مدل از سایر مدل های دیگر بهتر می باشد. برای بررسی بیش تر این مطلب را مطالعه و بررسی بکنید.

قیمت یخچال 40 فوتی هیمالیا چقدره ؟

براساس بررسی های صورت گرفته شدته ، یخچال های 40 فوتی هیمالیا در بازار در محدوده قیمتی برابر با 35 میلیون تومان قرار دارد.

قیمت یخچال فریزر هیمالیا 34 فوت چقدر است ؟

در مورد قیمت یخچال فریزر هیمالیا در بازار باید بیان کنیم که قیمت این یخچال فریزر ها به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد و دارای قیمت های مختلفی بوده است اما به طور متوسط می توان گفت در محدوده 30 میلیون تومان نیز قرار دارد .

5/5 - (1 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.