بهترین مدل اتو پرس ژانومه چیست؟[اتو پرس ژانومه ساخت کجاست؟]

فروردین 24, 1400
بلاگ
بهترین مدل اتو پرس ژانومه

اتو پرس ژانومه ساخت کجاست ؟ بهترین مدل اتو پرس ژانومه کدام مدل است ؟ بهترین مارک اتو پرس کدام است ? ، اتو پرس چه مارکی خوبه بخرم ؟ و … یکی از دغدغه هایی که برای هر نوعروس و دختران دم بخت نیز وجود دارد انتخاب بهترین مارک ها برای محصولات برقی خانگی می باشد . به عنوان مثال محصولی به نام ات, پرس را در نظر بگیرید که این روز ها استفاده و خرید آن ها بسیار باب شده است . اما خوب قطعا این نکته هم وجود دار که هر اتو پرسی که بخریم لزوما خوب نخواهد بود به همین دلیل نیاز است تا با آگاهی و فکر جلو برویم و هر کدام از برند ها را بشناسیم .

در این راه یکی از برند های بسیار محبوب و پر طرفداری که اتو پرس ها را تولید می کند برند ژانومه نام داد که در این مطلب می خواهیم بهترین مدل اتو پرس های ژانومه را بررسی کنیم . البته برای خرید راحت تر شما عزیزان ما چند تا از پرفروش ترین مدل های موجود در سایت دیجی کالا را در این مطلب قرار داده ایم که تنها با چند کلیک ساده می توانید محصول مورد نیاز خود را از امن ترین فروشگاه نیز خریداری کنید .

بهترین مدل اتو پرس ژانومه

لیستی از جدید ترین اتو پرس های برند ژانومه

اتو پرسی ژانومه مدل 3300

اتو پرسی ژانومه مدل 3000

اتو پرسی ژانومه مدل 2700N

اتو پرسی ژانومه مدل 4950

اتو پرسی ژانومه مدل 2750S

اتو پرسی ژانومه مدل 2900N

اتو پرسی بایترون مدل BSI-600

اتو پرس ژانومه ساخت کجاست ؟

ژانومه در حقیقت نام یک برندی است که در سال 1921 میلادی در پایتخت کشور ژاپن نیز تاسیس شد . این برند در مدت زمان فعالیت خود به چنان پیشرفت و موفقیت هایی توانست دست پیدا کند که چندی بعد از فعالیت خود کارخانه هایی در دیگر کشور هایی چون تابوان و تایلند تاسیس نمود . ژانومه ابتدا تنها در زمینه تولید چرخ خیاطی بسیار مهارت داشت اما چندی بعد مدل هایی از اتو پرس ها را روانه بازار کرد که با محبوبیت زیادی رو به رو شد . در رابطه با این تاریخچه ژانومه در پاسخ به سوال اتو پرس ژانومه ساخت کجاست می توان چنین بیان کرد که این محصول ساخت کشور ژاپن نیز می باشد . ژانومه بیش از 55 سال است که دارای سابقه است و اولین شرکت سازنده اتو پرس ژانومه در بازار لوازم خانگ بوده است .

اتو پرس ژانومه ساخت کجاست ؟

بهترین مدل اتو پرس ژانومه

حال که کمی با تاریخچه ژانومه آشنا شدید نوبت آن است تا بهترین مدل های اتو پرس ژانومه را نقد کنیم و مشخصات آن ها را بررسی کنیم و در انتها به یک تصمیم کلی برسیم که آیا اتو پرس ژانومه خوبه ؟ اتو پرس ژانومه بخرم یا نه و … ، در ادامه لینک خرید مدل های اتو پرس ژانومه را ادامه قرا داده ایم که می توانید محصول خود را به صورت آنلاین خریداری کنید .

1. بهترین اتو پرس ژانومه مدل 2900

این مدل اتو پرس تقریبا وزنی به اندازه 14 کیلوگرم دارد و دارای کفی مقاومی است که جنس آن از فلز نچسب و محکم ساخته شده است . در رابطه با مشخصات و ویژگی های این مدل اتو پرسی ژانومه می توان به وجود سیستم قطع کن خودکار ، سیستم ضد چکه ، قابلیت بخاردهی عمودی و … نیز اشاره کرد . این نوع اتو پرسی که آن را می توان یکی از بهترین اتو پرسی های ژانومه در بازار معرفی کرد مخزن آبی به اندازه 300 میلی لیتر دارد اما قابلیت اسپری آب را دارا نمی باشد .

توان مصرفی این محصول به اندازه 1600 وات است و به وسیله اقلامی چون آب پاش دستی و بالشتک اتو کشی نیز به فروش نی رسد . نیروی فشار این اتو معادل 46 تا 50 کیلوگرم است و این امکان که در حین کار بخواهید مخزن آن را پر کنید برای آن وجود دارد . وجود سیستم قفل شونده یکی دیگر از ویژگی های این محصول به شمار می رود و مدت زمان لازم آن برای آماده شدن بخار به اندازه 3 دقیقه است .

 بهترین اتو پرس ژانومه مدل 2900

2. بهترین اتو پرسی ژانومه مدل 4950

این نوع اتو پرس دارای توان مصرفی به اندازه 1880 وات می باشد و ولتاژ ورودی آن به اندازه 220 ولت در نظر گرفته شده است . قابلیت بخاردهی پیوسته این مدل اتو پرس حدود 120 گرم در دقیقه و قابلیت بخاردهی لحظه ای آن به اندازه 240 گرم در دقیقه است . کفی این محصول از جنس آلومینیوم با کیفیت نیز ساخته شده است و مخزن آب آن به اندازه 300 میلی لیتر نیز ظرفیت دارد . این نوع اتو بخار اسپری آب ندارد و مجهز به سیستم قطع خودکار و سیستم ضد چکه و بخار دهی عمودی نیز می باشد . در رابطه با مقدار وزن این مدل اتو پرس باید بیان کنیم که وزنی به اندازه 13 کیلوگرم دارد .

بهترین اتو پرسی ژانومه مدل 4950

3. بهترین اتو پرس ژانومه مدل SP600

این نوع اتوپرسی که در اینجا می خواهیم معرفی کنیم محدوده توان مصرفی به اندازه 1201 تا 1600 وات دارد و میزان وزن آن معادل 13 کیلوگرم می باشد . این نوع اتو پرس مجهز به سیستم اتو پرس ، سیستم ضد چکه ، و بخاردهی عمودی است . گنجایش مخزن آب آن معادل 800 میلی لیتر است و قابلیت تنظیمات بخاردهی را فراهم آورده به علاوه آن که دارای سیستم قطع کن خودکار جهت ایمنی بیشتر نیز است . جنس کفی این مدل اتو پرسی ژانومه از آلومینیوم ساخته و دارای یک پایه تلسکوپی می باشد ، این نوع اتو پرس سیمی به اندازه 1.8 متر نیز دارد و دارای سیستم ضد رسوب نیز است .

هترین اتو پرس ژانومه مدل SP600

4. بهترین اتو پرس رابیلوکس مدل کارملو کد 110500

یکی دیگر از بهترین مدل اتو پرس ژانومه این نوع اتو پرس است که می خواهیم مشخصات آن را در اینجا نیز بررسی کنیم . این محصول تقریبا وزنی به اندازه 15 کیلوگرم دارد و دارای یک کفی نچسب نیز می باشد . این محصول قابلیت تنظیمات میزان بخار دهی دستگاه را برای مصرف کننده فراهم آورده است و مجهز به سیستم قطع کن خودکار نیز می باشد . در رابطه با میزان گنجایش مخزن آب آن باید بگوییم که ظرفیتی به اندازه 150 میلی لیتر نیز دارد و دارای سستم ضد چکه ، قابلیت بخاردهی عمودی و مخزن رسوب است .

جنس کفی نچسب اتو از تفلون ساخته شده است و توان مصرفی آن معادل 2100 وات است که ولتاژ ورودی برق آن به اندازه 220 ولت نیز می باشد . برای این نوع اتو پرس دو مدل ترموستات ایمنی اتوماتیک نیز در نظر گرفته شده است و قابلیت کنترل بخار متغیر را دارد .

 بهترین اتو پرس رابیلوکس مدل کارملو کد 110500

5. بهترین اتو پرسی ژانومه مدل ML400 بخار از دو طرف

این نوع اتو پرس کفی از جنس آلومینیوم دایکست دار که یکی از بهترین کفی ها برای اتو پرس نیز شناخته می شود و مخزن آبی به اندازه 800 میلی لیتر نیز دارد ، این مدل اتو پرسی دارای سیستم ضد چکه و سیستم ضد رسوب است و همچنین قابلیت بخاردهی عمودی را دارا می باشد . این مدل اتو مخزن رسوب ندارد و توان مصرفی آن معادل 2200 وات نیز می باشد . یکی از ویژگی های این نوع اتو پرس قابلیت تولید بخار از دو طرف و همچنین قابلیت تولید بخار از بالا و پایین می باشد . ولتاژ ورودی این محصول به اندازه 220 ولت است و سیمی به اندازه 1.8 متر نیز دارد و قابلیت بخاردهی پیوسته حدود 120 گرم در دقیقه و بخار دهی لحظه ای 240 گرم در دقیقه نیز از دیگر ویژگی های آن می باشد .

بهترین اتو پرسی ژانومه مدل ML400 بخار از دو طرف

6. بهترین اتو پرسی ژانومه مدل 3900

این مدل اتو پرس یکی دیگر از بهترین مدل اتو پرس های ژانومه به شمار می رود که کفی آن از جنس آلومینیوم ساخته شده است و سیمی به اندازه 1.8 متر نیز دارد . این مدل اتو پرس توان مصرفی به اندازه 1600 وات دارد که محدوده توان مصرفی آن حدود 1200 تا 1600 وات می باشد ، این نوع اتو پرس دارای قابلیت های تنظیم میزان بخاردهی ، سیستم قطع کن خودکار ، سیستم ضد چکه ، بخاردهی عمودی و سیستم ضد رسوب است و مخزن آب این مدل اتو پرس به اندازه 800 میلی لیتر می باشد .

 بهترین اتو پرسی ژانومه مدل 3900

7. بهترین اتو پرسی ژانومه مدلML600 بخار از دو طرف

این نوع اتو پرس که که توسط برند ژانومه و با بکارگیری به روز ترین فناوری های روز دنیا نیز ساخته شده است وزنی به اندازه 13 کیلوگرم نیز دارد ، این مدل اتو پرس دارای کفی از جنس آلومینیوم دایکست است و دارای سیستم قطع کن می باشد به علاوه آن این قابلیت نیز وجود دارد که بتوان میزان بخاردهی این اتو را تنظیم کرد . این مدل اتو دارای سیستم ضد چکه و بخاردهی عمودی است و توان مصرفی به اندازه 2200 وات نیز دارد . قابلیت بخار از دو طرف و از بالا و پایین را عهده دار می باشد . این مدل اتو گنجایش مخزنی به اندازه 800 میلی لیتر نیز دارد .

 بهترین اتو پرسی ژانومه مدلML600 بخار از دو طرف

اتو پرس ژانومه خوبه بخرم ؟

پس از پاسخ به سوالات اتو پرس ژانومه ساخت کجاست و معرفی بهترین مدل اتو پرس ژانومه خیلی از افراد سوالاتی شبیه به اینکه آیا اتو پرس ژانومه خوبه بخرم یا نه نیز می پرسند ، برای پاسخ به این سوال ما تصمیم گرفته ایم تا به سراغ نظرات مصرف کنندگان برویم و ببینیم که آیا کسانی که از اتو پرسی ژانومه استفاده کردند از این محصول راضی بوده اند یا نه ، که با توجه به نتیجه گیری های که داشته ایم اکثر مصرف کنندگان از خرید این محصول احساس رضایت داشته اند و ان را به اطرافیان خود نیز پیشنهاد داده اند .

کیفیت اتو پرس ژانومه چگونه است ؟

برند ژانومه برای تولید محصولات خود از جمله اتو پرس ها از بهترین فناوری ها و همچنین به رو ترین تکنولوژی ها استفاده کرده اند به همین دلیل می توان این گونه بیان کرد اتو پرس های ژانومه از کیفیت خوبی برخوردار هستند .

قیمت اتو پرس ژانومه

در رابطه با قیمت اتو پرسی های ژانومه سوالات بیشماری از ما پرسیده می شود اما متاسفانه نمی توان به صوت دقیق بیان کرد که هر کدام از این محصولات نیز چه مقدار قیمتی دارند چرا که روزانه انواع قیمت ها در حال تغییر نیز هستند ، اما ه صورت میانگین میتوان بیان کرد که اتو پرس های ژانومه قیمتی مابین 4 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان دارند که این قیمت با توجه به قابلیت هایی که دستگاه دارد متغیر است .

ضمانت و گارانتی اتو پرس ژانومه

برند ژانومه همانند دیگر برند های محبوب جهانی انواع محصولات خود را همراه با گارانتی و ضمانت نیز روانه بازار می کند ، در کشور ایران شرکتی به نام نگین طلایی ژانومه نماینده رسمی گارانتی و ضمانت محصولات ژانومه است که دارای چندین سال سابقه بوده و خدمات پس از فروش خوبی را برای محصولات ژانومه ارائه می دهد .

ضمانت و گارانتی اتو پرس ژانومه
بالاترین مدل اتوپرس ژانومه کدام مدل است ؟

در اینجا ما بهترین مدل اتو پرس های ژانومه را معرفی و بررسی کرد اما برای انتخاب بالاترین اتو پرس ژانومه نیاز دارید تا ابتدا انتظاراتی که خود از یک اتو پرس دارید را برسی کنید و مطابق با ان بهترین اتو را خریداری کنید .

اتو پرس ژانومه ساخت کدام کشور است ؟

همانطور که برند ژانومه کارخانه های در کشور هایی چون تایلند ، ژاپن ، تایوان و حتی انگلستان دارد بنابراین اتو پرس ها ژانومه در کشور های مختلفی اما تحت نظر برند ژانومه از کشور ژاپن نیز تولید می شوند .

آیا اتو پرس ژانومه خوب است ؟

در این مطلب ما به طور کامل راجع به کیفیت اتو پرس های ژانومه نیز بحث کردیم و برای پاسخ به این سوال هم توصیه می کنم ان را مطالعه کنید .

بهترین مارک اتو پرس ژانومه چیست ؟

در حقیقت این سوال کمی اشتباه است چرا که خود ژانومه یک مارک است و احتمالا منظور از بهترین مارک اتو پرس ژانومه ، بهترین مدل اتو پرس ژانومه می باشد که در این مطلب ان را بررسی کردیم .

3.7/5 - (35 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.