بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر [خوبه بخرم یا نه ؟!!]

تیر 27, 1400
بلاگ
بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر

بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر کدام است ؟ ، آب میوه گیری پارس خزر خوبه بخرم یا نه ؟ ، خدماتی که پارس خزر برای
آب میوه گیری های خود ارائه می دهد شامل چیست ؟
پیش تر در مطلب بهترین مارک آب میوه گیری انواع برند های شناخته شده و با کیفیت را معرفی کردیم که در بین آن ها آب میوه گیری های پارس خزر بسیار مورد توجه قرار گرفتند و سوالات بیشماری راجع به آن ها از ما پرسیده می شد به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در مطلبی به صورت جداگانه آب میوه گیری های پارس خزر و شرایط خرید آن ها را بررسی کنیم .

توصیه می کنم مقالات دیگر مانند آب میوه گیری چه مارکی خوبه را مطالعه کنید چرا که در آن پرفروش ترین مارک آب میوه گیری ها را بررسی کرده ایم . به علاوه مطالب دیگر راجع به آیا آب میوه گیری مکسی خوبه ؟ و سه کاره پاناسونیک خوبه؟ هم جزو بهترین مقالات ما در مورد آب میوه گیری ها می باشد .

بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر

ویژگی های آب میوه گیری پارس خزر

برای پاسخ به سوال آب میوه گیری پارس خزر خوبه یا نه می خواهیم چند تا از ویژگی های بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر را بررسی کنیم .

  1. آب میوه گیری های پارس خر از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و با بهترین متریال ها ساخته می شوند .
  2. مدل آب میوه گیری های پارس خزر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.
  3. قیمت آب میوه گیری های پارس خزر نسبت به دیگر برند های خارجی متناسب تر می باشد .
  4. پارس خزر با وجود نمایندگی هایی که در ایران دارد به راحتی می توان محصولات اصل پارس خزر را از آن خریداری کرد .
  5. استفاده از آبمیوه گیری های پارس خزر بسیار راحت است .
  6. مدل آبمیوه گیری های پارس خزر از تنوع خوبی برخوردار هستند .
بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر

بهترین مدل آب میوه گیری پارس خزر

در این جا قصد داریم تا چند تا از بهترین آب میوه گیری ها پارس خزر را همراه با شرح قابلیت هایشان بررسی کنیم .

1. بهترین آبمیوه گیری سه کاره پارس خزر مدل VitaFruit

این مدل آبمیوه گیری پارس خزر را می توان یکی از بهترین مارک آب میوه گیری در بازار معرفی کرد ،این مدل آب میوه گیری دارای سوئیچ ایمنی بوده است و از مدل آبمیوه گیری های سه کاره پارس خزر به شمار می رود که علاوه بر قابلیت آبمیوه گیری می توان از آن به عنوان آسیاب کن و مخلوط کن هم استفاده کرد .

این نوع آب میوه گیری با توجه به قابلیت هایی که دارد از قیمت متناسبی هم برخوردار می باشد و دارای توان مصرفی به اندازه 450 وات نیز است . این مدل می تواند در هر بار تا مرز 100 گرم مواد را آسیاب کند و صدای بسیار کمی هم دارد . این محصول به صورت دو سرعته بوده است و تقریبا به اندازه 6.3 کیلوگرم نیز وزن دارد .

بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر

2. بهترین آبمیوه گیری پارس خزر مدل 610 پی

این نوع آبمیوه گیری از مدل آب میوه گیری ها سه کاره پارس خزر به شمار می رود که حدود 3.5 کیلوگرم نیز وزن دارد ، این مدل محصول حدود 300 وات توان مصرفی دارد و می تواند در هر استفاده تا 70 گرم مواد غذایی را آسیاب کند و به علاه آن می تواند در هر بار استفاده حدود 1.2 کیلوگرم آب گیری کند .

جنس تیغه های آن از استیل ضد زنگ و با کیفیت ساخته شده است این مدل آب میوه گیری پارس خزر قابلیت مخلوط کن هم دارد ، خریدارانی که از این محصول استفاده کرده اند آن را به عنوان آب میوه گیری با قابلیت های خوب و قیمت متناسب معرفی کرده اند .

آبمیوه گیری پارس خزر مدل 610 پی

3. بهترین آب میوه گیری سه کاره پارس خزر مدل JBG-610P

یکی از پرفروش ترین آبمیوه گیری های پارس خزر این مدل آب میوه گیری می باشد که آن را می توان یکی از بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر به شمار آورد . این مدل آبمیوه گیری هم به صورت سه کاره است و بدنه ای از جنس پلاستیک نیز دارد . با توجه به آزمایشاتی که انجام داده شده است متوجه شدیم این محصول قابلیت آسیاب کردن مواد غذایی تا 75 گرم را دارد و همچنین قابلیت آب گیری 1.2 کیلوگرم میوه در هر بار استفاده را دارد .

توان مصرفی این مدل آبمیوه گیری معادل 300 وات می باشد و مخلوط کن آن دارای پارچی به اندازه 1.2 لیتر بوده است و وزن آن معادل 3.6 کیلوگرم می باشد .

بهترین آب میوه گیری پارس خزر مدل JBG-610P

4. بهترین آبمیوه گیری پارس خزر مدل تایگر 700W

این نوع آبمیوه گیری دارای وزن به اندازه 4.2 کیلوگرم می باشد و از مدل آبمیوه گیری ها تک کار پارس خزر به شمار می رود و دارای بدنه ای از جنس پلاستیک نیز می باشد . این نوع آب میوه گیری توان مصرفی به اندازه 700 وات دارد و از دیگر قابلیت ها و ویژگی های آن می توان به قابلیت میکروسوئیچ ایمنی ، وجود فیلتر و تیغه های استیل ضد زنگ ، عایق کاری دوبل ، قابلیت جمع آوری سیم برق در محفظه مخصوصش ،وجود گواهینامه استاندارد ایمنی و … نیز می باشد .

مخزن تفاله این نوع آب میوه گیری حدود 2 لیتر می باشد و مخزن خود آبمیوه گیری هم به اندازه 1 لیتر می باشد . به علاوه آن این نوع آبمیوه گیری را می توان بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر معرفی کرد .

بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر

گارانتی و خدمات پس از فروش آب میوه گیری پارس خزر

در پاسخ به سوال آیا آب میوه گیری پارس خزر خوبه یا نه بررسی گارانتی و ضمانت آب میوه گیری پارس خزر می تواند یکی از مهم ترین نکاتی باشد که باید بررسی شود . خوشبختانه برند پارسی خزر برندی است که در زمینه ضمانت و گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار عالی عمل می کند . پارس خزر محصولات خود را همراه با گارانتی 24ماهه روانه بازار می کند و به علاوه آن تا حدود ده سال می تواند خدمات پس از فروش خود ارائه دهد که حالا این مدت زمان خدمات پس از فروش برای هر محصول می تواند متفاوت باشد .

بهترین مارک آب میوه گیری پارس خزر

قیمت آب میوه گیری پارس خزر

در رابطه با قیمت آب میوه گیری چرخ گوشت باید بیان کنیم که قیمت آن ها با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارند متفاوت خواهد بود اما به طور میانگین می توان بیان کرد که قیمت آب میوه گیری های پارس خزر بین یک میلیون تومان تا دو میلیون تومان می باشد البته مدل آب میوه گیری هایی با قیمت بالاتر و بیشتر هم وجود دارد اما هدف اصلی پارس خزر بر این بوده است تا محصولاتی را روانه بازار کند که علاوه بر کیفیت خوب از قیمت متناسبی هم برخوردار باشند .

آب میوه گیری پارس خزر ساخت کجاست ؟

پارس خزر یکی برند ایرانی می باشد که در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی برقی نیز فعالیت می کند . البته برند پارس خزر برند های زیر مجموعه دیگری هم دارد که محصولات کوچک تر لوازم خانگی و آشپزخانه را تولید می کند . پارس خزر از سال 1347 با نام پارس توشیبا تاسیس شد که در سال 1361 آن را به نام پارس خزر تغییر داده اند ، در انتها در رابطه با این سوال که آب میوه گیری پارس خزر ساخت کجاست باید بگوییم که ساخت کشور ایران می باشد .

آب میوه گیری پارس خزر خوبه بخرم ؟

با توجه به بررسی هایی که راجع به کیفیت و گارانتی و خدمات آب میوه گیری های پارس خزر داشته ایم می توانیم بیان کنیم که آب میوه گیری های پارس خزر از کیفیت خوبی برخوردار هستند .

پرفروش ترین مارک آبمیوه گیری ایرانی کدام است ؟

از پرفروش ترین مارک آبمیوه گیری ایرانی می توان به برند پارس خزر نیز اشاره کرد که انواع آبمیوه گیری ها را با تنوع و کیفیت خوبی و به خصوص قیمت مناسب روانه بازار می کند .

آبمیوه گیری سه کار پارس خزر کدوم خوبه ؟

در رابطه با انتخاب بهترین آب میوه گیری سه کاره پارس خزر ما انواع محصولات پارس خزر را در اینجا با ویژگی هایشان بررسی کرده ایم که به راحتی می توانید مطابق با نیاز خود بهترین آبمیوه گیری سه کاره پاناسونیک را خریداری کنیم .

4.4/5 - (47 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.