بلاگ

بهترین تلویزیون ال جی [پرفروش ترین مدل تلویزیون های الجی]

بهترین تلویزیون ال جی

ال جی برندی است که برترین محصولات لوازم خانگی را تولید می کند ، در میان برند هایی که در بازار وجود دارد برند ال جی اعتماد و اطمینان مشتریان ایرانی خود را به حد بالایی جذب کرده است و با کیفیت ترین محصولات برقی را روانه بازار می کند ، از میان محصولات برند ال جی که بسیار محبوب هستند میتوان به تلویزیون ها اشاره کرد ، تلویزیون های ال جی بسیار محبوب و معروف هستند و همچنین از تنوع بسیار بالایی برخوردارند به گونه ای که اگر به قصد خرید بهترین تلویزیون ال جی روانه بازار بشوید با تنوع بسیار زیای از تلویزیون های ال جی رو به رو می شوید که باعث سرگردانی شما می شود بنابراین تصمیم گرفته ایم تا بهترین مدل تلویزیون های ال جی را شرح دهیم و بدین طریق انتخاب از بین آن ها را بر عهده سلیقه و نیاز خودتان بگذاریم .

بهترین تلویزیون ال جی

بهترین مدل های تلویزیون ال جی در بازار ایران

در ادامه چند تا از بهترین تلویزیون های ال جی و جدیدترین تلویزیون های الجی به شما معرفی خواهیم کرد . از انواع تلویزیون های ال جی می توان به مدل های زیر اشاره کرد :

1. تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 43LJ52100 سایز 43 اینچ

این مدل تلویزیون از کیفیت تصویر full HD برخوردار است و دارای یک درگاه برای USB و همچنین درگاهی برای HDMI را دارا می باشد . این مدل تلویزیون از برند ال جی قابلیت اتصال به بلوتوث را دارا نمی باشد و قابلیت اتصال بدون سیم به وای فای را ندارد . شما می توانید برای نصب این مدل تلویزیون را به دیوار نصب کنید و از مدل تلویزیون های صفحه تخت در بازار به شمار می رود که با توجه به سایز 43 اینچی این مدل تلویزیون می توان این گونه برداشت کرد که برای فضاهای کوچک تر و یا متوسط کاربرد دارند .

تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 43LJ52100 سایز 43 اینچ

2. تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل OLED55B8GI سایز 55 اینچ

این مدل تلویزیون دارای رابط هوشمندی است و دارای 4 عدد درگاه برای از اتصال به HDMI است و سه عدد در گاه بری جایگاه USB دارد . این تلویزیون در دسته تلویزیون های هوشمند ال جی شمرده می شود و همچنین از میزان صدای خروجی بسیار خوبی برخوردار است . با توجه به هوشمند بودن آن قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث را فراهم آورده است . برای این مدل تلویزیون دو عدد اسپیکر 20 وات تعبیه شده است که می توانند صدا ها را به خوبی و رسا پخش کنند .

 تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل OLED55B8GI سایز 55 اینچ

3. تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل OLED55C8GI سایز 55 اینچ

یکی از زیبا ترین تلویزیون های ال جی که در بازار وجود دارد این مدل تلویزیون است که از مدل تلویزیون های صفحه تخت هوشمند ال جی شمرده میشود که قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث را فراهم آورده است و قابلیت اتصال دستگاه های هوشمند دیگری به این مدل تلویزیون وجود دارد این نوع تلویزیون 4 عدد درگاه برای جایگاه اچ دی ام آی دارد و سه عدد درگاه برای درگاه یو اس بی را دارا می باشد . علاوه بر این موارد این نوع تلویزیون دارای رابط هوشمند است و رزولوشن آن 2160 × 3840 است .

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل OLED55C8GI سایز 55 اینچ

4. تلویزیون هوشمند ال جی مدل OLED55C7GI سایز 55 اینچ

یکی دیگر از تلویزیون های ال جی 55 اینچ که در بازار وجود دارد این مدل تلیویزیون می باشند، این مدل تلویزیون دارای سه درگاه برای USB و همچنین 4 عدد درگاه برای اتصال به اچ دی ام آی را دارای می باشد . این نوع تلویزیون دارای کیفیت تصویر 4k است رزولوشن آن مساوی با 2160 × 3840 است . این نوع تلویزیون از برند ال جی قابلیت اتصال به دیوار را دارد و در کنار آن دارای خروجی صدای دیجیتالی است ، البته قابلیت های دیگر هم برای تلویزیون ها وجود دارد که بررسی آن ها تخصصی است .

تلویزیون هوشمند ال جی مدل OLED55C7GI سایز 55 اینچ

5. تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 65UJ75200GI-TB سایز 65 اینچ

یکی دیگر از تلویزیون هی هوشمند ال جی این مدل تی ی می باشد که دارای رابط هوشمند است و از مدل تلویزیون های صفحه تخت به شمار می رود . این نوع تلویزیون دارای دو درگاه برای یو اس بی و همچنین 4 عدد در گاه برای اچ دی ام آی است . از دیگر ویژگی هایی که این مدل تلویزیون دارد می توان به قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث اشاره کرد . کیفیت تصویر این تلویزیون از نوع است که قابلیت اتصال دارد ، این مدل تلویزیون دارای رزولوشن 2160 × 3840 است و با توجه به ابعادی که دارد برای فضاهای بزرگ کاربرد دارد.

 تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 65UJ75200GI-TB سایز 65 اینچ

6. تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 49UJ75200GI-TB سایز 49 اینچ

این مدل تلویزیون دارای رزولوشن 2160 × 3840 است و کیفیت تصویر آن به صورت 4k می باشد علاوه بر آن قابل اتصال به دیوار می باشد و دو عدد در گاه برای اتصال به یو اس بی و همچنین چهار عدد درگاه برای اچ دی ام آی می باشد . از دیگر ویژگی هایی که این مدل تلویزیون دارد می توان به قابلیت اتصال به وای فای و بلوتوث آن اشاره کرد . وجود رابط هوشمند یکی دیگر از ویژگی های مهم این تلویزیون می باشد و تصویر آن از کیفیت و شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 49UJ75200GI-TB سایز 49 اینچ

7. تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 55LJ62500GI سایز 55 اینچ

این مدل تلویزیون دارای کیفیت تصویر فول اچ دی است و رزولوشن آن 1080 × 1920 است. این مدل تلویزیون از نوع تلویزیون های صفحه تخت در بازار محسوب می شود که دارای قابلیت اتصال به دیوار است و در کنار آن دو درگاه برای یو اس بی و سه عدد درگاه برای اچ دی ام آی دار و از مدل تلویزیون های بسیار پیشرفته در بازار به شمار می روند و دارای دو بلندگوی ده واتی که در مجموع می توان گفت 20 وات صدا تولید می کند .تلویزیون های ال جی همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به دست مشتری می رسند .

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 55LJ62500GI سایز 55 اینچ

8. تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 43UK66000GI سایز 43 اینچ

این نوع تلویزیون ال جی از مدل تلویزیون های ال ای دی ال جی به حساب می آید که صفحه آن به صورت تخت است و دارای چندین درگاه برای یو اس بی و اچ دی ام آی است . این مدل تلویزیون قابل اتصال به دیوار است و کیفیت تصویر آن به صورت 4k می باشد که از کیفیت بسیار بالا و شفافیت بسیار خوبی برخوردار هستند . این نوع تلویزیون با توجه به ابعادی که دارد برای استفاده درون مکان های خیلی بزرگ چندان مناسب نخواهند بود و رزولوشن آن 2160 × 3840 است .

تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 43UK66000GI سایز 43 اینچ

9. تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 65UK61000GI سایز 65 اینچ

یکی دیگر از بهترین تلویزیون های ال جی که در بازار داخلی وجود دارد این مدل تلویزیون است که دارای نوعی رابط هوشمند است و با ابعاد بزرگ 65 اینچ به فروش می رسند علاوه بر همه این ها این نوع تلویزیون دارای چندین درگاه برای اتصال به یو اس بی و اچ دی ام آی است و همچنین رزولوشن تصویر آن 2160 × 3840 است . صفحه این مدل تلویزیون از نوع صفحه تخت است و قابلیت اتصال به بلوتوث و وای فای را فراهم آورده اند .

تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 65UK61000GI سایز 65 اینچ

10. تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 55LJ55000GI سایز ۵۵ اینچ

از دیگر تلویزیون های محبوب بین مردم ایران این مدل تلویزیون می باشد که دارای کیفیت تصویر فول اچ دی است قابلیت اتصال به بلوتوث را ندارد اما قابلیت اتصال به وای فای برای آن فراهم شده است . رزولوشن تصویر این محصول 1080 × 1920 است این مدل تلویزیون با توجه به قابلیت هایی که دارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است پس بدین منظور می توان گفت ارزش خرید بالایی دارد .

 تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل 55LJ55000GI سایز ۵۵ اینچ

تاریخچه برند ال جی

ال جی در حقیقت نام یک برند چند ملیتی کره ای است که در زمینه تولید محصولات الکتریکی و برقی فعالیت می کند و برترین محصولات را همراه با کیفیت بسیار بالا روانه بازار می کند . برند ال جی انواع محصولاتی چون یخچال ها ، سولاردام ها ، مایکروویو ها ، اجاق گاز ها ، ماشین لباسشویی ها ،ماشین ظرفشویی ها ، جارو برقی ، استایلر و … را تولید می کند .

گارانتی تلویزیون های ال جی

تلویزیون های ال جی همگی همراه با 18 ماه گارانتی و ضانت به فروش می رسند . البته محصولات ال جی ه خدمات پس از فروش خود نیز معروف هستند و علاوه بر گارانتی و ضمانت برای محصولات خود خدمات پس از فروش خوبی هم ارائه می دهند . و در صورت وجود مشکل در تلویزیون های ال جی می توانیدبه نزدیک ترین نمایندگی برند ال جی مراجعه کنید و مشکل خود را بیان کنید تا در اسرع وقت به ان رسیدگی کنند .

گارانتی تلویزیون های ال جی

ابعاد تلویزیون ال جی

در رابطه با ابعاد تلویزیون الجی سوالات زیادی از ما پرسیده می شد به همین ترتیب تصمیم گرفتیم در مقاله ای جداگانه به نام ابعاد تلویزیون اندازه ابعاد تلویزیون ها را شرح دهیم و در کنار آن ابعاد تلویزیون های ال جی را هم بررسی کنیم.

بهترین تلویزیون الجی کدام است ؟
بیشتر بخوانید
بررسی کامل آب میوه گیری تفال [نسب به قیمت ارزش خرید دارد؟]

برای شناخت بهترین تلویزیون الجی ابتدا لازم است تا بهترین مدل های را بررسی کنید و با ویژگی های و قابلیت های تلویزیون های الجی آشنا شوید تا بتوانید بهترین تلویزیون الجی را شناسایی کنید .

بهترین تلویزیون ال جی 2020 چیست ؟

شاید برای عده ای سوال باشد که بهترین تلویزیون ال جی 2020 و یا بهترین تلویزیون ال2019 کدام مدل تلویزیوین الجی است ، در پاسخ به این نوع سوالات هم می توانید این مطلب را مطالعه کنید چرا که برترین تلویزیون های بازار ال جی را در طی سال های اخیر بررسی کرده ایم .

گارانتی تلویزیون های ال جی چگونه است ؟

ال جی از آن دسته از برند های محبوبی است که به نیاز مشتریان خود توجه ویژه ای نشان می دهد و علاوه بر گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش خوبی را برای تلویزیون های خود در نظر گرفته است .

امتیاز مطلبpost

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.