بهترین چمدان برای مهاجرت [ نکات مهم برای انتخاب و خرید چمدان ]

مهر 14, 1401
بلاگ
بهترین چمدان برای مهاجرت

همانطور که در مطالب قبلی هم به بررسی انواع چمدان پرداختیم در این مطلب میخواهیم به موضوع انتخاب بهترین چمدان برای مهاجرت اشاره کنیم . پیشنهاد میکنم که اگر مطالب قبلی که در موضوع چمدان نوشته شده است مانند بهترین برند چمدان ، بهترین چمدان برای سفر های خارجی ، و پاسخ به سوال چمدان خوب چی بخرم را مطالعه نکردید حتما پیش از خواندن این مطلب آن ها را مطالعه کنید . تمام کسانی که در حال مهاجرت از کشور خود به کشوری دیگر هستند این موضوع را خوب میدانند که انتخاب یک چمدان خوب برای مهاجرت چقدر میتواند در مقدار وسایلی که میتوانند با خود ببرند و میزان اضافه باری که باید پرداخت کنند موثر است اما واقعا یک چمدان خوب برای مهاجرت باید چگونه باشد ؟ در این مطلب با تمام ویژگی هایی که یک چمدان خوب باید داشته باشد آشنا خواهید شد .

انتخاب بهترین چمدان برای مهاجرت

برای انتخاب بهترین چمدان برای مهاجرت باید نکات زیادی را در نظر بگیرید . ابتدا باید لیست لوازمی که حتما باید با خود ببرید و در کشور مقصد امکان خرید آن ها نیست را بنویسید و ببینید به چه میزان جا نیاز دارید . بعد باید چمدانی را انتخاب کنید که بتوانید این مقدار وسیله را در آن بگنجانید که البته در انتخاب چمدان خوب برای مهاجرت فقط گنجایش آن نیست که مهم است بلکه باید فاکتور های دیگری را هم مانند وزن چمدان ، رنگ چمدان ، جنس چمدان و موارد دیگر را نیز در نظر بگیرید . وزن چمدانی که برای مهاجرت انتخاب میکنید خود نکته بسیار مهمی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید . در سفر های خارجی شما فقط اجازه دارید که یک مقدار معین بار با خود ببرید که اگر چمدان شما سنگین وزن باشد از مقدار بار خود باید بکاهید .

انتخاب بهترین چمدان برای مهاجرت

یک چمدان خوب برای مهاجرت چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

به نظر شما یک چمدان خوب برای مهاجرت چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟ همانطور که گفتیم برای انتخاب بهترین چمدان برای مهاجرت همیشه باید نکات مهمی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بدون دقدقه و نگرانی از اضافه بار و هزینه اضافی به سفر بپردازید . در این قسمت از مقاله میخواهیم ویژگی های یک چمدان خوب برای مهاجرت را بررسی کنیم . یک چمدان خوب برای مهاجرت باید ویژگی های زیر را دارا باشد :

 • گنجایش چمدان مناسب برای مهاجرت باید به نوعی باشد که تمام لوازم شما را بتواند در خود جای دهد .
 • یک چمدان خوب برای مهاجرت باید وزن سبکی داشته باشد تا خود موجب اضافه بار نشود .
 • جنس چمدانی که برای مهاجرت انتخاب میکنید ترجیحا از مدل های بدنه سخت باشد .
 • در سفر های خارجی و یا مهاجرت به سایر کشور ها چمدان هایی با طرح و رنگ متفاوت داشته باشید .
 • اگر به کشوری مهاجرت میکنید که زبان آن را بلد نیستید حتما از چمدان های دارای ردیاب بهره بگیرید .
 • چمدان خوب برای مهاجرت چمدانی است که قابلیت شست و شو داشته باشد .
 • مناسب ترین چمدان برای مهاجرت چمدانی است که علاوه بر رمز اصلی قابلیت زدن قفل را هم داشته باشد .
یک چمدان خوب برای مهاجرت چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

نکات خرید بهترین چمدان برای مهاجرت

حال که ویژگی های بهترین چمدان برای مهاجرت را میدانیم بهتر است که نکات خرید بهترین چمدان برای مهاجرت را هم در خاطر داشته باشید تا بتوانید یک خرید خوب ، به صرفه و عالی را داشته باشید . از نکاتی که در هنگام خرید چمدان مناسب مهاجرت باید رعایت کنید میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

نکات مهم در خرید چمدان

 1. کسانی که اهل سفر های خارجی اند میدانند که هزینه اضافه بار بدتر از مالیات است پس پیش از خرید وزن خالی چمدان را اندازه بگیرید تا سنگین نباشد .
 2. حتما چمدان هایی را خریداری کنید که هم رمز داشته باشند و هم امکان زدن یک قفل کوچک کلید دار برای آن ها وجود داشته باشد .
 3. حتما یک چمدان کوچک کری آن هم بخرید تا لوازمی که در طول پرواز به آن ها نیاز دارید را در کری آن بگذارید . گاهی اوقات وزن چمدان شما کمی اضافه تر است که میتوانید مقداری از بار را داخل کری آن گذاشته و به داخل هواپیما بیاورید .
 4. برخی از شرکت های هواپیمایی علاوه بر وزن چمدان به ابعاد چمدانی که دارید هم حساسند به همین جهت پیش از خرید ابتدا میزان باری که میتوانید با خود ببرید و ابعاد مجاز چمدان را از شرکت هواپیمایی بپرسید و سپس با توجه به آن چمدان بخرید .
 5. اگر سفر شما به گونه ایست که بیش از یک پرواز تا رسیدن به مقصد دارید حتما از چمدان های با رنگ و طرح متفاوت خریداری کنید تا در صف گرفتن چمدان ها سریع بتوانید چمدانتان را پیدا کنید .
 6. حتما یک کاور برای چمدان خود تهیه کنید تا در صورت لک شدن چمدان شما کثیف نشود .
 7. چمدان هایی را خریداری کنید که چرخ های آن ها قابلیت به داخل رفتن را داشته باشند . چون چرخ های چمدان و دسته های آن ها آسیب پذیر ترین قسمت آن ها هستند و اگر بر اثر ضربه یا حمل و نقل اشتباه آسیب ببینند حمل و نقل چمدان ها بسیار دشوار است .
 8. چمدان های ضد آب میتوانند بهترین انتخاب برای کسانی باشند که میخواهند مهاجرت کنند .
 9. بهترین و مناسب ترین چمدان برای مهاجرت چمدان هایی با بدنه سخت هستند .
نکات خرید بهترین چمدان برای مهاجرت

معرفی 5 مدل از بهترین چمدان ها برای مهاجرت

حال که با ویژگی های یک چمدان خوب برای مهاجرت آشنا و نکات خرید بهترین چمدان برای مهاجرت را هم میدانید زمان آن رسیده است تا شما را با 5 مدل از بهترین چمدان هایی که میتوانید خریداری کنید تا مهاجرت خود را با آن آغاز کنید آشنا کنیم . چمدان هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد نه صرفا چمدانی گران است و نه یک چمدان فوق لاکچری و زیبا بلکه چمدان هایی است که بتواند در شرایط خاص مهاجرت یا سفر های خارجی در کنار شما باشد و لوازم شما را به خوبی در خود جای دهد . در ادامه همراه ما باشید تا با بهترین مدل های چمدان مناسب برای سفر های خارجی و مهاجرت از کشور آشنا شوید . لازم به ذکر است که در زیر هر محصول جدولی از ویژگی های هر چمدان قرار داده شده است که میتواند بسیار کمک کننده باشد .

چمدان سونادا مدل 97777 مجموعه 4 عددی

یکی از بهترین چمدان ها برای مهاجرت بدون شک ست چمدان سونادا مدل 97777 مجموعه 4 عددی است . این چمدان ژاپنی از بهترین مدل های سری cs چمدان های برند سونادا است و جنس بدنه آن ها از پلی پروپیلن میباشد . چمدان سونادا مدل 97777 مجموعه 4 عددی با وجود بدنه از مدل سختی که دارد اما انعطاف پذیر است به همین جهت در برابر ضربه ، شکستگی و پرتاب مقاوم است . جنس دسته های این چمدان ها از جنس تیتان است و دارای 4 چرخ چرخان 360 درجه می باشد که حمل و نقل را برای شما راحت تر میکند . این چمدان مجهز به زیپ شماره 10 ضد سرقت و قفل از سری TSA می باشد . ابعاد چمدان به ترتیب سایز بزرگ 30x48x78 و سایز متوسط 26x43x68 و سایز کوچک 22x38x58 و کیف دستی 16x30x35 می باشد .

اگر به دنبال بهترین چمدان برای مهاجرت هستید چمدان سونادا مدل 97777 مجموعه 4 عددی بی شک یکی از برترین هاست .

چمدان سونادا مدل 97777 مجموعه 4 عددی
چمدان سونادا مدل 97777 مجموعه 4 عددی :
دارای ساختار انعطاف پذیر
جنس بدنه پلی پروپیلن
نوع بدنه soft case
تعداد چرخ هر چمدان 4 عدد
دارای قفل TSA
قابل شست و شو
مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
قابلیت اضافه کردن روکش ضد باران
دارای 10 رنگبندی متنوع
ست 4 تایی چمدان
وزن بزرگترین سایز 4.2 کیلوگرم
ابعاد بزرگترین سایز ۳۰x۴۸x۷۸ سانتی‌ متر
محصول کشور ژاپن

چمدان اسکای برد مدل C0612 سایز بزرگ

یکی دیگر از چمدان های خوب برای مهاجرت بدون شک چمدان اسکای برد مدل C0612 سایز بزرگ می باشد . همانطور که پیش از این هم گفتیم بهتر است که یک چمدان سایز بزرگ برای جا به جایی لوازم خود داشته باشید تا چند چمدان کوچکتر به همین علت این چمدان میتواند بهترین انتخاب در راستای خرید بهترین چمدان برای مهاجرت باشد . این چمدان دارای رنگبندی متفاوت است و جنس بدنه آن از پلی پروپیلن ضد خش است تا در صورت پرت شدن و یا تکان های شدید بر روی بدنه آن خش ایجاد نشود . همچنین این که چمدان اسکای برد مدل C0612 سایز بزرگ ضد آب است اما میتوانید بر روی آن روکش ضد باران نیز بکشید. گنجایش این مدل بین 30 تا 35 کیلوگرم بار است .

چمدان اسکای برد مدل C0612 سایز بزرگ
چمدان اسکای برد مدل C0612 سایز بزرگ :
ابعاد ۵۵x۳۰x۷۵ سانتی‌متر
وزن 5 کیلوگرم
دارای قفل و رمز TSA
نوع ساختار انعطاف پذیر
جنس بدنه پلی پروپیلن
دارای یک دسته تمام استیل و دو دسته کشنده
مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
هر چمدان دارای 4 چرخ 360 درجه
قابل شست و شو
دارای زیپ های ضد سرقت

چمدان مدل لاک پشتی مدل 111

اگر نمیخواهید برای خرید چمدان زیاد هزینه کنید اما خواهان بهترین چمدان برای مهاجرت هستید بدون شک چمدان مدل لاک پشتی مدل 111 میتواند برای شما انتخاب خوبی باشد . البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که این مدل چمدان از جنس برزنت است و ضد ضربه و ضد آب نیست و اگر این موارد برای شما دغدغه نیست پس میتوانید آن را خریداری کنید . اما داشتن قیمت مناسب ، گنجایش بسیار عالی ، وزن بسیار سبک و جنس خوب بدنه و قابل شست و شو بودن آن سبب شده است تا چمدان مدل لاک پشتی مدل 111 به یک چمدان پر طرفدار و پر فروش در میان سایر چمدان ها تبدیل شود .

چمدان مدل لاک پشتی مدل 111
چمدان مدل لاک پشتی مدل 111 :
ابعاد ۴۰x۵۵x۲۸ سانتی‌متر
وزن 2.5 کیلوگرم
نوع ساختار انعطاف پذیر
قابل شست و شو
جنس بدنه برزنت
دارای 2 عدد چرخ
دارای روکش ضد آب و ضد آلودگی

چمدان دلسی مدل TURENNE کد 1621801 سایز کوچک

همه ما برند خوب و معروف چمدان های دلسی را میشناسیم و اصلا دیگر نیازی به معرفی و تعریف از این برند نیست . در همه زمان و برای هر کاربردی زمانی که به دنبال یک چمدان خوب و پدر مادر دار هستیم برند دلسی اولین چیزی است که در ذهن ما نقش می بندد . چمدان دلسی مدل TURENNE کد 1621801 سایز کوچک یکی از بهترین چمدان هایی است که با وجود وزن سبکی که دارد میتوانید به عنوان کری آن یا یک چمدان کوچک سبک که در کنار چمدان اصلی تان وسایل دیگر را درون آن بگذارید در هنگام مهاجرت از آن استفاده کنید . برای مواقعی که برای رسیدن به مقصد بیش از یک پرواز دارید باید یک چمدان بزرگتر از کری آن برای گذاشتن لوازم شخصی خود داشته باشید که بی شک چمدان دلسی مدل TURENNE کد 1621801 سایز کوچک میتواند بهترین چمدان برای مهاجرت در این مواقع باشد .

چمدان دلسی مدل TURENNE کد 1621801 سایز کوچک
چمدان دلسی مدل TURENNE کد 1621801 سایز کوچک :
ابعاد ۲۵x۳۵x۵۵ سانتی‌متر
وزن 2.16 کیلوگرم
گنجایش چمدان 8 کیلوگرم
نوع ساختار بدنه سخت یا SOFT CASE
جنس بدنه پلی کربونات
یک دسته ترولی متحرک دو دسته حمل ثابت یکی در بالا دیگری در کنار چمدان
تعداد چرخ ها 4 چرخ دوبل
جنس چرخ ها سیلیکا لاتکس
دارای پوشش ضد آب و ضد آلودگی
جنس بدنه ضد ضربه

چمدان مونزا مدل C0722

چمدان مونزا مدل C0722 یکی دیگر از چمدان های بسیار خوبی است که در مطلب بهترین چمدان برای مهاجرت میخواهیم به شما معرفی کنیم . جنس بدنه این چمدان ها از پلی پروپیلن است که کاملا ضد آب ذ، ضد ضربه ، مقاوم در برابر شوک های ضربه ای و قابل شست و شو می باشد . این چمدان با وجود بدنه ای محکم و سخت انعطاف پذیر است و در برابر ضربات اصلا نمیشکند . رنگبندی جذاب این چمدان هر شخصی را میتواند به خود جذب کند . این ست دارای یک چمدان بزرگ ، یک چمدان متوسط ، یک چمدان کوچک و یک کری آن است . در مجموع وزن هر 4 چمدان با هم کتر از 12 کیلو گرم است که برای خانواده ها بسیار مناسب می باشد .

چمدان مونزا مدل C0722 مجموعه سه عددی
چمدان مونزا مدل C0722 مجموعه سه عددی :
ابعاد سایز بزرگ ۶۵x۴۰x۲۴ سانتی‌متر
وزن سایز بزرگ 6.25 کیلوگرم
گنجایش چمدان ها سایز کوچک ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم سایز متوسط ۲۰ تا ۲۵ کیلوگرم
دارای قفل ضد سرقت و زیپ TSA
نوع ساختار انعطاف پذیر
جنس بدنه پلی پروپیلن
تعداد چرخ ها 4 عدد
دارای چرخ های ژله ای کاملا ۳۶۰ درجه
مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
دارای ترمز با کیفیت برای جلوگیری از لغزیدن چمدان
قابلیت شست و شو
دارای بدنه ضد آب و ضد خش

راهنمای بستن چمدان برای مهاجرت

راهنمای بستن چمدان برای مهاجرت
چمدان مهاجرت چه تفاوتی با چمدان های معمولی دارد ؟

با خواندن این مطلب به طور کامل در خواهید یافت که یک چمدان مناسب برای مهاجرت چه ویژگی هایی باید داشته باشد و چه فرقی با یک چمدان معمولی برای سفر دارد .

در هنگام مهاجرت باید از برند خاصی چمدان بخریم ؟

مهم نیست که از کدام برند چمدان خود را خریداری میکنید اما باید چمدانی که میخواهید بخرید ویژگی های به خصوصی داشته باشد .

بهترین رنگ چمدان برای مهاجرت چیست ؟

همانطور که در این مطلب هم گفتیم رنگ هایی برای چمدان در هنگام سفر های خارجی یا مهاجرت مناسب است که کمی متمایز از سایر چمدان ها باشد .

کدام جنس چمدان برای مهاجرت بهتر است ؟

چمدان های سافت کیس یا در اصطلاح بدنه سخت مناسب ترین چمدان هایی هستند که میتوانید برای مهاجرت انتخاب کنید .

2.3/5 - (3 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.