بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال 1401[پرفروش تر و ارزان تر]

مرداد 9, 1401
بلاگ
بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

چند وقتیه که دنبال بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی برای جهیزیه ام هستم ، با برند های مختلف و متنوعی آشنا شدم اما خوب من دنبال برندی بودم که هم چرخ خیاطی خوبی تولید می کند و هم چرخ خیاطی های آن از قیمت و کیفیت خوبی برخوردار باشند . در میان این برند ها تصمیم گرفتم تا هر کدوم رو بررسی کنیم و مشخصاتشونو پیدا کنیم اول از همه به سراغ بررسی بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال رفتم ، مارشال برندی بود که انواع مدل چرخ خیاطی های متنوع خونگی و صنعتی تولید می کرد ، حتی اون مدل چرخ خیاطی های نشکن قدیمی که اکثرمون باهاشون خاطره داریم هم توسط برند مارشال تولید می شد .

برای بررسی کامل تر برند مارشال و چرخ خیاطی ها آن تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا انواع ویژگی های آن ها را بررسی کنیم .

چرخ خیاطی مارشال ساخت کجاست ؟

برند مارشال برندیست که از قدیم در میان مردم شناخته شده بود و جزو برند های چرخ خیاطی در ایران به شمار می رود در طی سال های اخیر محصولات مارشال توانسته توجهات زیادی به سمت خود جذب کند و محصولات آن تولید چین بوده که نسبتا از کیفیت قابل قبول و خوبی برخوردار هستند .

چرخ خیاطی مارشال خوبه بخرم ؟

مارشال برندی است که انواع مدل چرخ های خیاطی ، گلدوزی ، سردوزی هم برای مصرف خانگی و هم برای مصرف صنعتی نیز تولید می کند . به علاوه آن برند مارشال مدل چرخ خیاطی های مینی در ابعاد کوچک نیز تولید می کند این نوع چرخ خیاطی ها به خوبی برای حمل و نقل و یا حتی برای مسافرت هم کاربرد دارند . برای آن که بهتر بتوانیم به سوال چرخ خیاطی مارشال خوبه پاسخ دهیم بهتره ویژگی ها و مشخصات چرخ خیاطی های مارشال را برسی کنیم .

ویژگی چرخ خیاطی های مارشال :

  1. قابلیت انواع دوخت ها چون دوخت معمولی ، زیگزاگی ، معکوس ، دوخت زیپ و جا دکمه و … را دارند .
  2. امکان تنظیم خودکار طول و عرض کوک را فراهم آورده اند .
  3. دارای قابلیت های سوزن نخ کن خودکار ، دکمه کنترل سرعت ، قابلیت کار بر روی انواع پارچه های مختلف را فراهم آورده اند .
  4. دارای قابلیت دوخت های ضخیم و نازک ، گلدوزی ، راسته دوزی، دوخت کشباف ، رفوکاری و… نیز بوده است .
  5. مجهز به لامپ یا چراغ نورافکن ال ای بوده و قابلیت دوخت چند رنگ را فراهم آورده است .
  6. و…
چرخ خیاطی مارشال ساخت کجاست

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال کدام است ؟

در این جا می خواهیم چند تا از بهترین مدل چرخ خیاطی های مارشال را برای شما همراه با معرفی مشخصات و ویژگی هاید آن بررسی میکنیم .

1. چرخ خیاطی مارشال مدل 940SMAX

این نوع چرخ خیاطی که در این جا برای شما معرفی کرده ایم دارای ابعادی به اندازه 26 * 51 * 35 سانتی متر بوده است . جنس بدنه خارجی این محصول از نوع فایبر گلاس محکم و مقاوم ساخته شده و همراه آن اقلامی چون درب جعبه ، یک بسته سوزن ، پایه زیپ دوزی ، پایه پس دوزی ، پایه جا دکمه و دفترچه راهنما نیز به فروش می رسد .

این مدل چرخ خیاطی دارای 36 برنامه دوخت متنوع بوده و مجهز به انواع امکانات خیاطی چون سردوزی و پس دوزی ، زیپ دوزی ، دکمه دوزی ، نوار دوزی ، قیطانی دوزی و … نیز می باشد . بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال دارای قابلیتی بوده که به کمک آن می توان هر نوع گلدوزی را انجام داد و شامل سوزن نخ کن اتومات و جعبه محافظ می باشد .

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

2. چرخ خیاطی مارشال مدل 840s max

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل چرخ خیاطی مارشال در بازار این مدل چرخ خیاطی با 25 برنامه دوخت متنوع نیز بوده است و شامل انواع امکانات خیاطی نیز می باشد . این مدل چرخ خیاطی طبق استاندارد های اروپایی و ایرانی تولید شده است و یکی از محکم ترین و مقاوم ترین چرخ خیاطی های بازار به شمار می رود .

این دستگاه دارای امکانات دوخت های تزیینی چون دوخت زیگزاگ ، دوخت جا دکمه 4 مرحله ای ، دالبر زن ، دندان موشی و… نیز می باشد . اگر دنبال خرید یک چرخ خیاطی خوب برای جهیزیه هستی این محصول می تواند نیاز شما را برطرف کند .

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

3. چرخ خیاطی مارشال مدل 940S

از قابلیت های این نوع چرخ خیاطی می توان به سردوز ، دوخت پارچه های نازک ، پس دوزی و تیکه دوزی ، دکمه و جا دکمه و زیپ ، رفو وتیکه دوزی ، نوار دوزی و قیطانی دوزی و.. اشاره کرد . به کمک این دستگاه می توان انواع دوخت های ساده ، زیگزاگی و گلدوزی را به راحتی تجربه کنید . این نوع چرخ خیاطی مارشال دارای لامپ ال ایی دی بوده و مجهز به سوزن نخ کن اتومات بوده است و یکی از کارآمد ترین چرخ خیاطی های موجود در بازار به شمار می رود . علاوه بر قدرت خوب از طراحی و ظاهر زیبایی هم برخوردار بوده است . ابعاد این محصول به اندازه 24 *35 * 48 سانتی متر می باشد .

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

4. چرخ خیاطی مارشال مدل 940max

یکی دیگر از پرفروش ترین و بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال این مدل چرخ خیاطی می باشد که امکان ظریف دوزی ، را فراهم آورده است . ابعاد این دستگاه به اندازه 26 * 51 * 35 سانتی بوده و با اقلام همراهی چون یک بسته سوزن ، درب جعبه ، پایه زیپ دوزی و پس دوزی و جا دکمه نیز به فروش می رسد . این دستگاه دارای سیستمی بوده است که به کمک این سیستم می توان هر نوع گلدوزی با کارگاه گلدوزی را انجام داد. از دیگر امکانات و ویژگی های این نوع چرخ خیاطی می توان به سوزن نخ کن اتومات ، جعبه محافظ ، 36 برنامه پخت متنوع و… نیز اشاره کرد .

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

5. چرخ خیاطی مارشال مدل 11000S

مدل چرخ خیاطی 11000S از برند مارشال قابلیت انواع دوخت های ساده ، زیگزاگی ، گلدوزی و تیکه دوزی ، پارچه های ضخیم ، و نازک ، زیپ ، دکمه و جا دکمه ، پس دوزی و سر دوز نیز اشاره کرد و امکان ظریف دوزی را فراهم آورده است . بدنه بیرونی این دستگاه از جنس فایبر گلاس محکم و مقاوم ساخته شده است و قابلیت دوخت دو سوزنه را فراهم آورده است و از همه مهم تر دارای دسته مخصوصی برای حمل و جا به جایی راحت تر نیز می باشد و به علاوه آن مجهز به لامپ ال ای دی و سورن نخ کن اتومات است .

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

6. چرخ خیاطی مارشال مدل 9500

از قابلیت ها دوخت این چرخ خیاطی می توان به دوخت ژتون دوزی و دوخت ساده و گلدوزی و دوخت زیگزاگی نیز اشاره کرد . از ویژگی های آن می توان به دوخت انواع پارچه های ضخیم و نازک ، وجود پدال ، جنس بدنه فایبرگلاس مقاوم و با کیفیت و امکانات ظریف دوزی و … نیز اشاره کرد . وزن این نوع چرخ خیاطی تقریبا به اندازه 5 کیلوگرم می باشد .

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

7. چرخ خیاطی مارشال مدل 845s max

این مدل چرخ خیاطی را می توان جزو بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال در بازار معرفی کرد که همانند مدل چرخ خیاطی های قبلی از امکانات و قابلیت های بالایی برخوردار بوده است . این دستگاه مجهز به سوزن نخ کن اتوماتیک و جعبه محافظ نیز می باشد و شامل 25 نوع برنامه دوخت حاشیه دوزی نیز بوده است و در کنار این عوامل جزو پرفروش ترین چرخ خیاطی های مارشال به شمار می رود .

بهترین مدل چرخ خیاطی مارشال

گارانتی چرخ خیاطی مارشال

پس از معرفی بهترین مدل چرخ خیاطی های مارشال شرکتی به نام شرکت نیکو دوخت ماشین نمایندگی انحصاری چرخ خیاطی های مارشال را برعهده دارد . این برند انواع مدل چرخ خیاطی های خود را همراه با گارانتی 24 ماهه نیز تولید می کند و خدمات پس از فروش خوبی نیز ارائه می دهد . برند مارشال با تکیه بر خدمات پس از فروش خوبی که ارائه می دهد در کنار کیفیت بالای محصولات آن توانسته به جایگاه خوبی دست پیدا کند .

بررسی قیمت چرخ خیاطی های مارشال

در رابطه با قیمت چرخ خیاطی های مارشال باید بیان کنیم که این روز ها متاسفانه قیمت محصولات روز به رو در حال تغییر و افزایش است . از این رو نمی توانیم به صورت دقیق قیمت چرخ خیاطی های مارشال را برای شما بیان کنیم اما در عوض فکر کردیم که می توانیم قیمت مرداد ماه 1401 را با شما به اشتراک بگذاریم توجه کنید این قیمت ها اصلا ثبات ندارند ، به عنوان مثال تا چند سال پیش شما می توانستید با کمتر از یک میلون تومان چرخ خیاطی بخرید اما امروزه لازمه تا سه برابر این یک میلیون تومان هزینه کنید و چرخ خیاطی خوبی بخرید .

انواع چرخ خیاطی های مارشالقیمت مرداد ماه 1401
چرخ خیاطی مارشال مدل 940SMAX۴,۲۵۰,۰۰۰ تومان
چرخ خیاطی مارشال مدل 840s max۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
چرخ خیاطی مارشال مدل 940S۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
چرخ خیاطی مارشال مدل 940max۴,۱۸۰,۸۱۰ تومان
چرخ خیاطی مارشال مدل 11000S۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
چرخ خیاطی مارشال مدل 9500۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
چرخ خیاطی مارشال مدل 845s max۳,۹۴۴,۰۰۰ تومان
پرفروش ترین چرخ خیاطی مارشال کدام است ؟

در این مطلب ما سعی کردیم تا پرفروش ترین و بهترین مدل چرخ خیاطی های مارشال را از دید مخاطبان و خریداران معرفی کنیم .

چرخ خیاطی مارشال خوبه برای جهیزیه بخرم ؟

چرخ خیاطی های مارشال از قابلیت ها و امکانات مختلف خیاطی نیز برخوردار بوده و می تواند یکی از بهترین مارک چرخ خیاطی برای خرید جهیزیه نیز معرفی کرد .

1.7/5 - (12 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.