بهترین مدل اتو پرس بایترون [آیا این برند ارزش خرید دارد؟!]

اردیبهشت 19, 1400
بلاگ
بهترین مدل اتو پرس بایترون

برای آن که لباس های خود را به خوبی و در کمترین وقت ممکن اتو کنید نیاز به یک اتوی خوب و مناسب دارید که در این زمان با توجه به تجربه ای که دارم پیشنهاد من به شما خرید اتو پرس می باشد ، اما چالشی که وجود دارد در رابطه با پیدا کردن بهترین مدل اتوپرس خانگی در بازار می باشد که با خواندن این مقاله می توانید به راحتی این چالش را پشت سر بگذارید . در این جا قرار است بهترین مدل اتو پرس بایترون را به شما معرفی کنیم البته پیش تر در مقاله بهترین مدل اتو پرس ژانومه با انواع مدل های اتو پرس ژانومه آشنا شدید حال برای آگاهی و شناخت بیشتر لازمه که مدل های اتو پرس بایترون را هم بشناسید و با اطمینان بالاتری بهترین اتو پرسی را برای خود خریداری کنید .

اتو پرسی بایترون مدل BSI-511

اتو پرسی بایترون مدلBSI-305

اتو پرسی بایترون مدل BSI-100

اتو پرسی بایترون مدل BSI-532

اتو پرسی بایترون مدل BSI-428

اتو پرسی بایترون مدل BSI-975

ما در مقالاتمون لینک خرید محصولات را قرار داده ایم که به راحتی بتوانید به صورت آنلاین خرید کنید و محصول مورد نیاز خود را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. توصیه می کنم قبل از خرید اتو مطلب بهترین مارک اتو را بخوانید و با انواع برند های دیگر آشنا شوید

بهترین مدل اتو پرس بایترون

معرفی پرفروش ترین مدل های اتو پرس بایترون در بازار

1. بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-100

این مدل اتو پریس را می توان یکی از بهترین مدل اتو پرس بایترون معرفی کرد . این نوع اتو پرس تقریبا وزنی به اندازه 7.3 کیلوگرم دارد و دارای کفی از جنس تفلون نچسب نیز می باشد . از دیگر قابلیت های این نوع اتو پرسی بایترون می توان به تنظیم میزان بخاردهی ، سیستم قطع کن خودکار ، سیستم ضد رسوب و … می باشد. توان مصرفی این نوع اتو پرس به اندازه 1350 وات می باشد و دارای گنجایش مخزن آب آن به اندازه 150 میلی لیتر می باشد . این مدل اتو پرس از قابلیت بخاردهی عمودی نیز برخوردار نمی باشد ولتاژ ورودی برق آن به اندازه 220 ولت نیز می باشد .

بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-100

2. بهترین اتو پرس بایترون مدلBSI-305

این مدل اتو پرس وزنی به اندازه 3 کیلوگرم دارد و از کفی نچسبی نیز برخوردار می باشد . در رابطه با میزان گنجایش مخزن آب این محصول باید بیان کنیم که تقریبا ظرفیتی به اندازه 300 میلی لیتر نیز دارد . این مدل اتو پرس دارای توان مصرفی معادل 1350 وات است . از انواع قابلیت های این نوع اتو پرس می توان به قابلیت بخاردهی پیوسته ، بخاردهی لحظه ای ، وجود سیستم ضد رسوب ، کفی این مدل اتو پرس از فلز نچسب نیز ساخته شده است . این نوع اتو پرس مجهز به سیستم قطع کن خودکار ، تنظیم میزان بخاردهی خودکار و مخزن آب نیز می باشد .

هترین اتو پرسی بایترون مدلBSI-305

3. بهترین اتوپرس بایترون مدل BSI-975

این مدل اتو پرس دارای توان مصرفی به اندازه 1500 وات می باد و ولتاژ ورودی برقی به اندازه 220 ولت است همچنین کابلی به اندازه دو متر دارد که محدودیت پریز برق را برطرف می سازد . این نوع اتو پرس قابلیت بخاردهی عمودی ندارد و دارای سیستم ضد رسوب می باشد به علاوه دارای مخزن آبی به ظرفیت 300 میلی لیتر نیز می باشد . این نوع اتو پرس وزنی به اندازه 4 کیلوگرم دارد و همراه با اقلام همراهی چون پیمانه آب ، بالشتک ابری ، روکش پارچه یا ضد آب و نسوز و پایه تلسکوپی نیز به فروش می رسد .

بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-975

4. بهترین اتوپرسی بایترون مدل BSI-103

یکی دیگر از بهرتین مدل اتو پرس بایترون این مدل می باشد که دارای وزنی به اندازه 2.5 کیلوگرم می باشد و جنسی کفی از جنس فلز نیز دارد . این محصول مخزن رسوب و قابلیت بخاردهی عمودی را ندارد اما دارای قابلیت بخار دهی لحظه ای و بخاردهی پیوسته نیز می باشد این نوع اتو پرس دارای سیستم قطع کن خودکار و قابلیت تنظیم میزان بخاردهی است و توان مصرفی به اندازه 1350 وات نیز دارد و همراه با اقلامی چون روکش پارچه ای نسوز و ضد آب ، بالشتک ابری و … به فروش می رسد .

 بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-103

5. بهترین اتو پرس بایترون مدل BSI-705

این مدل اتو پرسی که در اینجا میخواهیم بررسی کنم دارای مخزن آبی به گنجایش 300 میلی لیتر می باشد و قابلت فشار بخار 5 بار و ولتاژ ورودی برق آن به اندازه 220 ولت نیز می باشد . جنس کفی این مدل اتو پرسی بایترون از آلومینیوم ساخته شده است و مجهز به اسپری آب ، سیستم قطع کن خودکار ، تنظیم میزان بخاردهی عمودی ، توان مصرفی به اندازه 1600 وات نیز می باشد . از انواع اقلام همراه این نو ع اتو پرسی بایترون می توان به اتو دستی ، بالشتک ، پایه تلسکوپی ، روکش نسوز و … نیز می باشد .

بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-705

6. بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-95XL

این مدل اتو پرسی که در این جا می خواهیم بررسی کنیم یکی از پرفروش ترین اتو پرس های بایترون نیز به شمار می رود و دارای قابلیت بخاردهی پیوسته و بخاردهی عمودی نیز می باشد . این نوع اتو پرس ولتاژ ورودی به اندازه 220 ولت دارد و توان مصرفی آن به اندازه 1500 وات است و با اقلام همراهی چون آب پاش ، بالشتک ابری ، نمایشگر دیجیتال تنظیم حرارت و … نیز به فروش می رسد . این نوع مدل اتو پرس بایترون دارای کفی از جنس فلز نچسب دارد و کابلی به اندازه 2 متر نیز دارد . این نوع اتو پرس تقرییا به اندازه 7 کیلوگرم وزن نیز دارد و مخزن آن ظرفیتی به اندازه 300 میلی لیتر نیز دارد .

بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-95XL

7. بهترین اتوپرس بایترون مدل BSI-428

یکی دیگر از بهترین مدل اتو پرس بایترون این نوع اتو پرس می باشد که دارای کفی نچسبی از جنس فلز است و مجهز به قابلیت تنظیم میزان بخاردهی ، سیستم قطع کن خودکار ، مخزن آب ، سیستم ضد رسوب و فشار بخار 5 بار و … نیز است . توان مصرفی این مدل اتو پرس به اندازه 1350 وات است و وزنی به اندازه 5 کیلوگرم دارد . طول کابل این مدل اتو پرس همانند دیگر اتو پرسی های بایترون به اندازه 2 متر است که از این نظر نیازی نیست همیشه اتوی خود را خیلی نزدیک به پریز برق قرار دهید .

بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-428

8. بهترین اتوپرسی بایترون مدل BSI-915

این نوع اتو پرسی بایترون دارای کفی از جنس آلومینیوم ، و وزنی به اندازه 6 کیلوگرم است و مجهز به فشار بخار 5 بار ، سیستم آنالوگ ، سیستم خاموش کن اتوماتیک و … می باشد . طول کابل این نوع اتو پرس به اندازه 1.5 متر است ولتاژ ورودی به اندازه 220 ولت دارد و توان مصرفی این نوع اتو پرس به اندازه 1500 وات است و وزن آن به اندازه 6 کیلوگرم است و دارای قابلیت بخاردهی لحظه ای می باشد و با اقلامی چون پایه تلسکوپی ، آب پاش ، و ابر و … به فروش می رسد .

بهترین اتو پرسی بایترون مدل BSI-915

ضمانت و گارانتی اتو پرسی بایترون

پس از ان که با بهترین مدل اتو پرس بایترون را معرفی کردیم خیلی از افراد راجع ضمانت و گارانتی اتو پرس بایترون از ما سوال می پرسیدند که در پاسخ به آن ها باید بیان کنیم که برند بایترون همانند دیگر برند های محبوب دنیا برای محصولات خود امتیازات مثبتی ارائه می دهد که از جمله از آن می توان به گارانتی و خدمات پس از فروش نیز اشاره کرد . بایترون اتوپرس های خود را همراه با گارانتی 24 ماهه روانه بازار می کند و برای آن خدمات پس از فروشی هم در نظر میگیرد .

به علاوه بایترون نمایندگی هایی دارد تا خریداران به راحتی بتوانند محصولات بایترون اصل را از نمایندگی خریداری کنند و به علاوه آن در صورتی که برای محصول مشکلی به وجود آمد با مراجعه به این نمایندگی ها مشکلات برطرف شود .

قیمت اتو پرس بایترون

در رابطه با میزان قیمت اتو پرسی بایترون در واقع با وجود شرایط اقتصادی که وجود دارد نمیتوان قیمت دقیق هر محصول را بیان کرد چرا که روزانه این قیمت ها در حال تغییر هستند اما به صورت میانگین می توانیم بیان کنیم که قیمتی ما بین 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان دارند البته ممکن اتو پرس های دیگری از بایترون با قیمت کمتر و بیشتر هم وجود داشته باشد .

اتو پرسی بایترون مدل BSI-400BB

اتوبخار بایترون مدل BPV-E40

اتو پرس بایترون خوبه بخرم ؟

بایترون انواع محصولات خود از جمله اتو پرس ها را همراه با بهترین مواد اولیه و متریال ها روانه بازار میکند و با توجه به نظرات خریداران که اکثرا مدل محصولات بایترون را پیشنهاد کرده اند و می توان بیان کرد که اتوپرس های بایترون از کیفیت خوبی برخوردار هستند .

اتو پرس بایترون خوبه بخرم ؟
اتو پرس بایترون ساخت کجاست ؟

بایترون نام یک برند آمریکایی است و اتو پرس های بایترون ساخت کشور آمریکا می باشند .

اتوپرس مارک بایترون خوبه ؟ کیفتش چطوره ؟

مدل اتو پرس های بایترون از کیفیت خوبی برخوردار هستند و در پاسخ به سوال آیا اتو پرس بایترون خوبه بخرم یا نه باید بگوییم که این محصول ارزش خرید دارد البته باز هم انتخاب ان به انتظارات و سلیقه شما بستگی دارد .

اتو پرس ژانومه بخرم یا بایترون ؟

این سوال خیلی از افراد است پیشنهاد ما این است که ابتدا پرفروش ترین اتو پرس ها هر کدام را بشناسید و سپس مطابق با انتظارات خو پس از بهترین برند خریداری کنید .

4.7/5 - (28 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.