بهترین مدل چرخ گوشت بوش [نقد و بررسی 7 چرخ گوشت برتر بوش]

فروردین 16, 1400
بلاگ
بهترین مدل چرخ گوشت بوش

زمانی که اطمینان داشته باشیم محصولی که خریداری کرده ایم از برترین برند بوده قطعا در این زمان اعتماد ما نسبت به محصول و برند مورد نظر بالاتر می رود و در این حالت باعث می شود تا با اطمینان خاطر بیشتری برای خرید محصول مورد نظر اقدام کنیم . من خودم جزو افرادی هستم که قبل از خرید دستگاه های برقی همانند چرخ گوشت ابتدا سعی می کنم تا راجع به برند آن اطلاعاتی را به دست آورم و سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر کنم زمانی که می خواستم چرخ گوشت بوش را خریداری کنم با تنوع زیادی از چرخ گوشت هایی که بوش روانه بازار کرده بود رو به رو شدم بنابراین تصمیم گرفتم تا به سراغ بهترین مدل چرخ گوشت بوش برم و سپس با بررسی هایی که بر روی مدل های دیگر انجام داده ام توانستم بهترین چرخ گوشت بوش را خریداری کنم .

چرخ گوشت بوش مدل MFW68660

چرخ گوشت بوش مدل MFW66020

برای شناخت برند های برتر دیگر مه بهترین چرخ گوشت ها را تولید می کند پیشنهاد می کنم مقاله بهترین مارک چرخ گوشت را مطالعه کنید . در ادامه ی این مقاله همچنین به بررسی قیمت چرخ گوشت های برند بوش اصل کشور آلمان پرداخته ایم و موضوعاتی همچون بهترین برند ها را در ادامه بررسی کرده ایم.

بهترین مدل چرخ گوشت بوش

بررسی قیمت چرخ گوشت بوش اصل آلمان

از دسته پرسش هایی که بسیاری از خریداران دستگاه گوشت کوب برقی از خودشان ممکن است در همین ابتدای کار بپرسند ، می شود به پرسش قیمت چرخ گوشت های بوش اصل المان چقدره ؟ اشاره کرد که در ادامه ی این بخش از مقاله قصد داریم به بررسی این پرسش بپردازم و قیمت آن را بررسی بکنیم. براساس آخرین بررسی های صورت گرفته ، قیمت چرخ گوشت های اصل برند بوش آلمان در بازار ، در محدوده قیمتی برابر با 3 میلیون و 500 هزار تومان تا 6 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را برای خرید انتخاب می کنید.

از دیگر مسائلی که بر روی قیمت چرخ گوشت های بوش اصل آلمان تاثیر می گذارد می شود به وجود نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران اشاره کرد که قیمت ها را به صورت روزانه افزایش و یا کاهش می دهد. در لیست زیر شما می توانید ، قیمت چرخ گوشت های بوش اصل آلمان را بررسی و مطالعه بکنید.

بررسی قیمت چرخ گوشت بوش اصل آلمانقیمت خرداد ماه 1401
چرخ گوشت بوش مدل MFW686605 میلیون و 200 هزار تومان
چرخ گوشت بوش MFW 660203 میلیون و 200 هزار تومان
چرخ گوشت بوش مدل MFW686405 میلیون تومان
چرخ گوشت بوش BOSCH MFW686806 میلیون تومان
چرخ گوشت بوش MFW674404 میلیون و 500 هزار تومان
چرخ گوشت بوش مدل MFW450206 میلیون و 290 هزار تومان

معرفی بهترین چرخ گوشت های بوش

خوب در اینجا قصد داریم تا بهترین مدل چرخ گوشت های بوش را نام ببریم و مشخصات هر یک را بررسی کنیم تا در انتها راجع به گارانتی بوش صحبت کنیم . البته اگر برند بوش را نمی شناسید توصیه می کنم تا مقاله بوش ساخت کجاست را مطالعه کنید .

1. بهترین چرخ گوشت بوش اصل آلمان مدل MFW 68680

یکی از بهترین چرخ گوشت هایی که در بازار وجود دارد این نوع چرخ گوشت از برند بوش می باشد ، این مدل چرخ گوشت تقریبا به اندازه 8 کیلوگرم وزن دارد و دارای قابلیت هایی چون سیستم چرخش معکوس و قابلیت سوسیس ساز است . این مدل چرخ گوشت دارای توان مصرفی 2200 وات می باشد که محدوده توان مصرفی آن بین 2000 تا 2500 وات است و دارای سه نوع شبکه است .

از ویژگی های این مدل چرخ گوشت که افراد زیادی که آنرا خریده بودند از خرید خود راضی بوده اند می توان به تنوع بالای عملکرد آن با 20 نوع کارایی مختلف ، میزان خروجی بالای 4.3 کیلوگرمی آن ، قدرت بالای موتور با عملکرد سریع نیز اشاره کرد . از عملکرد های دیگر این نوع چرخ گوشت می توان به خرد کردن مواد غذای ، حلقه حلقه کردن و خلل خلال کردن آن ها نیز اشاره کرد .

چرخ گوشت بوش مدل MFW 68680

2. بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW68660

این مدل چرخ گوشت دارای میزان خروجی به اندازه 4300 گرم می باشد و جنس تیغه های آن از استیل ضد زنگ و با کیفیت ساخته شده است ، توان مصرفی این نوع چرخ گوشت به اندازه 2200 وات است که می توان گفت از دسته چرخ گوشت های پر قدرت محسوب می شود . این مدل چرخ گوشت دارای قابلیت های کبه ساز و سوسیس ساز است و قطعه مخصوصی برای آب گیری نیز وجود دارد، یکی از عیب هایی که این نوع چرخ گوشت دارد نداشتن سیستم چرخش معکوس می باشد . در رابطه با مقدار وزن این نوع چرخ گوشت باید بگوییم که تقریبا وزنی به اندازه 4.3 کیلوگرم می باشد .

بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW68660

3. بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW66020

این نوع چرخ گوشت را می توان یکی از بهترین مدل چرخ گوشت بوش در بازار معرفی کرد ، این نوع چرخ گوشت دارای توان 1800 وات است و میزان خروجی ان به اندازه 3000 گرم در دقیقه می باشد . این مدل چرخ گوشت از ان دسته از چرخ گوشت هایی است که دارای قابلیت کبه ساز و سوسیس ساز می باشد و توان مصرفی به اندازه 1800 وات دارد که در رابطه با میزان خروجی دستگاه می توان بیان کرد که از میزان توان خوبی برخوردار است . این مدل چرخ گوشت تنها دارای 6 کیلوگرم وزن است که قابلیت چرخ معکوس را دارا می باشد و همچنین تیغه های ان از استیل ضد زنگ ساخته شده است که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است .

بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW66020

4. بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW 6602

این نوع چرخ گوشت را می توان یکی از بهترین مدل چرخ گوشت بوش در بازار دانست که میزان خروجی آن به اندازه 3000 گرم در دقیقه می باشد، این نوع چرخ گوشت دارای توانی به اندازه 1800 وات می باشد و با توجه به آن محدوده توان مصرفی به اندازه 1500 تا 2000 وات دارد و به علاوه آن دارای قابلیت سوسیس ساز نیز می باشد .

این نوع چرخ گوشت دارای 3 نوع شبکه ریز ، متوسط و درشت است که شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود گوشت خود را در سایزی که دوست دارید چرخ کنید ،این نوع چرخ گوشت بر اساس استاندارد های بالایی طراحی شده است و از آن علاوه بر چرخ کردن گوشت می توان برای چرخ کردن مرغ ، ماهی و سبزیجات نیز استفاده کرد . در قسمت پشتی دستگاه جایگاه های مخصوصی برای نگهداری قطعات وجود دارد که از گم شدن آن ها نیز جلوگیری می شود .

 بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW 6602

5. بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW1550

این نوع چرخ گوشت دارای توان مصرفی به اندازه 500 وات است و تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم دارد که تیزی خود را به راحتی از دست نمی دهند ، محدوده توان مصرفی این نوع چرخ گوشت حدود 450 تا 1000 وات می باشد و قابلیت سوسیس ساز نیز ندارد . در حقیقت برای این نوع چرخ گوشت پایه های پلاستیکی ضد لرزشی وجود دارد که از جا به جایی و لغزش دستگاه به هنگام کار جلوگیری می کند . این نوع چرخ گوشت تقریبا وزنی به اندازه سه و نیم کیلوگرم دارد ، با توجه به آن که این نوع چرخ گوشت نسبت به مدل چرخ گوشت های پیشرفته تر بوش از عملکرد های پایین تری برخوردار است و همین عامل باعث شده تا نسبت به آن ها از قیمت پایین تری برخوردار است . اما به یاد داشته باشید که تمام محصولات بوش از کیفیت بالایی برخوردار هستند .

 بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW1550

6. بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW68640

این مدل را می توان یکی از بهترین مدل چرخ گشت بوش در بازار دانست ، این نوع چرخ گوشت تیغه هایی از جنس استیل دارد و همچنین میزان خروجی آن به اندازه 4300 گرم در دقیقه می باشد و دارای توان مصرفی به اندازه 2200 وات می باشد ، این مدل چرخ گوشت دارای یک قابلیت متفاوت است ، در حقیقت در طراحی این مدل چرخ گوشت نوعی سیستم محافظت در برابر دما وجود دارد که کمک می کند تا حرارت دستگاه بالا نرود به علاوه آن قابلیت سوسیس ساز دارد و وزن آن معادل 3.2 کیلوگرم می باشد .

این مدل چرخ گوشت سیمی با طول مناسب دارد که کمک می کند محدودیت زیادی برای فاصله پریز برق وجود نداشته باشد و در قسمت زیرین دستگاه جایگاهی برای جمع آوری سیم نیز وجود دارد ، وجود سیستم عملکرد معکوس کمک می کند تا زمانی که به هنگام چرخ کردن گوشت رگ و پی آن در دستگاه گیر کند در این زمان با زدن دکمه چرخش معکوس چرخ گوشت به صورت برعکس کار می کند .

بهترین مدل چرخ گوشت بوش

7. بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW45020

در انتها می خواهیم یکی دیگر از بهترین مدل چرخ گوشت بوش را بررسی کنیم ، این نوع چرخ گوشت تقریبا وزنی به اندازه 5.6 کیلوگرم دارد و تیغه های آن از جنس استیل ضد زنگ نیز ساخته شده است با توجه به توان 1600 وات آن میزان خروجی به اندازه 2700 گرم در دقیقه اندازه گیری شده است . این نوع چرخ گوشت دارای عملکرد سیستم چرخش معکوس است و دارای سیمی به طول مناسب است . در پشت دستگاه جایگاه مخصوصی برای نگهداری صفحات فلزی نیز تعبیه شده است که نگهداری از آن را آسان تر می کنند و قیف های مخصوصی برای تهیه سوسیس نیز وجود دارد ، این نوع چرخ گوشت دارای نوعی سینی برای نگهداری مواد است که باعث شده تا استفاده از آن ها راحت تر باشد و دارای محفظه نگهدارنده سیم نیز است .

بهترین چرخ گوشت بوش مدل MFW45020

ضمانت و گارانتی چرخ گوشت بوش

در رابطه با ضمانت و گارانتی لازم است بیان کنیم که بوش همانند دیگر برند های برتر محصولات خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب به فروش می رساند . چرخ گوشت های بوش دارای گارانتی 24 ماهه هستند و حدود 10 سال خدمات پس از فروش دارند ، البته نوع گارانتی و ضمانت با توجه به نوع وسیله و قابلیت هایی که دارد متفاوت است و همچینین بوش نمایندگی هایی را در نقاط مختلف جهان قرار داده است تا خریداران راحت تر بتوانند از خدمات پس از فروش محصولات بوش استیفاده کنند .

قیمت چرخ گوشت بوش به صرفه است ؟

برند بوش چرخ گوشت های خود را با تنوع بسیار بالایی روانه بازار می کند و انواع چرخ گوشت های خود را با کارایی ها و قابلیت های متفاوتی تولید می کند ، علاوه براین موارد با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور ما وجود دارد به صورت دقیق نمی توان بیان کرد که هر کدام چه مقدار هزینه ای دارند اما به صورت کلی و میانگین می توان گفت که قیمت چرخ گوشت های بوش بین 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان متفاوت است .

قیمت چرخ گوشت بوش

بررسی سوالات متداول کاربران در ارتباط با چرخ گوشت بوش

قیمت چرخ گوشت بوش 3000 وات چقدره ؟

براساس اخرین بررسی های صورت گرفته ، قیمت چرخ گوشت بوش مدل 3000 در بازار محدوده قیمتی برابر با 1 میلیون و 800 هزار تومان تا 2 میلیون و 200 هزار تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را خریداری می کنید و ویژگی هایی که دارد از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد.

قیمت چرخ گوشت بوش اصل آلمان چقدره ؟

اگر قصد خرید چرخ گوشت بوش اصل آلمان را دارید و در باره ی قیمت آن اطلاعات زیادی ندارید ، در این مطلب همراه من باشید تا به بررسی این پرسش مهم که در ارتباط با قیمت چرخ گوشت بوش اصل آلمان می باشد بپردازیم.

چرخ گوشت بوش خوبه بخرم ؟

در پاسخ به این سوال که آیا چرخ گوشت بوش خوبه بخرم باید بیان کنیم که چرخ گوشت های بوش از کیفیت بالایی برخوردار هستند و همین عامل باعث شده تا در دسته بهترین چرخ گوشت ها شمرده شوند .

بهترین مدل چرخ گوشت بوش کدام مدل است ؟

برای یافتن بهترین مدل چرخ گوشت بوش لازم است تا پرفروش ترین چرخ گوشت های بوش را بررسی کنید و طبق ان پیش بروید تا بتوانید براساس نیاز و انتظار خود بهترین چرخ گوشت را خریداری کنید .

با چه هزینه ای می توانم چرخ گوشت بوش بخرم ؟

در پاسخ به این سوال توصیه می کنم تا قسمت قیمت چرخ گوشت بوی را در این مطلب مطالعه کنید .

4.2/5 - (30 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.