بلاگ

بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش [نقد و بررسی انواع مدل ها]

بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش

بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش کدام است ؟ ، آخرین مدل ماشین لباسشویی بوش چیست؟ و… ما به تازگی متوجه شده ایم که در رابطه با بهترین مدل های ماشین لباسشویی های بوش سرچ فراوانی می شود پس تصمیم گرفتیم تا مقاله مفید و جامعی را در این راستا بنویسیم تا به واسطه آن بتوانیم برترین ماشین لباسشویی های بوش را نقد و برررسی کنیم . بوش برندی است که انواع ماشین لباس شویی های با کیفیت را همراه با کارایی و تنوع بالا تولید می کند.

انتخاب بهترین مدل ماشین لباسشویی تنها به نقد و بررسی ما بستگی ندارد بلکه لازم است از قبل آنچه را که از ماشین لباسشویی انتظار دارید را لیست کنید تا بتوانید مناسب ترین ماشین لباسشویی را برای خود انتخاب کنید . به عنوان مثال برای برخی از افراد قیمت نقش خیلی مهمی دارد که توصیه ما به آن ها ماشین لباسشویی سری 4 و 6 است و بلعکس برخی هستند که کیفیت ساختاری و برنامه های ماشین لباسشویی برای آنان اهمیت دارد که در این حالت توصیه ما انتخاب ماشین لباس شویی بوش از سری Home Professional است.

بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش

آشنایی با بهترین مدل های ماشین لباسشویی بوش در بازار

1. ماشین لباسشویی بوش مدل WVG30460IR

یکی از محبوب ترین ماشین لباسشویی های بوش این مدل می باشد که با توجه به ظرفیتی که دارد میتوان گفت برای خانواده های 4 نفره تا 6 نفره مناسب می باشد . ابعاد ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین نکات در خرید می باشد ، ابعاد این مدل حدود 600x590x850 میلی‌ متر اندازه گیری شده است . این مدل از ماشین لباسشویی بوش تعداد برنامه های شست و شوی متنوعی را شامل می شود که می توان گفت شامل 15 عدد برنامه شست و شو نیز می باشد . مجهز بودن به خشک کن صد در صد یکی از مهم ترین دلایلی است که آن ها را پر طرفدار کرده است و جزو نقاط قوت آن شمرده می شود .

ظرفیت = 8 کیلوگرم
رتبه انرژی = +++A
سرعت چرخش موتور = 1500 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی بوش مدل WVG30460IR

2. ماشین لباسشویی بوش مدل WAW324DE

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW324DE این قابلیت را دارد که از انواع برنامه های متنوع شست و شو پشتیبانی کند علاوه بر آن جزو ماشین لباسشویی های کم صدا به شمار می روند . کیفیت شست و شوی بالای این محصول و ضد لرزش بودن آن از نقاط قوت آن به شمار می رود . از انواع سیستم های کاربردی که بر روی این مدل وجود دارد می توان به سیستم صرفه جویی آب ، سیستم صرفه جویی انرژی ، قابلیت های کاهش مدت زمان شست و شو ،شست و شوی سریع ،شست و شوی انواع لباس ها چون لباس بچه ، لباس های به رنگ تیره و … اشاره کرد .

ظرفیت = 8 کیلوگرم
رتبه انرژی = +++A
سرعت چرخش موتور = 1600 دور در دقیقه

 ماشین لباسشویی بوش مدل WAW324DE

3. ماشین لباسشویی بوش مدل WAW28750GB

از یکی دیگر از بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش می تواه به این مدل اشاره کرد ، این ماشین لباسشویی به شما کمک خواهد کرد که در مصرف انرژی و برق به صورت بهینه عمل کنید و علاوه بر آن امکان آن که در حین کار بتوانید به دستگاه لباس اضافه کنید وجود دارد ،درون این دستگاه سیستم جدیدی به نام سیستم اکتیو اکسیژن دارد که به واسطه آن می توان همه ی میکروب ها و باکتری هایی که ممکن است بر روی لباس جود داشته باشد به طور کامل از بین بروند . که این عامل برای شست وش وی لباس هی نوزاد بسیار گزینه مناسبی است.

ظرفیت بالای این محصول می تواند خانواده های با تعداد افراد 7 یا 8 نفر را ساپورت کند . ابعاد این محصول بر اساس اندازه گیری ها حدود ۸۵x۶۰x۶۹ سانتی‌متر سانتی متر می باشد . این نوع ماشین لباسشویی بوش هیچ گونه نقطه ضعفی ندارد به جزو قیمت بالای آن که ممکن است برای برخی از افراد سنگین شمرده شود .

ظرفیت = 9 کیلوگرم
رتبه انرژی = +++A
سرعت چرخش موتور = 1400 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW28750GB

4. ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC

خب تا به اینجا احتمالا متوجه این مورد شده اید که تمام ماشین لباسشویی های بوش دارای برچسب انرژی +++A هستند و این نشان دهنده این است که ماشین لباسشویی ها با حداقل مصرف انرژی کار می کنند .کارشناسان میزان صدای این محصول را اندازه گیری کرده اند و متوجه شدهاند که میزان صدای آن حدود 48 دسیبل می باشد ، برخلاف مدل های قبلی امکان اضافه کردن لباس در حین کار در این محصول مشاهده نمی شود .

سیستم های کاربردی در این محصول نهادینه شده است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به سیستم صرفه جوی در مصرف آب ،سیستم آب پاشی سه یعدی ،شست و شوی آرام و بی صدا ، انتخاب دما و … اشاره کرد ، البته این نکته را هم فراموش نکنید که این مدل از ماشین لباسشویی بوش ضد لرزش بوده و از دوام و کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

ظرفیت = 9 کیلوگرم
رتبه انرژی = +++A
سرعت چرخش موتور = 1600 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC

5. ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200IR

ظرفیت 7 کیلویی این نوع ماشین لباسشویی نشان دهنده آن است که برای تعداد افراد 5 تا 7 نفر قابل استفاده می باشد، ابعاد ان حدود 600x600x850 میلی‌متر اندازه گیری شده است ، این نوع ماشین لباسشویی نسبت به دیگر ماشین لباسشویی های نام برده شده قابلیت های کمتری را شامل می شوند و همین مورد باعث شده است تا قیمت کمتری داشته باشد . از جمله از فناوری هایی که در این دستگاه مشاهده می شود می توان به شست و شوی لباس بچه ، شست وشوی سریع ، صرفه جویی ،فناوری حباب ساز و … اشاره کرد .البته امکان اضافه کردن لباس در حین شست و شو در این مدل وجود دارد .

ظرفیت = 7 کیلوگرم
رتبه انرژی = +++A
سرعت چرخش موتور = 1000 دور در دقیقه

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200IR

سری بندی ماشین لباسشویی بوش

به گونه ای می توان گفت که بوش ماشین لباسشویی ها خود را بر اساس نکاتی رتبه بندی و یا سری بندی کرده است ،سری های ماشین لباسشویی بوش شامل سری های Home Professional ،سری های 8 لباسشویی بوش ، ماش‍ین لباسشویی بوش سری 4 و 6 اشاره کرد.

ماشین لباسشویی بوش سری Home Professional

ماشین لباشویی هایی که در این دسته از سری قرار می گیرند در بالاترین حد کیفیت قرار دارند اما خب برای خرید آن هزینه های بالاتری نیاز است این نوع ماشین لباسشویی ها دارای 16 برنامه متنوع و سیستم تشخیص وزن لباس ها و … هستند ، به جرئت می توان گفت که این مدل از ماشین لباسشویی بوش جزو بهترین مدل ها در بازار هستند اگر فکر می کنید که مشکلی از نظر هزینه ندارید پیشنهاد می کنم تا به سراغ ماشین لباسشویی های این سری بروید .

ماشین لباسشویی بوش سری Home Professional

ماشین لباسشویی بوش سری 8

مدل هایی از ماشین لباسشویی که نسبت به سری Home Professional کمی پایین تر هستند در دسته این لباسشویی های بوش سری 8 قرار میگیرند البته این مدل از این لباسشویی ها هم دست کمی از مدل های پیشرفته ندارند اما خب از قیمت های کمتری برخوردار هستند و تنها تفاوتی که بین ماشین لباسشویی های سری 8 و Home Professional وجود دارد ،درب تک جداره آن ها ،تعداد برنامه های مخصوص لکه ،مانیتور ال سی دی است و تنها در دورنگ سفید و استیل روانه بازار می شوند .

ماشین لباسشویی بوش سری 8

ماش‍ین لباسشویی بوش سری 4 و 6

ماشین لباسشویی هایی که در این دسته از سری قرار دارند نسبت به ماشین لباسشویی های دو سری قبلی از قیمت های مناسب تر و کمتری برخوردار هستند ،این نوع ماشین لباسشویی ها ساخت کشور ترکیه می باشند ، البته قیمت پایین تر آن ها به این معنی نیست که از کیفیت پایینی برخوردار هستند اتفاقا بلعکس کیفیت خوبی دارند و عمدتا دارای ظرفیت های 6 کیلوگرم تا 9 کیلوگرم هستند

ماش‍ین لباسشویی بوش سری 4 و 6

ویژگی های ماشین لباسشویی بوش

1. شست و شوی قوی

ماشین لباسشویی های بوش دارای سرعت چرخش بالایی هستند و همین سرعت چرخش باعث می شود تا رطوبت لباس ها به طول کامل از بین برود و در بالاترین دمای شست و شو و ضد عفونی لباس ها را با بهترین نحو ممکن بشوید .

2. ضمانت نامه و گارانتی ماشین لباسشویی بوش

بوش برندی که با اطمینان کامل به محصولات خود ، همه ی Hن ها را ضمانت و گارانتی روانه بازار می کند ، ماشین لباسشویی های بوش با ضمانت 2 ساله به فروش می رسند و خدمات پس از فروش عالی را ارائه می دهند . قطعا اگر برندی به محصول خود اطمینان نداشته باشد آن را با ضمانت طولانی مدت به دست مردم نمی رساند .

ضمانت نامه و گارانتی ماشین لباسشویی بوش

3. ساختار زیبا و شیک

امروزه اکثر آشپز خانه ها به حالت رو باز هستند به همین دلیل وقتی ماشین لباسشویی خود را در جایگاهی قرار میدهید افراد به راحتی می توانند آن را ببینند پس لازم است تا ماشین لباسشویی مورد نظر از طراحی و ظاهر زیبایی برخوردار باشد ، ماشین لباسشویی های بوش از این ویژگی برخوردار هستند و مهندسان و طراحان خبره بوش سعی کرده اند تا بهترین ماشین لباسشویی ها را با زیباترین ساختار و با کیفیت بالا تولید کنند .

ساختار زیبا و شیک ماشین لباسشویی بوش

4. وجود برنامه های متعدد

برند بوش در تولید بهترین مدل ها و با کیفیت ترین ماشین لباسشویی ها از میان برند های موجود حرف زیادی برای گفتن دارد ، بوش در ساختار ماشین لباسشویی های خود برنامه های متعدد و گوناگونی قرار داده است تا به واسطه این برنامه ها راحت تر بتوان انواع لباس ها را شست به عنوان مثال برنامه ای برای شست و شوی لباس های نوزاد وجود دارد و یا برنامه دیگری وجود دارد که شوینده های حساسیت زا را از بین می برد و یا برنامه ای برای چرخش سریع وجود دارد و…. .

5. استاندارد بودن ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی های بوش بر اساس استاندارد های بالایی تولید می شوند و با رتبه انرژی کم مصرفی به فروش می رسند ،ویژگی های ماشین لباسشویی بوش به شما کمک می کند تا در مصرف برق و هزینه های صرفه جویی بهتر عمل کنید .

استاندارد بودن ماشین لباسشویی بوش

معایب ماشین لباسشویی بوش

1. فناوری بخار شو

امروزه این نوع فناوری در ماشین لباسشویی ها بسیار محبوب شده اند ، در واقع این نوع فناوری باعث می شود تا مواد آلرژی زایی که ممکن است بر روی لباس های شما وجود داشته باشد را از بین برود ، این مواد آلرژی زا شامل موی حیوانات ،و گرد و غبار می شوند . متاسفانه برند بوش در این زمینه کمی ضعیف عمل کرده است .

2. قیمت بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی های بوش در کنار کیفیت بالا و ویژگی های خوبی که دارند قیمت بالایی هم دارند ، درواقع در کل ماشین لباس شویی ها جزو دستگاه هایی هستند که برای خرید نیازمند بودجه میلیونی هستند ، قیمت ماشین لباسشویی های بوش هم همین گونه هستند اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که محصولات بوش با ضمانت و گارانتی و خدمات پس از فروش روانه بازار می شوند .

قیمت بهترین مدل ماشین لبسشویی بوش
آیا برند بوش برای خرید ماشین لباسشویی مناسب است ؟

همانطور که در داخل مقاله عرض کردیم بوش برندی است که محصولات خود را با کیفیت بالایی روانه بازار می کند، ماشین لباسشویی های بوش با داشتن ویژگی های بسیار کاربردی یکی از بهترین انتخاب ها به شمار می رود .

ماشین لباسشویی بوش بهتر است یا ال جی ؟

انتخاب بین این دو برند محبوب بسیار مشکل ساز است ، ابتدا شما باید ببینید که با کدام برند از ماشین لباسشویی راحت تر می توانید کار کنید در ان هنگام متوجه خواهید شد که کدام نوع ماشین لباس شویی بهتر است .

بهترین مدل ماشین لباسشویی بوش کدام است ؟

برند بوش ماشین لباسشویی های خود را در رنگ های مختلف و کاربردی سفید ، مشکی و استیل و همچنین با ظرفیت ها و کاربرد های متفاوتی روانه بازار می کند ، بهترین مدل های ماشین لباسشویی بوش را در اینمقاله مشاهده خواهید کرد .

ماشین لباس شویی بوش سری 8 بهتر است یا سری 4 و 6 ؟

ممکن است از نظر برخی از کاربرد ها و ویژگی ها ، ماشین لباسشویی های سری 8 پپشرفته تر باشند اما هر دو سری ماشین لباسشویی از کیفیت بالایی برخوردار هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *