بهترین مدل پنکه پارس خزر 1401 چیه؟[پرفروش های ارزان تر]

فروردین 27, 1400
بلاگ
بهترین مدل پنکه پارس خزر

ما در سایت خود مقالاتی راجع به بهترین پنکه سقفی و بهترین مارک پنکه ایستاده نیز نوشت بودیم حال یکی از برند هایی که بسیار مورد توجه خوانندگان قرار گرفته بود برند پارس خزر بود ، پارس خزر در حقیقت یک برند ایرانی است که در زمینه تولید محصولات لوازم برقی خانه نیز فعالیت می کند ، پارس خزر انواع پنکه ها را با تنوع بسیار بالایی روانه بازار می کند به همین دلیل انتخاب بهترین مدل پارس خزر برای افراد ممکن است کمی مشکل ساز باشد بنابراین در این مقاله ما تصمیم گرفتیم تا پرفروش ترین و بهترین مدل پنکه پنکه پارس خزر را معرفی کنیم .

اکثر افرادی که میخواهند برای منزل خود پنکه بخرند با برند پارس خزر نیز مواجه میشوند و سوالاتی مانند آن که بهترین پنکه پارس خزر کدام است ، پنکه پارس خزر ساخت کجاست ؟و … نیز برای آن ها به وجود می آید که در ادامه مطلب می توانید جواب تمام این سوالات را پیدا کنید .

بهترین مدل پنکه پارس خزر

در این بخش می توانید بهترین پنکه های پارس خزر را مشاهده و از دیجی کالا خریداری نمایید

در اینجا ما چند تا از پرطرفدارترین و پرفروش ترین پنکه های پارس خزر که خریداران و مصرف کنندگان از آن راضی بوده اند را برای شما همراه با لینک خرید از سایت معتبر دیجی کالا قرار می دهیم تا به راحتی بهترین پنکه پارس خزر را با ضمانت کالا خریداری کرده و درب منزل خود تحویل بگیرید .

پنکه پارس خزر مدل 4060R

پنکه پارس خزر مدل 4060R

این نوع پنکه پارس خزر دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و دارای ویژگی هایی چون تایمر ،قابلیت تنظیم گردش باد و ... است . این پنکه را میتوان بلندترین پنکه موجود در بازار معرفی کرد .

پنکه پارس خزر مدل 4010

پنکه پارس خزر مدل 4010

این مدل پنکه ایستاه پارس خز را می توان یک از پرطرفدارترین پنکه های پارس خزر به شمار آورد که نظر خریداران و مصرف کنندگان را تا حدود بسیار بالایی جذب خود کرده است .

پنکه پارس خزر مدل 4010R

پنکه پارس خزر مدل 4010R

اکثر کسانی که این مدل پنکه پارس خزر را خریداری کرده اند آن را به دیگر افراد نیز معرفی کرده اند . این نوع پنکه ایستاه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد و  توان مصرفی 60 وات دارد .

پنکه پارس خزر مدل FSR-ADO

پنکه پارس خزر مدل FSR-ADO

یکی دیگر از پرفروش ترین پنکه های پارس خزر این مدل پنکه است که داری ریموت کنترل و پایه ها قابل تنظیم می باشد. کیفیت ساختاری این پنکه باعث شده تا به یکی از بهترینها تبدیل شود .

پنکه رومیزی پارس خزر مدل RIMA-FDS

پنکه رومیزی پارس خزر مدل RIMA-FDS

یکی از پرطرفدارترین پنکه های رومیزی پارس خزر این نوع پنکه می باشد که یکی از بهترین ویژگی های آن کم مصرف بودن می باشد . این مدل مجهز به فیوز حرارتی است که طبق استاندارد تولید شده

پنکه دیواری پارس خزر مدل ES7020WKAI

پنکه دیواری پارس خزر مدل ES7020WKAI

مدل پنکه های دیواری این روز ها خیلی محبوب شده است . این پنکه به صورت 4 پره بوده است و با توان مصرفی 60 وات یکی دیگر از کم مصرف ترین پنکه های بازار به شمار می رود .

انواع پنکه پارس خزر پرفروش

قطعا محصولاتی که از کیفیت بهتری برخوردار هستند جزو دسته پرفروش ترین ها قرار میگیرد بنابراین ما برای معرفی بهترین مدل پنکه های پارس خزر می خواهیم پرفروش ترین مدل های پنکه پارس خزر را بررسی کنیم.

1. بهترین پنکه پارس خزر مدل 3010

این مدل بخاری برقی قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد و جنس پره های آن از پلاستیک نیز ساخته شده است . این محصول تقریبا وزنی به اندازه 5 کیلوگرم دارد و توان مصرفی آن معادل60 وات است . این مدل پنکه پارس خزر به صورت رومیزی است و دارای کلید تنظیم سرعت در سه حالت کند ، تند و متوسط است . این محصول دارای موتوری مجهز به فیوز حرارتی است و به راحتی می توان زاویه وزش باد را تنظیم کرد . سرعت گردش پروانه این محصول 1200 دور در دقیقه است . به صورت 3 پره نیز وجود دارد . این مدل پنکه رومیزی دارای نشان استاندارد ایمنی محصول می باشد و دارای قابلیت تنظیم گردش عمومی نیز می باشد .

 بهترین پنکه رومیزی پارس خزر مدل 3010

2. بهترین پنکه پارس خزر رومیزی مدل 2040

این مدل پنکه نیز تقریبا وزنی به اندازه 5 کیلوگرم دارد و دارای تنظیمات سرعت برای سه سرعت کند ، متوسط و تند است . این نوع پنکه پارس خزر توان مصرفی به اندازه 60 وات دارد و میزان مصرف برقی ان 220 ولت نیز می باشد. این محصول دارای نشان استاندارد ایمنی است . و تعداد پره های آن 4 تا است که از جنس پلاستیک نیز ساخته شده است . سرعت گردش پره های این پنکه به اندازه 1200 دور دقیقه می باشد و دارای لامپ نشانگر سرعت نیز می باشد . قابلیت تنظیم گردش افقی یکی دیگر از ویژگی های ان مدل پنکه از برند پارس خزر می باشد .

. بهترین پنکه رومیزی پارس خزر مدل 2040

3. بهترین پنکه ایستاده پارس خزر مدل 4-8010

این نوع پنکه پارس خزر دارای ریموت کنترل است که تنظیمات سرعت آن به صورت 3 سرعته نیز می باشد و مجهز به تایمر دیجیتال است . وزن این محصول به اندازه 5 کیلوگرم می باشد و تقریبا توان مصرفی به اندازه 60 وات دارد . یکی دیگر از ویژگی ای این مدل پنکه وجود تایمر تایمر و موتور مجهز به فیوز حرارتی می باشد . قابلیت تنظیم وزش باد به صورت جغجغه ای نیز وجود دارد و قابلیت تنظیم گردش افقی هم وجود دارد . جنس پره های ان از پلاستیک ساخته شده است که سرعت گردش پروانه آن حدود 1200 دور در دقیقه می باشد .

بهترین پنکه ایستاده پارس خزر مدل 3-8010

4. بهترین مدل پنکه پارس خزر مدل ES4030

این مدل پنکه ریموت کنترل ندارد و دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد . این محصول به صورت 4 پره از جنس پلاستیک است و در کل وزنی به اندازه 7 کیلوگرم نیز دارد . این محصول دارای کلید تنظیم سرعت می باشد و سه نوع سرعت در سه حالت کند ، متوسط و تند دارد . این محصول دارای گارد محافظ ایمنی است و موتور ان مجهز به فیوز حرارتی می باشد ، این محصول را می توان بلند ترین پنکه پارس خزر موجود در بازار دانست و دارای پایه فلزی نیز می باشد .

 بهترین پنکه پارس خزر مدل ES4030

5. بهترین پنکه پارس خزر رومیزی مدل 2040 سه پره

این مدل پنکه را می توان یکی از پرفروش ترین پنکه رومیزی ها در بازار دانست ،این مدل پنکه دیگر قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد و به صورت 3 پره است که پره های آن از جنس پلاستیک نیز ساخته شده اند ، این محصول تقریبا وزنی به اندازه 5 کیلوگرم است و توان مصرفی ان به اندازه 60 وات است ، این نوع پنکه پارس خزر تایمر ندارد و دارای کلید تنظیمات سرعت در سه حالت کند ، متوسط و تند می باشد ، این محصول به صورت کم مصرف است که توانی به اندازه 60 وات نیز دارد و دارای گارد محافظ ایمنی نیز می باش ، سرعت گردش پروانه حدود 1200 دور در دقیقه است و قابلیت حمل آسان نیز دارد .

بهترین پنکه رومیزی پارس خزر مدل 2040 سه پره

6. بهترین پنکه ایستاده پارس خزر مدل ES-5020MKAI

این مدل پنکه پارس خزر دارای 4 پره می باشد و سرعت گردش آن به اندازه 1400 دور در دقیقه است و توان مصرفی آن به اندازه 60 وات می باشد و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد . این محصول تقریبا وزنی به اندازه 5 کیلوگرم دارد و دارای تایمر است و مدل پریز مخفی نیز دارد . جنس پره های این محصول از پلاستیک ساخته شده است . این مدل پنکه از برند پارس خزر را می توان یک از بهترین مدل پنکه پارس خزر در بازار نیز معرفی کرد .

بهترین پنکه ایستاده پارس خزر مدل ES-5020MKAI

7. بهترین مدل پنکه پارس خزر مدل 5020

این نوع پنکه پارس خزر تقریبا وزن بیشتری نسبت به مدل پنکه های یگر دارد و وزن آن به اندازه 7.4 کیلوگرم نیز می باشد ، این نوع پنکه تقریبا توانی به اندازه 60 وات دارد و دارای تایمر نیز می باشد . از ویژگی های و مشخصات این مدل پنکه می توان به وجود گارد محافظ ایمنی ، موتور مجهز به فیوز امنیتی می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع را دارا می باشد . یکی دیگر از ویژگی های این مدل پنکه قابلیت گردش افقی می باشد و به راحتی می توان زاویه وزش باد را نیز تنظیم کرد و مجهز به فیوز حرارتی نیز می باشد .

. بهترین پنکه پارس خزر مدل 5020

8. بهترین پنکه ایستاده پارس خزر مدل رعنا

یکی دیگر بهترین مدل پنکه هایی که در بازار وجود دارد این مدل پنکه است و دارای قابلیت تنظیم ارتفاع نیز می باشد و دارای ریموت کنترل است . این نوع پنکه پارس خزر وزنی به اندازه 8.5 کیلوگرم می باشد. و دارای تایمر 12 ساعته می باشد که دارای بازه های یک ساعته است . یکی از ویژگی های بسیار جذابی که ان مدل پنکه دارد مجهز بودن آن به یونایزر هوا است به این معنی که یون های منفی را برای بهبود شرایط تنفسی نیز تولید می کند و وزنی به اندازه 8.5 کیلوگرم دارد و مجهز به دماسنج و نشانگر دما است ، این مدل پنکه دارای دو موتور جهت چرخش در راستای عمودی و افقی است .

 بهترین پنکه ایستاده پارس خزر مدل رعنا

9. بهترین پنکه دیواری پارس خزر 7010

این مدل پنکه به صورت دیواری است و قبایلت نصب بر روی دیوار را دارد ، وزن این مدل پنکه به اندازه 4.4 و میزان توان مصرفی آن به اندازه 60 وات نیز می باشد. این محصول از دسته پنکه های کم مصرف نیز به شما می رود و موتوری دارد که مجهز به فیوز حرارتی می باشد . این مدل پنکه پارس خزر دارای نشان استاندارد ملی است و سرعت گردش پروانه ان به اندازه 1250 دور در دقیقه می باشد .

. پنکه دیواری پارس خزر 7010

10. بهترین مدل پنکه پارس خزر مدل ES5030R

این مدل پنکه از برند پارس خزر پره هایی از جنس پلاستیک دارد و دارای ریموت کنترل می باشد ف به علاوه آن قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند و وزنی به اندازه 7.3 کیلوگرم نیز دارند ، این مدل پنکه دارای توانی به اندازه 60 وات است و دارای تایمر نیز می باشد . قابلیت تنظیم ارتفاع این مدل پنکه پارس خزر از 65 تا 100 سانتی متر را دارد و دارای گارد محافظ ایمنی می باشد و دستگیره ای آسان برای حمل و نقل ان نیز وجود دارد .

. پنکه پارس خزر مدل ES5030R

پنکه پارس خزر ساخت کجاست ؟

پارس خزر یکی از برند های برتر تولید کننده انواع محصولات برقی لوازم خانه است که در کشور ایران نیز تاسیس شده است ، پارس خزر از سال 1347 نیز فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و با بکارگیری برترین طرحان و کارشناسان و همچنین داشتن استراتژی های مشخص توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی یکی از بزرگ ترین تولید کننده های محصولات لوازم برقی نیز تبدیل شود ، در پاسخ به سوال پنکه پارس خزر باید بیان کنیم که تمام پنکه های پارس خزر ساخت کشور ایران نیز می باشند و تماما محصول تولید ملی هستند .

قیمت پنکه پارس خزر

پنکه های پارس خزر از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و به علاوه آن هر کدام دارای قابلیت های بسیار متفاوتی هستند ،با توجه به این نکات قیمت پنکه پارس خزر متفاوت است ، به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق بیان کرد که قیمت پنکه های پارس خزر چه مقدار است اما به صورت میانگین می توانیم بگوییم که قیمت پنکه پارس خزر از 500 هزار تومان شروع می شود و تا 1 یا 2 تومان و حتی بیشتر نیز ادامه دارد .

پنکه پارس خزر مدل 5020

پنکه پارس خزر مدل 5020

این پنکه پارس خزر دارای طراحی متفاوتی نسبت به دیگر پنکه های پارس خزر می باشد ، دارای قابلیت تنظیم گردش باد آسان و موتور مجهز به فیوز حرارتی می باشد .

پنکه رومیزی پارس خزر مدل RIMA-FDR

پنکه رومیزی پارس خزر مدل RIMA-FDR

یکی از شیک ترین و کلاسیک ترین پنکه ها در بازار این مدل پنکه ایستاده است که به صورت 4 پره بوده و دارای ویژگی هایی چون ریموت کنترل ، تایمر و ... است.

پنکه پارس خزر مدل 4070R

پنکه پارس خزر مدل 4070R

افرادی که به دنبال پنکه خاص و شیک می گردند این پنکه می تواند برای آنان مناسب باشد . این پنکه را می توان یکی از شیک ترین پنکه های رومیزی بازار معرفی کرد .

پنکه پارس خزر مدل 2040

پنکه پارس خزر مدل 2040

از بهترین پنکه های رومیزی می توان به این مدل پنکه رومیزی اشاره کرد که به صورت 5 پره بوده و یکی از پنکه های با کیفیت و مقرون بصرفه بازار نیز به شمار می رود .

ضمانت و گارانتی پنکه پارس خزر

پارس خزر برندی است که تمام محصولات خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش نیز به فروش می رساند ، پارس خزر برای محصولات خود 25 ماه گارانتی به همراه 10 پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز در نظر میگیرد به علاوه این موارد پارس خزر برای محصولات خود دو ماه وارانتی ارائه می دهد و بدین معنی که قابلیت تعویض محصول به دلیل نقص فنی نیز دارد . در حقیقت برند پارس خزر بیش از 450 مرکز خدمات پس از فروش و نمایندگی نیز دارد تا مشتریان راحت تر بتوانند محصولات برند پارس خزر به خصوص پنکه های پارس خزر را خریداری کنند .

قیمت پنکه پارس خزر

تنطیمات پنکه پارس خزر

اگر می خواهید بدانید که کدام مدل پنکه پارس خزر برای شما مناسب است قبل از خرید به سراغ تظیمات پنکه پارس خزر بروید تا بدین روش باد قابلیت های پنکه نیز آشنا شوبد و راحت تر در مورد خرید آن تصمیم بگیرید .

کیفیت پنکه پارس خزر

پارس خزر همیشه در نظر داشته است تا محصولات خود را با استفاده از بهترین متریال ها و مواد اولیه بسازد و همیشه مطابق با نیاز مشتری نیز عمل کند ، یکی از پرفروش ترین و بهترین پنکه های موجود در بازار متعلق به برند پارس خزر می باشند چرا که مدل انواع پنکه پارس خزر از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند .

کیفیت پنکه پارس خزر
چگونه بهترین مدل پنکه پارس خزر را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین مدل پنکه پارس خزر ابتدا نیاز است که ببینید چه انتظاری از یک پنکه دارید و کدام مدل پنکه پارس خزر برای شما مناسب تر است و سپس با توجه به نیاز خود بهترین پنکه پارس خزر را خریداری کنید .

پنکه پارس خزر خوبه ؟

انواع پنکه پارس خزر از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به نظرات مصرف کنندگان در پاسخ به سوال پنکه پارس خزر خوبه می توان جواب مثبت داد.

بهترین مارک ایرانی پنکه چیست ؟

پارس خزر یکی از بهترین مارک ایرانی در بازار است که انواع محصولات برقی خانه را تولید می کند و آن را می توان یکی از بهرتین مارک ایرانی پنکه در بازار دانست .

4.9/5 - (20 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

7 دیدگاه در “بهترین مدل پنکه پارس خزر 1401 چیه؟[پرفروش های ارزان تر]

 1. همت گفت:

  یه جاروبرقی خریدم انقدر جنس پارو پایینش کم کیفیت وخشک بود صرف یک هفته شکست اصلا لوازم پارس خزر کیفیت قدیم رونداره وی کاش خارجی شو میخریدم به فکر شرکت ایرانی نبودم

  1. shokufeh گفت:

   این روز ها برند های ایرانی پیشرفت خیلی خوبی داشتند پیشنهاد ما این است که از نمایندگی ها خرید کنید

 2. amir گفت:

  عملکرد فیوز حرارتی موتور دقیقا چیست؟

  1. shokufeh گفت:

   در واقع با توجه به اطلاعاتی که داریم باید بیان کنیم که فیوز حرارتی نوعی وسیله ایمنی الکتریکی می باشد که جریان الکتریکی را به هنگام گرم شدن در دمای خاصی قطع می کند .

   1. Omid گفت:

    من یه پنکه رومیزی میخوام که دائم روشن باشه شما کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید؟ قیمتش مهم نیست فقط میخوام از نظر کیفیت خوب باشه چون اصلا خاموشش نمیکنم

    1. parisa گفت:

     سلام و درود
     ببینید دوست عزیز شما حتی اگر بهترین نوع پنکه رو هم خریداری کنید اگر قرار باشه به طور مداوم و 24 ساعته روشن باشه بعد از مدت کوتاهی آسیب میبینه اما از لحاظ کیفیتی پنکه های پارس خزر واقعا خوب عمل میکنند

 3. رضا گفت:

  من بعد بررسی پنکه پارس خزر مدل شیبانی خریدم و کاملا راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.