بهترین مدل لباسشویی ایکس ویژن [قیمت محصولات ایکس ویژن چقدره]

تیر 23, 1401
بلاگ
بهترین مدل لباسشویی ایکس ویژن

بهترین مدل لباسشویی ایکس ویژن برای خرید کدام است ؟ ، قیمت ماشین لباسشویی های ایکس ویژن چقدره ؟ و…. اگر این دسته از سوالات ذهن شما را به خودش مشغول کرده است ، در ادامه ی این مقاله همراه من باشید چرا که قصد داریم به بررسی بهترین مدل های ماشین لباسشویی ایکس ویژن برای خرید بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. در ادامه به بررسی ویژگی هایی همچون کیفیت ماشین لباسشویی های ایکس ویژن چقدره ؟ کیفیتشون چطوره ؟ ، خوبه بخریم یا نه ؟ و… بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. شما همچنین می توانید مطالبی را که در ارتباط با لباسشویی پاکشوما خوبه و معنی wool در لباسشویی نوشته شده است را بررسی و مطالعه بکنید و اطلاعات بیش تری در ارتباط با تجربه ی خریدی که داشته اید به دست آورید.

شما همچنین می توانید اگر تجربه ای در ارتباط با بهترین مدل های ماشین لباسشویی های ایکس ویژن نوشته شده است را بررسی و مطالعه بکنید و اطلاعات بیش تری در ارتباط با آن به دست آورید.

بهترین مدل لباسشویی ایکس ویژن

قیمت بهترین ماشین لباسشویی های ایکس ویژن چقدره ؟

از دسته پرسش هایی که ممکن است برای شما پیش بیایید می شود به پرسش قیمت ماشین لباسشویی هایی پاکشوما چقدره ؟ اشاره کرد که در ادامه ی این مقاله به بررسی آن می پردازیم و آن ها را برای خرید بررسی می کنیم. براساس آخرین بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان وبسایت دلاوا محدوده قیمتی ماشین لباسشویی های ایکس ویژن در بازار برابر با 3 میلیون تومان تا 14 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که برای خرید انتخاب می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت آن افزایش و یا کاهش پیدا می کنید .

از دیگر مسائلی که بر روی قیمت ماشین لباسشویی های برند ایکس ویژن تاثیر می گذارد ، می شود به وجود نوسانات قیمتی اشاره کرد که سبب افزایش و یا کاهش قیمت ها به صورت روزانه می شود و در آینده در صورت درگیر شدن قیمت ماشین لباسشویی برند ایکس ویژن با نوسانات قیمتی در آینده ممکن است قیمت آن ها تغییر پیدا بکند. در لیست زیر می توانید قیمت برخی از مدل های ایکس ویژن را مشاهده و بررسی بکنید.

بهترین مدل های لباسشویی ایکس ویژنقیمت تیر ماه 1401
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TM84-BWBL/BSBL ظرفیت 8 کیلوگرم12 میلیون و 500 هزار تومان
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TM72-ASBL/AWBL ظرفیت 7 کیلوگرم10 میلیون و 300 هزارتومان
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل WE82-AWI/ASI ظرفیت 8 کیلوگرم12 میلیون و 520 هزار تومان
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE84 AW ظرفیت 8 کیلوگرم11 میلیون تومان
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل WA60-AW/AS ظرفیت 6 کیلوگرم8 میلیون تومان
ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TG72-BW/BS ظرفیت 7 کیلوگرم10 میلیون و 500 هزار تومان

ماشین لباسشویی هایی x-vision کیفیتشون چطوره ؟

از دیگر پرسش هایی که بسیاری از شماها در ارتباط با بهترین مدل های ماشین لباسشویی ایکس ویژن پرسیده اید ، می شود به پرسش هایی همچون کیفیت ماشین لباسشویی های ایکس ویژن چطوره ؟ خوبه بخرم یا نه اشاره کرد که در ادامه ی این بخش از مقاله به بررسی آن می پردازیم. براساس آخرین بررسی های انجام شده بر روی ماشین لباسشویی های ایکس ویژن بسیاری از افرادی که لباسشویی های این برند را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بسیار بالای ماشین لباسشویی های ایکس ویژن در بازار می باشد. همچنین با توجه به قیمت بسیار مناسبی که ماشین لباسشویی های برند ایکس ویژن دارند و قیمت بسیار مناسب آن ها می شود گفت که از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید برخوردار می باشند.

بهترین مدل های لباسشویی های برند ایکس ویژن برای خرید (X-Vision)

در این قسمت از مقاله همانطور که در بالاتر هم به شما قولش را داده بودیم قصد داریم به بررسی بهترین مدل ها ماشین لباسشویی ایکس ویژن بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. در ادامه ی این بخش از مقاله برای شما لیستی از بهترین و پرطرفدار ترین مدل های ماشین لباسشویی برند ایکس ویژن آماده و تهیه کرده ایم که این لیست براساس آخرین بررسی های صورت گرفته بر روی نظرات کاربران و میزان رضایت بالایی خریداران از خریدی که داشته اند لیست و تهیه شده است تا شما با شناخت بیش تر این برند ها با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

  • خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE62-AW/AS ظرفیت 6 کیلوگرم
  • ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TG72-BW/BS ظرفیت 7 کیلوگرم
  • قیمت ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل WA80-AW/AS ظرفیت 8 کیلوگرم
  • ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل WH94-ASI/AWI ظرفیت 9 کیلوگرم
  • خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE72-AW/AS ظرفیت 7 کیلوگرم

اگرچه این نکته لازم به ذکر است تمامی محصولاتی که در لیست بالاتر آورده شده است صرفا از دسته محصولاتی است که توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند و به همین دلیل توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند و دلیلی بر پایین بودن کیفیت سایر مدل های ماشین لباسشویی های موجود در بازار نمی باشد.

خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE62-AW/AS ظرفیت 6 کیلوگرم

از دسته بهترین و پرفروش ترین مدل های ماشین لباسشویی ایکس ویژن می شود به لباسشویی ویژن مدل TE62-AW/AS اشاره کرد این مدل با داشتن ویژگی هایی همچون کیفیت بسیار بالا از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید برخوردار می باشد. قیمت این مدل در حال حاضر در بازار در محدوده قیمتی برابر با 8 میلیون و 500 هزار تومان تا 9 میلیون تومان قرار دارد. این مدل همچنین با داشتن ویژگی هایی همچون گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 36 ماه زیر نظر سرویس مادیران را دارا می باشد که سبب می شود با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید و ان را خریداری بکنید. در لیست زیر می توانید سایر ویژگی ها و مشخصات فنی این دستگاه را مشاهده و بررسی بکنید.

مشخصات ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE62-AW/AS :
نوع مخزن : درب از جلو
دستگاه نمایش وضعیت : صفحه نمایش
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص :
لباس مشکی
شست‌وشوی سریع
آبکشی + چرخش
عمق : ۴۷ سانتی‌متر
جهت بازشدن در : به سمت چپ
سرعت چرخش موتور : ۱۲۰۰ دور در دقیقه

قیمت ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل WA80-AW/AS ظرفیت 8 کیلوگرم

از دیگر مدل های پرطرفدار و پرفروش ماشین لباسشویی ایکس ویژن در بازار می شود به لباسشویی این برند مدل WA80-AW/AS اشاره کرد. از دسته دلایلی که سبب معروفیت این مدل شده است در بازار می شود به موضوع قیمت آن همراه با ویژگی های متقابل آن اشاره کرد که ارزش خرید این محصول را بالا می برد. قیمت این محصول در حال حاضر در بازار در محدوده قیمتی برابر با 10 میلیون و 200 هزار تومان تا 10 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 36 ماه را دارا می باشد که همانطور که قبلا به ان اشاره کریدم سبب می شود خریدی امن را تجربه بکنید و با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید. در لیست زیر سایر مشخصات این دستگاه نوشته شده است که می توانید ان را بررسی و مشاهده بکنید.

مشخصات ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل WA80-AW/AS :
نوع مخزن : درب از جلو
نوع موتور : تسمه‌ای
سرعت چرخش موتور : ۱۰۰۰ دور در دقیقه
ظرفیت دیگ : ۸ کیلوگرم
جهت بازشدن در : به سمت چپ
سیستم ایمنی : قفل Aqua

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE72-AW/AS ظرفیت 7 کیلوگرم

سومین مدلی که تصمیم گرفتیم آن را بررسی بکنیم ماشین لباسشویی ویژن مدل TE72-AW/AS اشاره کرد. این مدل با داشتن ویژگ هایی همچون قیمت بسیار مناسب که در محدوده ی قیمتی برابر با 9 میلیون و 400 هزار تومان توانسته است به یکی از پرفروش ترین مدل های ایکس ویژن برای خرید تبدیل بشود. سرعت چرخش موتور این دستگاه برابر با 1200 دور در دقیقه می باشد که این اطمینان را به شما می دهد لباس های شما با کیفیت بسیار بالایی شسته می شود.

مشخصات ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل TE72-AW/AS :
نوع مخزن : درب از جلو
نوع موتور : تسمه‌ای
دستگاه نمایش وضعیت : صفحه نمایش
جهت بازشدن در : به سمت چپ
سرعت چرخش موتور : ۱۲۰۰ دور در دقیقه
عمق : ۴۹.۵ سانتی‌متر

بررسی سوالات متداول در ارتباط با بهترین مدل لباسشویی ایکس ویژن

کیفیت ماشین لباسشویی ایکس ویژن چقدره ؟

کیفیت ماشین لباسشویی ایکس ویژن چطوره ؟ خوبه بخرم ؟ و…. همانطور که در بالاتر این مقاله هم به آن اشاره کردیم بسیاری از افرادی که ماشین لباسشویی های ایکس ویژن را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید ان را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بسیار بالای ماشین لباسشویی های ایکس ویژن در بازار می باشد.

معایب لباسشویی ایکس ویژن چیست ؟

تا کنون هیچگونه مشکلی مبتنی بر عیب تلویزیون های ایکس ویژن گزارش نشده است. اگر شما با تلویزیون های این برند تا کنون به مشکلی بر خورده اید در این مطلب با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

تلویزیون های ایکس ویژن ساخت کجاست ؟

بر اساس آخرین بررسی های انجام شده ، تلویزیون های برند x-vision ساخت کشور ایران می باشد و این برند درواقع برندی ایرانی است.

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.