بلاگ

15مدل از بهترین تابه گریل نالینو در بازار[برترین های 1400]

بهترین تابه گریل نالینو

اگر به پخت و پز سالم خود اهمیت زیادتی می دهید پس قطعا شما فردی هستید که احتمالا در آشپزخانه خود تابه گریل نالینو را دارید . اگر ندارید و قصد خرید بهترین تابه گریل نالینو مناسب پخت و پز خود را دارید توصیه می کنم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید . تابه های گریل نالینو معمولا با توجه به جنس چدن مرغوب و با کیفیتی که دارند و همچنین با وجود روکش دیسکاور پوشاننده آن یکی از بهترین گزینه ها برای پخت و پز سالم به شمار می رود . با وجود این تابه ها نیازی به استفاده از روغن زیاد نمی باشد و می توانید انواع مرغ ، ماهی و گوشت قرمز و … را درون آن ها تهیه کنید . اگر به شدت مجذوب این برند از ظروف هستید توصیه می کنم تا مطلب ظروف چدنی نالینو خوبه ؟ را هم مطالعه بفرمایید .

تابه کوچک دسته دار

تابه بورجام مستطیل بزرگ

تابه بورجام مربع کوچک

تابه بورجام مربع بزرگ

تابه بورجام مستطیل کوچک

تابه بورجام مربع دسته دار

بهترین تابه گریل نالینو

معرفی برند نالینو

در رابطه با این معرفی لازم است بیان کنیم که پیشتر ما در مقاله قابلمه چدن نالینو ساخت کجاست به خوبی در مورد معرفی برند نالینو صحبت کرده ایم حال در این جا به صورت مختصر می توانیم بیان کنیم که نالینو در سال 1385 در ایران تاسیس شد و اولین برندی بود که در زمینه تولید انواع ظروف چدنی نیز در ایران فعالیت می کرد . اگر در رابطه با گارانتی و ویژگی های این برند سوالی دارید ادامه مطلب را بخوانید .

بهترین تابه گریل نالینو در بازار

1. بهترین مدل تابه چدن نالینو مدل Fahita کد 02

این مدل تابه گریل دارای دسته هایی از جنس خود بدنه به صورت چدن می باشد و جنس روکش آن هم از نوع دیسکاور می باشد ، خوبی این مدل تابه ها بدین صورت می باشد که می توانید آن ها را درون فر هم استفاده کنید . این نوع تابه در سایز 20 تولید می شود و می تواند به شما برای داشتن یک وعده غذایی سالم نیز کمک کند . در رابطه با وزن آن هم باید بیان کنیم که تقریبا حدود 1280 گرم وزن دارد و به همراه آن یه زیر قابلمه ای چوبی با کیفیت فروخته می شود . از بهترین تابه گریل نالینو می توان به این مدل اشاره کرد .

بهترین تابه نالینو مدل Fahita کد 02

2. بهترین تابه چدن گریل نالینو مدل Daniele

این مدل تابه را می توان یکی از کاربردی ترین ظروف آشپزخانه ها معرفی کرد . به همراه این تابه توری فلزی مناسب آن به فروش می رسد که می توانید برخی از مواد غذایی خود را مانند استیک و فیله و … را بر روی این توری روی قابلمه در مقابل حرارت تهیه کنید تا مزه و طعم کبابی به خود بگیرند . پخت و پز با این تابه کمک می کند تا طعم مواد غذایی حفظ شود ، قابل استفاده بر روی گاز ، زغال و داخل فر می باشد . شست شوی این مدل تابه راحت می باشد . و جدود 3970 گرم وزن دارد .

بهترین تابه گریل نالینو مدل Daniele

3. بهترین مدل تابه گریل نالینو مدل Teyam

این نوع تابه گریل نالینو همراه با دربی از جنس پیرکس با کیفیت نیز به فروش می رسد . این مدل تابه در سایز 24 وجود دارد و به کمک آن می توانید انواع مواد غذایی چون گوشت ، مرغ و ماهی نیز درست کنید . ناگفته نماند که روی درب این تابه سوپاپ خروج بخار هوا نیز وجود دارد . این مدل تابه ووک چدن تیام دارای لبه های برآمده ای می باشد که از این نظر برای پخت غذاهای آبکی کاربرد خوبی دارد .

بهترین تابه گریل نالینو مدل Teyam سایز 24

4. بهترین تابه چدن گریل نالینو کد 01 سایز 26

یکی دیگر از بهترین تابه گریل که در بازار وجود دارد این مدل می باشد به گونه ای می باشد که در زمان استفاده از آن مواد ساختاری موجود در آن هیچ گونه واکنشی با مواد غذایی ایجاد نمی کند و از این نظر می توانید اطمینان داشته باشید که غذای سالمی دارید . وزن این محصول حدود 3800 گرم می باشد و قابل استفاده بر روی گاز و زغال و یا در داخل فر نیز هستند . از همه مهم تر این تابه امکان پخت غذای بدون روغن را فراهم کرده است

بهترین تابه گریل نالینو کد 01 سایز 26

5. بهترین مدل تابه گریل نالینو مدل Spiza

این نوع تابه گریل چدنی نالینو حدود 3265 گرم وزن دارد و پخت و پز درون این تابه کمک می کند تا خواص مواد غذایی حفظ شود و و طعم و عظر غذا هم از بین نرود . ضخامت خوب این مدل ظروف چدنی کمک می کند تا از دوام بهتری برخوردار باشند . این مدل تابه گریل چدنی در سایز 28 به فروش می رسد . به گونه ای که می تواند 4 عدد همبرگر را درون ان تهیه کنید .

بهترین تابه گریل نالینو مدل Spiza

6. بهترین تابه گریل نالینو مدل Lorenza سایز 28

این نوع تابه در قالب مربعی شکل وجود دارد و از این نظر برای عده زیادی جذاب شمرده می شود . این محصول حدود 3645 گرم ون دارد و با توجه به نظرات مصرف کنندگان بعد از نمونه تابه هایی که تا کنون معرفی کردیم یکی از بهترین تابه گریل نالینو به شمار می رود . همراه با این نوع تابه انبری برای پخت و پز راحت تر نیز وجود که تقریبا حدود 27 سانتی متر می باشد و خود تابه هم در سایز 28 وجود دارد .

بهترین تابه گریل نالینو مدل Lorenza سایز 28

7. بهترین مدل تابه گریل نالینو مدل Spiza سایز 28

ظاهر این مدل تابه گریل نالینو نسبت به دیگر تابه های یکه تا کنون معرفی کردیم متفاوت تر است ، این مدل تابه گریل در سایز 28 به فروش می رسد و دارای درپوش و انبر همراه نیز می باشد که درب ان حدود 5 سانیت متر ارتفاع دارد . از این تابه می توان برای پخت استیک ، فیله ، پیتزا ، طبخ سبزیجات ، گریل کردن و تنوری کردن و … نیز استفاده کرد . در واقع این نوع تابه تنها مختص گریل کردن و استیک نمی باشد بلکه هر غذایی که می خواهید با روغن تهیه شود را می توانید درون این مدل تابه ها درست کنید .

بهترین تابه گریل نالینو مدل Spiza سایز 28

8. بهترین تابه گریل چدن نالینو مدل دنیلی سایز 34

این مدل تابه هم همانند مدل قبلی دارای دربی با قطر بلند می باشد و تقریبا حدود 6000 گرم نیز وزن دارد . این نوع تابه قابل استفاده بر روی زغال ، گاز و یا در داخل فر می باشد . این جنس چدنی که در این نوع تابه گریل نالینو وجود دارد در برابر ساییدگی ، زنگ خوردگی و حرارت از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و همچنین رسانای ضعیف حرارتی نیز می باشد که باعث می شود تا گرما را در خود مدتی نگه دارد .

بهترین تابه گریل نالینو مدل دنیلی سایز 34

9. بهترین مدل تابه گریل نالینو مدل Sorin سایز 18 به همراه تخته سرو

یکی دیگر از بهترین تابه گریل نالینو که می توانید به راحتی آن را در بازار پیدا کنید این مدل تابه می باشد که از تقریبا وزن خوبی نسبت به دیگر تابه های گریل چدنی حدود 1400 گرم برخوردار می باشد . جنس بدنه تابه از نوع چدن بوده و روکشی از نوع دیسکاور نیز دارد . در رابطه با سایز تابه هم باید بیان کنیم که تقریبا در سایز 18 نیز به فروش می رسد . البته لازم است این نکته را هم بیان کنیم که تحمل ظروف چدنی چون تابه های ان تا 400 درجه می باشد.

بهترین تابه گریل نالینو مدل Sorin سایز 18 به همراه تخته سرو

10. بهترین تابه گریل نالینو مدل Fabia 63343

یکی دیگر از تابه های گریل چدنی نالینو که از ویژگی های خوبی برخودار می باشد این نوع تابه یک دسته می باشد ، با وجود این تابه به راتحی می توانید کاری کنید که مواد غذایی شما حالتی مغز پخت پیدا کنند البته بدون استفاده از قطره ای روغن . وجود دسته بلند در این تابه کمک می کند تا از استفاده از آن بر روی گاز و یا زغال نیز راحت تر باشد طول این دسته حدود 15 سانتی متر می باشد و خود تابه حدود 1800 گرم نیز وزن دارد .

بهترین تابه گریل نالینو مدل Fabia 63343

11. بهترین مدل تابه گریل نالینو کد 63341

این مدل تابه حدود 2650 گرم وزن دارد ، یکی از بهترین تابه گریل نالینو در بازار نیز به شمار می رود . به همراه این نوع تابه نوعی انبر نسوز با طول 27 سانتی متر نیز وجود دارد ، این محصول از شستشوی راحتی برخوردار می باشد و با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد کمک می کند تا خواص مواد غذایی به خوبی حفظ شود و حالت مغز پختی پیدا کنند ، همچنین به صورت چند ضلعی طراحی شده است که جلوه زیباتری دارد .

بهترین تابه گریل نالینو کد 63341

12. بهترین تابه گریل چدن نالینو مدل سیترین سایز 18 به همراه تخته سرو

این نوع تایه گریل نالینو دسته ندارد و از قطر کمی هم برخوردار می باشد . به همراه این نوع تابه نوعی تخته سرو چوبی نیز به فروش می رسد . که ابعاد این تخته حدود 32×22×1.5 سانتی متر می باشد . در رابطه با وزن این محصول باید بیان کنیم که حدود 1785 گرم وزن دارد ویژگی خوب تابه های چدن نالینو گارانتی آن ها می باشد که در ادامه بیشتر آشنا خواهید شد .

بهترین تابه گریل نالینو مدل سیترین سایز 18 به همراه تخته سرو

گارانتی تابه گریل نالینو

در رابطه با گارانتی تابه گریل نالینو نیز از ما سوالات زیادی پرسیده می شود که در اینجا باید بیان کنیم برند نالینو توسط شرکت پانیذ سازان دانا نیز تاسیس شد و این شرکت برای محصولات نالینو خدمات پس از فروش و گارانتی های خوبی را ارائه می دهد ، در مورد گارانتی تابه گریل نالینو می توانیم بیان کنیم که این نوع تابه ها دارای گارانتی 24 ماهه شرکت پانیذ سازان دانا می باشد .

گارانتی تابه گریل نالینو

قیمت تابه گریل چدن نالینو

در کل انواع ظروف چدنی نالینو را اگر با دیگر ظروف مقایسه کنید قطعا متوجه کیفیت بالا در ساختار آن ها خواهید شد با توجه به آن و به علاوه دوام خوبی که این محصولات دارد باعث شده تا قیمت محصولات نالینو نسبت به دیگر ظروف بالاتر باشد . در رابطه با قیمت تابه گریل نالینو می توانیم بیان کنیم که قیمت این تابه ها از 300 هزار تومان نیز شروع می شود .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

بیشتر بخوانید
پرفروش ترین مارک آب میوه گیری ایران و جهان[40+ مدل2022]

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

ویژگی های بهترین تابه گریل نالینو

  1. مدل تابه های چدن نالینو با توجه به روکشی که دارند از قابلیت نچسب بودن برخوردار هستند و از این نظر می توان از روغن بسیار کمی نیز استفاده کرد .
  2. پخت و پز درون تابه چدن نالینو کمک می کند تا خواص مواد غذایی و طعن و رنگ ان ها حفظ شود .
  3. حرارت در تمام قسمت های تابه به صورت یکنواخت پخش می شود که این مورد منجر به پخت یکپارچه می شود .
  4. این نوع تابه های گریل نالینو ظرفیت حرارتی خوبی دارند و همچنین ضریب انتقال حرارت ان ها بالا می باشد .
  5. این نوع تابه های با کمترین گرما می توانند بیشترین انتقال گرما را انجام ندهند .
  6. تابه های گریل نالینو در ابعاد و طرح های بسایر متنوعی وجود دارند .
  7. وجود شیار های تابه های گریل نالینو کمک می کند تا پخت بهتری را تجربه کنید .
ویژگی های بهترین تابه گریل نالینو
تابه گریل نالینو خوبه بخرم یا نه ؟

اگر به دنبال پخت و پزی سالم هستید و می خواهید غذایی با کمترین میزان روغن نیز درست کنید و یا این که ظروف پخت با کیفیتی داشته باشید قطعا پیشنهاد ما به شما ظروف چدنی نالینو می باشد .

آیا همه تابه های گریل نالینو از جنس چدن می باشد ؟
بیشتر بخوانید
کارایی بخارپز [بررسی کاربرد و نحوه استفاده از بخارپز ها]

بله ف در واقع جنس چدن را می توان یکی از بهترین جنس ها برای ظروف پخت و پز در نظر گرفت که از مزایای بسیار بالایی چون دوام بالا ف کیفیت خوب ف نچسب بودن و .. نیز برخوردار است . البته بیشتر این عوامل به روکش خوبی هم بستگی دارد که نالینو از بهترین ان استفاده می کند .

بهترین مدل تابه چدن نالینو کدومه بخرم ؟

برای پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که تابه های گریل نالینو از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشند و خرید بهترین تابه گریل نالینو بستگی به سلیقه و نیاز شما نیز دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *