بررسی قیمت چرخ گوشت پارس خزر 1400[خرید بهترین مدل روز]

فروردین 7, 1400
بلاگ
بهترین چرخ گوشت پاس خزر

قطعا پارس خزر را می شناسید ، پارس خزر یکی از بهترین مارک های ایرانی است که در زمینه تولید انواع محصولات لوازم برقی خانگی فعالیت می کند و همیشه در تلاش بوده تا با کیفیت ترین محصولات را روانه بازار کند ، یکی از بهترین محصولات پارس خزر متعلق به چرخ گوشت ها می باشد به گونه ای که اگر به قصد خرید چرخ گوشت وارد مغازه ای شوید فروشنده قطعا به شما برند پارس خزر را هم در کنار برندهای معتبر دیگر به شما معرفی می کند . حال در این جا می خواهیم بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر و قیمت چرخ گوشت پارس خزر که خیلی از شماها راجع به آن کنجکاو بودید را برایتان بررسی و معرفی کنیم . البته پیش تر در مقاله بهترین چرخ گوشت راجع به برترین برند ها توضیحاتی دادیم حال می خواهیم بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر را بررسی کنیم .

البته قبل از شروع مقاله لازمه بگم که یکی از بهترین مدل چرخ گوشت های پارس خزر مدل بوفالو می باشد که در مقاله چرخ گوشت بوفالو پارس خزر خوبه یا نه به طور کامل آن را بررسی کردیم حال به بررسی مدل های دیگر می پردازیم . پیشنهاد می کنم پرفروش ترین محصول پارس خزر چون پلوپز پارس خزر را هم بشناسید .

بهترین چرخ گوشت پاس خزر

قیمت چرخ گوشت پارس خزر چگونه است ؟

در رابطه با قیمت چرخ گوشت پارس خزر می توان گفت که چرخ گوشت های پارس خزر با توجه به قابلیت هایی که دارند از قیمت های بسیار متنوعی برخوردار هستند و نمیتوان به صورت دقیق بیان کرد که قیمت چرخ گوشت پارس خزر چقدر است چرا که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور روز به روز میزان قیمت محصولات برقی تغییر می کند . به صورت میانگین می توان بیان کرد که قیمت چرخ گوشت پارس خزر بین یک میلیون تومان و دو میلیون تومان می باشد . البته این قیمت چرخ گوشت پارس خزر ممکن است در آینده دچار تغییراتی شود .

بررسی قیمت آخرین مدل چرخ گوشت پارس خزر

معمولا آخرین مدل های چرخ گوشتی پارس خزر دارای امکانات جدید تر و بهتری نسبت به مدل چرخ گوشت های قبلی هستند به همین دلیل قیمت آخرین مدل چرخ گوشت پارس خزر نسبت به مدل های قدیمی تر چرخ گوشت پارس خزر بیشتر می باشد .

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1600P

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R

خرید بهترین مدل چرخ گشت پارس خزر

خیلی از افراد در زمان خرید راجع به انواع چرخ گوشت پارس خزر نیز کنجکاو هستند به همین ترتیب در ادامه قصد داریم تا بهترین انواع چرخ گوشت پارس خزر که در بازار وجود دارد را به شما معرفی کنیم . در رابطه با خرید چرخ گوشت پارس خزر لازم است تا به انواع چرخ گوشت پارس خزر نیز اشاره کنیم و با توجه به متنوع بودن چرخ گوشت های پارس خزر لازمه تا ابتدا انواع چرخ گوشت های پارس خزر با ویژگی هایشان را بررسی کنید و سپس طبق نیاز خود بهترین مدل را خریداری کنید .

برای شناخت انواع چرخ گوشت پارس خزر ابتدا لازم است تا بهترین مدل های چرخ گوشت پارس خزر را بشناسید و سپس با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که دارند برای خود بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر را انتخاب کنید .

1. چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1600P

این مدل چرخ گوشت حدود 5.5 کیلوگرم وزن دارد و تیغه های آن از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده است که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است ، میزان خروجی این نوع چرخ گوشت حدود 1200 گرم در دقیقه است و توان مصرفی به اندازه 1000 وات را دارا می باشد . این مدل چرخ گوشت پارس خزر دارای نشان استاندارد ملی است و یکی از بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر به شمار می رود که از قابلیت های بالایی برخوردار است . پایه های ضد لرزش آن کمک می کند تا در هنگام کار دستگاه جا به جا نشود .

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1600P

2. بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R

این نوع چرخ گوشت دارای سیستم چرخش معکوس که یکی از مهم ترین قابلیت های در چرخ گوشت ها است می باشد . وزن این مدل چرخ گوشتی پارس خزر به اندازه 4.300 کیلوگرم می باشد و توان مصرفی ان به اندازه 700 وات است . این مدل چرخ گوشت دارای محفظه جمع آوری سیم است و همچنین مجهز به کلید دور برگردان می باشد . این نوع چرخ گوشت دارای دو شبکه مخصوص برای خرد کردن گوشت و سبزی می باشد و بدین معنا می باشد که میتوان با آن سبزی ها رو هم خرد کرد . در رابطه با قیمت چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R میتوان گفت که قیمتی بین یک میلیون تومان تا دو میلیون تومان نیز دارد .

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R

3. چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400 Plus

یکی دیگر از بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر که جزو پرفروش ترین ها هم می باشد این مدل چرخ گوشت است که توانی به اندازه 700 وات را دارا می باشد و تیغه های آن از جنس استیل ضد زنگ نیز ساخته شده اند . البته محدوده توان مصرفی این چرخ گوشت بین 450 وات تا 1000 وات است . همچنین دارای شبکه مخصوص سبزی است که امکان خرد کردن سبزی با آن را فراهم آورده است . از دیگر قابلیت این نوع چرخ گوشت می توان به قابلیت سوسیس ساز اشاره کرد .

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400 Plus

4. بهترین چرخ گوشت پارس خزر مدل mg -1400r

این مدل چرخ گوشت در دسته پرفروش ترین چرخ گوشت های پارس خزر قرار دارد که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است و توان مصرفی به اندازه 4.36 کیلوگرم را دارا می باشد . این مدل چرخ گوشت توانی به اندازه 700 وات دارد که محدوده توان مصرفی ان بین 450 وات تا 1000 وات است و همچنین دارای قابلیت سوسیس ساز نیز می باشد . به علاوه آن دارای قابلیت چرخش معکوس می باشد که این قابلیت باعث شده تا استفاده از این چرخ گوشت بسیار راحت تر باشد .

چرخ گوشت پارس خزر مدل mg -1400r

5. مدل چرخ گوشت پارس خزر مدل همه کاره

قطعا این مدل چرخ گوشت را می توان بهترین مدل چرخ گوشتی پارس خزر معرفی کرد چرا که از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار است . این نوع چرخ گوشت دارای سیستم چرخش معکوس است و توان مصرفی آن معادل 1000 وات می باشد ، به علاوه میزان خروجی آن حدود 1200 گرم در دقیقه است . از دیگر بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر می توان به این مدل نیز اشاره کرد .

از جمله از قابلیت های این چرخ گوشت می توان به وجود کلید برگردان ، وجود فیلتر جئدا کننده آب میوه ها ، قابلیت خرد کن و مخلوط کن ، قابلیت خرد کردن پیاز و سیب زمینی های خام ، دارای تیغه های مختلف برای خرد کردن به صورت چیپسی ، دارای تیغه هایی برای خرد کردن مواد غذایی در سایز ریز و درشت ، قابلیت پوره کردن مواد غذایی و…. اشاره کرد . در رابطه به سوال قیمت چرخ گوشت همه کاره پارس خزر چه قیمته باید گفت که این مدل چرخ گوشت ها با توجه به همه کاره بودن نسبت به مدل های قدیمی تر و تک کاره قیمت بالاتری دارند .

 چرخ گوشت پارس خزر مدل همه کاره

6. بهترین چرخ گوشت پارس خزر مدل Buffalo-2020

این نع چرخ گوشت وزنی به اندازه 7 کیلوگرم دارد و تیغه های آن از جنس فولاد ضد زنگ نیز ساخته شده است به علاوه آن دارای سیستم چرخش معکوس می باشد و میزان خروجی آن معادل 1200 گرم در دقیقه است . در کل این مدل چرخ گوشت توان مصرفی به اندازه 1000 وات دارد و دارای قابلیت سوسیس ساز است ، دو شبکه مجزا دارد و دارای ظرفی برای نگهداری می باشد .

 چرخ گوشت پارس خزر مدل Buffalo-2020

7. بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر مدل MT-1200

این نوع چرخ گوشت تقریبا به اندازه 5.2 کیلوگرم وزن دارد و تیغه های ان از جنس فولاد ساخته شده است که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است . این مدل چرخ گوشت از برند پارس خزر دارای ایمنی کامل الکتریکی و عایق کاری دوبل قطعات الکتریکی می باشد و همچنین دارای قابلیت سوسیس ساز است . میزان خروجی این نوع چرخ گوشت حدود 1200 گرم در دقیقه است و توان مصرفی به اندازه 700 وات دارد این مدل چرخ گوشت با اقلامی چون تیغه استیل ، سوسیس ساز ،سینی بزرگ و … است .

بهترین چرخ گوشت پاس خزر

گارانتی چرخ گوشت پارس خزر

پس از آشنایی با انواع چرخ گوشتی پارس خزر و همچنین اطلاع از قیمت چرخ گوشت پارس خزر نکته مهم دیگری هکه باید بررسی شود در رابطه با گارانتی چرخ گوشت می باشد . در کل در رابطه با گارانتی و ضمانت محصولات پارس خزر باید بیان کنم که تمام محصولات پارس خزر از جمله چرخ گوشت های پارس خزر همگی دارای گارنتی 24 ماهه هستند و در کل پارس خزر برای محصولات خود همانند چرخ گوشت ها خدمات پس از فروش مناسبی را در نظر گرفته است و نمایندگی هایی را در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است تا مشتریان به راحتی بتوانند از این خدمات بهره ببرند .

راهنمای خرید چرخ گوشت پارس خزر

علاوه بر آشنایی با انواع بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر و قیمت چرخ گوشت پارس خزر بررسی نکات خرید را نباید فراموش کنید . قطعا تنها با دانستن بهترین مدل های چرخ گوشتی پارس خزر نمی توانید بهترین چرخ گوشت را خریداری کنید بلکه لازم است تا ویژگی ها و مشخصاتی که از یک چرخ گوشت انتظار دارید داشته باشد را بشناسید که در اینجا ما نکات راهنمای خرید چرخ گوشت پارس خزر را شرح داده ایم .

1. بررسی توان مصرفی چرخ گوشت

قطعا در لوازم برقی هر اندازه که توان مصرفی دستگاه بالاتر باشد نشان دهنده این موضوع است که قدرت آن دستگاه بیشتر است ، در رابطه با چرخ گوشت ها هم به همین صورت است شما باید چرخ گوشتی را خریداری کنید که تقریبا قدرت خوبی داشته باشد و توان مصرفی آن ها بین 700 تا 1000 باشد به علاوه آن در بعضی موارد ممکن است قدرت چرخ گوشت به اندازه ای زیاد باشد که نتواند گوشت را به خوبی چرخ کند و باعث له شدن آن می شود .

2. قابلیت سیستم چرخش معکوس در چرخ گوشت

یکی از بهترین وکاربردی ترین عملکرد هایی که در چرخ گوشت وجود دارد سیستم چرخش معکوس است که استفاده از چرخ گوشت را برای ما بسیار راحت کرده اند . با استفاده از این قابلیت اگر گوشت شما خوب چرخ نشده باشد و یا گیر داشته باشد می توانید گوشت را دوباره به دخل دستگاه برگردانید تا مجددا چرخ شود .

 قابلیت سیستم چرخش معکوس در چرخ گوشت

3. بررسی ظرفیت چرخ گوشت پارس خزر

منظوراز ظرفیت چرخ گوشت همان میزان خروجی است که پیش تر به هنگام بررسی چرخ گوشت ها بیان کردیم ، در رابطه با بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر باید بیان کنیم که اکثر چرخ گوشت های پارس خزر دارای میزان خروجی 1200 گرم در دقیقه هستند . در کل برای چرخ گوشت های خانگی همین میزان ظرفیت مناسب می باشد .

4. بررسی کیفیت چرخ گوشت پارس خزر

به هنگام خرید مدل چرخ گشت پارس خزر به این نکته توجه داشته باشید که جنس بدنه محکمی داشته باشد و از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا چرخ گوشت مورد نظر دوام بالایی نیز داشته باشد .

قیمت چرخ گوشت پارس خزر
چرخ گوشت پارس خزر قدیمی و جدید چگونه است ؟ کدام بهتره ؟

در این جا ما سعی گرده ایم تا انواع چرخ گوشت های پارس خزر قدیمی و جدید را بررسی کنیم ، پس سعی کنید تا طبق نیاز خود و مشخصات چرخ گوشت آن را انتخاب و خریداری کنید .

قیمت چرخ گوشت پارس خزر 1400 چگونه است ؟

ما در این مطلب سعی کرده ایم تا انواع چرخ گوشت پارس خزر و قیمت 1400 آن ها را معرفی کنیم و بررسی کنیم .

بهترین مدل چرخ گوشت پارس خزر کدام مدل است ؟

در اینجا ما بهترین مدل چرخ گوشت های پارس خزر را بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنم قبل از خرید آن ها را بخوانید .

چرخ گوشت پارس خزر چی خوبه بخرم ؟

در پاسخ به این سوال لازم است تا ابتدا ببینید که از یک چرخ گوشت چه انتظاراتی دارید تا به کمک شناخت قابلیت های چرخ گوشت بتوانید بهترین مدل چرخ گوشتی پارس خزر را خریداری کنید .

چرخ گوشت پارس خزر چند وات بخرم ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که توان مصرفی چرخ گوشت خانگی بهتر است تا بین 700 و 1000 وات باشد اما اگر قرار نیست چرخ گوشت را برای مصرف خانگی خریداری کنید توصیه می کنم تا چرخ گوشتی با توان مصرفی بالاتر خریداری کنید .

4.5/5 - (18 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

8 دیدگاه در “بررسی قیمت چرخ گوشت پارس خزر 1400[خرید بهترین مدل روز]

 1. مرضیه قلیزاده گفت:

  باسلام من محصولات زیادی از پارس خزر دارم و خیلی خوب هستن برای چرخ گوشت هم به قول یه تعمیرمار خیلی ماهرشهرمون که ازشون مشورت گرفتم گفتن چرخ گوشت های پارس خزر خوب نیستن عالین عالی…. و من به زودی چرخ گوشت پارس خزر روهم خواهم خرید

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود بر شما دوست عزیز ممنون از دیدگاه شما

 2. شهناز گفت:

  سلام به نظر من بهترینه

  1. parisa گفت:

   بله واقعا محصولات پارس خزر از هر نظر بهترینند

 3. شهناز گفت:

  سلام به نظر من بهترینه
  و من سالها از اون استفاده کردم

  1. abolfazl گفت:

   با سلام ، ممنون از نظر شما.
   بله چرخ گوشت های برند پارس خزر در بازار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و بسیاری از خریدارانی که چرخ گوشت برند پارس خزر را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای آن در بازار می باشد. اگر علاقه من هستید می توانید در مطلب بهترین مارک چرخ گوشت انواع برند های محبوب را بشناسید.

  2. parisa گفت:

   بله واقعا محصولات پارس خزر از هر نظر بهترینند

  3. سعید گفت:

   خودتم عالی هستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.