بلاگ

بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ [برترین مدل های1400 را بشناس]

بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی دوو خوبه؟ بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟ و بهترین ماشین لیاسشویی ایرانی و خارجی در بازار کدام مدل ها هستند که ارزش خرید خوبی دارند ؟ معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟ و … پیش تر در مقالاتی در مورد انواع برند های ماشین لباسشویی نیز صحبت کردیم و بهترین مدل های هر یک را برای شما توضیح دادیم حال در این مقاله قصد داریم تا راجع به بهترین مدل ماشین لباسشویی سامسونگ که قطعا انواع آن را زیاد در بازار مشاهده کرده اید صحبت کنیم .

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم

سامسونگ یکی از برند های برتر کره جنوبی می باشد که در کشور عزیزمان ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و قطعا هر کسی که به فکر خرید ماشین لباسشویی میافتد یکی از برند هایی که همیشه در نظر میگرد برند سامسونگ می باشد، در این جا به صورت کامل پرفروش ترین ماشین لباسشویی های سامسونگ را بررسی می کنیم .

بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ

پرفروش ترین ماشین لباسشویی سامسونگ

1. بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم

این نوع ماشین لباسشویی سامسونگ دارای رتبه انرژی +++A و سرعت چرخش موتور ان به اندازه 1200 دور در دقیقه می باشد . این مدل لباسشویی دارای لوله ورودی آب سرد و گرم می باشد و مجهز به سیستم هایی چون سیستم محافظتی در برابر نوسانات برق ، سیستم انتخاب گر Jog-Dial ، سیستم پیش شستشو با کف و … است و برنامه های مختلفی نیز دارد . در این مدل لباسشویی سامسونگ ویژگی کنترل ولتاژ وجود دارد بدین معنی که در برابر قطعی ناگهانی برق محافظت میشود و باعث می شود که پس از قطعی برق لباسشویی به ادامه کار خود نیز بپردازد .

بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم

2. بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494

این مدل لباسشویی سامسونگ را می توان یکی از بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ در بازار معرفی کرد که ظرفیت آن معادل 9 کیلوگرم می باشد و از این نظر برای خانواده های 5 نفر به بالا نیز کاربرد دارد . در رابطه با قدرت موتور لباسشویی باید بیان کنیم که سرعت چرخش موتور آن حدود 1400 در در دقیقه می باشد و مجهز به لوله آب سرد و آب گرم نیز می باشد . میزان مصرف برق دستگاه حدود 42 کیلووات ساعت و میزان مصرف آب آن حدود 1700 لیتر می باشد . از دیگر برنامه های این نوع لباسشویی می توان به صرفه جویی ، آبکشی ، شستوشوی سریع ، شست و شوی دستی ، فناوری حباب ساز و … نیز اشاره کرد .

بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494

3. بهترین مدل ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1477 ظرفیت 7 کیلوگرم

این مدل لباسیشویی دارای چرخش موتوری 1400 دور در دقیقه است و رتبه انرژی آن حدود +++A می باشد . میزان مصرف آب این دستگاه حدود 7400 لیتر بوده و میزان مصرف برق آن نیز حدود 140 کیلو وات ساعت می باشد . این نوع لباسشویی سامسونگ دارای برنامه های شستوشوی متنوعی چون شست و شو ی لباس های پشمی ، شست و شوی و لباس های حساس ، شستشوی اقتصادی ، شست شوی روزانه ، شست شوی لباس های کودک و … نیز می باشد . در رابطه با میزان صدای این دستگاه باید بیان کنیم که صدا آبکش آن حدود 75 دسیبل نیز اندازه گیری شده است و خود صدای لباسشویی به اندازه 65 دسیبل می باشد .

بهترین مدل ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1477 ظرفیت 7 کیلوگرم

4. بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254 ظرفیت 7 کیلوگرم

این نوع لباسشویی دارای رتبه انرژی ++A می باشد و سرعت چرخش موتور آن حدود 1200 دور در دقیقه می باشد . در رابطه با مشخصات و ویژگی های این نوع لباسشویی سامسونگ باید بیان کنیم که مجهز به قفل کودک می باشد و میزان صدای آن حدود 54 دسی بل است که از این نظر جزو لباسشویی های کم سر و صدا به شمار می رود . این دستگاه دارای سیستم شست وشوی خودکار ، سیستم انتخاب گر Jog-Dial ، سیستم عیب یاب هوشمند ، سیستم حفاظتی در مقابل نوسانات برق ، شستشوی سریع و… نیز می باشد . در کل اکثر مصرف کنندگان از خرید آن راضی بوده اند .

 بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254 ظرفیت 7 کیلوگرم

5. بهترین مدل ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1256

این مدل لباسشویی سامسونگ دارای ظرفیت 8 کیلوگرم می باشد و سرعت چرخش موتور آن حدود 1200 دور در دقیقه است . این نوع لباسشویی مجهز به سیستم هایی چون سیستم تشخیص میزان وزن لباس ، سیستم حفاظتی در برابر قطعی برق ، سیستم شستو شوی اقتصادی ، شست و شوی سریع ، سیستم خطایاب خودکار ، تکنولوژی Bubble Soak و … نیز می باشد . این مدل لباسشویی سامسونگ از طراجی بسیار زیبایی برخوردار بوده و یکی از بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ نیز به شمار می رود .

بهترین مدل ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1256ب

ماشین لباسشویی سامسونگ خوبه ؟

در پاسخ به سوال ماشین لباسشویی سامسونگ خوبه بخرم لازمه تا به سراغ بررسی کیفیت ماشین لباسشویی سامسونگ برویم ، که البته سامسونگ از این نظر کاملا تایید شده است و انواع محصولات خود را با کیفیت بالا و استاندارد های جهانی روانه بازار می کند و مصرف کنندگان و خریداران زیادی از لباسشویی های سامسونگ رضایت داشته و آن را به دیگر افراد نیز پیشنهاد می کنند .

بیشتر بخوانید
سانی (SUNNY) ساخت کجاست ؟ [ساخت ایران یا خارجی]

راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ

در واقع پس از معرفی بهترین ماشین لباتسشویی سامسونگ نیازه تا به سراغ نکات مهم راهنمای خرید لباسشویی سامسونگ برویم البته اگر تصمیم به خرید لباسشویی سامسونگ را دارید توصیه می کنم تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید که قطعا به درد شما خواهد خورد .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

1. ظرفیتی لباسشویی سامسونگ

اولین و مهم ترین نکته ای که در زمان خرید ماشین لباسشویی سامسونگ باید حتما مورد توجه خود قرار دهید بررسی ظرفیت لباسشویی می باشد . برای خرید ظرفیت مناسب بهتره تا مناسب با تعداد افراد خانواده خود انتخاب کنید به عنوان مثال برای خانواده 3 تا 4 نفر ظرفیت لباسشویی 7 و 8 کیلو مناسب خواهد بود و یا برای خانواده دو نفره ظرفیت 5 کیلوگرم مناسب می باشد .

2. رتبه انرژی ماشین لباسشویی سامسونگ

نکته مهم دیگر بررسی رتبه انرژی و میزان مصرف انرژی آب و برق ماشین لباسشویی می باشد . خوشبختانه در مورد ماشین لباسشویی های برند سامسونگ باید بیان کنیم که سامسونگ همیشه در نظر داشته است تا محصولات برقی خود را با رتبه انرژی مناسب تولید کنید به خصوص مدل هایی با نشان ستاره انرژی را روانه بازار کرده است که از نظر مصرف انرژی از جایگاه خوبی برخوردار هستند .

راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ

3.قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ

در رابطه با قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ باید بیان کنیم که لباسشویی های سامسونگ دارای تنوع خوبی هستند و از این نظر هر کدام از آن وابسته به عواملی چون ویژگی های لباسشویی، برنامه های شستشو ، نوع برند و مدل ، رتبه انرژی و … از قیمت های بسیار متفاوتی برخوردار هستند به همین جهت کاملا نمیتوانیم بیان کنیم که قیمت بهترین ماشین لباسشویی سامسونگ چگونه است.

بیشتر بخوانید
خرید انواع سرویس غذاخوری فانتزی 1400 با قیمت[شیک و جذاب]

4. تعداد برنامه شست شو یو درون ماشین لباسشویی

در رابطه با این موضوع لازم است این نکته را یادآوری کنیم که همه افراد از همه برنامه های شست و شوی لباسشویی استفاده چندانی نمی کنند به همین دلیل بهتره ابتدا برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی های سامسونگ را بشناسید و سپس مطابق با نیاز خود بهترین مدل لباسشویی سامسونگ با برنامه های شستشوی کافی را انتخاب و خریداری کنید .

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل 1473s ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل 1241w

5. موتور ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسیشویی ها از آن دسته از محصولات برقی خانگی محسوب می شوند که تقریبا در هفته چندین بار با آن سر و کار داریم پس نیازه تا از کیفیت خوبی برخوردار باشد و مجهز به موتور قدرتمندی باشد . البته که موتور به گونه ای تضمین کننده طول عمر دستگاه هم می باشد و برند سامسونگ سعی کرده تا مدل ماشن لباسشویی هایی با فناوری جدید موتور اینوتر روانه بازار کند در این نوع موتور ها تسمه نیز حذف شده است و موتور به صورت مستقیم به دیگ وصل می شود .

این نوع موتور ها علاوه بر سر و صدای کمتر ، لرزش کمتری دارند و از کیفیت بالاتری هم برخوردار می باشند . دور موتور را هم در نظر بگیرید در واقع در هر اندازه که دور موتور ماشین لباسشویی بیشتر باشد بدین معنی است که موتور لباسشویی از قدرت بالاتری برخوردار است .

راهنمای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ
ماشین لباسشویی سامسونگ ساخت کجاست ؟

در واقع سامسونگ یک برند کره ای که با توجه به محبوبیتی که دارد دارای کارخانه هایی در دیگر کشور ها بوده که محصولات سامسونگ را زیر نظر سامسونگ کره روانه بازار می کنند .

گارانتی لباسشویی سامسونگ چگونه است ؟

در رابطه با گارانتی ماشین لباسشویی سامسونگ باید بیان کنیم که این برند برای محصولات خود گارانتی هایی نیز در نظر میگرد به عنوان مثال لباسشویی های خود را با گارانتی سام سرویس 18 ماهه روانه بازار می کند .

پرفروش ترین لباسشویی سامسونگ کدام مدله ؟

در واقع در این مطلب ما پرفروش ترین ماشین لباسشویی سامسونگ را به شما معرفی کرده ایم که توصیه می کنم اینجا ویژگی های آناان را قبل خرید مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *