بلاگ

پرفروش ترین مدل های چینی زرین [10 مدل برتر1400 با قیمت خرید]

پرفروش ترین مدل های چینی زرین

اگر به دنبال پرفروش ترین مدل های چینی زرین و مدل سرویس چینی زرین و تصاویر آن هستید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید .  امروزه جنس ظروفی که برای سرو غذا استفاده می شوند اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده اند ، مطمئنا از گوشه و کنار اطلاعات و شایعاتی در رابطه با نوعی از ظروف نامرغوب که در بازار وجود دارند شنیده اید این اطلاعات در این باره است که ممکن است در صورت استفاده از ظروف بی کیفیت مشکلاتی برای سلامتی شما به وجود آید .

سرویس غذاخوری 28 پارچه چینی زرین ایران مدل اصفهان

سرویس غذاخوری 27 پارچه زرین ایران کواترو مون بلان

سرویس غذاخوری 28 پارچه زرین ایران سری ایتالیا اف اسپاتی

سرویس غذاخوری 27 پارچه زرین ایران سری کواترو ریوا

هر چند عده ای این اطلاعات را در حد شایعه می دانند و عده ای هم هستند که یقین دارند این اطلاعات درستند و لازم می دانند تا در خرید ظروف دقت فراوان تری را به خرج دهند اما با توجه به آن که پیشگیری همیشه بهتر از درمان است توصیه می شود تا شما هم در هنگام خرید ظروف به سمت مرغوب ترین آن ها و با کیفیت ترین آن ها بروید .یکی از بزرگترین و بهترین ظروف ، محصولات سرویس چینی زرین هستند که با توجه به ویژگی ها و مزیت هایی که دارند بسیار پرفروش شمرده می شوند . برای آشنایی با دیگر برند های برتر تولید کننده چینی مقاله بهترین مارک سرویس چینی خارجی و ایرانی را مطالعه کنید .

پرفروش ترین مدل های چینی زرین

محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های چینی زرین

در این مطلب ما قصد داریم تا انواع طرحهای چینی زرین  و بهترین مدل های چینی زرین را برای شما شرح دهیم پس قبل از خرید ابتدا این لیست را مطالعه کنید . 

سرویس 28 پارچه غذا خوری زرین ایران سری ایتالیا اف مدل Golestan 2

سرویس غذاخوری 28 پارچه چینی زرین مدل مهتاب

سرویس غذاخوری 28 پارچه زرین ایران سری ایتالیا اف مدل Valencia 2

سرویس چینی 27 پارچه غذاخوری زرین ایران سری کواترو مدل سمن

1. بهترین سرویس چینی زرین سری شهرزاد مدل ژئومتریکال

این محصول به صورت 35 پارچه درجه عالی در بازار وجود دارد و برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد خواهد داشت ، قابلیت استفاده این سرویس چینی زرین در مایکروفر و ماشین ظرف شویی وجود ندارد . این سرویس شامل ظرف سالاد ، بشقاب خورش خوری ، پیش دستی ، نمک پاش و … می باشد . بر دور تا دور حاشیه این مدل پر فروش طرح هایی به رنگ طلایی وجود دارد که زیبایی سرویس را دوبرابر می کند .

سرویس غذاخوری چینی زرین سری شهرزاد مدل ژئومتریکال

2. بهترین سرویس غذاخوری چینی زرین سری کواترو مدل ریوا

به افرادی که طرح های ساده و سبک را می پسندند این مدل سرویس چینی زرین پیشنهاد می شود ، این مدل سرویس چینی زرین از نوع درجه یک است که به صورت 98 پارچه به بازار عرضه می شود و مناسب برای تعداد افراد 12 نفر کاربرد دارد . این محصول که بر اساس فناوری داخل لعابی ساخته می شود ، اما قابل استفاده درون مایکروفر و ماشین ظرف شویی نمی باشد .

سرویس غذاخوری چینی زرین سری کواترو مدل ریوا

3. بهترین سرویس چینی زرین سری وینچی الیسه مدل مهرگان

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل های سرویس چینی زرین  این مدل سرویس 98 پارچه از سری وینچی الیسه می باشد . این محصول کاملا از نوع درجه عالی سرویس چینی زرین است و از آن به عنوان سرویس 12 نفره یاد می شود . ظاهر بسیار شیک و زیبای این مدل سرویس غذاخوری آن را برای مصرف پذیرایی بسیار مناسب کرده است و خیلی از نو عروسان برای تهیه سرویس پذیرایی خود به سراغ  این نوع سرویس می روند .

سرویس غذاخوری چینی زرین سری وینچی الیسه مدل مهرگان

4. بهترین سرویس صبحانه خوری چینی زرین سری هما مدل Caramel

یکی دیگر از پرفروش ترین مدل های چینی زرین سرویس صبحانه خوری از سری هما می باشد ، این مدل سرویس چینی زرین درجه عالی در ترکیب رنگی کرم و قهوه ای تولید می شوند . از ویژگی های مثبتی که این مدل سرویس چینی زرین دارد قابلیت قرار گیری آن درون مایکروفر و ماشین ظرف شویی است چرا که مقاومت و دوام آن تضمین شده است و همچنین به صورت 8 پارچه در بازار وجود دارند .

سرویس صبحانه خوری چینی زرین سری هما مدل Caramel

5. بهترین سرویس چینی زرین ایران سری شهرزاد مدل رومینا

از معروف ترین و  پرفروش ترین مدل های چینی زرین قطعا می توان به سرویس غذاخوری سری شهرزاد مدل رومینا اشاره کرد ، این مدل سرویس چینی زرین که محبوب دل افراد زیادی هست از نظر ظاهر بسیار ساده است و تنها در حاشیه آن نوار طلایی رنگی وجود دارد که زیبایی سرویس را چندین برابر افزایش می دهد . این مدل سرویس درجه عالی در ست 108 پارچه ای در بازار وجود دارد .

سرویس غذاخوری چینی زرین ایران سری شهرزاد مدل رومینا

6. بهترین سرویس غذاخوری چینی زرین ایران سری رادیانس مدل رز دایموند

این نوع سرویس از چینی زرین با نام 12 نفره در بازار وجود دارد و همچنین به صورت درجه عالی تولید شده اند و این بدین معنا است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . بر روی این نوع سرویس چینی زرین طرح های برجسته ای وجود دارد که به حالت نقطه کوبی طراحی شده اند . این نوع سرویس 102 پارچه برای پذیرایی سرویس بسیار کاملی است و همه ی قطعات کاربردی را شامل می شود .

سرویس غذاخوری چینی زرین ایران سری رادیانس مدل رز دایموند

7. بهترین سرویس چینی زرین ایران سری ایتالیا اف مدل Yas 

از جمله از پرفروش ترین مدل های چینی زرین می توان به سرویس چینی زرین ایتالیا اف مدل یاس اشاره کرد ، بر روی این مدل سرویس چینی زرین طرح و نقش و نگار هایی از گل  های یاس بنفش نقاشی شده است که ظاهر بسیار زیبا و جذابی را برای محصول مورد نظر ایجاد کرده است . این مدل سرویس قابل استفاده درون مایکروفر و ماشین ظرف شویی نمی باشد و همچنین به صورت 28 پارچه در بازار به فروش می رسند و این بدان معنا است که برای تعداد افراد 6 نفر تنها کاربرد دارد .

سرویس غذاخوری چینی زرین ایران سری ایتالیا اف مدل Yas 

8. بهترین سرویس چینی زرین سری ایتالیا اف مدل ویلیج

این مدل سرویس در طرح و نقشی طراحی شده است که در نگاه اول افراد زیادی را به سمت خود جذب می کند . بر روی این سرویس چینی زرین 28 پارچه تصاویر زیبایی با طرح و نقش های بسیار ظریف وجود دارد که برخی به اشتباه آن تصاویر را به حالت نقاشی شده می پندارند البته این ست سرویس پرفروش برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد و از آن به عنوان چینی زرین 6 نفره یاد می شود .

سرویس غذاخوری چینی زرین سری ایتالیا اف مدل ویلیج

9. بهترین سرویس چینی غذاخوری کودک چینی زرین سری ایتالیا اف مدل بانی

چینی زرین علاوه بر تولید انواع سرویس  ظروف برای مشتریان کوچک تر خود هم سرویس های غذاخوری زیبایی را تدارک دیده است . یکی از بهترین مدل های سرویس چینی زرین سرویس غذاخوری کودک مدل بانی می باشد که به صورت 5 پارچه وجود دارند و شامل بشقاب خورش خوری ، فنجان و نعلبکی، بشقاب میوه خوری و … است و همچنین قابل استفاده درون مایکروویو است .

سرویس چینی غذاخوری کودک چینی زرین سری ایتالیا اف مدل بانی

10. بهترین سرویس چینی زرین سری آلگرو مدل Alegro 2 

این مدل سرویس درجه یک یکی از پرفروش ترین مدل های چینی زرین می باشد که در ست 28 پارچه ای در بازار وجود دارند و همچنین برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد خواهد داشت ، این نوع سرویس چینی زرین که در رنگ های بسیار جذاب و متنوعی تولید می شوند و وجود چنین رنگ های های جذابی علاوه بر آن که باعث افزایش اشتها می شوند همچنین ظاهر بسیار جذاب و رنگی را به وجود می آورند.

سرویس غذاخوری چینی زرین ایران سری آلگرو مدل Alegro 2 

تاریخچه چینی زرین ایران

چینی زرین با تولید محصولات زیبا همراه با به کار گیری مواد اولیه با کیفیت و مرغوب و همچنین با به کار گیری طراحان مجرب و با مهارت توانسته است محصولاتی را تولید کند که از نقاط مختلف جهان خواهان زیادی دارند و همین امر باعث شده است تا محصولات و سرویس چینی زرین به بیش از از 20 کشور بزرگ جهان از جمله : ایتالیا ،انگستان ، کانادا ، اسپانیا ،عربستان ، آلمان ، هلند ،روسیه و … صادر شود .

در واقع کارخانه چینی زرین در سال 1350 در ایران تاسیس شد و با تعداد کارکنان 50 نفر شروع به فعالیت کرد اما امروزه حدود 1400 نفر در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند و به کسب درآمد می پردازند .

سرویس غذا خوری 103 پارچه زرین سری نئو کلاسیک نارسیس

سرویس غذاخوری 98 پارچه زرین ایران سری کواترو ریوا

سرویس چینی 108 پارچه زرین ایران سری شهرزاد مدل Samarghand

سرویس چینی 102 پارچه کامل غذا خوری زرین ایران سری ایتالیا گلستان

پرفروش ترین طرح های چینی زرین در بازار ایران 

از پرفروش ترین طرح چینی زرین که مطابق سلیقه بسیاری از خانم ها می باشد ، سرویس های چینی ساده و تک رنگ هستند و یا مدل های سفید رنگ ساده که در اطراف آن ها حاشیه های طلایی رنگ زیبایی طراحی شده است که زیبایی ظروف را چندین برابر می کنند . پس با این اوصاف می توان گفت که ظروف چینی زرین ساده شیک تر هستند و جزو پرفروش ترین طرحها به حساب می آیند .

ویژگی محصولات چینی زرین چیست ؟

نکته ای که باعث شده است تا سرویس ظروف چینی زرین از پرفروش ترین ها شمرده شود بهداشت و ایمنی این ظروف است که جزو بهداشتی ترین ظروف هستند و شما می توانید با خیال راحت هر نوع مواد غذایی را چه داغ و چه سرد درون این نوع ظروف سرو کنید بدون آن که نگران سلامتی و یا بهداشتی نبودن ظروف مورد نظر باشید .

سرویس غذاخوری 28 پارچه زرین ایران سری ایتالیا اف Village 2

سرویس غذاخوری 98 پارچه زرین ایران سری کواترو مدل وگاس اوریت

محصولات چینی زرین بر طبق آخرین تکنولوژی های روز دنیا در این صنعت ساخته می شوند. در حال حاضر چینی زرین به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات پیشرو و توانمند و مبتکر در صنعت چینی به شمار می رود . در کل این نکته وجود دارد که چینی زرین این هدف را در اختیار دارد تا با تولید بهترین ظروف چینی زرین با طرح و شکل های بسیار جذاب و متنوع مشتریان خود را همیشه راضی نگه دارد .

پرفروش ترین مدل های چینی زرین

پرفروش ترین طرح های چینی زرین و محبوب ترین آن ها

حاشیه دور طلایی

همان طور که پیش تر گفتیم یکی از نمونه های پرفروش چینی زرین مدل دور طلایی ساده آن است . این مدل اصولا به رنگ سفیده ساده است اما در اطراف حاشیه ی آن طرح های بسیار ساده و زیبای طلایی رنگی را قرار دارد ، شاید در ابتدا فکر کنید که این نوع طرح و سبک بسیار ساده هستند اما نکته ای که وجود دارد آن است که این مدل همیشگی است و هیچ وقت از مد نمی افتد ، از پرفروش ترین مدل های چینی زرین در این طرح می توان به سرویس چینی زرین سپیدار سری ایتالیا اف ، سرویس کوئین سری شهرزاد ، سرویس چینی زرین مونت کارلو سری نئو کلاسیک ، سرویس زرین سری آسترو ، سرویس زرین سری وینچی ، سرویس چینی زرین رومانو سری ایتالیا اف ، سرویس پرنسس سری شهرزاد و … اشاره کرد .

پرفروش ترین مدل های چینی زرین حاشیه طلایی

طرح گل سرخ

نمونه هایی هم از ظروف چینی زرین وجود دارند که از زمان قدیم این نوع بسیار پرفروش و پر طرفدار بوده اند و امروزه غیر ممکن است تا نمونه هایی از آن ها را در خونه های قدیمی یا خونه مادربزرگتان ندیده باشید ، این مدل ظروف اکثرا به رنگ سفید هستند که  بر روی آن ها نقش و نگار هایی با گل های صورتی و قرمز و سرخ وجود دارد که همین طرح ها به آن ها جذابیت زیادی بخشیده اند این مدل و طرح اصولا به گونه ای است که هر کسی امروزه آن ها را نمی پسندد و بیشتر برای ما از جنبه یادگاری و به یاد آوردن خاطرات قدیمی جذاب است .

با این حال هنوز هم افراد زیادی هستند که به این سبک علاقه نشان می دهند، از پرفروش ترین مدل های چینی زرین در این نوع سبک می توان به سرویس چینی زرین آران سری ایتالیا اف و سرویس چینی زرین بیدگل سری ایتالیا اف و … اشاره کرد .

پرفروش ترین مدل های چینی زرین طرح گل سرخ

نقش های آبی آنتیک

مدل های دیگری از ظروف سرویس چینی زرین وجود دارند که طرح و نقش با اصالت و قدیمی دارند ، این مدل دارای طرح و نقش هایی به رنگ آبی هستند و همین طور حالت سنتی را به شما القا می کنند و مدل های چینی زرین که به این سبک تولید شده اند کمی حالت شلوغ دارند و ممکن است هر سلیقه ای آن ها را نپسندد ، از پرفروش ترین مدل های چینی زرین در این نوع طرح می توان به : سرویس سلطانیه سری شهرزاد ، سرویس فلورانس سری ایتالیا اف ، سرویس چینی زرین اصفهان سری ایتالیا اف ، سرویس سمرقند سری شهرزاد ، سرویس چینی زرین فلورانس سری کواترو ، سرویس فلورانس سری آسترو ، سرویس چینی زرین گلشید آبی سری ایتالیا اف و … اشاره کرد.

پرفروش ترین مدل های چینی زرین طرح آبی آنتیک

طرح ساده

همان طور که پیش تر هم برای شما گفتم امروزه نمونه های تک رنگ و ساده طرفداران بسیاری دارد و افراد زیادی خواهان چنین طرح هایی هستند چرا که عقیده دارند زیبایی در سادگی است ، چنین سبک هایی جلوه زیباتری به میز و سفره شما می بخشد ، از پرفروش ترین مدل های چینی زرین در این نوع طرح میتوان به : سرویس آفتاب سری رادیانس ، سرویس چینی زرین گیلاس سری آلگرو ، سرویس چینی زرین نارنج سری آلگرو ، سرویس آفتاب سری آلگرو ، سرویس گیلاس سری رادیانس ، سرویس چینی زرین پسته سری آلگرو و … اشاره کرد .

پرفروش ترین مدل های چینی زرین طرح ساده

راهنمای خرید پرفروش ترین مدل های چینی زرین

با توجه به آن که ظروف چینی بسیار پر اهمیت و پرفروش هستند از این رو نمونه های تقلبی و فیک آن به فراوانی در بازار یافت می شوند بنابراین لازم است تا در هنگام خرید نکاتی را در نظر بگیرید تا جنسی را خریداری کنید که از همه نظر متناسب باشد و برای شما کارایی زیادی به همراه داشته باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه تنها نباید به ظاهر ظروف اهمیت داد چیزی که اینجا وجود دارد آن است که جنس ، نوع مواد اولیه ، کیفیت ، ظرافت ، بهداشت و … بسیار پر اهمیت تر هستند .

1. کیفیت ظروف چینی را اولویت خود قرار دهید

یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید ظروف باید به آن بسیار اهمیت داد کیفیت آن ها است ، در واقع ظروفی که از کیفیت بالایی برخوردار باشدند از ظاهر شفاف تر و زیباتری برخوردار هستند و پر از جلوه اند اما بلعکس ظروفی که ظاهر کدری داشته باشند نشان دهنده آن است که از مواد اولیه با کیفیتی ساخته نشده است .

نکته ی دیگری که وجود دارد آن است که سرویس ظروف چینی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند به راحتی خط و خش نمیوفتد و از مقاومت بالایی برخوردار هستند این مقاومت بالا حتی باعث شده است تا محصولات چینی زرین تا حدودی در برابر حرارت، تغییرات ناگهانی آن و شست و شو مقاوم می شوند ، این امر موجب شده است تا پس از شست و شو ظروف مورد نظر کیفیت خود و ظاهر شفاف خود را از دست ندهند.

راهنمای خرید پرفروش ترین مدل های چینی زرین

2. طرح ظروف سرویس چینی را با سلیقه انتخاب کنید

در انتخاب ظروف مورد نظر خود این نکته را توجه داشته باشید که طرح مناسبی را برای آن انتخاب کنید و ابتدا بدانید که قرار است از آن در چه مصارفی استفاده کنید به عنوان مثال طرح های مربعی و مثلثی شکل بیشتر حالت اسپرت دارند و جدیدتر هستند ، ظروف گرد بیشتر مناسب برای پذیرایی هستند ، توصیه می شود که برای خرید ظروف غذاخوری پذیرایی خود آن ها را به گونه ای انتخاب کنید که با سرویس پذیرایی شما ست باشد چرا که در این صورت جلوه زیباتر و شیک تری از خود بروز می دهند . پس در هنگام انتخاب ظروف مورد نظر خود طرح و نقش آن را فراموش نکنید.

3. بهداشت ظروف چینی زرین را فراموش نکنید

همان طور که پیش تر گفتیم ظروف چینی زرین جزو بهداشتی ترین ظروف هستند و در ساخت آن ها از هیچ گونه مواد شیمیایی و مضری استفاده نشده است اما ممکن است در نمونه های تقلبی آن ها از موادی مانند سرب که بسیار مضر هم هستند استفاده شود که در این حالت فلز سرب بسیار برای بدن مضر بوده و در زمان سرو غذا این فلز وارد بدن می شود که تهدیدی برای سلامت انسان است اما در ظروف چینی زرین این اطمینان وجود دارد که مواد اولیه به کار برده شده در این نوع ظروف از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این کارخانجات محصولات خود را مطابق با استاندارد های بهداشت جهانی تولید می کنند.

راهنمای خرید پرفروش ترین مدل های چینی زرین

4. قابلیت استفاده در مایکروویو و ماشین ظرف شویی

ظروفی که از کیفیت مناسبی برخوردار باشند قابلیت استفاده در ماشین ظرف شویی و مایکروویو را دارند ، ظروف چینی زرین از این قابلیت مستثنی نیستند . این نکته مطمئنا برای افراد زیادی حائز اهمیت است چرا که ظروفی که قابلیت استفاده در ماشین ظرف شویی و مایکروویو را دارند مطمئنا باید از ثبات رنگ و مقاومت کافی برخوردار باشند تا بعد از استفاده در ماشین ظرف شویی و مایکروویو آسیب نبینند و نشکنند ، به عنوان مثال نمونه هایی از ظروف وجود دارند که با اسم اصلی فروخته می شوند اما در اصل تقلبی هستند و بعد از قرار دادن درون مایکروویو و ماشین ظرف شویی به شدت آسیب میبینند و دیگر قابل استفاده نیستند .

5. ضمانت و گارانتی و تعداد و اندازه ظروف را بسنجید

اصولا محصولاتی که شکستنی هستند گارانتی ندارند اما کارخانجات ها و برند های معتبر این نوع محصولات را از نظر ثبات رنگ و طرح و کیفیت ضمانت می کنند . البته باید این نکته را توجه داشته باشید که از نمایندگی های معتبر و برند های معروف خریداری کنید . پرفروش ترین مدل های چینی زرین از گارانتی و ضمانت مناسب برخوردار هستند .

یکی از نکاتی که در رابطه با ظروف چینی اهمیت دارد ان است که باید به تعداد و اندازه های ظرف توجه کنید . بهتون پیشنهاد می کنم تا ظروف چینی خود را به صورت ست سرویس خریداری کنید و سرویسی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد و همه ی اقلام سرویس آن مورد استفاده شما قرار بگیرد .

راهنمای خرید پرفروش ترین مدل های چینی زرین
ظروف چینی زرین اصل چه ویژگی هایی دارد ؟

ظروف چینی اصل از مقاومت بالایی برخوردار هستند و همچنین هیچ گونه خال و لکی بر روی آنان دیده نمی شود در ضمن ظروف چینی اصل از شفافیت بالایی برخوردار است.

مدل های چینی زرین که از فروش بالایی برخوردار هستند ؟

در این مطلب پرفروش ترین و شک ترین مدل های چین زرین را به همراه تصاویرشان برای شما قرار داده ایم تا در هنگام خرید از آن استفاده کنید .

ظروف چینی را می توانم درون ماشین ظرفشویی بشویم؟

کارشناسان خود چینی زرین ظروفی که قابلیت شست و شو درون ماشین ظرفشویی را داشته باشند را بر روی بسته آن ها مشخص می کنند.

ضمانت و گارانتی ظروف چینی زرین چگونه است ؟

کمتر برندی را می توانید پیدا کنید که ظروف چینی اش را گارانتی کند اما برند چینی زرین با قرار دادن شرایطی امکان تعویض کالا را در مدت زمان گارانتی فراهم آورده است.

3 دیدگاه در “پرفروش ترین مدل های چینی زرین [10 مدل برتر1400 با قیمت خرید]

 1. sara71 گفت:

  من سرویس سری کواترو مدل ریوا دارم خیلی خوشگله به نظرم از اون مدلاست که به دل همه میشینه

  1. shokufeh گفت:

   بله جذابیت مدل ها سری کواترو واقعا چشمگیره

 2. عبدی گفت:

  ببخشین عکس دوم از اول پیج چینی زرین هست ؟ کدوم مدل میشه من خیلی خوشم اومده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *