پرفروش ترین چرخ گوشت های ایران و جهان[برندهای خوب 1400]

آبان 8, 1400
بلاگ
پر فروش ترین چرخ گوشت

موضوعی که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم پرفروش ترین چرخ گوشت هاست چه در میان برند های ایرانی و چه میان برند های خارجی و جهانی است . چند دهه ای است که چرخ گوشت هم مانند سایر لوازم برقی آشپزخانه به یک وسیله کاربردی تبدیل شده است که معمولا همه یکی از انواع آن را در منزل دارند . در گذشته که استفاده از چرخ گوشت ها تا این حد مرسوم نبود به طور معمول مواد غذایی که نیاز به چرخ شدن داشتن را درون هاون میکوبیدند پس از آن هم چرخ گوشت های صنعتی دستی به میان آمدند که فقط مغازه های قصابی از آن داشتند . اکنون برند های بسیاری چرخ گوشت هایی در ابعاد خانگی و صنعتی تولید میکنند که میخواهیم در انتها به بررسی چند برند نیز بپردازیم.

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZJ3500

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-2500

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZG1500

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZJ2700

البته در مقالات قدیمی تر به بررسی بهترین مارک چرخ گوشت و چرخ گوشت بوش پرداخته بودیم . در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

پر فروش ترین چرخ گوشت

پر فروش ترین چرخ گوشت خانگی

در میان چرخ گوشت های خانگی تولید شده توسط برند های مختلف چه ایرانی و چه خارجی چندین برند توانستند بسیار خوب عمل کنند و توجه تعداد زیادی از مصرف کنندگان را به خود جلب کنند . از میان این برند ها اگر انواع خارجی آن را بخواهید بدانید باید به چرخ گوشت های بوش ، چرخ گوشت های براون ، چرخ گوشت های تفال و … اشاره کرد و در میان برند های ایرانی چرخ گوشت هم چرخ گوشت های اسنوا ، ناسیونال و پارس خزر توانسته اند بهترین عملکرد را داشته باشند .

چرخ گوشت پارس خزر مدل Buffalo-2020

چرخ گوشت پارس خزر مدل MT-1200

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1600P

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R

پر فروش ترین چرخ گوشت خانگی

پرفروش ترین چرخ گوشت ایرانی

شاید در گذشته فقط برند های خارجی بودند که خوب عمل میکردند و مصرف کننده را به خود مجذوب میکردند اما در چندین سال گذشته برند های ایرانی به قدری پیشرفت کرده اند و محصولات خوب تولید میکنند که شاید کمتر کسی به سراغ خرید محصولات خارجی برود . در میان انواع برند های ایرانی که این روز ها به تولید چرخ گوشت پرداخته اند چندین برند هستند که بهتر از سایر برند ها توانسته اند بدرخشند و جزو پر فروش ترین چرخ گوشت های ایرانی قرار بگیرند . این برند ها عبارتند از : چرخ گوشت پارس خزر ، چرخ گوشت فوما ، چرخ گوشت آوا ، چرخ گوشت تولیپس و…

پر فروش ترین چرخ گوشت ایرانی

پرفروش ترین چرخ گوشت خارجی

امروزه یکی از لوازم کاربردی آشپزخانه ها بی شک انواع مختلف چرخ گوشت است . با وجود گوشت چرخ کرده های بی کیفیت بازاری خوب است که توسط چرخ گوشت های خانگی خودمان گوشت را چرخ کنیم که این مستلزم داشتن یک چرخ گوشت خوب است . از میان برند های خارجی موجود که چرخ گوشت تولید میکنند چندین برند توانسته اند که جزو پر فروش ترین برند ها قرار بگیرند .

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1600P

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R

یکی از این پرفروش ترین چرخ گوشت ها چرخ گوشت های برند مولینکس است که به خاطر قدرت بالا و تیغه های استیل ضد زنگ خود تا این حد معروف شده اند .

یکی دیگر از برند های پر فروش چرخ گوشت ، چرخ گوشت های برند بوش است که از مشخصه های بارز و صفات مثبت آن می توان به داشتن قیف در اکثر مدل های آن برای درست کردن سوسیس و همچنین داشتن سیم بلند اشاره کرد .

پر فروش ترین چرخ گوشت خارجی

معرفی و بررسی پرفروش ترین مارک های چرخ گوشت

همانطور که در ابتدا گفتیم حتما بهترین چرخ گوشتی که برای شما قابل استفاده باشد جزو بهترین مارک چرخ گوشت و یا پر فروش ترین مدل های آن نیست اما در ادامه میخواهیم به معرفی بهترین برند هایی که چرخ گوشت تولید میکنند بپردازیم و چندین مدل آن را نیز با یکدیگر مقایسه کنیم . در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

چرخ گوشت پارس خزر مدل Buffalo-2020

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-2500

چرخ گوشت گاستروبک مدل 41409

چرخ گوشت تکنو مدل Te-504

1. چرخ گوشت پاناسونیک

کمپانی پاناسونیک یکی از شناخته شده ترین برند هایی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت میکند . چندین سال است که این برند توانسته بسیار خوب عمل کند و رضایت تعداد زیادی از مصرف کنندگان را به خود جلب کند . در رابطه با چرخ گوشت های برند پاناسونیک خوب است بدانید که تمامی مدل های چرخ گوشت پاناسونیک دارای تیغه های فولادی است که یکی از مزیت های بسیار خوب آن است .

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZG1500

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZJ2700

پر فروش ترین چرخ گوشت

2. چرخ گوشت پارس خزر

بیش از نیم قرن از زمان بازگشایی و شروع به تولید کمپانی لوازم خانگی پارس خزر گذشته است با این وجود در تمامی این سال ها توانسته بیش از 95 درصد از مشتریان خود را راضی نگه دارد . در سبد محصولات پارس خزر انواع مختلفی از لوازم خانگی کوچک و بزرگ دیده میشود که چرخ گوشت پارس خزر یکی از انواع آن است .

چرخ گوشت پارس خزر مدل MT-1200

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1600P

یکی از پر طرفدار ترین مدل های چرخ گوشت های پارس خزر را میتوان چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1400R معرفی کرد . دلایلی زیادی برای بهترین بودن این مدل وجود دارد از جمله : رنگبندی بسیار زیاد ، قیمت مناسب ، گارانتی معتمد و مطمعن و همچنین کیفیت مناسب .

پر فروش ترین چرخ گوشت

چرخ گوشت خوب چی بخرم ؟

یکی از سوالاتی که هنگام خرید چرخ گوشت برای مشتریان ما پیش می آید و به طور مکرر از ما میپرسند این است که چرخ گوشت خوب چی بخرم ؟ مشتریان قبل از پرسیدن این سوال ابتدا در میان پرفروش ترین چرخ گوشت ها جست و جو میکنند و سپس به دنبال بهترین برند های چرخ گوشت هستند . اما خوب است بدانید که حتما یک چرخ گوشت خوب پر فروش ترین چرخ گوشت و یا بهترین برند نیست . چرخ گوشتی مناسب است که بتواند نیاز های روزمره شما را به نحو احسنت پاسخ گو باشد و در کنار قیمت مناسب کیفیت خوبی نیز داشته باشد .

چرخ گوشت خوب چی بخرم ؟

تشخیص چرخ گوشت خوب

  • اولین موردی که در تشخیص چرخ گوشت خوب باید به آن توجه داشته باشید قدرت موتور چرخ گوشت است . هر چه قدرت موتور چرخ گوشتی که انتخاب میکنید بالاتر باشد بهتر و سریع تر گوشت شما را چرخ میکند و در نتیجه در مصرف انرژی و زمان صرفه جویی خواهد شد .
  • چرخ گوشتی خوب و کاربردی است که صدای کمی را هنگام استفاده از خود تولید کند . پرفروش ترین چرخ گوشت ها هم اکثرا کم صدا و برخی به طور کل بی صدا هستند .
  • یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های یک چرخ گوشت خوب این است که سیستم چرخش معکوس داشته باشد . این سیستم باعث میشود تا هر چه گوشت و چربی در بین تیغه ها و محفظه چرخ گوشت گیر کرده باشد جدا شده و بیرون بیاید .
تشخیص چرخ گوشت خوب
مصرف برق چرخ گوشت چقدر است ؟

چرخ گوشت های خانگی به طور متوسط 350 وات برق مصرف میکند .

پرفروش ترین چرخ گوشت های ایرانی کدام است ؟

در بین چرخ گوشت های ایرانی ، چرخ گوشت پارس خزر توانسته بسیار خوب عمل کند .

برای جهیزیه چرخ گوشت بخرم یا نخرم ؟

شاید یک نو عروس جوان به چرخ گوشت نیازی نداشته باشد چون امروزه تمامی محصولات گوشتی به طور آماده هستند اما برای چرخ کردن سایر مواد غذایی هم میتوان از چرخ گوشت استفاده کرد .

چرخ گوشت بوفالو پارس خزر خوبه ؟

یکی از بهترین و پرفروش ترین چرخ گوشت های ایرانی ، چرخ گوشت بوفالو پارس خزر است . از مزایای آن میتوان به سیستم چرخش معکوس ، وجود پایه های ضد لرزش و محفظه سیم جمع کن اشاره کرد .

4.9/5 - (14 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.