قیمت خرید 51 مدل سرویس پذیرایی جدید 1401[ارزان و لوکس]

خرداد 24, 1400
بلاگ
شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

یکی از پرطرفدار ترین و شیک ترین ظروف برای پذیرایی سرویس کریستال جدید می باشند . شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال با توجه به شفافیت و طرح های متنوعی که دارند بسیار جذاب هستند و اصولا هم از این جنس ظروف تنها برای پذیرایی استفاده می شود ، پیش تر ما در مقاله شیک ترین ظروف پذیرایی انواع جنس سرویس ظروف پذیرایی را معرفی کردیم حال در این مطلب قصد داریم تا چند تا از بهترین و پرفروش ترین ظروف پذیرایی کریستال را معرفی و بررسی کنیم . البته در رابطه با ظروف کریستال نکات مهمی در خرید و نگهداری آن ها وجود دارد که حتما باید رعایت شود ، به عنوان مثال خیلی از افراد نمی توانند کریستال اصل را از کریستال تقلبی تشخیص دهند بنابراین در این جا قرار است به این موارد هم بپردازیم .

سرویس پذیرایی 16 پارچه ناخمن مدل اوریون

سرویس پذیرایی 25 پارچه بوگاتی کد F8

سرویس پذیرایی 25 پارچه بوگاتی مدل اوپیوم

سرویس پذیرایی 23 پارچه فایواستارز مدل 2020 کد 456

اغلب سرویس پذیرایی کریستال جدید با توجه به طراحی جذاب و بی نظیری که دارند در نگاه اول چشمان زیادی را به سمت خود جذب می کنند و همچنین از ظرافت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند که زیبایی آن ها چندین برابر افزایش می دهند .

شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

سرویس پذیرایی کریستال جدید

در رابطه با سرویس پذیرایی کریستال جدید باید بیان کنیم که این نوع ظروف در حقیقت در دسته ظروف شیشه ای و یا بلور قرار دارند با این تفاوت که ظروف کریستال از شفافیت و زیبایی بسیار بیشتری نسبت به ظروف بلور برخوردار هستند و علت آن هم وجود سرب می باشد.


می توان این گونه برداشت کرد که به مواد ساختاری ظروف بلور سرب اضافه می کنند و آن ها را به حالت کریستال در می آورند . اما نکته ای که در این جا حائز اهمیت می باشد مضر بودن سرب برای افراد است به همین دلیل توصیه می شود تا از ظروف کریستال تنها برای پذیرایی استفاده شود چرا که مصرف روزانه آن ها ممکن است خطرناک باشد . برای تشخیص کریستال تقلبی و اصل و یا تشخیص سرویس کریستال جدید از بلور توصیه می کنم به انتهای مقاله مراجعه کنید .

ظروف پذیرایی کریستال

معرفی سرویس کریستال جدید برای عروس

از انواع مدل کریستال جدید و شیک ترین سرویس کریستال می توان به شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال چک و برند های مختلف دیگر نیز اشاره کرد .

1. شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال بوگاتی 25 پارچه شیک کد F10

این نوع ست سرویس پذیرایی کریستال تقریبا وزنی به اندازه 28000 گرم دارد و دارای سطح گودی نیز می باشد . بهتر است این نوع سرویس را درون ماشین ظرفشویی استفاده نکنید چرا ممکن است دچار آسیب شود و به علاوه آن توصیه ما این است که ظروف کربیستال در معرض حرارت قرار ندهید چرا که در این حالت هم امکان شکستگی وجود دارد و هم این که شفافیت ظروف کریستال از بین می رود . این سرویس را می توان یکی از شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال جدید معرفی کرد .

سرویس پذیرایی 25 پارچه بوگاتی کد F10

2. بهترین سرویس کریستال جدید 23 پارچه جهان کریستال سری تیس کد 70262

این نوع ست سرویس از جنس کریستال تقریبا به اندازه 14 کیلوگرم وزن دارد ، این نوع ست سرویس قابل استفاده درون ماشین ظرفشویی و مایکروویو نمی باشد . به این نکته دقت داشته باشید چرا که در صورت استفاده نادرست ممکن است ست سرویس شما آسیب ببیند . این ست سرویس شامل یک عدد آجیل خوری ، یک عدد گلدان ، یک عدد میوه خوری ، یک عدد جای کارد و چنگال ، یک عدد شیرینی خوری ، شش عدد فنجان و شش عدد پیاله نیز می باشد .

سرویس پذیرایی 23 پارچه جهان کریستال سری تیس کد 70262

3. بهترین سرویس پذیرایی کریستال جدید 25 پارچه بوگاتی مدل اوپیوم

این مدل ست سرویس تقریبا وزنی به اندازه 16 کیلوگرم دارند و شامل ظروف کریستالی چون شکلات خوری در دار ، 6 عدد پیش دستی ، 6 عدد فنجان ، شیرین خوری ، 6 عدد پیاله ، قندان و دو عدد میوه خوری در دو سایز متفاوت نیز میباشد . ظروف این ست وقتی در کنار یکدیگر قرار میگیرند جلوه بسیار زیبایی از خود نشان می دهند .

 سرویس پذیرایی 25 پارچه بوگاتی مدل اوپیوم

4. بهترین سرويس پذيرايی کریستال جدید 4 پارچه شیک مدل اليزه كد 9006

این ست سرویس کریستال هم به صورت 4 پارچه و هم به صورت 7 پارچه وجود دارد که مدل 7 پارچه آن با توجه به اقلامی که دارد از قیمت بالاتری برخوردار است . این ست 4 پارچه تنها شامل ظروف کریستالی چون میوه خوری ، شکلات خوری ، آجیل خوری و شیرینی خوری می باشد ، البته این نکته را از در نظر داشته باشید که جنس فلز پایه های آن از یرنج است و بدنه های آن از کیفیت بالایی برخوردار می باشد . نمی توان این نوع ظروف را درون ماشین ظرفشویی و مایکروویو استفاده کرد .

 سرويس پذيرايي 4 پارچه مدل اليزه كد 9006

شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

پس از معرفی چند تا از سرویس پذیرایی کریستال جدید حال در این جا قصد داریم تا انواع ظروف پذیرایی کریستال جدید چون شکلات خوری ، شیرینی خوری ، اردوخوری کریستال جدید و سایز ظروف کریستال جدید را معرفی کنیم .

1. ظرف شیرینی خوری کریستال جدید جهان کریستال سری ویولت کد 40277

یکی از شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال که در بازار وجود دارد ظرف شکلات خوری آن می باشد این نوع شیرینی خوری در طرح ستاره قرار دارد و دارای پایه نیز می باشد . این نوع ظرف کمی گود است که می تواند انواع شیرینی ها را درون آن بچینید . تقریبا وزنی به اندازه 1720 گرم نیز دارد .

 شیرینی خوری جهان کریستال سری ویولت کد 40277

2. بهترین ظرف شکلات خوری شیک کریستال کشکول کاوه مدل Sun Star

این مدل شکلات خوری تقریبا گود است و می توان انواع شکلات های متنوعی را درون آن قرار داد . این شکلات خوری دارای پایه است و وزنی به اندازه 500 گرم نیز دارد و به صورت بی رنگ است که می توان آن را با دیگر ظروف پذیرایی خود به خوبی ست کرد . این شکلات خوری در سایز کوچکی قرار دارد اما وقتی شکلات ها در آن قرار میگرد زیبایی آن دو چندان می شود .

شکلات خوری کشکول بلور کاوه مدل Sun Star

3. ظرف شیرینی خوری کریستال جدید جهان کریستال سری تیس کد 40263

یکی دیگر از پرفروش ترین و شیک ترین ظروف پذیرایی این مدل شیرینی خوری کریستال می باشد که از زیبایی منحصر بفردی نیز برخوردار می باشد . این مدل شیرینی خوری تقریبا به اندازه 2 کیلوگرم وزن دارد و با توجه به نظر کارشناسان قابل استفاده درون ماشین ظرفشویی و مایکروویو نمی باشد .

 شیرینی خوری جهان کریستال سری تیس کد 40263

4. ظرف آجیل خوری شیک جهان کریستال سری ویولت کد 13278

در این جا می خواهیم یکی از مدل آجیل خوری های روز بازار را به شما معرفی کنیم که از جنس کریستال ساخته شده است و سطحی کاملا گود نیز دارد ، با توجه به طراحی جذابی که دارد یکی از پرفروش ترین آجیل خوری هایی می باشد که می شناسم .این ظرف کریستال همانند دیگر ظروف کریستالی که نام بردیم قابل استفاده درون مایکروویو و ماشین ظرفشویی نمی باشد .

آجیل خوری جهان کریستال سری ویولت کد 13278

5. بهترین ظرف اردو خوری کریستال جدید کاوه مدل Larus

مدل ظروف اردو خوری با توجه به آن که می توان انواع تنقلات های متنوعی را در آن ها چید بسیار محبوب شده اند . این مدل اردو خوری کریستال به صورت 4 خانه بوده و تقریبا وزنی به اندازه 1550 گرم نیز دارد و بدون پایه می باشد و از شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال جدید به شمار می رود .

اردو خوری بلور کاوه مدل Larus

6. بهترین ظرف شکلات خوری کریستال جدید آنجلیکا کد SA19

این نوع شکلات خوری از برند محبوب آنجلیکا ساخته شده است و به صورت پایه دار می باشد که همراه آن درب مخصوصی نیز طراحی شده است . از این مدل شکلات خوری می توانید به عنوان قندان هم استفاده کنید و وقتی در کنار فنجان های ست خود قرار بگیرد جلوه بسیار زیبایی نیز پیدا می کند .

 شکلات پایه دار کریستال آنجلیکا کد SA19

قیمت شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

یکی از ویژگی های سرویس کریستال جدید تنوع بسیار بالای این نوع ظروف است . البته همین تنوع باعث شده تا قیمت شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال هم بسیار متنوع باشد . در رابطه با قیمت سرویس پذیرایی کریستال باید بگوییم که با توجه به نوسانات قیمت در بازار نمی توان به صورت دقیق هزینه و قیمت شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال را بیان کرد اما به صورت میانگین باید بگوییم که شما با 100 هزار تومان هم می توانید یک ظرف کریستال بخرید و ممکن است سرویس کریستالی تا 10 میلیون تومان و بیشتر هم ببینید .

شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال چک

از قدیم تا به امروز جمهوری چک انواع شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال جدید را روانه بازار می کرد و با توجه به کیفیت و طراحی های منحصر به فردی که ظروف کریستال چک داشته اند خیلی زود توانستند در سراسر جهان نیز معروف و پرطرفدار شوند . شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال چک معمولا با توجه به طراحی زیبا و منحصر بفردی که دارد از آن حتی به عنوان دکوری در تزیینات نیز استفاده می شوند ، از دو برند مهم و پرطرفدار کریستال چک میتوان به بوهمیا و آلیش نیز اشاره کرد .

سرویس کریستال چک معمولا حدود 24 درصد سرب دارند و از درخشندگی و جذابیت بسیار بالایی هم برخوردار می باشند . بهتره در رابطه با شیک ترین سرویس کریستال چک نیز بیان کنیم که کریستال های این کشور دارای طراحی و حکاکی هایی با دست هستند و در طراحی آن ها هیچ ماشینی دخالت ندارد همین مورد باعث شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار شوند .

قیمت شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال در بازار

بهترین مارک شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

برند های گوناگونی در بازار وجود دارد که انواع ظروف کریستال را روانه بازار می کنند اما از بین محبوب ترین و پرفروش ترین برند های تولید کننده سرویس کریستال جدید می توان به برند جی سی سی ، برند ایرنا لهستان ، برند ناخمن آلمان ، برند چین ، برند بوهمیا چک و آلیش چک نیز اشاره کرد که انواع شیک ترین سرویس کریستال جدید با کیفیت را تولید می کنند .

بهترین مارک شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال

تشخیص سرویس کریستال جدید اصل

برای تشخیص سرویس کریستال جدید اصل چند مورد وجود وجود دارد که در ادامه راه های تشخیص کریستال اصل از تقلبی را بیان می کنیم .

  1. اول از همه باید این نکته را بیان کنیم که کریستال جدید اصل از شفافیت بسیار خوبی برخوردار است اما برخی از کریستال ها هستند که سطح آن ها کمی کدر است و به اصطلاح دارای حباب های ریز و کدر می باشد که این مدل کریستال ها از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند .

2. در روش دوم شما می توانید به کمک یک شی مانند خودکار به ظرف کریستالی خود ضربه بزنید ، از برخورد ضربه با کریستال اصل باید صدای زنگ مانند مداوم نیز شنیده شود اما اگر بدین گونه نبود و صدا سریع قطع شد می توان گفت که این کریستال اصل نمی باشد .

3. سرویس پذیرایی کریستال جدید دارای رنگ یکنواختی هستند و بدین صورت نیست که رنگ یک طرف ظرف با طرف دیگر متفاوت باشد . به هنگام خرید به رنگ قسمت های گوناگون ظرف دقت کنید .

4. شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال اصل وقتی در مقابل نور قرار میگیرند حالت منشوری شکلی نور را نشان می دهند .

تشخیص کریستال اصل
از کجا می توانم شیک ترین ظروف پذیرایی کریستال را پیدا کنم ؟

در این جا ما انواع سرویس پذیرایی کریستال جدید سال جدید را معرفی کرده ایم و لینک خرید آن ها را هم قرار می دهیم .

آیا ظروف پذیرایی کریستال را می توان درون مایکروویو استفاده کرد ؟

ظروف پذیرایی کریستال بهتر است درون مایکروویو استفاده نشوند چرا که در این حالت امکان شکسته شدن ان ها وجود دارد و به علاوه ان ظروف کریستال در مقابل حرارت کدر و تبره می شوند .

چگونه ظروف کریستال اصل را تشخیص دهم ؟

برای تشخیص کریستال اصل راه کار هایی وجود دارد که در انتهای مطلب به شما عرض کرده ایم .

4.2/5 - (32 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.