بلاگ

جدیدترین سرویس آرکوپال [بررسی 12 سرویس آرکوپال جدید در 99]

جدیدترین سرویس آرکوپال

قطعا هر نو عروسی هنگام خرید جهیزیه دوست دارد تا بهترین و جدیدترین محصولات را خریداری کند ، در رابطه با انواع سرویس ظروف غذاخوری و مهمان هم به همین گونه است ، به عنوان مثال زمانی که دوست بنده در حال تکمیل جهیزیه خود بود در رابطه با سرویس غذاخوری اش تصمیم داشت سرویس غذاخوری آرکوپال را خریداری کند ، البته پیش تر در مقاله بهترین مارک سرویس آرکوپال ، بهترین مدل آرکوپال ها و بهترین برند های آرکوپال را شناخت اما باز هم دل او چرکین بود و میخواست جدیدترین سرویس آرکوپال بازار را بشناسد و نمونه های آن را برای خودش تهیه کند ، پس بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا با کمک همدیگر جدیدترین مدل های آرکوپال که در بازار ایران وجود دارند را بررسی کنیم همچنین مشخصات آن را با یکدیگر مقایسه کنیم و بدین طریق راحت تر بتوانیم بهترین نوع سرویس آرکوپال را خریداری کنیم .

جدیدترین سرویس آرکوپال

جدیدترین مدل سرویس آرکوپال در بازار

1. سرویس غذاخوری آرکوپال ورکشاپ پاشاباهچه مدل رنگارنگ

این مدل سرویس آرکوپال یکی از جدیدترین سرویس آرکوپال در بازار به شمار می روند ، از زمانی که این سرویس روانه ی بازار شد خیلی از دختران جوان عاشق این ست سرویس شدند ، چرا که این مدل سرویس آرکوپال جدید دارای ترکیب رنگی بسیار جذابی است و به راحتی میتوان آن را در کنار دیگر وسایل ست کرد چرا که تنوع رنگی بالایی دارند . این نوع سرویس آرکوپال 25 پارچه است و برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد .

سرویس غذاخوری آرکوپال ورکشاپ پاشاباهچه مدل رنگارنگ

2. سرویس غذا خوری ارکوپال لومینارک کد6

یکی از جدیدترین سرویس آرکوپال برند لومینارک که جدیدا روانه بازار شده اند ، این نوع ست سرویس می باشد که 26 پارچه است و همچنین برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد به علاوه آن این مدل سرویس آرکوپال با توجه به مقاومت بالایی که دارد قابل شستوشو درون ماشین ظرفشویی می باشد و همچنین قابلیت استفاده درون مایکروویو را دارا می باشد .

سرویس غذا خوری ارکوپال لومینارک کد6

3. سرویس آرکوپال مدل آلاله

شما رو نمیدونم اما من با توجه به این که عاشق تم رنگی سفید و مشکی هستم وقتی این مدل سرویس آرکوپال جدید را در بازار دیدم خیلی خوشم اومد و شیفته اش شدم ، این مدل سرویس آرکوپال 25 پارچه است که می توان از آن به عنوان یک سرویس آرکوپال جدید 6 نفره یاد کرد و قابل استفاده درون مایکروویو و ماشین ظرفشویی نیز می باشد .

سرویس آرکوپال مدل آلاله

4. سرویس غذاخوری آرکوپال پاشاباهچه ورکشاپ مدل وکتور

در کل مدل آرکوپال های جدید پاشا باغچه از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار هستند و همین امر موجب شده است تا آرکوپال های این برند نسبت به دیگر برند ها جذاب تر شمرده شوند و طرفداران بسیار زیادی را پیدا کنند ، این نوع ست سرویس آرکوپال جدید پاشاباغچه یکی از پرفروش ترین آرکوپال ها در بازار می باشد .

سرویس غذاخوری آرکوپال پاشاباهچه ورکشاپ مدل وکتور

5. سرویس غذاخوری آرکوپال لومینارک مدل دیوالی

برخی از افراد هستند که سلایق خاص و متفاوتی دارند ، این نوع ست سرویس برای چنین افرادی مناسب است ، این مدل سرویس آرکوپال فرانسه به صورت 26 پارچه می باشد و کاملا به رنگ مشکی شفاف است و با توجه به استحکامی که دارد قابلیت استفاده درون مایکروویو و ماشین ظرفشوییی را دارا می باشد .

 سرویس غذا خوری 26 پارچه ارکوپال لومینارک مدل دیوالی

6. سرویس آرکوپال مدل آرمینه

این مدل ست سرویس آرکوپال جدید از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار هستند و به رنگ سفید شفاف هستند که که در حاشیه های ظروف آرکوپال گل هایی ظریف و زیبایی طراحی شده که زیبایی آنان را چندین برابر کرده اند . برخی فکر می کنند که این نوع سرویس با طلا تزیین شده اند اما در واقع این گونه نیست.

سرویس 25 پارچه آرکوپال مدل آرمینه

7. سرویس آرکوپال مدل Aliya

این نوع سرویس آرکوپال دارای حاشیه های آبی رنگی هستند که زیبایی این مدل ظروف را چندین برابر افزایش می دهند ، این نوع سرویس به صورت 26 پارچه به فروش می رسد و می توان گفت برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد و قابل استفاده درون ماشین ظرف شویی نیز می باشد .

سرویس آرکوپال مدل Aliya

8. سرویس غذاخوری لومینارک مدل Rose

این مدل سرویس آرکوپال را بی شک می توان از ان دست جدیدترین مدل های سرویس آرکوپا در بازار دانست که از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار هستند . برای طراحی این مدل سرویس از رنگ های قرمز ، آبی ، سبز و .. استفاده شده است و همچنین به صورت 38 پارچه به فروش می رسند که با این وجود می توان بیان کرد برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد اما اقلام بسیار متنوع تری را همراه خود دارند .

 سرویس غذاخوری لومینارک مدل Rose

9. سرویس آرکوپال مدل Florinia

یکی دیگر از جدیدترین سرویس های آرکوپال که می خواهیم معرفی کنیم این مل ست سرویس می باشد که به صورت 26 پارچه وجود دارد و شامل ظروفی چون دیس ، سالادخوری ،بشقاب غذاخوری ، پیش دستی ،خورش خوری می شود . این مدل ست سویس برای استفاده درون مایکروویو و ماشین ظرفشویی مناسب هستند و همیشه حاشیه های ان با گلای بسیار ریز و ظریفی تزیین شده اند که بسیار ست سرویس آرکوپال را زیبا کرده اند .

سرویس آرکوپال مدل Florinia

10. سرویس آرکوپال مدل Malie

این مدل سرویس آرکوپال هم از ان دسته از ظروفی هستند که برای طراحی آن از رنگ های بسیار متنوعی استفاده شده است و به صورت 26 پارچه به فروش می رسد . در طراحی این مدل ست سرویس از طلا استفاده نشده است به همین دلیل برای استفاده درون ماشین ظرفشویی اصلا مشکل ساز نیستند .

جدیدترین سرویس آرکوپال

11. سرویس غذاخوری کورل طرح Splendor

این نوع ست سرویس هم از آن دسته از ظروفی هستند که طرح های بسیار ظریف و زیبایی بر روی ان طراحی شده اند و جزو آن دسته از سرویس آرکوپال های بسیار فروش به شمار می رود و قابلیت استفاده درون مایکروفر و مایکروویو را دارا می باد و مورد سلیقه خانوم های خوش سلیقه بسیاری است .

سرویس غذاخوری کورل طرح Splendor

12. سرویس 26 پارچه آرکوپال مدل Florin

این مدل ست سرویس را می توان یکی از جدیدترین سرویس آرکوپال دانست که دل خانم های بسیاری را جذب خود کرده است ف این نوع ست سرویس هم همانند بیشتر مدل های قبلی به صورت 26 پارچه به فروش می رسد و دارای ظروفی چون سالاد خوری ، بشقاب غذاخوری ، خورش خوری ، پیش دستی ، پیاله و دیس هستند .

سرویس 26 پارچه آرکوپال مدل Florin

راهنمای خرید سرویس آرکوپال جدید

قبل از آن که نکات خرید سرویس آرکوپال را برای شما شرح دهیم ابتدا توصیه می کنم اگر تفاوت بین آرکوپال ایرانی و خارجی و در اصل فرق بین آرکوپال و آیروپال را نمی دانید ، مقاله تفاوت آرکوپال و آیروپال را به شخصه مطالعه کنید تا تصمیمی گیری راحتی تر برای خرید سرویس ارکوپال داشته باشید .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

  1. یکی از مهم ترین نکات راهنمای خرید ارکوپال این می باشد که ابتدا لازم است بدانید سرویس ارکگال خود را قرار است برای چه تعداد افرادی خریداری کنید .
  2. نکته بعدی که وجود دارد این است که باید مطلع باشید سرویس آرکوپال شم باید چه نوع اقلامی را دارا باشد و همچنینی چند پارچه باشد .
  3. نکته مهم دیگری که در راهنمای خرید آرکوپال ها اهمیت دارد این است که باید به هنگام خرید به سراغ برترین مارک و برترین فروشگاه ها تا از اصل بودن سرویس خود اطمینیان پیدا کنید .
  4. به سراغ سرویس آرکوپالی بروید که گارانتی و ضمانت داشته باشد .
  5. و نکته اخر این می باشد که حتما باید طبق سلیقه خود پیش بروید که و جدیدترین سرویس ارکوگالی را انتخاب کنید که خودتان ازطرح و رنگ ان خوشتان امده است .
راهنمای خرید سرویس آرکوپال جدید
جدیدترین سرویس آرکوپال در سال جدید کدام است ؟

تمام سرویس های آرکوپال که در اینجا بررسی کرده از جمله سرویس آرکوپال هایی هستند که در سال جدید روانه بازار شده اند .

سرویس آرکوپال چند پارچه است ؟

سرویس های آرکوپال با توجه به آن که هر کدام برای تعداد افراد متنوعی ساخته می شوند بنابراین هر کدام دارای تعداد پارچه های گوناگونی هستند ما در اینجا بیشتر جدیدترین سرویس آرکوپال برای تعداد افراد 6 نفر را بررسی کرده ایم .

آرکوپال چه جنسی دارد ؟

آرکوپال ها در واقع جنسی بین شیشه و چینی دارند اما نسبتا از شیشه زیباتر است و نسبت به چینی مقاوم تر است .

1 دیدگاه در “جدیدترین سرویس آرکوپال [بررسی 12 سرویس آرکوپال جدید در 99]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *